Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Карпова та фідерна рибалка

Водойма Львівського Карпового Клубу

Re: Карпова та фідерна рибалка

» 22.05.2017 03:17 pm

Нарешті вдалось половити рибку на Прилбичах lake. Кльов був в основному вночі і з самого ранку, за цілу добу вдалось зловити декілька коропців і карасів. Кращу активність рибка демонструвала у нічні години. Одній із завітавших до нас рибин вдалось зробити фотосесію.
Порадувала поява рибінспекції, з п*ятого поля попросили покинути рибаків у яких були виявлені знаряддя лову заборонені у нерестовий період. Також адміністрація водойми розрівняла проблемні ділянки дороги до озера.
Приєднані файли
18670785_1761425394148659_8150144022016653627_n.jpg
18622689_1761425407481991_1549560958043766585_n.jpg
18582366_1761425434148655_1191855966168837349_n.jpg

Суховецький Ростик
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 69

» 22.05.2017 08:16 pm

Побували і ми з Михайлом на рибалці в Прилбичах. Націлювались на карася, а получилось не дуже, тому ловили те що клювало. Спочатку зранку ми впирались, як я казав в карася, але він вперто мовчав і на ближніх і на дальніх дистанціях тоді я для експерименту закинув один фідер на флет з замішаною методною прикормкою вітчизняного виробництва і знову прольот. Тоді я витягнув залишки прикормки імпортного виробника, десь третина пачки, замішав і діло пішло повеселіше. За три години рибалки зловив 4 карпи на око від 4 до 10 кг і одного карася. Висновок: краще заплатити трохи дорожче за хліб для риби і отримати задоволення від рибалки ніж купити щось більш дешеве і просто провести час на свіжому повітрі.
Зображення
Зображення
Зображення

Роман Григорович

Повідомлення: 240

» 04.06.2017 04:38 pm

Карасик трошки ловиться
Зображення

karpua
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 292

» 13.06.2017 09:23 am

Відвідали вчора з другом Прилбичі, ловили фідером зранку і до четвертої дня. Результат у мене 7 карасів і 6 дзеркальних карпиків,і в друга подібна ситуація + ще в нього великий рак))). Найкраще клювало на 3 опариша або на хробака і зранку. Далі мабуть через падіння тиску, клювало слабше. Карась в основному +-500 грам. Давно там не був, карася стало менше як на мене, та й місцеві так кажуть. Зате частіше клює карп.

Мишко

Повідомлення: 242

» 13.06.2017 10:05 am

ідвідали вчора з другом Прилбичі, ловили фідером зранку і до четвертої дня. Результат у мене 7 карасів і 6 дзеркальних карпиків,і в друга подібна ситуація + ще в нього великий рак))). Найкраще клювало на 3 опариша або на хробака і зранку. Далі мабуть через падіння тиску, клювало слабше. Карась в основному +-500 грам. Давно там не був, карася стало менше як на мене, та й місцеві так кажуть. Зате частіше клює карп.

карася не є менше він далеко тусується,хто недокидує той і говорить що менше,особливо місцеві)
за одну рибалку робити висновок неправильно :bt

karpua
Львівський карповий клуб

» 13.06.2017 01:07 pm

Місцеві - то найбільший ворог карася. Тому він тримається від них подалі )

Strange_R

Повідомлення: 113

» 13.06.2017 10:12 pm

Друзі шикарний рарітет знайшов ( Андрій Васильович респект!!!) https://www.youtube.com/watch?v=x-oYRRE3uqs

сима
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 68

» 13.06.2017 11:09 pm

рузі шикарний рарітет знайшов ( Андрій Васильович респект!!!) https://www.youtube.com/watch?v=x-oYRRE3uqs

дякую. але це відео робив не я.. :)
хоч разом нам з авторами цього роліка працювати приходилось, і не раз
:super

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3813

» 20.06.2017 07:14 am

Відеозвіт про фідерну риболовлю 15 червня https://youtu.be/sNJPe5TcAn0

vovk@rp

Повідомлення: 88

» 20.06.2017 07:23 am

рузі шикарний рарітет знайшов ( Андрій Васильович респект!!!) https://www.youtube.com/watch?v=x-oYRRE3uqs

Як автор цих фільмів надаю посилання на всі частини серіалу під назвою КЗУ 2012. Отже частина 2: https://youtu.be/OHAG8vAxIgk, частина 3: https://youtu.be/21xLSihv5Lw, частина 4: https://youtu.be/4VbFPUFkCC4. А найпростіше підписатися на мій канал, повірте, буде дуже цікаво. В планах нові відео не тільки з Прилбич, а з різних водойм Львівської області, України.

vovk@rp

Повідомлення: 88

» 21.06.2017 03:32 pm

Компаньйони: Слава Воронцов, Станіслав Белощук, Віктор та Сергій Шевчуки.

Погода: нестабільна. Вітер був сильним і кілька разів змінював свій напрям. Першого дня зранку сонечко, потім хмарно. Вночі дощ, дуже сильний часом. Наступний день холодний, без сонця, з мрякою. Іноді накапував дощ. Цілу ніч противний дощ. Третій день почався сірими хмарами, але з дев'ятої ранку вони змінились яскравим сонцем і чистим небом.

Рівень води: в нормі.

Час ловлі: ловив постійно, але вночі над вудками не сидів.

Місце: сектор номер 56, у друга Северина номер 55.

Вартість рибалки: 250 гривень за оренду сектору на добу + 50 гривень за бронювання.

Зловлено: Карпятники набомбили карпів. А от фідеристи перебивались рідкими покльовками карасів. Було ще кілька здорових червонопірок.

Наживка: поп-апи Haldorado - нуль. А стоп, брешу: вночі взяв одного коропчука кілограма на пвітора. Пелетс - нуль. А от на опариші були покльовки.

Прикормка: VDE "Carp Method Mix". На іншому методі Haldorado лимон.  На класичному фідері ловив на прикормку власного приготування з додаванням траперу giant lake.

Снасті: фідери.

Вступ

Неочікувано у Стасіка жінка з дитиною поїхали десь на відпочинок і він мав можливість "махнути на рибу". Куди ж поїхати карфішеру, щоб набратись позитивних вражень ще на рік вперед? Відповідь очевидна і це Прилбичі. Одна з найкращих водойм Україні зі спортивної ловлі коропа.

Щоб дорога була не такою дорогою, я вирішив шукати ще третього хворого на голову. Але так склалось, що на цю авантюру погодився ще й Вітя Шевчук. Він же взяв з собою свого брата. Так як компанія вже ніяк не влазила в одне авто, то вирішили їхати двома. Я від початкового свого плану не відмовився і запропонував їхати ще одному чоловіку - Славіку. Це була його давня мрія порибалити в Прилбичах.

Готуватись до виїзду почали ще за два тижні. І то готувались так дотошно, що я вже іноді думав, що взагалі нікуди не поїдемо. Дні минали довго, час тягнувся вічно. Але ось він, світанок п'ятниці. І ми рушаємо на Прилбичі!

Зображення

День перший

Виїзд о четвертій (Віктор проспав, тому насправді о чевертій тридцять) і вже о восьмій ми реєструємось на охороні. Приїхали на крайні сектори, а там зайнято. Чоловік без жодних претензій відразу звільнив нам місце і по ходу вийнявши з води два карасі (КАРАСІ, ну такі знаєте Прилбичські). В цей момент я даремно зрадів, що є кльов і я поб'ю всі свої власні рекорди. 

О десятій вже вудки у воді. Ставку роблю на 8 мм попапи від Хальдорадо. Вся прикормочна моя програма побудована на використанні солодких ароматів: на одній точці дорогий шоколадно-бісквітний метод мікс VDE і на інший цитрусових з коноплею та дрібним пелетсом. Щоб довго не розписувати: обидві палки стояли дубом незважаючи на часті перезакиди та зміни насадки. Не допомогло навіть дуже точне загодовування з човна. І така ситуація була у всіх трьох фідеристів. Чого не скажеш про наших карпятників.

У них на руках цього виїзду був повний карт-бланш. Нам дозволили користуватись човном у світлу пору доби для підгодовування та завезення оснасток. Тож Стас з Віктором цим скористались сповна. Перший ловив з-під корчів (які він називав "штрупаки") десь на відстані в 130-140 метрів, а другий просто завозив далеко снасті прямо перед своїм сектором на чисту воду, але дуже точно стимулював апетити в риби якимись своїми хитрими заманухами. Коротше, клювання не заставили себе довго чекати.

Зображення

У цих двох діячів клювало так добре, що вони навіть перестали вести облік риби.

На вечір доволі сильно похолодало і зібралося на дощ ще сильніше, ніж збиралося вдень. У мене десь в районі першої ночі якийсь "тузік" клюнув на тяжкий фідер і заплутав ще один мій фідер. Дуже заплутав, і то за секунди часу, адже я відразу зреагував на писк сигналізатора і вибіг з спальника. Довелось просто обрізати одну з снастей. Тепер треба купувати знову якісну моноліску на методну ловлю медіум фідером... Проклявши того півтора кілограмового нічного лускатого гостя я звалив спати. Інколи прокидався, але не від сигналізатора, а від тяжкого дощу, що барабанив по нашому намету.

Вітя вночі холоднокровно взяв пару риб, і були також 8+. У Стаса теж щось там клювало.

День другий

Ранок був бє. Холодна противна погодка з мерзенним дрібним дощиком-туманом.

Зображення

Це був день моїх експериментів і пошуків риби на різних дистанціях. Що я лише не видумував, але результати були невтішними... Я отримав кілька клювань, але в більшості випадків відривало повідка (спочатку 0.16, а потім і 0.20). Вдалось затримати на точці якусь зграйку дрібних, до кілограма, дзеркальних  венгерських коропчиків. Але це не те, за чим я приїхав сюди.

А от у Сергія справи були трохи кращими. Йому чи то пощастило з місцем, чи то краще працювала його прикормка з різноманітними рибними запахами, але факт був на лице: у нього зрідка клювали карасі. Він втратив багато риби відразу після клювання, теж рвались повідки.

Слава в цей день взагалі нічого не спіймав. На вечір завіз оснастки світ за очі і гарненько прикормив. Це принесело йому найбільшого (поки що) коропа в його житті. Саме цікаво те, що виважував та підсачував він його сам, вночі, посеред ночі та ще й в дощ. Радості та заряду адреналіну він отримав сповна.

А от Стас з Віторем відривались в цей день як могли. Наловились і намахались веслами. Стас ввечері навіть їсти нічого не міг, заснув мало не за столом. Бідняжечка.

Зображення 

Вибрана ними тактика спрацювала і принесла гарні плоди. От лише у нього було дуже крепке місце і реалізував він десь 30% своїх клювань. Дуже багато сходів і мертвих зачепів. Стасіку доводилось і у воду по шию лазити і на човні зайвий раз в дуже вітряну погоду виходити на воду. Ну, але загальний результат був того мабуть вартий. Він протащівся по повній.

Зображення

День третій

Підйом на початку п'ятої і повний перехід медіум фідером на "класику": патерностер з годівницею кулею і опариші на довгому повідку. Дистанція ловлі 55 метрів. Карасі почали брати, але поклювали буквально півтори годинки. Також було кілька обривів більшої риби.

Славік поставив повідець 0.1 і замішав чергову прикормку. Йому вдалось підібрати ключик і до своєї риби. В останній день він таки половив карасів. Справжніх Прилбичських карасів розміром 600-800 грам. Я був мабуть ще більш радий за нього, ніж він сам.

Зображення

Карпятники теж ще трохи половили своїх монстрів. То ж в загальному всі були задоволені виїздом. Хтось більше, хтось менше. Але ж вага чи кількість тої риби це показник, що стоїть не на першому місці від вражень від риболовлі, чи не так? 

Трішки атмосферного відео з цієї риболовлі:

https://www.youtube.com/watch?v=9qux6Jj-0M4

Гарна компанія, спартанська погода, чудово налаштована логістика з повноцінним харчуванням і піднесений настрій від живого спілкування з природою так далеко від дому. Що це потрібно чоловіку для щастя?

Деякі висновки

- на метод не клювало зовсім

- кльов карася був лише з відстані не менше як 55 метрів;

- пікер простояв дубом всі три дні зі найрізноманітнішими насадками;

- коропа ловили застосовуючи прикормочні програми на основі рибних запахів, раків, крабів, халібутів і тп.;

- чомусь попадалось доволі багато дрібних дзеркальних коропчуків, мабуть їх запустили сюди у великій кількості;

- з погодою не пощастило, літа зовсім не було :)

stal1n

Повідомлення: 154

» 23.06.2017 05:27 pm

Вітаю! В 2017 році в Прилбичах був вже чотири рази. Останній виїзд 12 червня. Що хочу написати? Напевно підсумувати загальний звіт з цих рибалок і поділитись власними думками по даній водоймі. Ловлю на фідер в Прилбичах з моменту відкриття його як спортивного озера. Чомусь, фідеристи мовчать, що в останні два роки, карась та краснопірка, стали брати зовсім кепсько. По карпфішінгу та спінінгу не скажу, любителі цих напрямків напевно задоволені та фідеристи любителі в основному їдуть сюди за карасем. Складається таке враження, що карась та краснопірка там не розмножується починаючи з 2011-12 року. Дрібноти нема зовсім. Малька під берегом нуль. Можливо винен судак, який її вибиває? Його там достатньо багато і розмір деяких екземплярів >5кг. Напевно через те краснопірка і тусується в основному на мілині. 2 квітня взяв два карпика, два карася, дві плотви та 3 краснопіроки. В інші виїзди по краснопірці ноль. Така ж картина і в минулому році.
Можливо, погіршилась ситуація, після того як запустили дрібного зеркального карпика. При активному закормі та падло встає на точку і товче корм, тіко встигай засипати. При тому чіпляє кормуху, нитку, поводки, що призводить часто до помилкових покльовок та самозасікання за різні частини тіла. Каряся він відповідно витісняє, прикорму вижирає. З поводками в 0.1-0.12 ловити нереально, рве, в 0.14 раз через раз. З товстішими поводками, самі розумієте, результативних покльовок стає менше. А куди вже менше??? Одна надія, що на наступний рік він підросте, відійде далі, стане обережнішим і буде менше замахувати! 15.05 – 11 шт. карпиків та 12 карасів, 12.06 - 6 карпиків та 0 карасів.
А судак? Незнаю? Чув минулої осіні, на нетривалий період, його навіть дозволяли при вилові забирати! Видимо помітили цю проблему. Та сумнівно, що дана практика повториться, спортсмени заплюють.
Шкода любителю фідера, втрачати таке озеро! Всім удачі і безхмарного неба.

MechaniK

Повідомлення: 14

» 24.06.2017 12:49 am

всі проблеми окреслено правильно..
малька поглинають хижаки..
судак навіть сам собі не дає розмножуватись..
:(
дамо ради - нікого не забудемо!
:f1:

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3813

» 25.06.2017 11:17 pm

Побував в прилбичах вибрав 52 сектор,приїхали ціль потестити Pop Up Stegproduct, а також нові флет кормушки Haldorado,ну щож перший закид пройшло 25 хв і перший паравоз правильно підібрана прикормка і комбінація насадок і перший карп на іншому кінці жилки,але за 2 метри до шок лідера борода,проходить вона добре але при першому ривку риби обрив....обідно але що поробиш,заміна монтажу і вже 23-00 ,повечеряли почав клювати дрібний карпік грам 0,500 - 0,900,і час відчасу пролітає такий карась,прикормка працює,насадка також але розумію потрібно щось міняти бо кільлькість добре але хочеться покрупніше,вирішив поміняти розмір насадки,але це не мішає карасю клювати,поставив 16 mm бойл і 12 mm pop up Stegproduct ,риб вночі не поторбував,під ранок розбудив паравозік 2 кг карпік спокусився на pop up Stegproduct спеції,через хв 30 знову паравозік і 3.5 кг в підсаку насадку не міняв,почав кожні 10 хв влітати карпік до 0.900 грам ,збільшою насадку нічого не клює,вирішив змінити дистанцію ловлі беру човен ,і завожу чим подальше через 2 години чую писк сигнілазатору і розумію що це не карась,підсікаю і приємний опір,серце починає битись сильніше,підсак в одну руку вудку тримаю в натяжці і шурую в воду ,після 20 хв бородьби карп на 8.300 у підсаку,набрию Мішу кажу ходи будеш фоткав,а він мені в нас також бонус 10.500 в ночі був ,отже всі щось зловили Stegproduct і Haldorado не підвели,при тому що кльов був паршивий зміна погоди ,тиску,то дощ то сонце,але вдалось впіймати 15 шт карася і 20 дрібного карпика якщо нерахувати того що поза 1 кг...
Ось така рибалка непроста видалась
фото))
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

karpua
Львівський карповий клуб

» 29.06.2017 12:32 am

Хелоу рибацька братіє!!!
Щось давно я не відписувався про свої рибацькі пригоди, тому сьогодні, взявши плящину чернігівського білого, вирішив поклацати по клавіатурі.
Цього разу наша риболовля була під гаслом "Коропова сесія з дітьми і для дітей".
Моєю ціллю було взяти Терезу (дочку) на коропову риболовню з ночівлею. Щоб було типу все як має бути. Захід сонця, посидіти біля палок в очікуванні покльовки. Спати в палатці і зустріти схід сонця. Поправати/порибачити з човна, ну і звісно ж поборотися, при можливості, з прилбицькими рибами.
Моя Тереза вже кілька років мене просить взяти її на нічну рибалку, але я ніяк не наважувався, з огляду на те, що замала саме для добових сесій. Але 10 років, думаю вже сам раз. Отож, вибрав час між змаганнями, і замовив сектор. Спершу хотів ліву сторону від охорони, щось з 52-55 секторів, але вони вже були зайняті. Зрештою, було вирішено ловити неподалік від 55-56 секторів, на відстані приблизно 150 метрів, але з 24 сектора.
Щоб було не скучно самим, дзвоню до кума Павла і кличу його з сином на рибалку, мол все готово, бракує тільки вас. Будемо тільки ми і діти. Їдемо спеціально з дітьми і для дітей...
На жаль прогноз на п'ятницю був невтішним і навіть дуже дощовим, тому наш виїзд був перенесений на суботу-неділю.
* * * * * * * * *
ЗображенняЗображення
На сектор ми попали десь біля пів восьмої вечора і перше що зробив, то закинув фідер, щоб не витрачати часу.
Павло з Максимом прибули швидше, тому поки я закинув фідер, він був готовий вже завозити карповики. Лодка накачана і наші оснастки лягли, як я вже згадував вище, за 150 метрів від протилежного берега. Приблизно тут:

ЗображенняЗображення
Через неможливість користуватися човном вночі я щедро загодував точку ловлі міксом бойлів залитих CSLлом і ліквідом Флорентіна. Все від Трініті Бейтс (тепер модно вказувати виробника) . Залито, означає, що вони практично плавали у ліквіді. Ставка була на те, що запах таки притягне рибу, бо часу у нас було дуже обмаль, а бажання поборотися з рибою було великим.

Щоб Терезу втягнути у процес, ми почали годувати ближню точку (на можливий заброс карповиків і на флет) парашутом. Вона подавала, а я годував.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Кілька непевних коливань вершинки фідера дали надію, що ми щось таки впіймаємо. А за той час ми приступили до влаштування табору і приготування вечері.
Ну хіба ж можна їхати на природу і не приготувати щось на вогні? Балони і плитки то для нас, коли ми повністю поринаємо у процес і нас ніщо не повинно відволікати, але дітям потрібно дати трохи романтики, та й приготоване м'ясо на вогні з димком, краще смакує.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Але діти є діти. Хто їх має той знає, що як би ти смачно не приготував, вони ніколи не хочуть їсти. Їм би побігати. Але від процесу вечері нас відірвав так очікуваний "паровоз". Зпрацювала дальня оснастка Павла. Риба дала трохи жару, але зрештою під бурні овації дітей та сусідів рибу поклали на мат.
Ну, слава Богу, риба є і дітям є що показати.
Кілька фото і рибу відпускаємо з почестями. Правда без поцілунку, що зпантеличило Терезу. "Ти забув її поцілувати!" :)

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Діти повечерявши зібралися спати. Але я не міг їх відпустити без гарного фото на фоні зоряного неба, тому попросив їх мені попозувати.
Що з цього вийшло судити вам, ось фото:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

І практично у той же момент на моїй палці почулося коротке "пі"... "пі"... І все. Трохи попустило. Я почекав і підкрутив трохи. Вже було хотів відійти, але тепер вже серія "пі"... "пі"..."пі"пі"пі", але без паровоза і так, що навіть ніхто окрім мене й не помітив покльовки. Я підсік і почав виважувати. Процес виважування був трохи дивним. Зрештою з відстані біля 300 метрів все відчувається інакше, адже жилка компенсує майже все. Риба поводилася на диво дуже спокійно. Я навіть кілька разів перевіряв чи в мене попущений фрикціон, бо риба не рвалася назад з характерним тріщанням котушки. Було кілька потяжок "на масу" плавних і важких. На цей раз з підсаком був Павло і коли він взяв рибу майже крикнув "А він зачьотний!!!"
Риба була крисивою. Дякуючи сусідам за вагу, ми його зважили. Вага показала 16200. (Від ваги треба відкинути мішок, бо в суматосі вагу не відтарували)

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Після нашого Біг фіша і фотосесії діти таки вклалися спати. А ми залишилися чекати і сподіватися що ще щось таки клюне.
За ніч більше дальні точки не турбували нас, а на фідера ми впіймали по парі карасиків і тузіків до 1,5кг. (зовсім дрібних не було)

Десь біля пів четвертої ранку чогось пробудилася Тереза, але це було й добре, бо саме у той час на фідер клюнув карпик. Я їй дав в руки фідер і сказав виважувати, а сам взяв підсак. Вона ще до кінця так і не прокинувшись успішно завела його у підсак, сфотографувалася, відпустила і на емоціях знову заснула :)

ЗображенняЗображення

Ранок зустрів нас гарним світанком
ЗображенняЗображення

а поки діти спали, ми з Павлом оновили дальні точки як прикормкою, так і оснастками.
На фідери у нас час від часу проскакували карпи "незарах."
Діти повставали і поки ми чекали на карпів здалека тренувалися у вправності закиду:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

І от десь вже на закінчення нашої сесії ще один гість з дальняка завітав до нас. Цей вже був меншим, але всерівно бажаним.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Спроби поблеснити як у Павла з Максимом так і в мене з Терезою, ані з берега ані з лодки не пмнесли успіху. Але зато покаталися :)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Таким чином наша сесія закінчилася. Жара давала себе знати. Ми би витримали, але для дітей це було занадто жарко.
Як висновок: коротенька сесія (навіть не добу), але підготована дала суперовий результат. На природі відпочили, діти задоволені. Рибу і бачили і виважували. Мали і БігФіш і НаноФіш. Емоції, спогади і фото є. Всі залишилися здорові. І що головне на сонці на згоріли і комарі не з'їли :D . Жінки від нас відпочили :D

ЗображенняЗображення

Діти хочуть ще, готуємося ...

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

Поперед.Далі

Повернутись в Прилбичі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей