Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 29.12.2011 12:09 pm

Я так і знав, що в нас немаєрибінспекціїї: ні одної відповіді не має на запитання учасників форуму)))

від себе хочу спитати чому спустили став(великий) в с.Унятичі Дрогобицького району, були здогадки, але точно ніхто так і незнає вже купа років

Bellicose
 
Повідомлення: 176
З нами з: 06.06.2009 01:59 pm
Звідки: Дрогобич

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 31.12.2011 10:10 pm

дуже перепрошую, але де Ви всі такі правильні пропадаєте, коли в нерест та рибохорона "кришує" вилов риби на водосховищі сітками???? :twisted: Де є та рибохорона коли струмом вибивають всі стариці????В З.Бузі від Буська до водосховища риба не клює взагалі...Говорять, що щось скидають в воду і зганяють всю рибу у водосховище, де її винищують...
Вони тільки і вміють боротись з простими рибаками!!! :evil:

Та яка там в нас рибохорона! Випадок один із сіл Жидачівського р-н. Три чоловіка на лодці розкидають сітки,місцеві це побачили ,та подзвонили в рибінспекцию в м.Стрий та якви думаєте,виїхали хлопці з Стрия правда не доїхали,в результаті дізналися,що був зроблений дзвінок і виїзд рибінспекції повернули! Де тут справедливість! Простого чоловягу з спінінгом або з вудочкою зловять плати штраф,а той хто ловить сіткою, або електро вудкою закривають очі!!! Тварі інакше їх не назвеш! :twisted:

Аватар користувача
haltsuk
 
Повідомлення: 16
З нами з: 01.11.2010 08:19 pm
Звідки: смт.Гніздичів

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 18.01.2012 05:14 pm

По обращению Обл Рады к Кабинету Министров Украины была сформирована комиссия для проверки работы львовской рыбоинспекции.
16.01.2012 комиссия приступила к проверке.

Текст обращения.

1.jpg
2.jpgПросимо звернути особливу увагу та вжити належних заходів реагування щодо системних порушень та незаконних дій посадових осіб Головного державного управління охорони, використання, відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області (надалі Львівдержрибоохорона), яке підпорядковується Державному агенству рибного господарства України – голова Віктор Дроник.
Початком відліку зловживань є 2009 рік. На посаду керівника Львівдержрибоохорони було призначено Миколу Сивоуса а його заступником Михайла Корб’яка. Фактично з цього часу розпочинаються незаконні дії цих посадовців. Як вказують в письмових заявах колишні інспектори Львівдержрибоохорони, М.Сивоус та М.Корб’як впровадили ряд корупційних схем з метою отримання незаконних прибутків. Паралельно відбувалися зловживання керівництва Львівдержрибоохорони при списанні матеріальних цінностей (матеріали скеровано в правоохоронні органи, на сьогоднішний день тривають слідчі дії). Така діяльність керівництва Львівдержрибоохорони призвела до масових звільнень серед інспекторів. Також при виявленні порушень посадовими особами Львівдержрибоохорони матеріали готувалися настільки непрофесійно, що порушники через суди скасовували постанови про притягнення їх до відповідальності, тим самим уникаючи покарання. Крім того, в управлінні існували факти підробки документів суворої звітності – штрафних квитанцій, де з порушників фактично отримується одна сума, а в дохід держави попадає інша, значно менша сума. Самі інспектори – в основному люди без профільної освіти, деякі – з кримінальним минулим, є й такі, що в минулому займалися браконьєрством як по рибальству (використання електролову) так і по мисливству (незаконне полювання), тощо.
Рішенням Львівської обласної ради від 20.04.2010 року № 1177 було оголошено недовіру керівнику Львівдержрибоохорони М.Сивоусу і рекомендовано розглянути питання щодо його відповідності займаній посаді. Згідно наказу Голови Державного агенства рибного господарства України в грудні 2010 року М.Сивоуса було звільнено з займаної посади та переведено на аналогічну посаду в Чернівецьку область.
Кілька місяців обов’язки начальника управління виконував М.Корб’як. Результатом його діяльності стало прийняте Рішення трудового колективу Львівдержрибоохорони від 19.05.2011 року, в якому М.Корб’яку було висловлено недовіру. Відповідні документи було скеровано в Державну агенцію рибного росподарства України, в результаті чого даного посадовця було понижено в посаді. Попрацювавши на новому місці роботи досить короткий термін та показавши вкрай незадовільні результати, він звільнився.
На початку 2011 року начальником Головного державного управління охорони, використання, відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області призначено Богдана Германа – керівника Сколівського районного осередку Партії Регіонів, який невідомо як потрапив на дану керівну посаду без профільної освіти, не маючи досвіду і стажу роботи в даній галузі. На водоймах Львівщини браконьєрство стало масштабним та фактично безкарним явищем.
За цей період на адресу голови Львівської обласної ради надходили та продовжують надходити чисельні скарги та звернення громадських організацій та мешканців області, в яких вказувалося на загрозливу ситуацію, що склалася у зв’язку з браконьєрством на водних об’єктах. Протягом тривалого часу електронними та друкованими ЗМІ неодноразово висвітлюється інформація про резонансні факти браконьєрства на водоймах Львівщини, в тому числі на тих, де впроваджено промисловий вилов водних живих ресурсів. Дана ситуація є результатом неналежного виконання посадових обов’язків інспекторами Львівдержрибоохорони, невиконання зобов’язань по охороні рибних запасів користувачами водних об’єктів та відсутністю належного прокурорського нагляду та відповідного реагування з боку Львівської міжрайонної природоохоронної прокуратури.
З метою інформування громадськості та депутатського корпусу про стан справ в рибоохоронній галузі начальника Львівдержрибоохорони Богдана Германа неодноразово запрошувалося на засідання Львівської обласної ради та відповідної профільної комісії. Всі запрошення Б.Германом було проігноровано.
З метою реагування на ситуацію Львівською обласною радою було прийнято Рішення від 05.07.2011 року № 186, в якому визнано незадовільною діяльність Львівдержрибоохорони та скеровано подання до голови Державної агенції рибного господарства України про доцільність перебування Германа Б.В. на займаній посаді.
Весь цей час активним учасником подій по боротьбі з браконьєрством в області є колишній громадський інспектор рибоохорони – а сьогодні дійсний громадський інспектор з охорони довкілля, регіональний представник ВГО «Громада рибалок України» Володимир Ткачик. За активну громадську позицію йому неодноразово погрожували фізичною розправою. Погрози таки справдилися. Ввечері 2 грудня 2011 року в м. Червонограді Львівської області кілька молодиків жорстоко побили громадського природоохоронця. На місці події працівниками міліції затримано учасників групового нападу. Порушено кримінальну справу. Володимир Ткачик у важкому стані з чисельними переломами та забоями перебуває на стаціонарному лікуванні у медичному закладі.
Враховуючи вищенаведене, вимагаємо з залученням депутатів Львівської обласної ради та представників громадськості провести комплексну перевірку діяльності Львівдержрибоохорони за вказаний вище період. За результатами прийняти рішення, спрямоване на усунення даної негативної ситуації, причин та умов, що їй сприяли.
Про розгляд звернення та прийняте рішення просимо повідомити у встановлений законом термін.Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ

Аватар користувача
Преса
 
Повідомлення: 775
З нами з: 21.04.2007 03:58 pm
Звідки: Львівський клуб активного відпочинку

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 06.02.2012 01:49 am

:idea: Програма «Хто тут живе?» 02.11.11

Відповідь Державного агенства рибного господарства України.

P1070081.JPG

Аватар користувача
Преса
 
Повідомлення: 775
З нами з: 21.04.2007 03:58 pm
Звідки: Львівський клуб активного відпочинку

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 06.02.2012 01:53 am

Во веки веков-Аминь...

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 06.02.2012 11:06 am

раз закон їх не бере, треба брати вилами :susel: і порохом :hunt , така вже наша влада шо крові хоче!!!!!

Аватар користувача
Bocl
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 209
З нами з: 17.09.2009 10:16 am
Звідки: Львів, Виговського

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 06.02.2012 11:51 am

Всё замазано и оплачено.И ничего тут не поделаеш. :maniak Всех их надо посадить в лодку без вёсел и в океан.

Аватар користувача
alexe250
 
Повідомлення: 53
З нами з: 22.06.2009 10:16 am
Звідки: Львов возле Мотозавода

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 06.02.2012 02:09 pm

Цікаво ,а чому й далі мовчить прокуратура?

serriel-71
 
Повідомлення: 92
З нами з: 30.06.2011 09:51 am
Звідки: Львів

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 06.02.2012 02:23 pm

о обращению Обл Рады к Кабинету Министров Украины была сформирована комиссия для проверки работы львовской рыбоинспекции.
16.01.2012 комиссия приступила к проверке.


АКТ
перевірки діяльності Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області (Львівдержрибоохорони) та перевірки інформації за зверненням Львівської обласної ради

м. Львів 01.02.2012

повністю прочитати (або завантажити) цей документ можна за :arrow: посиланням

ВИСНОВКИ ТА ГОЛОСОВАННЯ

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

Аватар користувача
Преса
 
Повідомлення: 775
З нами з: 21.04.2007 03:58 pm
Звідки: Львівський клуб активного відпочинку

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 06.02.2012 03:15 pm

Стільки було цікавих випадків в Гамаліївці і кажуть, що нікого не притягнуто до відповідальності :? Може я чогось нерозумію...
Приєднані файли
.JPG

Аватар користувача
Boss123456789
 
Повідомлення: 175
З нами з: 30.09.2009 10:52 am
Звідки: Андрій з смт. Запитів

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 06.02.2012 09:17 pm

Ну що? Беззубого інспектора Сторожука прижали аж пищить... Некст!

Аватар користувача
ДИКОБРАЗ
 
Повідомлення: 117
З нами з: 19.09.2010 04:03 pm
Звідки: Вільна Україна

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 27.03.2012 09:08 am

Виставте будь-ласка на форум взірець (фото) як має виглядати посвідчення інспектора рибоохорони. (зверху, зсередини) + яка інфа там повинна бути про нього і орган який його уповноважив.
Знаю, що має носити значок з номером і предявляти посвідчення. Ну і думаю, що номери на посвідченнях і значках мали б співпадати?...
Думаю, що багатьом пригодиться така інформація, бо корочки можна купити різні і написати в них теж що завгодно і щибати грошики.

Аватар користувача
giorgio
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 1369
З нами з: 30.07.2007 10:32 am
Звідки: Fishmaster Львів # cel. (нуль67)922нуль178

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 30.03.2012 10:28 am

Тільки що прочитав таку інформацію. http://zik.ua/ua/news/2012/03/30/341640 Особливо здивувала така заява (доручено Новяворівському державному підприємству «Екотрансенерго» понизити рівень води та провести ремонтно-відновлювальні роботи на гідроспорудах цих озер]).
Як можна понижувати рівень води під час нересту, тож всій ікрі та мальку гаплик.

Roman R.
 
Повідомлення: 34
З нами з: 04.10.2007 05:19 pm

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 30.03.2012 11:15 am


Аватар користувача
Bulick
 
Повідомлення: 44
З нами з: 02.10.2010 03:37 pm
Звідки: Здолбунів-Львів

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 01.04.2012 09:08 pm

Обычный рейд Рыбоинспекции + новые поправки Законодательства Украины.

Зображення

Многое нас связывает с Рыбоинспекцией именно 1-го апреля – подписаный договор о сотрудничестве, начало нерестового запрета и сегодня – это совместный рейд на который были приглашены представители ЛКАВ.

IMG_0013.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg


На многие вопросы волнующие рыбаков предстояло получить ответы и поэтому я с особым любопытством отправился в Рейд на Добротвор, который мне уже немного знаком наглыми повадками браконьеров.

В 5 утра, в поисках последних мы с инспектором - А.Сторожуком и ещё тремя группами уже патрулировали берега Западного Буга. За собственные средства инспекторского состава были приобретены приборы ночного видения, которые очень эффективно помогают обнаружить любое движение на водоёме, если браки есть, то без шансов улизнуть. Погода была ужасная – сильный ветер со снегом и мы понимали, что вряд ли кто-то даже собаку выпустит на порог, но на всякий случай берега были прочёсаны.

Попавшимся браконьерам в этом году будет не сладко и мало кто из них об этом догадывается. Дело в том, что помимо штрафа за само нарушение обязательно учитывается колличество рыбы поштучно и по породам, цена которым в этом году:

- Веслонос, гибриды осетровых рыб - 2550 грн/шт
- Судак - 510 грн/шт
- Сом - 425 грн/шт
- Форель, щука - 340 грн/шт
- Сазан - 306 грн/шт
- Белый амур, билизна, толстолоб, рыбец обыкновенный - 255 грн/шт
- Лещ - 170 грн/шт
- Линь - 119 грн/шт
- Тарань, плотва, синец - 85 грн/шт
- Подуст - 34 грн/шт
- Карась, окунь, вьюн, верховодка, ёрш обыкновенный - 17 грн/шт
- Другая рыба (кроме занесённых в Красную книгу Украины) - 17 грн/шт

- Рак - 25.5 грн/шт
- Личинки хирономид (мотыль) - 510 грн/кг


Хотел бы обратить особое внимание рыбаков на эти штрафы, они так же распростроняются и на нас. Получается, что за лёгкое нарушение весенне-летнего запрета нас ждёт штраф от 34 до 170 гривень плюс насчитаный штраф за рыбу поштучно. Если у Вас нет с собой документов подтверждающих вашу особу, то инспектор имеет право задержать вас на три часа с дальнейшей доставкой в ближайший Райотдел для выяснения личности и составления протокола. В этом случае сумма штрафа плавающая от 34 до 170 гривень идёт на усмотрение инспектора по теории прибавления. Хочу обратить особое внимание и на норму вылова, которая составляет 3кг, за нарушение штраф - 340 - 680 гривень.

Берегите себя, рыбу и свой бюджет!

Аватар користувача
Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 3284
З нами з: 13.01.2007 08:00 pm
Звідки: Львів

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекціяХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей