Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

паспорт для свого друга

паспорт для свого друга

» 15.03.2010 08:35 pm

привіт всім!
взяв щеня зах-сиб лайки (св.коричневий з біл носочками)-якось зроблю фото -закину
без документів(власник говорив,що батьки робочі,з родоводами,але не було акту злучки і т.д.-я не внікав- просто взяв щеня.Перший раз взяв його в 4міс привчити до пострілу,відійшов метрів 20,постріл,а він вушка наострив і дивиться куди,потім стріляв біля нього-все нормально(напевне постріли і запахи чув в утробі мами)...,потім заліз у воду(грудень) і полювання скінчилось-зразу в машину і додому.гризе мене одна помилка-підстрелив крижня ,дав йому ,він почав тербати його,а я здуру насварив і він потім до нього не підходив,я відрізав крила ,кидав їх але реакція в нього притухла-ну це деталі,будемо виправляти.
Хлопці,що потрібно щоб зробити паспорт ,щоб спокійно брати його на полювання,(що обовязково має бути родовід!??).дякую
я в- місті, Рекс -у селі, можу бути з ним тільки 2дні на тиждень-це катострофа?

TISHAN

Повідомлення: 33

Re: паспорт для свого друга

» 16.03.2010 11:49 pm

По закону,з таким собакою полювати не можна! Тебе прирівняють до браконьера,але на мій погляд,залишати підранків ще гірше зло!Зроби для собаки ветеринарну книжку ,зроби прививки і полюй спокійно!Хоча документи зробити можна , але без права племінного розмноження! В деяких областях так і поступають ,незнаю як в Львові! У самого три собаки ,одна теж без доків , правда працює на всі сто ! Ходжу, полюю з нею , і незабиваю мізки дурницями!

Фред

Повідомлення: 13

Re: паспорт для свого друга

» 17.03.2010 01:29 pm

В принципі ідея нормальна і безульотна на гроші :!: Бери на озброєння :!:

Арго

Повідомлення: 3816

Повернутись в Мисливські собаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей