Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Волосінь: моно, шнур, флуокарбон

Прути, катушки, шнури, джигові приманки, воблери, оберталки, коливалки,

Re: Волосінь, леска, шнур

» 30.01.2008 04:23 pm

Ви думаєте я про 0.15 придумав?
Плюси: він круглий (всі, що тонші- плоскі, маю на увазі ПП), розгинає гачки, довговічний, недорогий. Що ще треба???
І до чого тут тест спінінга???
А таке поняття, як "завис", чи пауза при джизі вам щось говорить???
Чи може зможете довести, що головку 10-12 грам з ПП 0.13 ви кинете далі, ніж з 0.15???
А чи відомо вам, що 0.13 плоский шнур, і коли він закрутиться, а це неодмінно станеться, він буде набагато товщим за 0.15.
Це все я вам кажу, як людина, яка використала вже не одну бобіну обох цих діаметрів!

mishka

Повідомлення: 656

» 30.01.2008 06:04 pm

І до чого тут тест спінінга???

пишучи про тест мав на увазi нижнiй показник 7гр. а значить на 3,5грамових букашках акцент робитись не буде, якi зручнiше було б кидати з тоньшим шнуром (звiсно можна i 0,35-тим кинути, але всеж з тоньшим дальнiсть буде вища) p.s. Де ви були ранiше з вашими постами! :D тепер дивлюсь на свою нульцеву асаму 0.13 i "ридаю" :D :D :D

A_K

Повідомлення: 236

» 30.01.2008 09:09 pm

ну і трошки я додам по шнурах.
Спочатку не міг зрозуміти чому шнур (Унітіка) який дуже хороший в руках після декількох рибалок рветься як нитка. Поки не наткнувся десь на текст "для японських PE шнурів, потрібні кільця SiC". В кого з вас на спіні стоїть SiC? Відповідно шнури з волокна Дайніма (ПП) на наших спінах почуваються досить добре. В мене зараз кільця SiC шнур використовував СЄБ, ал вбиваю його і надалі дуже швидко, правда все через катуху, а так робочий участок шнура (перші метри) досить пристойно себе веде на новому спіні.
Висновок, не купуйте японські ПЕ шнури, якшо в вас спін зовсім іншого класу, прост потім будете казати яке гамно Унітіка :)

tosi

Повідомлення: 1418

» 31.01.2008 09:41 am

Ну, нарешті тишину в темі прорвало, а то я вже подумав, що сюди ніхто не заходить.
Невже ніхто не пробував леску ASSO Double Strength з унікальними показниками
на розрив (0.24 має тест 22 lb, тобто 10 кг!)? Мені порадили починати освоювати
спін саме з моно, бо через недосвідченість шнур легко можна втратити на перших
же риболовлях через заплутування. Крім того, зауваження tosi щодо кілець і катухи
для мене є дуже суттєвим, бо кільця в мене точно не SiC і катуха не супер:(
Ну гаразд, якщо леску не пробували, то що порекомендуєте брати з поводків і застібок,чи краще робити так, як радить Кузьмін: в'язати поводки зі струни №2,
а застібок не використовувати зовсім?

Новак

Повідомлення: 19

» 31.01.2008 09:58 am

На рахунок шнура 0,24 то це за грубий, візьми краще 0,14-0,16 але іншого виробника і він буде тобі тримати тих самих 10 кг. А на рахунок повідків - то краще робити самому але не з струни а зі стальки,вона дешевша.А застібки тільки американка .

Max
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 280

» 31.01.2008 10:08 am

Мах, взагалі то людина про монофіл питає...
А от стосовно моно з таким тестом :o - написати можна що хочеш. Типовий монофіл з розривом 20-22 Lb має мати діаметр 0,37-0,4. Я особисто про це італійське "чудо" подвійної сили перший раз чую. Та і немає в неті про нього нічого путнього. Новак, ти її десь в продажі бачив, в руках тримав? Може вдалось потестити на розрив?
asso.jpg

сайт виробника

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2646

» 31.01.2008 10:33 am

2 Новак
якщо ловиш окуня, щуку - не потрібні тобі карабіни, тільки повідок зі скрутки. Я навіть минулий сезон по голавлю їх використовував :wink:

tosi

» 31.01.2008 11:51 am

2 Алексндр К!!!
Ну при чому тут асама?
Хочете правду?
Минулого року влітку за перемогу на змаганнях ЛХ2 я отримав бобінку асами 0,13 голубого колору, з магазину ЗК.
Відловіив я нею коло 30-40 рибалок, після третьої почала рватися як гнила нитка, почав використовуваи безузловку- почала рватися менше, але де попало...
лишилося її коло 30-40 метрів.
Висновок- ніколи не куплю, за тіж гроші краще возьму дві бобіни СЕБ, і буду обрізати- перевертати- і т.д.!
Тепер у Вас зявився привід перестати рибати , дивлячись на свою нульцеву асаму 0,13.
Доречі, додам, що з цим шнуром використовувалася Дайвовська катушка і прути недешеві, отаке...

mishka

Повідомлення: 656

» 31.01.2008 12:37 pm

Артем, так i кажу що краще б я купив би двi бабiни ПП замiсть асами.. якби знав..

A_K

Повідомлення: 236

» 01.02.2008 11:38 am

Лєску купив (0.24). Відгуків в неті про ASSO мало, але позитивні. Упаковка пристойна,
виробник - якийсь італійський концерн.
Протестував на розрив з допомогою пружинної ваги, результат - 6-6.5 кг, тобто значно
нижче заявленого, але непогано для моно такого діаметру, чи не так. Тестував 1 раз,
причому зав'зував так, щоб рвалось не на вузлі. В продажі є ще звичайні (не дабл стренч)
лєски цієї фірми, так там тести в півтора рази нижчі.
Подивимось на рибалці як у неї з пам'яттю, як на мене - це один з найгірших недоліків
моно. Згадую, як при ловлі на поплавок з безінерційною катушкою, після сотні-другої
закидань, леска вже не розпрямляється і нагадує спіраль, просто гидота :(
З сучасними моно така сама проблема? А з шнуром як? Я збираюся придбати ФЛ 0.15 -
його рекомендують початківцям, бо він менше плутається, а як у нього з пам'яттю?

Новак

Повідомлення: 19

» 01.02.2008 06:03 pm

2 Новак
найкраща моно яку я бачив це Owner Braid, думаю на порядок краще буде тримати ніж та про яку ти говориш. Память в неї теж мінімальна, дуже мягка, але разом з тим і дуже тягуча. Шнур позіціонується як line яка взагалі немає памяті, тобто твоє питання на рахунок памяті відносно шнура, вважаю за не доречне, шнур буває або жорсткий і відповідно як ти думаєш буде мати память, правда до першого кидка, або мягкий який і на вильоті буде вести себе "без памяті" :)
P.S. щось туманно висловився, вибачайте дуже заклопотаний роботою, якщо щось не зрозумів запитуй ...

tosi

» 01.02.2008 06:43 pm

раз пішла розмова про шнури і хто на які ловить то дам свої 5коп:

Маю дві бойові Асами 0,11 і 0,13 + ПП 0,19. Всі мають від по 15-30 рибалок.
Мої висновки:
Асама під "шорсткий" джиг не катить - при терті об ракушняк і т.д. дуже швидко втрачає міцність, вбивається моментально, пробував 2 рази після чого втрачав по 15-20м (за відсутність оболонки треба платити). Зате при експлуатації з вобами, вертухами чи джигу в мяких умовах(не карєрі і не річці) політ приманки, чутливість і тест (доречі завжди такий як заявлено не більше не менше, про що свідчить позначка на бобіні I.G.F.A. class) на висоті.
Бобінки з Асамою брав червоного кольору. Завязую звичайним вузлом "Уні".

ПоверПро Стійкий і надійний (0,19 однака) дає добрий завис (т тої ж причини) і після двох-трьох рибалок нормально кидає(оболонка розбивається і шнур стає мякшим). Тест на розрив відповідає заявленому тільки коли шнур нульцовий, потім зразу втратив десь 15%. Від зачепів за коряги рятує мало, сподівався на більше. Частіше гачки розгинаються на рибі (ну може не частіше :wink: але факт прикрий). Добре придатний для спінінгу в мінусову температуру (асама явно ні).

BITR

Повідомлення: 781

» 20.02.2008 04:36 pm

Ромко

Повідомлення: 286

» 20.02.2008 07:18 pm

Такі проколи як з Спідервайр мають цілком логіну причину - поперше шнур зі зібльшенням навантаження сутєтєво ущільнюється і зменшується в діаметрі а по друге в оригіналь той самий Спайдер розроблений для американського ринку, відповідно діаметер нікого не цікавив тільки його тест, потім ІМХО коли фірма PureFishing робила етикетку для Європи то тупо всі шнури з однаковим тестом обізвала однаковим діаметром (виходячи з ситуації на ринку і з розрахунку що ніхто і так перевіряти не буде) але вони не знали що є свідомі риболови-науковці які до всього докопаються! :D

BITR

Повідомлення: 781

» 18.03.2008 06:05 am

Привіт всім є питаннячко , рекомендували мені шнур Стрен супер брейд 0.16 \жовтий\ в магазинах вони є в розмотці 114 метрів-140грн , але є розмотка 300 метрова - тільки по магазинах не зустрічав.Хто підкаже де таку знайти буду вдячний. Річ в тому що мені на 3-х потрібно , тому і дешевше вийде , і шнур буде .В хаті рибака був , але зелений -270 грн.Дякую.

v.pavlo
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 291

Поперед.Далі

Повернутись в Спінінг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей