Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спінінг УЛ (балачки)

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Спінінг УЛ (балачки)

» 13.01.2015 10:08 pm

ені на харьківському сказали що вона може якось там рослоїтися від твідчу, мені якось в голові не вкладається, на проводці з резиною я постійно працюю вклейкою, додаю аніміції і вона так само може розслоїтися... Чи це все з дешевими палками!?

Що я , що друг твічили кортами воби до 70-80 мм)))ніяких проблем з вклейками не було.Єдине що лак на кольцах потріскав.Але чи через твіч чи через що так і незнаю.Доречі скільки за корту давав?Брав нову чи бу?

Привіт, брав нову) з доставкою 258$

Подякував за відповідь) Я колись мав корто але Т, так я нею тагав і воби і все що хотів, а коли вирішив поміняти на щось краще, почистив, та вона як нова була і навіть ніде лак не потріскав))) Перепробував пару топових палок і назад до корти. Вона мені до душі)))

Denis_Kulish

Повідомлення: 61

» 14.01.2015 01:06 pm

ені на харьківському сказали що вона може якось там рослоїтися від твідчу, мені якось в голові не вкладається, на проводці з резиною я постійно працюю вклейкою, додаю аніміції і вона так само може розслоїтися... Чи це все з дешевими палками!?

Що я , що друг твічили кортами воби до 70-80 мм)))ніяких проблем з вклейками не було.Єдине що лак на кольцах потріскав.Але чи через твіч чи через що так і незнаю.Доречі скільки за корту давав?Брав нову чи бу?

Привіт, брав нову) з доставкою 258$

Подякував за відповідь) Я колись мав корто але Т, так я нею тагав і воби і все що хотів, а коли вирішив поміняти на щось краще, почистив, та вона як нова була і навіть ніде лак не потріскав))) Перепробував пару топових палок і назад до корти. Вона мені до душі)))

мав і я корту)продав і хочу назад її.Але тепер ціни трошки інші)памятаю колись свою брав за 1600 в ідеальному стані. :( З Японії віз корту?

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 288

» 14.01.2015 04:31 pm

доброго дня рибакам.
зайшла тема про корту -
питання - мучаюсь перед вибором finka CORTO 682-Т і ICE CUBE IC-69F Rockin ' Finess.
задача мдж в основному 2 и 3гр дуже рідко 5гр ( чи ICE CUBE IC-69F потяне 5гр)
як ці палочки в порівнянні - чуйка і тд

Major Craft

Повідомлення: 27

» 14.01.2015 05:18 pm

оброго дня рибакам.
зайшла тема про корту -
питання - мучаюсь перед вибором finka CORTO 682-Т і ICE CUBE IC-69F Rockin ' Finess.

межі комфорту для кожного свої.Кожен по свому розуміє з якими вагами йому зручно працювати.ловив солідною кортою.То там 2.5 грами + 2" вже просто прєдєл.Про солідну по слухах скажу шо комфорт 1.5-4.Айс куб приблизно так само(1.5- 3).Про 5 грам говорити не буду так як не кидав.І від власників айскубів не чув щоб використовували таку вагу.Тай корта і айскуб трохи різні бюджети!

назар1998

» 15.01.2015 07:38 pm

Major Craft написав:
доброго дня рибакам.
зайшла тема про корту -

межі комфорту для кожного свої.Кожен по свому розуміє з якими вагами йому зручно працювати.ловив солідною кортою.То там 2.5 грами + 2" вже просто прєдєл.Про солідну по слухах скажу шо комфорт 1.5-4.Айс куб приблизно так само(1.5- 3).Про 5 грам говорити не буду так як не кидав.І від власників айскубів не чув щоб використовували таку вагу.Тай корта і айскуб трохи різні бюджети!

так всеж таки якщо 5гр "відкинути всторону" то ICE CUBE IC-69F чи CORTO 682-Т? В порівнянні.
Р.S Бюджет нерахуем

Major Craft

Повідомлення: 27

» 15.01.2015 08:28 pm

ajor Craft написав:
доброго дня рибакам.
зайшла тема про корту -

так всеж таки якщо 5гр "відкинути всторону" то ICE CUBE IC-69F чи CORTO 682-Т? В порівнянні.
Р.S Бюджет нерахуем

думаю якшо до трьох грам до більш доцільно буде порівнювати з солідною версією корти.Особисто для себе я б обрав корту.Хоча є багато людей які заперечать моїй думці.Про айскуб можу сказати що не зрозумів цієї палки.Можливо через її хард-вклейку.Кажуть шо в айскуба краща чуйка.Самому перевіряти невдавалось, адже на чуйку впливає багато різних факторів.Такі як вага комплекту загалом і шнур.В мому випадку ці речі були зовсім різними.

назар1998

» 15.01.2015 08:39 pm

Як на мене, то питання смаку і уподобань... Мав таку корту, тільки солідну... Не подружився з нею, тому сильно описувати плюси/мінуси не буду, бо шанувальників того прута надто багато - тапками закидають :D
По відгуках, тест-драйвах і відео наважився взяти собі айскуба, ше не ловив, чекаю нормальної відкритої води, наразі тішуся ним вдома :D
Так от, на мою скромну думку, кубик значно делікатніший за фінку, він і в комлі тонший, і серединка в нього м"якша... Я б на нього більше 2-2.5гр+2" не вішав... Але то так, перші "допокидушні" враження...
А от тепер повернемось до меж комфорту і абсолютної суб"єктивності таких речей... Назар писав, що для корти 2.5гр+2" - вже край... А я на змаганнях своєю кортою кидав 4гр+найменше копито(№00, шось близько дюйма) і норм ловив, відчувалась нагрузка, але в межах норми, якогось надриву снасті не відчувалось...
Думаю шось подібне і з палками взагалі, комусь одне до душі, комусь інше... І це не означає, що одне гірше, а друге краще... В кожного свій стиль, свої проводки, своє розуміння чутливості... В ідеалі, бажано хоч потрусити ті дві палки перед покупкою, навіть по тих відчуттях вони ну дуже різні...
Взагалі дивний трохи вибір, тубуляр краще відпрацює ближче до верху теста... Тому я б порівнював з айскубом саме солідну корту... А якшо палка задумується як універсал з ухилом в МДЖ, то айскуб тут не пройде, надто вузькоспеціалізована палочка... Ну всякі там блешеньки мікробні ще підуть, а от воби явно не її парафія...
І ще, чисто моя думка, якщо розглядати суто МДЖ і конкретно тубулярну фінку, то вартувало б брати в 76 рості, виграєте у всьому.

Fishkeen

Повідомлення: 702

» 15.01.2015 08:39 pm

Назар випередив, але всетаки додав свою писанину... :D

Fishkeen

Повідомлення: 702

» 17.01.2015 12:13 am

оброго дня рибакам.
зайшла тема про корту -

Хотів би нагадати,що Айс Куб до 3.5 грам :) .Я б,чесно,не ризикнув 5 грам ставити.Ловив ним максимально на 3.5 грами,більше не було бажання туда ліпити.Хоча 3.5 на повному комфорті.Тим він і подобається,перекриває весь свій вказаний тест.Я реально був здивований,коли ловив ним на 3 грами + приманка.Дуже комфротно.Кортою буде вже повний провал(якшо солідка)ІМХО.Але якшо загалом,то Айс чесно "не айс" :? За ті гроші є цікавіші палочки.Я його не зрозумів.А нарахунок Корти,так вона такий прототип палки для берегових змагань.Все що треба.Хоча на звичайних рибалках вона зовсім не практична.

Андрій Стравінський

Повідомлення: 344

» 17.01.2015 12:50 am

оброго дня рибакам.
зайшла тема про корту -

Хотів би нагадати,що Айс Куб до 3.5 грам :) .Я б,чесно,не ризикнув 5 грам ставити.Ловив ним максимально на 3.5 грами,більше не було бажання туда ліпити.Хоча 3.5 на повному комфорті.Тим він і подобається,перекриває весь свій вказаний тест.Я реально був здивований,коли ловив ним на 3 грами + приманка.Дуже комфротно.Кортою буде вже повний провал(якшо солідка)ІМХО.Але якшо загалом,то Айс чесно "не айс" :? За ті гроші є цікавіші палочки.Я його не зрозумів.А нарахунок Корти,так вона такий прототип палки для берегових змагань.Все що треба.Хоча на звичайних рибалках вона зовсім не практична.

цікавить ваша думка що до не практичності корти.Обгрунтуйте і розясніть цю думку.Адже поклав ока на цього прутика!

назар1998

» 17.01.2015 12:59 am

Я можу обгрунтувати. Мав корту...прродав, потім знову шукав, де купити... Справа в тому, що корта дійсно чисто спортивний прут: він заточений під ловлю пасивної дрібної риби, користь і задоволення від якої приносить результат на змаганнях. Якщо брати мдж прут для рибалки "душевної", то треба шукати щось інше, унітру наприклад...

oleh

Повідомлення: 814

» 17.01.2015 01:39 am

можу обгрунтувати. Мав корту...прродав, потім знову шукав, де купити... Справа в тому, що корта дійсно чисто спортивний прут: він заточений під ловлю пасивної дрібної риби, користь і задоволення від якої приносить результат на змаганнях. Якщо брати мдж прут для рибалки "душевної", то треба шукати щось інше, унітру наприклад...

маю юнітру 70 до 7 :) .Під воби не спорю одна з кращих.А от з джигом не оч вона

назар1998

» 17.01.2015 11:59 am

Якщо мова про мормишинг і мікроджиг в тесті до 2 гр, то знову вертаємось до теми вузькоспеціалізованої "спортивної" вудки. А джиг важче 2 гр. Унітрою (в мене до 4 гр тест) в сам раз. імхо, звичайно. Питання в тому, яка вудка потрібна: для "спорту", чи для звичайних рибалок з прицілом на норм. Окуня 100 і більше. Є ще шімано соара-теж мдж вудка, але трохи зліша за корту, та й довша.

oleh

Повідомлення: 814

» 23.03.2015 02:30 am

Інструмент для в'язання вузлів DAIWA Sokkou Knoten Too хто користується пару слів будь-ласка!?

bmw-юра

Повідомлення: 57

» 02.09.2015 01:58 pm

Хтось ловить ул воблерами з жорсткими повідками?Які краще використовувати і чи взагалі таке практикується,і як вони дружать з білою рибою?вчора на приватнику було зїджено 2 каміона.фк 0.14 ,один через 40 хв всплив з рибою.другий сьогодні докупив

OR83

Повідомлення: 38

Поперед.Далі

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей