Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Хвороби собак

Re: Хвороби собак

» 07.02.2009 01:59 am

wally

Повідомлення: 10

» 09.02.2011 11:39 am

Привіт всім!!! Розкажіть,хто і як лікує піроплазмоз?

urik777

Повідомлення: 53

» 09.02.2011 01:41 pm

Принаймні ті кого я знаю терміново звертаються до ветеринарів, самолікуванням не займається ніхто.

Andriy
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 500

» 09.02.2011 02:17 pm

Я тоже протів самолікування і навіть таких не знаю.Трохи поділюсь своїм опитом.Мій Барт вже три рази лікувався від піроплазмозу.Перший раз я чуть не угробив собаку.Тепер точно знаю,зразу після перших симптомів везти собаку до ветлікаря! Всі три рази були одинакові симптоми: вялість,на прогулянку ішов з не охотою(переважно спав),відказ від їжі,моча червоного кольору,навіть темна,кал світло жовтий,температура 40.2-41.Завдяки ветлікарю,собаку ставив на ноги за 24год.Багато чув,що роблять уколи комплексно і розтягується на неділю.Є Голандський препарат,який колять тільки раз і на вечір собака стає вже активною,на другий день моча нормального кольору.Багато друзів лікували там собак,всі задоволені.Хто живе в Дрогобичі або районі напевно його знають.Звати Тарас,батько його тоже ветеренар.Якщо треба,можу дати телефон.Раді профілактики тепер завжди користуюсь Фронтлайном в спреї,дуже гарно помагає,гади лазять по собаці но не присосуються.

http://www.zoocristel.com.ua/katalog/sobaki/veterinarnyie-produktyi-dlya-sobak/frontlajn-dlya-sobak.html

urik777

» 09.02.2011 10:25 pm

На рахунок "Фронтлайну" нічого сказати не можу, не пробував, дорогий трохи зараза. Сам користуюся або "Адвантіксом" або російським препаратом "Барс", помогає вроді нормально, єдине, що обробляю пса трошки частіше ніж написано в рекомендаціях на упаковці.

Andriy

Повідомлення: 500

» 09.02.2011 11:05 pm

а рахунок "Фронтлайну" нічого сказати не можу, не пробував, дорогий трохи зараза. Сам користуюся або "Адвантіксом" або російським препаратом "Барс", помогає вроді нормально, єдине, що обробляю пса трошки частіше ніж написано в рекомендаціях на упаковці.

Згідний з тобою,він дорогий.Я роблю так,набираю в шпріц 2куб і потрохи лию з нього по хребту,холка,під вухами і на грудну клітку,мені його хватає майже на два сезони.Можна пошукати де його продають на розлив в шпріцах,саме ліпше брати на двох по половині.

urik777

» 09.02.2011 11:44 pm

.....Завдяки ветлікарю,собаку ставив на ноги за 24год.Багато чув,що роблять уколи комплексно і розтягується на неділю.Є Голандський препарат,який колять тільки раз і на вечір собака стає вже активною,на другий день моча нормального кольору.......

Все воно так, але дуже не розслабляйся, одні собаки стають на ноги за день, інші місяць мордуються, маємо гіркий досвід ...
І ще, в мене пес двічі захворів будучи обробленим адвантіксом, а один раз навіть адвантіксом+фронталайном :(.
Зараз раз на 2 тижні поверх адантіксу обробляю барсом.

Sanych

Повідомлення: 330

» 10.02.2011 12:09 am

Саня,головне зразу до лікаря,місяць ще не чув,напевно спочатку неправильно лікували або неправильно установили діагноз,мій перший раз тоже 4 дня відходив,а все тому що я пізно звернувся до вет. Не спорю,всяке буває.Скоро весна,знову гади повилазять,от тоді не треба розслаблятись) Но пару днів назад одного зняв з собаки,тільки трохи потепліло і вони вже голодні.

urik777

» 10.02.2011 12:51 am

Ну просто повір на слово, буває.

Sanych

Повідомлення: 330

» 14.02.2011 01:47 am

ривіт всім!!! Розкажіть,хто і як лікує піроплазмоз?

Всі лікують одинаково - береніл внутрімязево, за відсутності оного- азидин. Самолікування можливе, якщо збігаються три речі, а саме сезон активності кліщів, характерні ознаки хвороби( висока температура, червона сеча, різке погіршання стану) та певна освідченість, так як треба прочитати інструкцію препарату і підрахувати дозу його для вашої собаки. До речі, як раніше вже було сказано- жоден із доступних на ринку препаратів проти кліщів та бліх, не гарантує безпеки вашої собаки щодо піроплазмозу. Одночасне застосування кількох акарицидів теж неоправдане, через те що кліщ встигає прокусити шкіру собаки і внести інфекцію до того як на нього подіють хімікалії. Якось так.

@doc

Повідомлення: 763

» 07.06.2012 05:03 pm

В нас також була проблема з піраплазмозом,наш кокер-спаніель від ного згинув.скоріше не від нього а від передозовки азидином.велика інтоксикація.тепер страшно,хочеться завести другого як вберегти його від цього всього?!

Таня

Повідомлення: 1

» 08.11.2012 12:35 am

Чуточку запізно((, та всеж... Вберегти неможливо, хіба не гуляти з собакою( або гуляти виключно по асфальті). Передозування азидину малоймовірне, 1 флакон - 40 кг ваги тіла, передоз вдвічі собаки переносять без проблем, а на більше помилитися сложно. Смерть собаки у випадках піроплазмозу переважно є наслідком запізнілого розпочатку лікування.

@doc

» 08.11.2012 01:09 pm

В знайомого з селі в пса були всі вищезгадані признаки. Пес просто гас на очах. На шиї виявили понад 50 :shock: штук кліщів - від малих до великих. він їх познімав - нічим не лікував, бо думав що псу вже капець, а пес віджив і зравствує досі. Всетаки переконуюсь, що дворові собаки набагато витриваліші до захворювань наж домашні.

giorgio

Повідомлення: 1369

» 10.11.2012 12:28 pm

мерть собаки у випадках піроплазмозу переважно є наслідком запізнілого розпочатку лікування.
,або неправильного лікування.Запізніле лікування дасть досить тяжке його видужування,або і смерть,а от неправильне лише смерть!!В минулому році мій собака підхватив піроплазмоз,але так-як був оброблений відповідними антизахворювальними препаратами,то хвороба протікала в"яло,малозамітно,та і я був відсутній вдома.Лікування протовжувалось на протязі 1.5 місяця.Чуть не загубив собаку,а тому попереджаю,про дотримання,впершу чергу,первинних азів догляду за собакою,а власне -ретельний огляд шерстяного покрову собаки після полювань і прогулянок,недопущення просрочень терміну вакцинації,ретельоне,правильне нанесення вакцини на шерсть собаки!!Попереджаю,що ці заходи не вбережуть на 100% собаку від укусу енцефалітного кліща,але в деякій мірі попередить захворювання!!Бажаю нехворіти вашим вихованцям!!

Арго

Повідомлення: 3816

» 12.11.2012 12:30 am

2 Apro
Дарма Ви так. Це я про неправильне лікування. У Вашому випадку, якщо це був дійсно бабезіоз і Ви зверталися до відповідного лікаря( який має достатню практику роботи із собаками), то лікування власне бабезіозу зайняло 2-3 дні, а решту часу пішло на усунення ускладнень, які були спровоковані основним захворюванням, це стандартна ситуація при невчасних зверненнях, або нашаруванні інфекції

@doc

Поперед.Далі

Повернутись в Мисливські собаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей