Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

» 22.05.2014 01:18 pm

Slavko

Повідомлення: 112

» 12.06.2014 12:51 am

Сьогодні 11 червня вирішили з колегою відкрити сезон . Приїхали в с. Чайковичі на р. Дністер. Перед мостом через річку побачили заглушений трактор, а на мості тракториста який дивиться з моста на воду. Зупинилися біля нього і ми. Те що ми побачили вразило і нас. Вода мала колір як чорний асфальт, постійно плили шматки гнійних соплів ,як в каналізації, аналогічний і запах. Нижче мосту стая зі декількох десятків чайок зробила собі пір ловлячи знесилену і дохлу рибу.
Набрав стаціонарний телефон Львівської рибінспекції, дав інформацію , на тому кінці проводу сказали, що вони займаються охороною рибних запасів, а не аналізом стану води. Тому порекомендували звернутися в екологічну інспекцію...На наш погляд забруднена вода попадає в Дністер через р. Стрвяжі ,р. Болозівку хтось напевно максимально відкрив шлюзи, щоб вода що стояла і загнивала на полях після повені скоріше зійшла, не подумавши, що це може призвести до загибелі риби.
Думаю що рибінспекція повинна терміново зайнятись цим питанням.

Miro

Повідомлення: 29

» 12.06.2014 09:23 am

чорна смердюча вода попадає в Дністер з каналу ,який впадає нижче "Будови",(долина між дамбами Дністра та Стряжа залита водою,шлюзу ,щоб регулювати скид води немає,а її ще там трішки є)

дюкер

Повідомлення: 20

» 18.03.2015 11:09 pm

Третій рік одне й те саме. Буг в районі Бендюги. По всій течії річки типу приватні будки і "підривки" через троси, пропущені через дерева над водою. "Підривки" добрих 3на 3, 4на4 метри... Дзвонили, писали, самі пробували биків строїти. Закінчилось лише погрозами зі строни биків. Де раніше на пару днів зависали з палатками, доводилось чергувати, щоб не побили, не спалили, машини не покоцали. Вже два роки їжджу періодично тільки на розливи, на річці немає де вийти навіть через браків.
Два рази поїхав цього року, було по дорозі з роботою. Ніби ще рано, холодно... Ага. Чуваки з "підривками" маслають річку серед білого дня, через кожні 50 метрів, нікого не боячись. Я, вийшовши зі своїм спіном, знов виявився "самим умним", ," а може мені машину обновити", " не*ер делать сюда єздіть" і т.д.
Напевно що більше і не поїду. А може поїдуть ті, хто би мали?

Віктор Л.

Повідомлення: 222

» 19.03.2015 12:31 am

Все эти вопросы поднимались в рыбоинспекции, впереди же нерест. Инициативная группа выезжала и снимала тросы, в дебрях вообще сплошной беспредел. И как обычно, есть кучу но....в рыбоинспекции денег нет, оперативные группы практически не выезжают. В общем, пока в стране валится экономика, война, не возможно ждать улучшений. :?

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3284

» 19.03.2015 01:52 pm

Вова, со всем уважением, но- если они ничего не могут, зачем они существуют? То есть сидит дядька в кабинете, ему звонят про браков, а он отвечает - извините, но что я могу поделать?
Если ничего- надо расформировать. Если там есть адекватные люди, готовые работать ( сам не знаю, рыбинспекцию в своей жизни видел только на Добротворском канале, взимающую мзду), пусть озвучат требования, и будем помогать.
Я лично готов каждую неделю бесплатно возить парней на те же Бендюги, Рату, другие места около Червонограда и Сокаля. Лишь бы делали чего.
Писал не ради красного словца. 0676737369, Виктор. Заберу, где надо и отвезу обратно.

Віктор Л.

Повідомлення: 222

» 19.03.2015 04:22 pm

Спасибо всем не равнодушным - вы и есть настоящие патриоты!
Я специально анонсирую о проведении круглых столов, заседаний Громадской Рады, все желающие могут подъезжать и задать волнующие вопросы, потребовать выполнения работы.... На каждом заседании рассматривается огромное количество вопросов по области, участвуйте! Кто может помочь в организации выездов, связуйтесь с инспекторами, организовывайте совместные выезды....
Я стараюсь где могу участвовать , но с рождением сына просто не успеваю и из организатора превратился в помошника.

Вова

» 19.03.2015 04:39 pm

в рыбоинспекции денег нет, оперативные группы практически не выезжают

А в Шкло, народ штрафовать, который сидит с одной удочкой, или спинингует и отпускает рибу у них деньги есть? :? Просто им ето не интересно, интерес в другом у них! Вот и все! Так они даже штрафуют тех хто за них ихнюю работу делает, в прошлом году ребята "чистили" реку Бистриця в Самборском раене от сеток, их встретили как они какраз вытаскивали очередную, так без суда и следсвия штампанули протокольчик!

MiwaHunter

Повідомлення: 196

» 19.03.2015 07:32 pm

Ну, во первых, нерестовый запрет существует для всех. Нарушаешь - отвечай! Если, на Ваш взгляд в Ваш адрес кто-то себе позволил не правильно повести, поднимаем попу и едем в рыбоинспекцию... и... поднимаем всех на уши. Если самим слабо, пишем мне в личку, договариваемся и идём вместе.

Вова

» 19.03.2015 07:55 pm

у, во первых, нерестовый запрет существует

нерестова заборона необхідна, але не в совковій формі.....тупо передруковують роками одне і це ж....і ніхто не враховує ні нерестові періоди в риби, ні погодні умови.....хижак вже віднерестився, а заборона тільки з 1 квітня.....бувають роки коли в квітні ще сніг, а бувають теплі роки....ніхто нічого не враховує....з року в рік 1 квітня-10 червня.....все для того, щоб трохи грошей зняти.....ну сонечко виходить, народ до природи тягнеться

Olehkh

Повідомлення: 158

» 19.03.2015 09:26 pm

Вова, я ни в коем случае не говорю об нерестовом запрете, и его нарушении! Я имею в виду что какого же хр*на они сунут на Шкло народ с удочками штрафовать ( при том что у них нету финансов на выезды, а в таком случае надо чтобы каждый выез был максимально результативен) если есть более проблематичны места, тот же ретій рік одне й те саме. Буг в районі Бендюги
, они что не знают? Знают! А зачем им сунуть на Буг, поймать 1 брака, накалякать 1 протокол, снять еще несколько подхватов, если они махнут в тоже Шкло и нашкребут 20 протоколов на людей с удочками!? А ведь даже тот 1 брак с подхватом 3*3м предаст больше вреда чем те 20 поплавочников! Такова моя логика. С ув.

MiwaHunter

» 19.03.2015 11:11 pm

Всё Вы правильно говорите! Полностью согласен со всеми! Такова наша реальность, таковы наши законы. Каждый год обсуждаем все эти вопросы, возможные перемены к улучшению и каждый год упираемся в Киев. Даже поднимали вопрос о возможности сделать нашу область эксперементальной в вопросах улучшения. Фонарь. Я не знаю когда наступят лучшие времена, в данном случае мы наблюдаем только ухудшение по всей стране.

Вова

» 19.03.2015 11:40 pm

ТАКОЕ НЕВОЗМОЖНО В НАШЕЙ СТРАНЕ :cry:

MiwaHunter

» 29.03.2015 09:09 pm

Можливо все,тільки не поодинці а всі разом.

Миколайович

Повідомлення: 69

» 30.03.2015 11:20 pm

Минулого року пошарпався з мєсними биками в с.Тадані на Бузі.Після чого звязався з рибінспектором,повідомив про порушення,і вимагав відреагувати.Відмова аргументувалась,що нема змоги приїхати.Я У відповідь запрпонував послугу безкоштовного таксиста+надання відео з браками і їхніми автівками.Знову відмазка-Ми з вами обовязково звяжемось.Сьогодні був в офісі Правосєків,обіцяли допомогти з рейдами,як це організували на Дніпрпетровщині,але ще не знаю як це має виглядати.Авто Знайдеться,на солярку скинемся самі.А що далі?.Можливо хтось щось порадить

maryk

Повідомлення: 14

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей