Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

«КльовО» с.Криве Радехівський р-н

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: «КльовО» с.Криве Радехівський р-н

» 10.05.2016 03:47 pm

Відкрив для себе дану водойму. Рибалив з 07.05 по 08.05. на спортивному озері. Загалом дуже гарна місцина, все доглянуто, чисто, покошена трава і місця під рибалку добре облаштовані. Доїзд теж сподобався, до Радехова дорога супер, потім трохи є ями, але терпимо.
Тепер по самій рибалці: прибув на водойму я приблизно в обід, встав на першому секторі. Зарядив чотири карповики на бойли, кинув вдогонку по пару спомбів в кожну точку і вперед. Погода була хороша, час від часу виходило сонечко, тепло, але риб вперто відмовлявся клювати. В процесі рибалки познайомився з рибаками які стояли на сусідньому секторі, дали мені кілька корисних порад. Дно сильно замулене, груз провалюється (це дуже добре відчувалось при перезабросах). Тому я вирішив трохи змінити тактику, і замість суто тонучих бойлів поставив сніговики з пилящими поп-апами. Але перші декілька годин і це не дало результату, до ночі мені не вдалось відійти від нуля. Приблизно в 10 вечора почав накрапати дощ і ситуація змінилась, в період з 22:30 до 00:00 було три покльовки (всі реалізував), як результат - 3 коропці 0.8кг.-1.2 кг. Потім кльов припинився і я вирішив пару годин поспати. Розбудив мене писк сигналізатора приблизно в 3 ночі, поки я сонний приходив до тями, вдівав заброди і дощовик писк не припинявся ні на секунду :D Піднявши снасть я зрозумів що на тому боці сидить щось більше ніж попередні коропці, 10-15 хвилин виважування і коропець 5.200 кг. опинився на маті. Вранці вдалось перехитрити ще одного карпіка біля кілограма і під кінець рибалки на 16мм бойл взяв карась (на око грам 600-700).
Вся спіймана риба була відпущена. В обід неділі почав збиратись додому. Коротке резюме: дуже цікава і перспективна водойма, планую навідуватись туди знову!
P.S. Наперед вибачаюсь за погану якість фото, рибалив без напарника, ще й всі покльовки відбувались під час дощу, тому фоткав як міг :roll:
Всім НХНЛ
Приєднані файли
f2.jpg
першенький-)
f1.jpg
5.200

Andriy_A

Повідомлення: 23

» 23.05.2016 03:07 pm

Доброго всім дня!
Спробував відвідати дану водойму 21.05.2016 по 22.05.2016 з ночівлею для відкриття сезону на спортивному озері.
Виїхав зі Львова, на водойму прибув близько 14:00. Водойма гарна. Місця для рибалки обладнанні.
Але на вході на озеро охоронець повідомив, що рибалка для любителів заборонена на жодному з озер і любительське озеро зараз взагалі закрите для рибалки. Хоча вище на формі вказано, що рибалка на спортивному озері вночі дозволена та немає обмежень стосовно рибальських вподобань.
Домовитись та залишитись порибалити з ночівлею не вдалось. За словами охоронця впускають тільки спортсменів, любителям порибалити не можна.
Підсумок: Дарма витрачений час і спалене пальне, та втрата гарного настрою.

Storm

Повідомлення: 2

» 23.05.2016 07:31 pm

та ж сама фігня була у нашого знайомого в п"ятницю. Приїхав і поїхав. Умова - або з ночівкою, або - ніяк (
було б добре побачити тут коментарій від адміністрації щодо цих непорозумінь. Адже загалом озеро справляє хороше враження. І по рибалці, і по інфраструктурі.
По рибалці ж протягом доби з п"ятниці на суботу - 5 чи 6 коропів від 2 до 7,5 кг. І шалений кльов карася розміром "на долоню". Без перерв, що зранку, що вдень, що ввечері. Закинув - витягнув. І так нон-стоп
Водойма мілка, ДУЖЕ замулена, але дно без зачепів (принаймі в 3 і 4 секторах)

Strange_R

Повідомлення: 113

» 24.05.2016 03:15 pm

оброго всім дня!
Спробував відвідати дану водойму 21.05.2016 по 22.05.2016 з ночівлею для відкриття сезону на спортивному озері.
Виїхав зі Львова, на водойму прибув близько 14:00. Водойма гарна. Місця для рибалки обладнанні.
Але на вході на озеро охоронець повідомив, що рибалка для любителів заборонена на жодному з озер і любительське озеро зараз взагалі закрите для рибалки. Хоча вище на формі вказано, що рибалка на спортивному озері вночі дозволена та немає обмежень стосовно рибальських вподобань.
Домовитись та залишитись порибалити з ночівлею не вдалось. За словами охоронця впускають тільки спортсменів, любителям порибалити не можна.

Доброго дня! Дякую за Ваше зауваження, зараз спробуємо розібратись
По-перше: раджу Вам на майбутнє, перш ніж їхати на рибалку, особливо на вихідних - попередньо телефонувати та бронювати місце та дізнаватись всі нюанси на рахунок рибальства, щоб в подальшому не виникало подібних питань (мається на увазі, не лише наше озеро)
Друге: на скільки я зрозумів, Ви принципово хотіли відкрити сезон любительської рибалки (на "макушатнік" та "пружини") на спортивному озері? :notknow (на жаль, до такого, ми не були підготовані, так як спортивне озеро - лише для спортсменів і раніше таких непорозумінь не виникало, приймемо це до уваги)
Третє: - "Домовитись та залишитись порибалити з ночівлею не вдалось."
- З ким Ви намагались домовитись?! З охороною?! :? (завдання охоронця - охороняти об'єкт, а не вирішувати такого роду питання). Як би, Ви зателефонували мені, я би лояльно поставився до даної ситуації, тим більше, що Ви приїхали зі Львова, і ми би вирішили цей конфлікт.
З повагою, Мельничук Володимир.

КльовОК

Повідомлення: 20

» 24.05.2016 03:22 pm

а ж сама фігня була у нашого знайомого в п"ятницю. Приїхав і поїхав. Умова - або з ночівкою, або - ніяк (
було б добре побачити тут коментарій від адміністрації щодо цих непорозумінь. Адже загалом озеро справляє хороше враження. І по рибалці, і по інфраструктурі.
По рибалці ж протягом доби з п"ятниці на суботу - 5 чи 6 коропів від 2 до 7,5 кг. І шалений кльов карася розміром "на долоню". Без перерв, що зранку, що вдень, що ввечері. Закинув - витягнув. І так нон-стоп
Водойма мілка, ДУЖЕ замулена, але дно без зачепів (принаймі в 3 і 4 секторах)

Мова йде про мужчину, який приїхав з дружиною до своїх знайомих?
Якщо так, то в такому разі - я особисто спілкувався з ним по телефону, ми все вирішили. Йому було дозволено залишитись на водоймі, з умовою ловлі на вудочку з одним гачком, у спеціально відведеному місці. :f1: Ніяких образ зі сторони клієнта не залишилось.
Якщо ж ні, то чекаю на уточнення. Дякую.

КльовОК

Повідомлення: 20

» 24.05.2016 07:59 pm

оброго всім дня!

Доброго дня! Дякую за Ваше зауваження, зараз спробуємо розібратись
По-перше: раджу Вам на майбутнє, перш ніж їхати на рибалку, особливо на вихідних - попередньо телефонувати та бронювати місце та дізнаватись всі нюанси на рахунок рибальства, щоб в подальшому не виникало подібних питань (мається на увазі, не лише наше озеро)
Друге: на скільки я зрозумів, Ви принципово хотіли відкрити сезон любительської рибалки (на "макушатнік" та "пружини") на спортивному озері? :notknow (на жаль, до такого, ми не були підготовані, так як спортивне озеро - лише для спортсменів і раніше таких непорозумінь не виникало, приймемо це до уваги)
Третє: - "Домовитись та залишитись порибалити з ночівлею не вдалось."
- З ким Ви намагались домовитись?! З охороною?! :? (завдання охоронця - охороняти об'єкт, а не вирішувати такого роду питання). Як би, Ви зателефонували мені, я би лояльно поставився до даної ситуації, тим більше, що Ви приїхали зі Львова, і ми би вирішили цей конфлікт.
З повагою, Мельничук Володимир.

Доброго дня, п. Володимир!

1.Так, я хотів відкрити сезон на вашій водоймі.
Правда не принципово, але хотілось відвідати нову водойму, яку всі попередньо хвалять.
Не телефонував, оскільки озеро, як написано в умовах викладених у цьому форумі є відкритим для всіх та не потребує попереднього узгодження.
Дякую, телефонувати попередньо- порада корисна!
2.На "пружинку" давно не ловлю, ловлю на карпові оснастки (один гачок), методом спортивної ловлі, але ще не професіонал тільки любитель.
3.Так, до мене вийшов мабуть охоронець, або адміністратор, або ........, казав що телефонував до власника, але все рівно залишитись не можна.
Як би я був господарем на Вашому озері, охоронці в мене були б повідомленні, як розмовляти з клієнтами, які приносять прибуток в мій бізнес. Один з варіантів :достатньо було відрекомендувати свого власника, надати номер телефону та запропонувати зателефонувати йому самому, та погодити всі моменти.

Тому перші враження негативні!

З повагою!

Storm

Повідомлення: 2

» 25.05.2016 11:23 pm

ова йде про мужчину, який приїхав з дружиною до своїх знайомих?
Якщо так, то в такому разі - я особисто спілкувався з ним по телефону, ми все вирішили. Йому було дозволено залишитись на водоймі, з умовою ловлі на вудочку з одним гачком, у спеціально відведеному місці. :f1: Ніяких образ зі сторони клієнта не залишилось.

так, очевидно, мова про нього. добре, що порозумілись. дякую за оперативний відгук

Strange_R

Повідомлення: 113

» 21.06.2016 05:18 pm

Напишу коротенький звіт по останній рибалці на даній водоймі. Ловили з 18 до 19 червня, приїхали на місце десь в обід, неспішно розклались і до бою. Мої напарники ловили на поплавчанки та фідери, я закинув три короповики та один фідер з флет-методною оснасткою, на карповики ставив бойли, на флетку пелетс. Покльовки не заставили себе довго чекати, невеликі карпики та карасі постійно попадались на вудочки і фідера, а от бойли певний час мовчали. Перший паровоз на бойлові оснастки відбувся вже під вечір, потім ще декілька. Вночі, незважаючи на класну як для рибалки погоду, кльову ми не дочекалися, тож полягали спати. В неділю посиділи до обіду та й почали збиратись додому. Нічого трофейного в цю сесію зловити не вдалось, найбільший короп 2.5 кг, ще два по 2 кг, декілька екземплярів 1-1.3 кг., все решта дрібнота на долоню-півтори.
Як я вже писав раніше, озеро дуже перспективне, тому буду продовжувати експериментувати, може наступного разу вдасться нарешті перехитрити якогось достойного трофея-)
P.S. загальна вага улову за добу склала 15.5 кг.
Приєднані файли
kliovo4.jpg
kliovo5.jpg

Andriy_A

» 30.06.2016 01:15 pm

дай Боже Рибакам!
Рибалили на даній водоймі з колєгою 27.06-28.06,зайняли 3 сектор в 17.00год,дві години на розкладання,загодовування місця лову,я загодовував ферментованою кукурудую,бойлами,пелетсом і заливав це все клубнічною меласою,колєга замість кукурудзи давав пилящі фруктові бойли.Перша покльовка відбулась за дві години в колєги спрацювали адеровські кукурудза+конопля pop up пів на пів і карп 5кг на березі,до речі всі свої оснастки попапили пів на пів тому,що дуже замулене дно.Десь пів другої почалась сильна гроза,лило до 5ї ранку.

Тільки гроза закінчилась і десь за хвилин 20 в мене засигналив сигналізатор і 5,1кг на березі,спрацювала комбінація брусніка-ананас+конопля pop up.Десь о 7й ранкова загодовка,правда вже після рибалки мені пояснили карпятники з набагато більшим досвідом,що годувати скоріше 9-10год не бажано.Близько 10 год в колєги спрацюва сигналізатор,карп 5,8кг на березі,спрацювала конопля+конопля і знову тишина.

В 12год явирішую знову загодувати місце,30-40хв важкої праці з ракетою не пройшли даром,череp 40хв після годування потужний паравоз і 7,2кг на березі,спрацювали бульба+бульба pop up,так як це мій рекорд то була обовязкова фотосесія і після недовгого прощання карп повернувся у свою стихію.
Зображення

В 16-16.10год в нас розпочався карповий бум,паравоз номер 1 в знайомого 6,1кг на березі,не встигли карпа витягти з підсака як знову в колєги покльовка і 7кг на березі,так як карп пішов на мої спінінги то на одному попустилась натяжка,я дав натяжку зробив два кроки від спінінга на іншому спрацював сигналізатор коли підсік то відчув,що там потужний противник сидить і після зважування підтвердилась моя здогадка вага показала 9,1кг і так як я вже вдруге побив рекорд то обовязкова фотосесія і красень вернувся в озеро.
Зображення

В мене спрацювала знову бульба,а в знайомого якісь на коноплю і кукурудза+конопля,після такого ми ще з годину приходили в себе,свою порцію адреналіну ми отримали і десь за 2год ми виїхали на Львів.
Також між карповими покльовками було зловлено 2 амура 1,5 і 1,8кг,в колєги був один схід і в мене була потужна покльовка в результаті чого на берег замість трофея я витягнув розігнутий гачок
Зображення

От така в нас видалась рибалка в Кльово.Всім нхнл!

juve1983

Повідомлення: 3

» 09.07.2016 02:17 am

Привіт! Сьогодні повернувся з добової сесії, тож поки всі емоції та враження ще свіжі одразу напишу звіт :D Давно хотів вирватись на рибалочку в будні дні і от випала нагода, недовго думаючи забронював сектор і в четвер вранці вже були з напарником на березі. Вітер був не дуже приємний, висока хвиля, піднявся мул с дна і вода стала жовто-коричневого кольору.
image.jpeg

Вирішив що перед початком ловлі годувати не буду, а далі буде видно по ситуації. Визначив для себе точки з яких буду ловити, закинув снасті (3 карповики+ 1 фідер з флет-методом) і став чекати трофеїв-) :f1: (минулого разу нічого більше 2,5 кг зловити не вдалось, тож цього разу хотілось реабілітуватись)
Доречі, покльовку довго чекати не прийшлось, через 30 хв спрацював фідер, потужний паровоз і амур на 2+ кг вже позує перед камерою
image.jpeg
Перший-)

Через деякий час знову сильна покльовка на фідер, після підсічки зрозумів що тут вже сидить щось цікавіше, 10 хв. боротьби і красень коропець 4.5 кг опинився на маті
image.jpeg

В напарника в цей же період постійно клював невеличкий карпік 300-500 гр., загалом риба була досить активна, такий початок давав надію на хороший загальний результат.
Потім було затишшя десь години на дві, і тут спрацював карповик, я це навіть паровозом назвати не можу, швидше експрес "Інтерсіті" :lol: жилка змотувалась просто з шаленою швидкістю, швиденько підбіг, підсічка, починаю виважувати і тут на середині озера цей красень дає свічу як заправський дельфін-) В мене в цей момент адреналін просто зашкалював! Возився я з ним досить довго, ну дуже сильна і активна риба, але снасть не підвела і вдалось того дельфінчика припаркувати на березі, потім зваження... 7.800, а це вже мій особистий рекорд! Спокусився на аддеровський краб-банан.
image.jpeg

Після цього карповики мовчали, працював лише фідер, але по дрібноті до 0.6 кг.
Ближче до вечора було два прикрих сходи підряд, спочатку амур недалеко від берега розігнув гачок, а потім карп (візуально десь 3 кг) зійшов перед самим підсаком. Вітер затих і я мав відчуття що в ночі кльов буде.
Почало темніти, вирішили що пора годувати не тільки рибу але і себе-))
image.jpeg
image.jpeg

Добре що на озері непогано ловить інтернет, дуже хотілось хоча б текстову трансляцію футболу глянути. За всіма тими справами час пробіг непомітно, а сигналізатори мовчали, лише дрібнота періодично покльовувала на фідер, тож вирішили трохи поспати. В 5 ранку підйом, кава і знову до бою, перезакинув оснастки, трошки точково підгодував коброю. До 7 ранку нічого цікавого, а потім рибка активізувалась: спочатку вдалось перехитрити коропця на 3.9 кг, потім попалася п'ятірочка, а перед обідом напарник взяв дзеркального на 4,2 кг. В обід розмовляв по телефону з товарищем і тут знову потужний паровоз, сильний спротив (я вже зрадів що зможу знов обновити свій рекорд) і через 10 хв. черговий красень на маті. 7.7 кг, рекорд встояв...ехх-))
image.jpeg

Після цього почали потихеньку збиратись до Львова, ще були справи в місті, але,як виявилось, риба з нами прощатись не хотіла, обережна покльовка, декілька одиночних піків і потім знов шалений локомотив, цей карп хоч і не був найбільшим на цій сесії, але поки я його витягував вся спина була мокра і руки відвалювались, надзвичайно потужна риба. Зваження показало 6.2 кг. Доречі, під час фотографування помітив що він кліпсований-)
image.jpeg
image.jpeg

Розуміючи, що вже конкретно запізнюємось, швиденько змоталися і рушили додому. От така рибалка!
Загальна вага улову за добу склала 50+ кг, наразі нійбільш вдалий виїз в цьому (а може й не тільки в цьому) сезоні. Всім НХНЛ :f1:

Andriy_A

» 24.07.2016 11:05 pm

Всім привіт. Відвідав і я цю водойму минулу суботу і неділю цих вихідних ще раз був. Попереднього разу було 2ві покльовки 1ша в 3ті ночі недав ради риб урвав. Друга коло7мої і карпик на 3 кг.зловлений. Цього тижня все набагато цікавіше . Вночі також не дав ради 1шій покльовці ,а от зранку паровоз борба і мій трофей карп увага на 12.700 в підсаку відчуття бімба.(відбій олх ,ато вже думав снасті продавати).

колян

Повідомлення: 63

» 25.07.2016 01:20 pm

Всім привіт! Відвідали водойму з друзями 21.07.2016. Озеро дуже сподобалося, гарно обладнане для відпочинку. Рибалкою задоволені. Було виловлено 2 амури (1,5 та 2,5 кг), кілька коропів по 1-2 кг та біг-фіш 6,3 кг. Уся риба попливла назад у воду підростати :diver:.
Зображення Зображення Зображення

sergiy1910

Повідомлення: 3

» 31.07.2016 03:02 pm

Нарешті... нормальний нет, дім.... і настрій. Так склалось в житті що поміняв місце дислокації тому на Львівській області не часто тепер буваю ну відповідно звіти теж не пишу. Взнаю про приїзд брата з Німечини, ну як без рибалки.... *??? Тим паче що обіцяв йому, яки приїдеш цього року треба піднімати планку по карпу з 3 кг, хоча б до 6 кг. Відповідно водойми розглядаємо тільки спортивні, так як часу не багато, грубо одна доба....Бо часу в обох не було.
Так як брат був у Буську, то я за ним поїхав в ночі і відправились ми у класне місце Кльово де є трофейний короп та чудовий відпочинок. Попередньо домовились з власниками за кунг, сектор, ну і щоб рибу включили.... треба НІмецьку планку піднімати...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Приїхали ми о 6 ранку, я заробив 3 комбінації, (амурова (анансове все, бустер, бойли кукурудза залита тим ж бустером), (полуничний стіл і краб банан стіл). Меркирились 2 рази, один раз мануально інший сонаром, найшли спад з 90 см, до 1,10 м. Там і годував, відстань 79 м. https://www.youtube.com/watch?v=c9_EHv5gGj8 Спочатку розстроївся бо забув казанок, але не так казанок був причиною як в нього поклав Spomb, думав капці, але рік назад кинув в сумку кордовську ракету, так для резерву, і вона дуже помогла. Загодували і...... Перший паровоз поїхав через 3 години, амур до 5 кг, біля підсака розвернувся без натхнення на фото сесію, нажаль Андрій не мав сильного досвіду, і послаблення натяжки дало волю рибі. Ну ок, добре що їхало значить буде ще... На фідер ми відривались по дрібних карпиках та карасю,
Зображення
Зображення
Зображення
мені взяв амурчик який порадував своєю впертістю не здаватись до останнього.

Далі ближче до обіду почало стихати, тиск трохи мінявся, риба була не активна, але прийшов О.Леонтевич... махнув рокою. ))))
Зображення
і На родподі на центральній палці, починається вимотка фрика та звук сигналізатора який заворожує кожного.https://www.youtube.com/watch?v=irvKrZ-GrqI
Зображення

Все виважування я вирішив поки надавати Андрію де була поставлена ціль біг фіш. Тут все було чітко зроблено, і перша достойна риба на маті. Все ок. все працює. Перезакид чекаємо, але щось змінювалось чи тиск чи погода чи не той ключ підбирав. Вирішив почекати до вечора і поспати годину, бо був виснажений. Крізь сон чув писк, але був такий втомлений і знав що там Андрюха, думаю якось справиться. Так він дійсно справився.... коли мене розбудив охоронець, я "виповз" з кунга в прямому реченні , бо ніфіга не поспав майже, побачив збліднівшого Андрія у воді в руках був підсак,хм.... я одразу зрозумів... так ціль досягнута там достойна риба... Я горжусь тобою Брате!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Зображення
Зображення
Вирішили догудувати, (хоча сподом я вже махав не так активно як з ранку)
програму не міняв, риб хотів краба, смердюка, халібута якого чомусь в мене не було. Пиліки не працювали, в плані того що чіпляся чомусь малі коропчаки, як вони могли це робити я не знаю ну але факт.
Зображення
Зображення
Вечір пройшов з пару покльовками коропів до 2 кг. В 01 ночі вирішуємо поспати, і з ранку зробити змагання по поплавку, не буду казати хто виграв... якось хвалитись не люблю ... ну всі здогодались. )))))))))))). З ранку о 8 00 їде з правої палки дзеркалка, і через годину амур.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Далі риба просто off. Збирався дощ, і ми теж почали збиратись і в 11 00 ми поїхали.
Зображення
Водойма бомба, кунг чистий прибраний, повітря свіже, власник дуже привітний, не буду всіх деталей розписувати, нехай це залишиться не написаним.
Висновок. Риба ловиться всюди, в пріорітеті краб, краб банан, смердюки, мясо, халібут. Дистнація 79 м. Далі кидати можна але там мілина. Бойли,: Річвард, Adder, TinyBaits.
Всім хто почитав і оцінив ставте лайк. З повагою Wow@. Також приблизна версія звіту, але написана моїм братом ось тут https://alexfishingadventures.wordpress.com/2016/07/22/fishing-in-ukraine-with-my-brother-2016/ (на англ мові)

Wow@
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 211

» 15.09.2016 08:45 am

Відвідали водойму 3.09. Враження залишились тількі позитивні ! Наловили купу риби (не дивлячись на те, що були з дружинами :shock: ). Риб клював дужи гідний. Дуже дякуємо пану Володимиру за порядок на водоймі, гостинність та людське відношення!!!
Дві пари зі Львова.
PS: Обов'язково відвідаємо цю водойму ще раз. :f1:

RUBA-KIT

Повідомлення: 1

» 23.03.2017 12:52 am

Доброго вечора шановні форумчани!)
З запізненням відпишусь про відкриття сезону карпової ловлі 12.03.

По традиції з погода не тішила, але збити зимову оскому вже дуже хотілось.
Отже, приїхали біля 7.00 ранку, розклались, прикормились, по 10 за успішне відкриття і вперед.
Тим часом вітер пробирав до кісток + мокрий сніг.... Прекрасно)

Ловили з колегою на два фідера і два карповика. Фідера з методними кормаками і опариш з кукурузою як наксадка.
Карповики - безпечна кліпса, класичний поводок типу Blowback rig і купа різних комбінацій бойлів і стік міксів.

Ближче одинадятої на фідера були зловлені 2 амури по 1кг кожен.
І пізніше з періодичністю в годину карпики 1кг і 3кг на бойли слива, шовковиця.
По завершенню на бойл шовковиця від Rod Hutchinson був зловлений карп на 5,9-6кг

Задоволені, мокрі і змерзлі поїхали до Львова.

В цілому виїздом задоволені, як на початок сезону просто супер!!!

Дякуємо власникам водойми за успішне відкриття!!!
Приєднані файли
XhkHs67NHdc_cr_cr.jpg
YCcTc90zlyI_cr_cr.jpg
cFYK-eUgC0c_cr_cr_cr.jpg
c6ZlhaVzDGI_cr_cr_cr.jpg
-7fv7NTtuMc.jpg

ANTON-SL

Повідомлення: 1

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей