Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Эхолот

Про надувний човен, електродвигун, двигун внутрішнього згорання, GPS навігаію, карти, ехолот

Re: Эхолот

» 10.09.2007 08:50 pm

се набагато простіше - єхолот нічого не покаже, бо попросту не отримає зворотній сигнал :). Не вернеться він, а відбившись від дна під тим самим кутом піде далі :?
А то, що отримає датчик, буде всего навсього шум і слабий відбитий сигнал від кущиків, нерівностей дна і т.д. І шо при цьому навичисляє программа і процессор? Можна тільки догадуватись...

А РИБА він побачить тут рядишком 5-10м біля берега? глибину я ітак знаю. Мені треба визначити чм прийшов той РИБ на мою підкормку, і чи він її жере.

Альбертович

Повідомлення: 248

» 11.09.2007 02:49 pm

В таком случае, тебе просто нужна подводная видеокамера

Vlad

Повідомлення: 45

» 12.09.2007 03:42 pm

таком случае, тебе просто нужна подводная видеокамера

Дякую але, JJ-Connect FishEye Basic дешевше всього 200 ЗЕ. Взагалі можливо це і є вихід, може хтось юзав таку річ?

Альбертович

» 12.09.2007 04:47 pm

Бачив в неті відео жерличників і ветрикально-джигувальників. Кидають камеру коло живця, чи вертикально блешнять перед камерою (кидають судачкам прямо під морду і трусять до перемоги). Цікаво подивитись для загального розвитку, не більше.

Як на мене то втрачається стортивність ловлі - кожному ж хотілось коли не клює ніфіга заглянути в воду чи там хоч та риба є, чи то може всю виловили тощо, але такої можливості не було...
Один з приколів риболовлі що рибу треба відчувати, передбачувати її поведінку. Кайфу мало ходити по озеру і як супермаркеті вибирати собі жертву, тикаючи їй під ніс гачки аж поки та не "змилується".

BITR

Повідомлення: 781

» 12.09.2007 06:06 pm

Один з приколів риболовлі що рибу треба відчувати, передбачувати її поведінку..

навчання відюуваєтся на прикладах або на досвіді, шоб передбачати треба хочаби ТРИ точки серед яких будувати ПЕРЕДЧУТТЯ. Якщо я передчуваю (просто) що РИБ тут є, це не значить що моє передчуття правильне. Якщо я хоча би ТРИ рази бачиа подібні обставини і аналізуючи те що бачу ПЕРЕДЧУВАЮ що РИБ ТУТ. Це зовсім інакше. І тому скориставшись камерою або інакшим СУЧАСНИМ приладом я накопичу інформацію ТІЛЬКИ тоді я зможу передчувати з ймовірністі 50-99%.
Я погоджуюсь з тим що наші пращури без прибамбасів (сучасних) могли передбачати погоду,рибу, звіра, ......, АЛЕ на цк пішли ВІКА і багато втрат.

Альбертович

» 12.09.2007 07:00 pm

зможу передчувати з ймовірністі 50-99%

Навіть з багаторічним досвідом використання камери ти все рівно не матимеш такої достовірності передбачення. Таку точність тобі тіки камера дасть. А от використавши камеру 1 раз без неї ти потім будеш як без рук і відмовитись вже не зможеш, але ловити з нею буде НЕ спортивно (!). :?
Ти втратиш прикол від накопичення досвіду, який потім міг би перерости в "чуття"/"рибацьку інтуїцію" яка дозволила б тобі бути з уловом навіть в самі несприятливі дні, коли ніхто не може нічого зловити, ба навіть з дому не виходить. Це ж поезія рибалки!

Хлопці невже тільки я один виходячи на водойму відчуваю дух древнього "здобувача харчів"-мисливця? :)
Не можна ж його сублімувати в "жагу халяви", рибу треба здобути (вимучати) лише тоді вона стане "трофеєм" а не просто мясом приреченим на сковорідку. Легкі перемоги не приносять задоволення, а саме задоволення головне у спортивній риболовлі. Чи може ні?

Щось в мене знов багато знаків... :( не звертайте увагу - поганий день.

BITR

» 12.09.2007 09:01 pm

зможу передчувати з ймовірністі 50-99%

Це ж поезія рибалки!

Хлопці невже тільки я один виходячи на водойму відчуваю дух древнього "здобувача харчів"-мисливця? :)
Не можна ж його сублімувати в "жагу халяви", рибу треба здобути (вимучати) лише тоді вона стане "трофеєм" а не просто мясом приреченим на сковорідку. Легкі перемоги не приносять задоволення, а саме задоволення головне у спортивній риболовлі. Чи може ні?

це все так АЛЕ, ....
Можливо через років 15 я зможу передати свої (накопичені) навики "мисливця здобувача харчів" своїм нащадкам, і вони премножуючи їх з покоління в покоління через 1958 років стануть СПРАВЖНІМИ рибалками, які на нюх будуть визначати яку і де рибу і на яку наживку слід лапати.

Я ХОЧУ ВЖЕ це знати, і використовуючі різні снасті, наживки, методи ........., хочу майже миттєво робити ВИСНОВКИ. Згідно яких буду НУТРОМ відчувати ЩО,ДЕ,КОЛИ. :roll:

Альбертович

» 12.09.2007 09:03 pm

А камера,ехолот і решта прибамбасів - ТИМЧАСОВЕ ЗНАРЯДДЯ для прискорення еволюції

Альбертович

» 13.09.2007 02:12 pm

Єхолот інколи з"їдає більше нервів ніж полоскання блеснами озеро.Приклад: 2 роки назад ми з Ромкою були на Сереті.Плаває він з ехолотом,знайшов стаю,блеснить-а ударів немає...виявилась сітка,повністю забита плотвою.2.Грушів-плаває карпятник з ехолотом,ниє що стоїть 3 рибини біля ями.Він вже туди і макуху завіз і бойли-а вони на нього забили,нервується...Після 20 хвилин я взяв одну цю рибину-виявилась щука на 2.700.І хто міг подумати що вона в стайку збирається :D .Так що ехолот потрібна штука,але я б зосередився тільки на рельєфі дна.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 13.09.2007 04:52 pm

Взагалі я також замислювався над ехолотом но в кінцевому результаті вирішив що більш логічніше його використовувати для визначення рельєфу дна(це ж можна зробити джигом,тай взагалі є багато варіантів для цього),а відносно риби то її краще шукати самому.Адже знаючи рельєф дна або по поверхні води, можна визначити чи є в даному місці сенс шмагати воду чи немає.
До рещі імпульси єхолота рибу насторожують(а якщо ехолот стукає по дну певний час в одному місці то риба звідти тікає).
Тай Якщо дно поросле водорослями ,а на їх листках є бульки повітря,то ехолот вам покаже стайку рибок.Бутилка з повітрям на дні взагалі покаже що це солідний екземпляр.Адже ехолот визначає рибу по повітряних пузирках.
неспорю в ньому є також і плюси ,але я для себе вирішив що для мене це непотрібна річ.

mdendyuk

Повідомлення: 137

» 13.09.2007 07:31 pm

Бутилка з повітрям на дні взагалі покаже що це солідний екземпляр.
неспорю в ньому є також і плюси ,але я для себе вирішив що для мене це непотрібна річ.

це ще треба затопити ту фляшку з ПОВІТРЯМ,
А як вивчити повадки РИБА?
Камера краще. :diver:

Альбертович

» 14.09.2007 12:51 am

З менталітетом нашого народую і не бутилку можна знайти на дні озера чи річки.
Ну а от для вивчення повадків мабуть краще буде ехолот.

mdendyuk

» 14.09.2007 09:33 am

у а от для вивчення повадків мабуть краще буде ехолот.

Так ехолот розлякує РИБА а камера напевно НІ

Альбертович

» 14.09.2007 03:44 pm

Як на мене то або ловити рибу або вивчати її повадки.

mdendyuk

» 14.09.2007 04:14 pm

ак ехолот розлякує РИБА а камера напевно НІ

Доречі бачив відео де щука запутується в проводах камери і... далі картинки нема. :|

BITR

Поперед.Далі

Повернутись в Човни, мотори, ехолоти, GPS, навігація, карти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей