Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

«КльовО» с.Криве Радехівський р-н

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: «КльовО» с.Криве Радехівський р-н

» 26.03.2017 08:59 pm

Доброго дня , напишіть будь ласка актуальні ціни на сезон 2017 року.

Сергій- UA

Повідомлення: 2

» 28.03.2017 11:57 am

оброго вечора можна номер власника,наперед дякую!

у мене занотовані такі контактні дані:
+380 (67) 361 69 99
+380 (93) 116 37 77 Володимир

stal1n

Повідомлення: 154

» 27.04.2017 01:57 pm

Всім доброго...телефон актуальний-050 317 56 65 Олег. Ціни підросли- 250 грн за сектор плюс по 200грн за кожного рибака, в вартість входить кусок берега, кунг і мангал(без мангала -50грн). Тобто один рибак має заплатити за добу рибалки не менше 400грн або 600 грн за двох(200грн сектор і по 200грн за рибака)... Інформацію дізнавався станом на 27.04.
Це інформація про 2 озері-спортивному.

lisotex314

Повідомлення: 53

» 29.04.2017 01:05 pm

Доброго дня. Були компанією на даній водоймі. Я там був вперше! Сподобалось озеро, кунги - дуже зручно. Окрім одного жирного АЛЕ, через яке я (і не тільки я) не маю наміру більше туди їхати. Десь недавно заборонили пускати на дамбу до 3-4-5 секторів навіть для того щоб вигрузитись-погрузитись. І весь свій немалий скарб треба нести на горбі до місця лову. Після такого діла не хочеться вже і рибачити. Мотивується то тим, шо дамба розсувається. Хоча треба просто привезти 2 камаза щебня з піском і позасипати колії. Але навіщо, якщо можна просто заборонити. Хай рибаки носять. Я думаю за 600грн за сектор - ще й носити все на горбі - дуже перебор. Тому до вирішення даного питання ні я ні мої товариші туди не поїдуть.

Ще пасувало би або провести в кунги світло, або дозволити залишати машину десь поближче ( я не наполягаю на тому, щоб лишати машину прямо на місці лову, я все розумію, скоро риби там не буде, якщо дати можливість її вивозити), бо якщо приїхати на декілька днів, то є необхідність зарядити телефон, світильники, батареї для корабликів, всякі причандали. І ходити по декілька раз на день по 500 метрів до машини - не сама ліпша перспектива. Обмеженнь ціла купа, але вирішення проблеми - нікому не потрібно. І чудове озеро з чудовими рибами - відходить на другий план через якісь дрібниці.

Що стосується рибалки - сезон відкрили всі. Паравози були як книжка пише. Зловили 9 коропчуків від 2 до 5.5кг, ще стільки ж сходів. Отримали массу зодоволення! Рибка клює :D

xfight

Повідомлення: 80

» 02.05.2017 04:42 pm

Привіт рибакам! Рибалка на травневі вже давно стала традицією, перевіреним варіантом гарно провести вихідні :D Цей рік не став виключенням, було вирішено відвідати "КльовОк" з 30.04 по 01.05 З погодою не дуже пощастило, сподівались що буде тепліше, але вранці на водоймі нас зустрів відчутний вітер і "+8". Озеро нам вже добре знайоме, встали на 4 та 5 секторах, по 50 грам для зігріву і відразу прийнялись до роботи: складати снасті, замішувати, закормлювати, закидувати. Нас зібралась досить велика компанія, тому ловили як на поплавчанки так і на класичний фідер та флет-фідер, ну і як без карповиків з бойлами і пелетсом. Насадочно-прикормочну програму побудували на основі спецій та рибно-м'ясних ароматів. Перший паровоз ми отримали через 3 години, дуже сильний карп, довго не міг його розвернути, але вдалось вивести, - 5,8. В перший день вдалось також спіймати двох екземплярів з такої ж вагової категорії: 5,2; 4,4. Вночі, як тільки приготували шашличок і сіли за стіл, знову покльовка, - 2,7. Ніч пройшла без покльовок, пейджер мовчав (зате вдалось виспатись). В 6 ранку рибка прокинулась і після нетривалої боротьби коропець 5,35 позував на маті. Ближче до обіду товарищ на поплавчанку впіймав амура на 1 кг. Рибачили до 5 години дня, потім погрілися пару годин в бані (баня там хороша, рекомендую!) і рушили на Львів.
IMG_3139.JPG
IMG_3140.JPG
IMG_3141.JPG
IMG_3142.JPG
Востаннє редагувалось Andriy_A в 11.05.2017 02:26 pm, всього редагувалось 1 раз.

Andriy_A

Повідомлення: 23

» 04.05.2017 06:45 pm

оброго дня. Були компанією на даній водоймі. Я там був вперше! Сподобалось озеро, кунги - дуже зручно. Окрім одного жирного АЛЕ, через яке я (і не тільки я) не маю наміру більше туди їхати. Десь недавно заборонили пускати на дамбу до 3-4-5 секторів навіть для того щоб вигрузитись-погрузитись. І весь свій немалий скарб треба нести на горбі до місця лову. Після такого діла не хочеться вже і рибачити. Мотивується то тим, шо дамба розсувається. Хоча треба просто привезти 2 камаза щебня з піском і позасипати колії. Але навіщо, якщо можна просто заборонити. Хай рибаки носять. Я думаю за 600грн за сектор - ще й носити все на горбі - дуже перебор. Тому до вирішення даного питання ні я ні мої товариші туди не поїдуть.

Ще пасувало би або провести в кунги світло, або дозволити залишати машину десь поближче ( я не наполягаю на тому, щоб лишати машину прямо на місці лову, я все розумію, скоро риби там не буде, якщо дати можливість її вивозити), бо якщо приїхати на декілька днів, то є необхідність зарядити телефон, світильники, батареї для корабликів, всякі причандали. І ходити по декілька раз на день по 500 метрів до машини - не сама ліпша перспектива. Обмеженнь ціла купа, але вирішення проблеми - нікому не потрібно. І чудове озеро з чудовими рибами - відходить на другий план через якісь дрібниці.

Що стосується рибалки - сезон відкрили всі. Паравози були як книжка пише. Зловили 9 коропчуків від 2 до 5.5кг, ще стільки ж сходів. Отримали массу зодоволення! Рибка клює :D

Дякуємо за відгук і приносимо свої вибачення за незручності. Щодо Ваших зауважень, то ці вихідні були першими, коли ми заборонили в'їзд на дамбу і про це було попереджено усіх, хто бронював місця. Крім того усім відвідувачам було надано допомогу і підручні засоби для транспортування речей ( максимальна відстань до 5-го кунгу від місця вигрузки 70м). Повірте, ми стараємося для Вашого комфорту і безпеки, і якби вирішення проблеми було в 2-х камазах щебню, то ця проблема була б вирішена вже давно.І Ви, перш ніж давати поради в питаннях, в яких не являєтесь спеціалістом, спочатку вивчіть суть проблеми і можливості її усунення, а потім підказуйте рішення людям, які займаються такою справою багато років.
Стосовно світла, то раніше в кількох кунгах в нас було проведено електрику, але після того, як у недобросовісних відвідувачів було помічено такі прилади, як обігрівачі, електроплити, фени, дрелі, електропили та ін. з метою запобігання нещасних випадків було прийнято рішення відмовитись від цієї ідеї.
Р.S. Повірте, ми стараємось, розвиваємось, вдосконалюємось. Тому давайте будемо трішки більш поблажливими і терплячими. Насолоджуйтесь природою та рибалкою, а головне - гарним кльовом, тому що в рибалці - це найголовніше! :D

КльовОК

Повідомлення: 20

» 04.05.2017 11:43 pm

Дякуємо за відгук і приносимо свої вибачення за незручності. Щодо Ваших зауважень, то ці вихідні були першими, коли ми заборонили в'їзд на дамбу і про це було попереджено усіх, хто бронював місця. Крім того усім відвідувачам було надано допомогу і підручні засоби для транспортування речей ( максимальна відстань до 5-го кунгу від місця вигрузки 70м). Повірте, ми стараємося для Вашого комфорту і безпеки, і якби вирішення проблеми було в 2-х камазах щебню, то ця проблема була б вирішена вже давно.І Ви, перш ніж давати поради в питаннях, в яких не являєтесь спеціалістом, спочатку вивчіть суть проблеми і можливості її усунення, а потім підказуйте рішення людям, які займаються такою справою багато років.
Стосовно світла, то раніше в кількох кунгах в нас було проведено електрику, але після того, як у недобросовісних відвідувачів було помічено такі прилади, як обігрівачі, електроплити, фени, дрелі, електропили та ін. з метою запобігання нещасних випадків було прийнято рішення відмовитись від цієї ідеї.
Р.S. Повірте, ми стараємось, розвиваємось, вдосконалюємось. Тому давайте будемо трішки більш поблажливими і терплячими. Насолоджуйтесь природою та рибалкою, а головне - гарним кльовом, тому що в рибалці - це найголовніше! :D

А в чому причина заборони в"їзду на дамбу в суху погоду? І 70м возити на тачці для того не призначеній - не так то й просто. А без тачки приходиться робити більше ніж 10 ходок. Та й з тачкою так само, як не більше. Дуже Вас прошу - вирішіть дану порблему з заїздом.

І проблеми зі світлом можна вирішити дуже-дуже елементарно. Ставиться банальний кіловатний пакетник і попереджається всіх про таке обмеження. Фени, дуйки, плити і пили відпадуть зразу. А от для світла, зарядок і інших дрібних потреб буде достатньо з головою. Несовісні рибаки переборщили - значить будуть без світла. От і все.

PS: дякую за те, що відповіли, а не залишили коментар поза увагою. У Вас дуже гарний ставок і місце для відпочинку, але не можна проблеми вирішувати тільки заборонами. Приїхати на сесію довшу ніж доба - є дуже проблематично саме через всякого роду обмеження і заборони зовсім не звязані з озером.

xfight

» 10.05.2017 10:18 am

IMG_3799.JPG
IMG_3797.JPG
IMG_3802.JPG

Відвідали дану водойму 6-7 травня. Як завше радує чистота,уважність господарів, їх доброзичливість та повага до відпочиваючих рибаків.
На рахунок вищесказаного (про заїзди авто і тд) хочеться сказати від себе і моїх колег, що ми ЗА те що автомобілів не запускають. По-перше це плюс в тому що є тишина на озері, по-друге ніхто тобі під носом не катається, по-третє все таки нема зносу газонного покриття та розрушення заїзду.
Звичайно воно компактно і класно коли авто є біля тебе, але хочеься і спокою.
Сховатися від дощу є де, накриття є, столик є, перележатися є де, а для зарядки мобільного і освітлення є купа девайсів зараз, які забезпечать максимальний комфорт.
По риболовлі: клювали карасі на поплавочну снасть(макс грам 650), амур 1200,1350,1500 (Флет Фідер) та вдалося зловити карпа вагою 2900 кг на болонську снасть).
Один обрив був коропа чуть більшого на кукурудза+опариш.
Бойл на даний час мовчав взагалі любий(ловля переважно на Флет).

Balaster86

Повідомлення: 1

» 11.05.2017 02:22 am

Всім привіт. Відкривали сезон цього року на даній водоймі, 1-2 травня! Були там вперше. Вражень море... Умови дуже хороші, скажу відверто:- не знаю чи є ще десь в нашій області такий комфорт. Від пірсу до кунгу метрів ~20, чистота, порядок, охорона адекватна. А на рахунок самої рибалки- просто супер, правда приблизно година 3-4 ночі трошки надоїло... хотіли вже спати) а воно пік і пік))) перша покльовка була через хвилин 10-15 після першого завозу, правда карп грам 400, але ми зрозуміли що даремно 100 км не проїхали! Через годину перший паравоз 7.500 Короп, в ночі іпаравози кожних хвилин 40-50 . Трофей був година 3 ночі- Коропчик Дзеркальний 13.100))) після нього трошки стихло, але не на довго) відпускати не хотіла нас рибка і зранку, збирались година 11 і поїхав ще один паравоз. Вага 8 кг. Отже з 18:00 до 11:00 17 покльовок, з них реалізованих 9( 3 до 1кг, решта від 7кг.) думаю з водоймою ми оприділились, з нетерпінням чекаємо коли пройде нерест!!!Дякую

Юра Яцула

Повідомлення: 1

» 24.05.2017 02:29 pm

Умови та вартість риболовлі на ФГ "Кльово" сезон-2017р.
"СПОРТИВНЕ"
Площа: 13.7га (280х485м)
Глибина: до 3м, середня 1-1,5м
Тип дна: торфо-крошка, пісок
Риба: карп, карась, амур, толстолоб, лин. окунь. щука.
Риболовля в ночі - дозволена
Заборонено рибалити з човна

Вартість риболовлі
- 200 грн/доба*
ЛКАВ, ЛКК - 150грн/доба*
Фідер - 150грн/доба*

Обмеження по снастям:
- Карп - 4 снасті
- Фідер - 2 снасті

Обмеження на лов риби:
- 2 кг карпа можна забрати (крім ЛКК, ЛКАВ)
- карась без обмежень
- амур та лин відпускаються миттєво без утримувань в садку!!! капр вагою більше 2.5кг - відпускається!!!

Додаткові послуги:

Сектор (на 3-х чоловік: кунг,столик під накриттям,місток для виважування, мангал з дровами) - 250грн/доба*

Мангал (+ дрова) - 50грн
Дрова - 25грн

* у вихідні дні доба рахується до 12:00 наступного дня, відповідно, заїзд на сектор після 12:00 !!!

Контактна особа: 050 317 56 65 Олег

КльовОК

Повідомлення: 20

» 18.06.2017 01:54 pm

Побував з 16 по 17 червня. 6 реалізованих покльовок. 4 сходи. Біг фіш - 9,3 кг. Як завжди гостинний власник. Приїзжав сюди та приїзжати буду.

Карпуша

Повідомлення: 18

» 27.08.2017 09:54 pm

Вирішили відвідати на вихідних спортивне товариство «кльово» біля Радехова з 26.08-27.08 Приїхали ми біля 14:00, розклались, для закормки була вибрана проста варена кукурудза з додаванням бустера аромату мідії, забігаючи на перед закормили ми біля 10 кг на двох рибаків. Ловити вирішив на два фідери і один карповик, на фідер було використано флет метод, в яких наповняли прикормку трапер з добавлянням дрібного пелетсу і заливши це всп бустером від того ж самого траперу з ароматом креветки. З насадок було вибрано три різні варіанти, а саме краб банан, груша з туті фруті, і перцю з всякими м'ясними запахами, забігаючи на перед діяв в мене суто краб банан. Так вот почались покльовки за пів години після забросу, клював в основному амур, вага від кілограма до 2кг, розловившись на вище сказаний краб банан вирішив всі вудилища перевести на цю наживку, почало темніти, в напарника клюнув карп на 3,5 кг, крім того кожних хвилин 30-40 покльовували менші рибки, а біля 23:00 клюнув короп на 6кг, і як виявилось, після цієї риби і до від'їзду( біля 12:00 години дня ми вирушили до Львова) в мене вже не було руху по рибі, так само як і в мого колеги. На ранок він реалізував ще дві покльовки по амуру вагою біля 1кг і карпіка на пів кілограма. Загалом зловивили 22 рибини, найменша 300гр, а найбільша 6кг, озеро хороше, всі умови для риболовлі створені на всі 100%, риба є, і є не маленьких розмірів. Отже коротко- приїдем сюди ще обов'язково

Костя_Львів89
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 7

» 29.10.2017 07:44 pm

Вітання всім карпятникам наших краів!
Судячи по кількості звітів,не всі люблять писати! Я в тому числі. Так,в сезон краще ловити. А в міжсезоння сам Нептун велів підбити підсумки,намалювати плани,переоснаститися,запастися карповим добром…
Думка поділитися враженнями зріла давно. І самому цікаво, чим радує водойма тих,хто як і ми, їде на Кльво відпочити від всього,зловити справжніх емоцій,а не за свіжою рибою. Мені здається таких,хто готує прикормку смачніше ніж собі їжу,не так багато. Тому тримаймося купи! Тим паче, що нас єднає досить цікава водойма.
Напевне,Леонтійович підтвердить,у водойми є справжні завсідники,бо і часто заброньовані КУНГи теж говорять про це.А якщо коротко то тут:
-є карпова романтика( трофеї 10+,рідко де така риба є)
-достатня плотність риби(дякуючи власникам -catch and release!)
-чиста водойма (втрати оснасток мінімальні, а в намулі теж треба вміти ловити!)
-ніщо не відволікає від власне рибалки
-комфортно завжди ( КУНГ є ,ще й стіл і дах)
А якщо з недоліків (хоч усе пізнається в порівнянні):
-трохи тісненько ( з цим можна миритися)
-досить багато дрібного амура і карпіка(після 5-6 кг.особин,300 гр . бійці, це вже НЕ ТО!)
Якщо ще коротше,то англійська водойма,от тільки дерев менше і карпи без імен.Та ми це поправим! Наприклад чув про карпа з кривим хребтом-буде Гарбатий!
Діліться враженнями і легкого всім міжсезоння! Пи. си. не вмію закидати фото!

me4ta

Повідомлення: 31

» 01.11.2017 12:26 am

Того горбатого карпа я витягнув цього літа, правда фото не зробив. Моторошна риба :D у нього ще й одного ока не було. А ще часом попадаються з різного кольору пластиковими кліпсами.

Andriy_A

Повідомлення: 23

» 03.11.2017 01:56 am

Я того горбатого 2 рази ловив )
Важить той пацан 5500. Веде себе дуже бодро. Любитель фотосесій :)
Він правда не горбатий, а переломаний. Хіба ми про різні особини говорим.
8)
https://youtu.be/jhovMsf6hFk

xfight

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей