Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Електронний сигналізатор клювання

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Електронний сигналізатор клювання

» 03.10.2013 12:01 pm

Ну, сумніви є завжди, але поляки принаймі кажуть що це їхні ось тут: http://vimarco.pl/
а ось конкретно мої : http://vimarco.pl/product.php?id_product=57. Я навіть не сумніваюся що виробник - чайна, але
відступ фудівський... Говорив мені один... що робить вироби в китаї і возить сюди.
"Приїждаємо на завод-виробник, і нам показують стенд з однією і тією ж детяллю в енній кількості, але у ціновому діапазоні від 1уо до 10уо (і більше). Питаємо ??? що за ... Відповідь банальна: від 1 до 4-5 уо це для вас!!! росія, україна а дорожчі для європи, америки" Деталі 1 в 1 - не розрізниш, але якість себе показує згодом.
ось така фігня малята. Ті знайомі які торгують китайським товаром (їздять у китай за товаром самі, не через нет) підтверджують це.
Щодо підключення інших сигналок, не знаю,але знаю те, що у магазині пробували різні набори одночасно і жоден не конфліктував з іншим. Пейджер з одного набору не працював із сигналізаторами з інших наборів.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 03.10.2013 03:22 pm

ось така фігня малята.

Згідний малята,що ця фігня фігніша від моєї фігні.Дійсно VIMARCO VPRO XTR PLUS MODEL NA ROK 2013/2014 довершена,і має багато"+".Це так приблизно,як Ауді А-6і Ауді А-6 S-line.Особливо сподобались мені нові звукові тони (майже DELKIM ),і функція- 8. Wprowadzono tryb chwilowego wyciszenia sygnalizatora SILENT MODE.Дуже потрібна функція на сьогодні,бо багато собі дозволяють"забити" на всіх,після закиду ставлять палку на включену сигналку,і починають підмотувати,настроювати і т.д. А ще, якщо при цьому славнозвісний "тихий" Golden Catch-тиха украинская ночь... :rupor І так триває пів-ночі,поки (ну дуже вже спокійний сусід...) не вступить в словесний "сексуальний" контакт з ним,його родиною,і з його сигналізаторами,точно вказавши де вони повинні бути "запаковані"))) :D До речі,зразу звернув увагу на ще один пункт-9. Dwie wersje czułości sygnalizatora ( wersja z dwoma lub czterema magnesami w rolce ).В моїх сигналках на коліщатку є чотири отвори,а присутні тільки два неодимових магніти.При виставленні найчутливішого 1-го режиму(а їх там вісім),ця сама чутливість бажала бути б кращою,або заслуговує бути на 2,3 місці по 8-бальній шкалі.Цікава ваша думка(звертаюсь до giorgio насамперед),-якщо поставити чотири магніти (і де їх взяти у формі бочечки розміром 4мм і діам.3мм?),то логічно чутливість мала б зрости?Яка чутливість в ваших, новіших сигналках і чи може знаєте скільки там магнітів?

P.S. на скільки часу відключається звук при використанні п.8,і як це видно візуально?

Ярек133

Повідомлення: 284

» 04.10.2013 06:05 am

Ярек133, а можна поменше зайвих слів? :D
А то з того посту тільки 1/3 інфо по суті...

Про магнітики і чутливість - додатково ставити ще пару магнітів не варто. Вона потрібна ну хіба що в тих сигналках, у яких діаметр колеса великий (при 2-х магнітах, діаметрі 15 мм (!) максимальна чутливість - ~25 мм, при 12 мм - ~20 мм.)
Але, якщо хочеться поекспериментувати - то спочатку знайти на :arrow: Радіомаг, а потім на Б.Хмельницького, навпроти АС-2 на 2 поверх в магазин з аналогічною назвою...
:arrow: Магнітика 4х1,5 мм цілком вистарчить

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2646

» 04.10.2013 08:43 am

рек133, а можна поменше зайвих слів? :D

Виправляюсь :oops: Дякую Pavel за інф.по магн.Куплю,попробую,відпишусь :D

Ярек133

» 04.10.2013 04:45 pm

Але, якщо хочеться поекспериментувати - то спочатку знайти на :arrow: Радіомаг, а потім на Б.Хмельницького, навпроти АС-2 на 2 поверх в магазин з аналогічною назвою...
:arrow: [url=http://www.rcscomponents.kiev.ua/modules.php?

Хто б сумнівався,що після підсказки Pavel K (за що ще раз дякую!),я вже сьгодні поїду на радіобазар.І як говориться в відомому фільмі:"Ален ноби, ностра алис! Что означает - если один человек построил, другой завсегда разобрать может!"(знов получу від Pavel K :D ).Розібрав,поставив,попробував,-більше ніж супер!
DSC03364.jpg
Діаметр ролика 12мм,розмір магніта h-2мм,d-3мм.
DSC03375.jpg

Було два магніти,доставив в свобідні отвори ще два.Тепер кнопка регулювання чутливості дійсно виконує свою роль,і бувший "перший" режим пересунувся десь на друге,третє місце.Чому з цим всім заморочувався? При ловлі на далеких відстаннях(при завозці на 140-170м і дальше),при тихій воді,хотілось мати крашу інформацію про покльовку.Тобто, до цього було- або тишина,або коли вже 100% поїхало,і ні яких там "пік".Думаю,що тепер буде краще.До речі, можу поділитись кому треба магнітами,бо з переляку :( взяв їх в два рази більше.
При нагоді, зробив в цьому ж магазині фотки для тих,кого цікавить захист плат сигналізаторів.
iтлина010.jpg
iтлина011.jpg
(сорі за якість-фото з мобілки)
Класно,коли щось робиш,а воно ще й получається!

Ярек133

» 16.10.2013 03:58 pm

Підскажіть чи можна окремо купити пейджер для таких сигналізаторів?
Carp Pro Сигнализатор поклевки PULSAR
Приєднані файли
1.jpg

turncoat

Повідомлення: 69

» 16.10.2013 05:16 pm

ідскажіть чи можна окремо купити пейджер для таких сигналізаторів?
Carp Pro Сигнализатор поклевки PULSAR

Сам пейджер знайти дуже важко(рідний),хіба що пробувати ось такий набір
http://flagman.kiev.ua/index.php/component/virtuemart/category/1301-nabor-dlya-tsifrovih-signalizatorov-flagman#product_description_mark
(хоча на мою думку,за ці гроші можна взяти і цілий комплект сигналок)

Дмитро23

Повідомлення: 149

» 12.12.2013 03:19 pm

ідскажіть чи можна окремо купити пейджер...

Таке запитання часто виникає в тих,хто вже став щасливим власником сигналізаторів,а з часом зрозумів,що є потреба в пейджері.Як говориться,до доброго звикається скоро,і присутність пейджера робить рибалку набагато зручнішою і комфортнішою.Наприклад,для мене сон на рибалці без пейджера(а повноцінно відпочити завжди треба) з часом перетворився на такий собі" армійський сон на посту"- вроді би і спиш, а вроді "музику" слухаєш... Докупляти додатковий пейджер з передатчиками фінансово не завжди вигідно.Придумав невеличкий вихід.Ця ідея прийшла до мене, коли одного разу зайшов в магазин техніки на вул.Ів.Богуна.Там, лівіше від магазину "Притончик",відкрився ще один подібний магазин з різною побутовою технікою (типу "Техніка з Європи",що є по всьому Львову).Молода пара тестувала "радіоняню"-жінка в магазині з приймачем,а чоловік бігав по вулиці і видавав різні звуки :) Якість передачі і ціна пристрою (десь біля 150 грн.) наштовхнула мене на відповідну думку.Якщо правильно налаштувати чутливість,щоб не слухати жабячий хор,то можна цілком комфортно виспатись і не провтикати покльовку.А ще знайшов таке
3776198748.jpg
http://aukro.ua/radionyanya-aa-radiomikrofon-ukv-fm-i3776198748.html-там все докладно описано,а FM-приймач можна використати навіть на мобільному телефоні.Всі решта "радіоняні" на цьому сайті дорогуваті.Колись на нашому Радіобазарі продавались такі подібні пристрої у вигляді брелка від автомобільної сигналізації.Правда,продавці не дуже охоче їх рекламували,бо в інструкції на польській мові було погрозливо виділено :regulation: ,що цей пристрій ні в якому разі не можна використовувати для прослуховування інших осіб без (увага! :)) їх згоди...і таке використання несе кримінальну відповідальність!Так що слухати тільки сигналізатори,і ні в якому разі не підслуховувати свого шефа на роботі :) !
Думаю,що краще такий вихід,аніж нічого.

Ярек133

» 15.12.2013 10:43 am

Якщо вже так стоїть питання, то достатньо придбати простий бездротовий дзвінок, 4 штекери длясвоїх сигналізаторів і півтора метра дроту. Надійно, просто, дешево...

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2646

» 15.12.2013 12:07 pm

Надійно, просто, дешево...

Повністю згідний,що такий http://rybolov.in.ua/forum/viewtopic.php?f=24&t=20#p1962 варіант ще кращий.Тільки проблема,на мою думку в тому,що багато хто навіть паяльника ніколи в руках не тримав... :roll:

Ярек133

» 15.12.2013 03:38 pm

Я вже стільки пробував всякого, і врешті решт дійшов до висновку, що краще підназбирати грошенят і купити по акції якісь сигналким з пейджером зразу.
в неті (наприклад на СП продають і всі вроді задоволені) можна купити не погані бюджетні, до 800грн, набори 4+1.
Як на мене, на даний момент, саме така переробка себе не оправдовує, як девайс. Хіба самі хочете зробити щось своїми руками і мати щось у арсеналі "хенд мейд".

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 01.01.2014 10:17 pm

до ярек133

і функція- 8. Wprowadzono tryb chwilowego wyciszenia sygnalizatora SILENT MODE.Дуже потрібна функція на сьогодні

як активізувати дану функцію

павло левчук

Повідомлення: 35

» 03.01.2014 11:46 am

к активізувати дану функцію

Це запитання скоріше до giorgio,бо це в нього модель http://vimarco.pl/product.php?id_product=57.В моїх сигналізаторах ця функція відсутня.Але я думаю, що для активізації потрібно натиснути і утримувати пару секунд кнопку "S".
ЗображенняЗображення

Ярек133

» 03.01.2014 10:46 pm

дуже дякую але в мене трошки старіші( від тих що на фотографії) і там напевне нема такої функції або по другому активізується

павло левчук

Повідомлення: 35

» 06.01.2014 12:37 am

Прошу порадити, які сигналізатори краще купити, але з бюджетних варіантів!

Ramaha08

Повідомлення: 9

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей