Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спінінг УЛ (балачки)

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Спінінг УЛ (балачки)

» 27.08.2014 08:50 pm

кий кайф ловити вертушками шнуром?Тільки вбиваеш шнур, купи дешеву леску вертлюшки і вперьот!!! :D

Що значить який кайф... Шнуром ловити завжди кайфово - чутливість і все таке. Я наприклад ловлю різними приманками - воблери, резина, вертушки... Не міняти ж шнур на ліску кожен раз...

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 252

» 27.08.2014 08:55 pm

кий кайф ловити вертушками шнуром?Тільки вбиваеш шнур, купи дешеву леску вертлюшки і вперьот!!! :D

Скажу своє ІМХО. Минулого року час від часу використовував на бюджетному спіні відносно недорогу, неспеціалізовану жилку. Чутливість мене абсолютно не задовольнила і тиждень на гірській річці я відловив шнуром. Цього року, готуючись до 2х тижневої рибалки на тій ж самі річці, я придбав дорогу японську монку. У неї з чутливістю все на високому рівні. До чого я веду, щоб отримати повноцінний кайф на рибалці, використовуючи недорогі спіни, краще використовувати шнур або дорогу, якісну жилку, ціна якої інколи буває вищою за ціну недорого шнура. На спіннінгах вищих цінових категорій можна пробувати використовувати недорогі жилки, але тоді чутливість опуститься до рівня бюджетної снасті з дорогою жилкою, і тоді питання - навіщо платити більше? А на рахунок закручування жилки/шнура можна пробувати використовувати методи написані вище.
Ще раз повторюсь, це МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА, і на істину вона не претендує.
з пов.

Rolmes

Повідомлення: 74

» 27.08.2014 09:59 pm

Став хоть десять вертлюшків вертушка шнур вбивае за чотири рибалки, в мени був шнур. мамой. то я покидав зимою джигом 6. 8.10 гр.потім весною поїхав на озерний пару твічінгових проводок воблерком і петля!! і Амінь.Я дочого веду що треба мати дві шпулі на моно і на шнур! шнур для воблерів і для джигу або , монку і дешевий шнур :roll: для вертух.
Востаннє редагувалось vitalik 1978 в 27.08.2014 10:17 pm, всього редагувалось 1 раз.

vitalik 1978

Повідомлення: 79

» 27.08.2014 10:12 pm

Я на вертушки майже не ловлю, тому шнури ще не закручував до видимого результату :)
Також, якщо ловити на рибалці "всім підрят", є смисл використовувати оберталки із сердечником у вигляді рибки, вони ніби не/майже не закручують шнур/моно (але є один мінус - їх не такий великий вибір, як звичайних).

Rolmes

Повідомлення: 74

» 28.08.2014 12:27 pm

дочого веду що треба мати дві шпулі на моно і на шнур! шнур для воблерів і для джигу або , монку і дешевий шнур :roll: для вертух.

може краще до катухи своєї придивись, а то поради якісь занадто однозначні :) так що і не поспориш :D
Хоча стосовно вертлюгів ти абсолютно правий, змісту в них немає :)

tosi

Повідомлення: 1418

» 28.08.2014 05:31 pm

Ловлю вже третій місяць на вертушки жодної бороди,катушка ексія шнур павер про 006 .Буває по три а навіть чотири виїзди на тиждень.

Андрій Сокаль

Повідомлення: 80

» 29.08.2014 08:54 pm

В мене наприклад з вертушок ніколи бороди не було а з джигу бувало.Як на мене якщо приманка дає нормальний опір то і шнур краще вкладається.На ловлі мікроджигом я користуюсь тільки моножилкою ,а на воблери та блешні ставлю шпулю зі шнуром.

Миколайович

Повідомлення: 69

» 11.01.2015 12:49 pm

Всім привіт) Друзі підкажіть будьласка, придбав нову палку з вклейкою (Finezzu Corto 682), цікавить таке питання: які воблера можна використовувати щоб вклейка не провалювалась!?

Denis_Kulish

Повідомлення: 61

» 11.01.2015 11:32 pm

сім привіт) Друзі підкажіть будьласка, придбав нову палку з вклейкою (Finezzu Corto 682), цікавить таке питання: які воблера можна використовувати щоб вклейка не провалювалась!?

Перебробував купу всьогоі вернувся до старої доброї корти :D .А по темі,то там така вклейка,що на твічі провалюється під всім(ну зовсім не комфортно нею твічити навіть казаявки).Впринципі,з таким не дуже комфортом,але такі "казявки",як рідж 35,чірфул 34 і шось типу того ше можна посмикати.Максимум,що пробував,це крек джек 48 ср сп,впринципі можна,якшо дуже захотіти,але трошки напряжно,тре трохи помучитися,шоб підібрати проводку.Корта-дуже вузькоспеціалізована,на вертушках і коливалках теж себе не так показує,як хотілось би.Зато під мікруху просто супер.ІМХО.

Андрій Стравінський

Повідомлення: 344

» 12.01.2015 12:23 am

сім привіт) Друзі підкажіть будьласка, придбав нову палку з вклейкою (Finezzu Corto 682), цікавить таке питання: які воблера можна використовувати щоб вклейка не провалювалась!?

Перебробував купу всьогоі вернувся до старої доброї корти :D .А по темі,то там така вклейка,що на твічі провалюється під всім(ну зовсім не комфортно нею твічити навіть казаявки).Впринципі,з таким не дуже комфортом,але такі "казявки",як рідж 35,чірфул 34 і шось типу того ше можна посмикати.Максимум,що пробував,це крек джек 48 ср сп,впринципі можна,якшо дуже захотіти,але трошки напряжно,тре трохи помучитися,шоб підібрати проводку.Корта-дуже вузькоспеціалізована,на вертушках і коливалках теж себе не так показує,як хотілось би.Зато під мікруху просто супер.ІМХО.

Привіт) я її і брав під мікруху, мені просто дуже цікаво чи можна ганяти воби такі як річь 35))) без твічу на стоп ен го?

Denis_Kulish

» 12.01.2015 01:38 pm

Привіт) я її і брав під мікруху, мені просто дуже цікаво чи можна ганяти воби такі як річь 35))) без твічу на стоп ен го?

Та можна і потвічувати,на стоп ен го буде взагалі прекрасна робота.Як вище писав,з маленьким напрягом можна працювати з воблерами до 48 крека.А рідж буде без проблем що на рівномірці,що на твічі,що на стоп ен го.Просто відчуття при ловлі нею воблерами дуже не звичайні,та вклейка "ковбаситься" трохи,треба привикнути. :)

Андрій Стравінський

» 12.01.2015 06:53 pm

Дякую Андрюха, вже не можу дочекатися вихідних, поїду на бурштин))) Я просто ніколи з мягкою вклейкою не мав справи(

А ще кажуть що якщо твідчити вклейкою такою як на фінці то вона нищиться!!! Це правда?

Denis_Kulish

» 12.01.2015 08:49 pm

якую Андрюха, вже не можу дочекатися вихідних, поїду на бурштин))) Я просто ніколи з мягкою вклейкою не мав справи(

А ще кажуть що якщо твідчити вклейкою такою як на фінці то вона нищиться!!! Це правда?

Ну я не знаю,навіть придумати не можу,яким таким чином вона може "нищитися" :) При "твічі"(це умовно сказано,через те що рідж 35 і подібні для твічу потребують не жостких ривків,а зовсім навпаки) таких воблерків нагрузка на бланк і на вклейку зокрема йде менша,ніж,скажімо, при ловлі на 3 грами і силікон.Тому до правди такому твердженню зовсім далеко.Хоча можу і помилятися.
ПиСи:Якщо не буде з ким їхати,то готовий "скинутися на бензин" :D .Вчора не погано там відловилися по судачку...

Андрій Стравінський

» 13.01.2015 10:04 am

Мені на харьківському сказали що вона може якось там рослоїтися від твідчу, мені якось в голові не вкладається, на проводці з резиною я постійно працюю вклейкою, додаю аніміції і вона так само може розслоїтися... Чи це все з дешевими палками!?

Denis_Kulish

» 13.01.2015 02:24 pm

ені на харьківському сказали що вона може якось там рослоїтися від твідчу, мені якось в голові не вкладається, на проводці з резиною я постійно працюю вклейкою, додаю аніміції і вона так само може розслоїтися... Чи це все з дешевими палками!?

Що я , що друг твічили кортами воби до 70-80 мм)))ніяких проблем з вклейками не було.Єдине що лак на кольцах потріскав.Але чи через твіч чи через що так і незнаю.Доречі скільки за корту давав?Брав нову чи бу?

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 288

Поперед.Далі

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей