Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мікроджиг (МДЖ)

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Мікроджиг (МДЖ)

» 27.01.2012 11:32 pm

фінези GOFS-732UL- вклейка жорсткіша ніж у тієї ж фінки з маркеровкою S ?

по-моєму GOFS-732UL це не повна назва. Там через рисочку ще має йти літера S або T. Якщо Т, то дійсно жорсткіша, я якщо S-то це і є "та ж фінка з маркеровкою S" :)

oleh

Повідомлення: 814

» 27.01.2012 11:39 pm

Фінеза та що з Т вклейкою буде жорсткіша від Ексклюзива UL-T

Орест

Повідомлення: 78

» 28.01.2012 12:52 pm

фінези GOFS-732UL-Т вклейка жорсткіша ніж у тієї ж фінки з маркеровкою S ?

S i T це два типи вклейки, які використовуються в мікроджигових спіннінгах S (solit)- це монолітна вклейка, T (tabular) поржниста як сам бланк. S (solit)- ставиться на спіни з меншим тестом. У простих фінезах це до 6 грам. Комфортний верхній тестовий поріг спінінга Finezza GOFS-732UL-S це 4 грами 0,5-3 грами(мормихи, джигові оснастки на шарнірах та джиг-гоовках) це її робоча вага, з якою апарат прекрасно справляється. T (tubular) у тих ж фінезах ставиться на спіни до 8 грам. Мормихами нею не половиш. Ваги 3-7 грам її робочий діапазон. Плюс додається можливість твічу дрібними воблерами. Тобто треба для себе усвідомити під які потреби спін. Якщо тільки мікроджиг - то безумовно S (solit) ця вклейка чутливіша і краще сигналізуватиме про роботу мікро- нано джига, так краще його анімуватиме. Якщо GOFS-732 купується як більш уніерсальний патик то тоді варто розклядати його із вклейкою T (tubular)
інеза та що з Т вклейкою буде жорсткіша від Ексклюзива UL-T

Ці два спінінги не дуже коректно порівнювати принаймні з якості ціни. Фаворит Графітлідеру не конкурент (моя думка!). От якщо розглядати його як варіант суттєвого здешевлення фінези у звязку з бюджетом чи іншими фінансовими міркуваннями аби здешевити покупку, тоді це раціонально

Taras_K

Повідомлення: 255

» 28.01.2012 02:24 pm

i T це два типи вклейки

T (tabular) - cуцільне, порожнисте верхнє коліно без всякого зєднання. Відповідно буде чутливішою.
S (solit) - це монолітна вклеэна вершинка, добре простежувати найделікатніші покльовки візуально.ормихами нею не половиш. Ваги 3-7 грам її робочий діапазон.

Маю Фінку до 8гр (Т). В ідеалі комфортно працювати з вагою 2-6гр., хоча часто використовую і меншу вагу (0.5 - 2гр), при відповідності токої моно чи шнура кидає добре. Звичайно, працювати з малою вагою спінінгом тестом до 6 чи наіть 3гр. і мякою вклеєчкою буде комфортніше. Хоч спініг - це вузькоспеціалізований інструмент, але я б сказав, що фінка (Т) - щось унівесальне в своєму тестовому діапазоні. (ІМХО)
Востаннє редагувалось Дядько_Sem в 28.01.2012 09:52 pm, всього редагувалось 2 разів.

Дядько_Sem
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 87

» 28.01.2012 03:32 pm

Мені потрбний спін щоб зручно було ним працювати до 3 грам, але хочиться жорстку вклейку, покльовку бажано відчувати в руку (не люблю дивитись на вершинку),
Тому і питаюсь просто в Ексклюзива вклейка дійсно жорстка, але чуйка не така як у Фінки принаймі так пишуть в інеті. :roll:

Орест

» 28.01.2012 04:49 pm

(tabular) - cуцілье, порожнисте верхнє коліно без всякого зєднання. Відповідно буде чутливішою

Дослівно цитую специфікацію виробника Выпускается как с обычным (полым - Tubular Tip*, в индексе модели присутствует буква "Т"), так и монолитным (вклеенным - Solid Tip, в индексе модели присутствует буква "S" ) кончиками.
Ось опис http://www.midacompany.ru/Manufacturer/11-finezza.aspx
ось ще одна характеристика http://hobby-catalog.com/goods/item/Finezza/18166
Випливає що T (tabular) - таки вклейка, хоча я можу і помилятиіся, але це логічно, зважаючи на рокфішеве направлення вудилища.Просто вона жорстка і тобі видається шо коліно цільне.
П/С Дядко Сем! Про то що тешка чутливіша,за еску то певно ти сам придумав....звідки такі переконання !? :)
Востаннє редагувалось Taras_K в 28.01.2012 04:54 pm, всього редагувалось 1 раз.

Taras_K

» 28.01.2012 04:54 pm

ені потрбний спін щоб зручно було ним працювати до 3 грам, але хочиться жорстку вклейку, покльовку бажано відчувати в руку (не люблю дивитись на вершинку),
Тому і питаюсь просто в Ексклюзива вклейка дійсно жорстка, але чуйка не така як у Фінки принаймі так пишуть в інеті.

Якщо суто мікроджиг до 3 грам. Бери еску, моя тобі порада. Якшо не ловитимеш на наноджиг (мормишки) можеш брати і тешку. Грам півтори в руку. Ти не почуєш ні на тому ні на тому. Роби висновки

Taras_K

» 28.01.2012 05:01 pm

На мормишки не ловлю, ловлю джигом до 3 грам, S-кою получиться зробити різкий підрив приманки?

Мо не йде про відчуття приманки в руку, а про відчуття поклювки риби в руку!

Орест

» 28.01.2012 05:38 pm

а мормишки не ловлю, ловлю джигом до 3 грам, S-кою получиться зробити різкий підрив приманки?
В кожного свої поняття про різкість підриву. Напевне краще тобі буде попробувати на рибалці. Думаю про жоден з варіантів не пошкодуєш :)

Taras_K

» 28.01.2012 05:58 pm

Специфікацію виробника можна процитувати лише з сайту "Graphiteleader" і то на японській. :) В іншому випадку можливий невірний переклад! На сайті "МИДА" не вказано, що обидва вклеєні, просто описана структура кінчиків.
Цитую з цього ж сайту, виправлення К.Кузьмина.. http://www.midacompany.ru/Manufacturer/11-finezza.aspx
* - Tubular Tip обозначает полое цельное верхнее колено безо всяких сочленений, как у всех "обычных" спиннингов, кончик не вклеен, для большей заметности окрашен в белый цвет

/С Дядко Сем! Про то що тешка чутливіша,за еску то певно ти сам придумав....звідки такі переконання !? :)

Не важко було "придумати", що цільний, жорсткіший кінчик буде чутливішим від мякого - вклеєного.

Дядько_Sem

» 28.01.2012 06:08 pm

а мормишки не ловлю, ловлю джигом до 3 грам, S-кою получиться зробити різкий підрив приманки?

В мене Фінезза 792 S. Використовую головки вагою 1-3 грама. Добре закинути можна і твістер без головки. Для мормишингу мені більше подобалося використовувати daiwa presso. Вона лапша і малу вагу ковбасить прікольно. В Фінеззи підриви жорсткіші. Покльовка в руку - пломби на місці, ниркі не відбиті. Першого окуня не відчув взагалі. Після паузи підрив, а там не 2 гр і твістер а 2 і 50. Але і шнур в мене не смол-гейм а всього- навсього суперПЕ. На каналі в Бурштині 2 гр тянув по дну дряпало в руку.

Ulrich

Повідомлення: 194

» 28.01.2012 06:17 pm

На мою думку, краще підійде "Т".

Дядько_Sem

» 28.01.2012 06:24 pm

Також вважаю, що не для мормишок краще взяти "Т", "S"-ю не зробиш різкий підрив - вона для більш делікатних проводок призначена.
І, як на мене, для передачі покльовок в руку "чуйки" у висококласних спінінгів достатньо, тим паче, що це фінезза.

І різкий підрив дійсно в кожного різний. В мене є Daiko Scylas до 7 грам, басовий прутик. Так от ним дійсно жорсткий підрив можу зробити з джиг-головкою вагою до 3 грам, 4 - вже не те...

StriDer

Повідомлення: 289

» 28.01.2012 06:28 pm

Тобто Тешку мені з головою хватить для моїх потреб?

Орест

» 28.01.2012 07:18 pm

Я думаю, якщо використовувати вагу до 3 грам і суто МДЖ, то Solid, якщо ще воблеркі тіпа ріджа або міджа дьорганути, то Tubular.
Solid таки мені здається дає змогу краще анімувати приманку, та дає змогу як на фідері відслідкувати ніжну покльовку (виглядає прікольно, коли на проводці ти дьорг-дьорг кінчиком, а на паузі кінчик тобі у відповідь дьорг)

Ulrich

Повідомлення: 194

Поперед.Далі

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей