Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Звіти з рибалки

Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Звіти з рибалки

» 24.05.2017 08:18 pm

Виїхали на річку вечером 20 травня, з розрахунку на нічну та ранкову риболовлю. Доки розклалися вже стемніло. Ловили біля злиття з Ратою, поплавчанками на опариш і хробака. Зранку товариш витягнув одного головня на опариша. Погода мінялася, кльову практично не було. До обіду заробили ще одну впевнену покльовку на хробака, але риб зійшов. Всі решта риболовів теж сиділи без риби, тільки сусід не витягнув солідного коропа, кілограмів на сім. На супутник з гороховою кашею. Аж тут вдарила серйозна злива і ми змотали вудки.

limbo

Повідомлення: 54

» 24.06.2017 08:47 pm

Був сьогодні в в добротворі на спаді. Про все по пунктах:
1. Прогноз погоди. Не вірте ніколи тим козлам! Вони, як наші політики - говорять всьо шо попало, авось проканає. Короче, провіряв погоду вчора по 3х найбільших сайтах в Україні, з них 1 казав шо можливо буде дощ, інші казали шо без опадів. Повірив...сьогодні рано проснувшись, побачив за вікном дощ і трохи засумнівався на рахунок виїзду, і думаю провірю щераз прогноз і там, овва, в 1ого сайту грозові дощі, в другого затяжні дощі, в третього короткочасні дощі :D :D думаю, все ппц, наловився...але, так як давно не був на рибалці, думаю фіг з ним з тим дощем/грозою, їду всеодно!...і шо б ви подумали - цілий день ні краплі з неба + ще й після обіду сонечко почало пробиватись)))
2. Кльов. Їхав в розрахунку на голавля/жерешка (2роки тому непогано там ловився білий хижак
.jpg
2 роки тому
). Але через пункт 3 перейшов на окуня. Кльов слабенький, працювала можна сказати тільки одна точка. окунь дуже прошений і наляканий - береш з точки хвоста і треба їй дати перекур на хвилин 15. Єдиний плюс, що клювали 100-150 грамові окуньки. Мав ще 1 зріз щуки і покльовку чогось крупного, яке зійшло через те що я не відпустив нормально фрикціон :wall :wall :wall Поплавочники ловили 200-300 грамових карасів, але дуже рідко...карп по 0...
3. Рівень води. Хз, що там курять в ДТЕС чи яку мету переслідують, але такого пі***ця з рівнем не було вже давно...минулого року я думав шо був пі***ць, так того року ще гірше!...рівень впав порівняно з нормальним рівнем(2роки тому) десь на 1-1,5 метра!...місцями ріку можна перейти. ширина русла де-не-де зменшилась наполовину. Через низький рівень води річка майже повністю позаростала...Біля того дерева в воді що колись тримався голавль теперь жарять шашлики :shock: ...Місцеві казали, що нема такого тижня шоб рівень тримався - весь час скаче...
От-такі-то пироги...
П.С. відеозвіт з рибалки - https://youtu.be/0OkU9b4DhoU
Приєднані файли
20170624_090142.jpg
"Бігфіш" хД

ISK

Повідомлення: 73

» 06.06.2018 05:55 pm

Всім привіт!) був на вихідних на Західному Бузі ЗображенняЗображення
з надією на голавля, але в голавля був "вихідний" :D В результаті відкрив для себе нові місця з крупнішим як для Бугу окунем і мав непоганий схід чогось "моцного" :) От такі "кабанчики" клювали :) ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/uMP6JTzNWHg

ISK

» 13.06.2018 04:38 pm

Попри не втішні прогнози погоди на вихідних збираюсь відвідати Добротвірське водосховище. Буду дуже вдячний за інфу по даній водоймі(місця,наживка...), бо не був тут вже близько 8 років, а з мене детальний звіт про поїздку. Дякую!

tariklwow

Повідомлення: 8

» 20.06.2018 09:53 pm

Всім вітання! 16.06 відвідав Добротвірське водосховище. Рибалили зі сторони с. Сілець. В улові відро хорошого карася 200-350г. Брав як скажений. Прикормка фішдрім карпгросс(так як розраховували на карпа)+кукурдза+мелений соняшник. Син умудрявся на "вбивцю карася" ловити одразу по два карася(наживка хробак).
Близько 1-ої ночі зібралися так як в мене піднялася температура і поїхали додому. В сусідів бойли мовчали. Вода трохи зелена, рівень в нормі. Всім НХНЛ!!!

tariklwow

Повідомлення: 8

» 16.10.2018 05:38 pm

Всім привіт:) Був вчора на Західному Бузі. Планував половити на добротвірському водосховищі, але риба там клювати відмовлялась і тому перейшов на річку. На річці покльовувала біла риба, а хижак був дуже прошений...Весь стояв під берегом, тільки в каміннях(моя рекордна рибалка по обривах :D ) і хотів дуже повільної проводки за течією. Але розмір порадував - вгодований на зиму жирнючий окунь є вже приємним противником :)
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/XneWcf-oU1U

ISK

» 20.02.2019 10:01 am

Всім привіт:) був у неділю на рибалці в Червонограді на Західному Бузі, ловив з 08:00 до 15:30, погода була просто чудова, закидав на щуку та окуня, пройшов вздовж водойми 4 км. в пошуках риби але так її і не знайшов, за весь час рибалки не було жодної покльовки, перебрав дуже багато снастей але результату небуло ніякого, рибаків було дуже багато але в них теж нічого.
Але в загальному залишився задоволений!

Володимир Гринюх

Повідомлення: 1

» 21.03.2019 06:53 pm

Був сьогодні на бузі с. Руда Добротвірська 2 десятки карасів грам по 250 і був дуже здивований впіймавши сонячного окуня
Приєднані файли
compressed_1992013077P_20190321_171551.jpg

Dragik11

Повідомлення: 17

» 31.03.2019 10:53 pm

Руда Добротвірська 28.03.19 місце (50метрів від витоку у водосховище) прикормка ( фіш дрім " карась " ) насадка опариш комбінація червоний + білий чим більше тим частіші покльовки :-) час 5:00_14:10 результат 21 карась + 3 сонячні окуні :-) нагадую якщо можливо хтось не знає з 01.04.19 нерестовий період :f1: . Удачі і ні хвоста , ні луски :-)

Правила форуму:
Заборонено викладати фото трофеїв в болоті, на траві,..
(Модератор)

Dragik11

Повідомлення: 17

» 08.07.2019 10:48 pm

Був...Ловив...Скупався :D
Попри високий рівень води, окунець був досить активний, тільки розмір не радував)) Окунь на палець не дуже тішив, а більшого я так і не зміг знайти...Але вдалось спіймати двох голавлів)) При спробі підняти першого на крутий берег, глиняний обрив трішки провалився під мною і вдалось відкрити купальний сезон по пояс в воді :D :D але +- 700 гр голавлик того вартував:)) Другий був трішки менший(+-500гр), але і не заставив мене скупатись:))
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/JbK5vq4zBs4

ISK

» 01.03.2021 04:41 pm

Нарешті відкрив рибальський сезон 2021! :)) Хоч зима і позволяла, проте вирвався на першу рибалку цього року лише нещодавно. Погода радувала - температура декілька градусів вище 0, практично без опадів, рідкі пориви вітру...Не радувала лише активність риби :D Пів дня проходив не отримавши жодної покльовки...але перша рибалка вона класна і без клювань, і я просто насолоджувався природою, річкою, повітрям. І вже під завершення вилазки клюнув перший окунець! Невеличкий, до 100 грам, проте приємний як ніколи :) Трішки дивно, бо всі роки відкриваюсь спінінгом першою рибою карасем :D а карась цього року що, був другою рибкою за день :) на цьому і завершив - відкриття сезону вдалось!:)
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/8VtmOipZnFo

ISK

Поперед.

Повернутись в р. Західний Буг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей