Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прикормки + наживка

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Прикормки + наживка

» 27.06.2013 01:57 pm

а можна трошки точніше бо він великий і я в ньому погано розбираюсь??? а які ціна якшо знаете???дякую

oleg1995

Повідомлення: 82

» 27.06.2013 02:42 pm

Ціна - 4грн./кг. Біля рибальського ряду, де продають папуги, рибки, хом'яки!А цей ряд паралельно йому :!:

Rybnadzor

Повідомлення: 13

» 27.06.2013 03:36 pm

На Привокзальному ринку по 3 грн.

Євген Янчук

Повідомлення: 157

» 27.06.2013 03:42 pm

а точніше якшо можна він великий??

oleg1995

» 27.06.2013 05:32 pm

На овочевому ринку, де бабки продають все з городу! Там спитай, тобі покажуть :arrow:

Rybnadzor

» 27.06.2013 06:47 pm

Не підкажите де можна купити отруби пшеничні??

oleg1995

» 27.06.2013 06:56 pm

Там само, де і кукурудза.

Rybnadzor

» 08.07.2013 09:58 am

Можливо троха заїзджена тема але все таки хотів уточнити базові пропорції для прикормки.
Звичайно варіації можуть бути різні в тому числі як і стиль приготування тої чи іншої суміші, також звісно варто вразовувати склад прикормки, тобто не переборщити з протеїнами.

Отже за базис берем.
1 пачка фіш дрім 1кг 18грн
1 пачка кукурудзяної крупи 900гр 6грн
1 пачка вівсяних пластівців 1кг 7грн
1 пачка перловки 500гр 4грн
1 банка бондюель. 10грн
2 пачки паніровочних сухарів 600 грам разом. 6грн
1 пачка пелетс 1кг (якшо пелетс з макухи то зменшуємо пропорцію макухи)
макуха -) 12грн/круг

Крупу кукурудзи розпарюєм, пластівці мелемо, макуху розпарюємо грам 400, сухарі так сипем
основа буде складатись з цих інгридієнтів.
НА виході в нас зара получається 3кг досить вологої прикормки, додаємо пів пачки фішдрім, бондюєль без соку, пелетсів думаю не більше 100 грам на таку дозу, ну 5 різаних бойлів для крупної фракції, 200 грам розпареної перловки додасть додаткову вязкість.
Підсумок в мене залишиться пів пачки фіш дріма пів пачки перловки пів банки бондюель, дофіга пелетса ;)

Хочу почути критику, планую так зробити на наступну рибалку, надіюсь кульки в мене получаться правильні.
Востаннє редагувалось Yuras в 08.07.2013 11:19 am, всього редагувалось 1 раз.

Yuras

Повідомлення: 230

» 08.07.2013 11:12 am

Мені сподобалось, що у весь цей венігрет ще навіть аж 5 різаних бойлів. А на що збираєшся ловити ловити?

Євген Янчук

Повідомлення: 157

» 08.07.2013 11:14 am

Ну в кормушки це саме поставлю на гачок кукуруудза, опариш хробак, + 1 удочка на бойл

Yuras

» 08.07.2013 11:25 am

:shock: :shock: :shock:
тже за базис берем.
1 пачка фіш дрім 1кг 18грн, 1 пачка кукурудзяної крупи 900гр 6грн, 1 пачка вівсяних пластівців 1кг 7грн, 1 пачка перловки 500гр 4грн, 1 банка бондюель. 10грн, 2 пачки паніровочних сухарів 600 грам разом. 6грн, 1 пачка пелетс 1кг (якшо пелетс з макухи то зменшуємо пропорцію макухи), макуха -) 12грн/круг
Крупу кукурудзи розпарюєм, пластівці мелемо, макуху розпарюємо, сухарі так сипем, основа буде складатись з цих інгридієнтів. НА виході в нас зара получається 3кг досить вологої прикормки, додаємо пів пачки фішдрім, бондюєль без соку, пелетсів думаю не більше 100 грам на таку дозу,

Складові прикормки можуть бути різними. Зсипати все до купи, що само по собі нормально працює як прикормка - чому б ні?
Але складна прикормка, ще не означає, що буде працювати краще ніж звичайна.

- ...ну 5 різаних бойлів для крупної фракції,
- ...тобто не переборщити з протеїнами.
- ...Хочу почути критику, планую так зробити на наступну рибалку, надіюсь кульки в мене получаться правильні.

Ти хочеш на ту кількість додати 5шт різаних бойлів????? :shock: :lol: Для чого. Я розумію з пів кілограма, хочаб, і то дроблених.
Хімії не даєш, з якими протеїнами хочеш переборщити?
Про які кульки йде мова? - ти ж прикормку робиш :D

А виході в нас зара получається 3кг досить вологої прикормки,
...Підсумок в мене залишиться пів пачки фіш дріма пів пачки перловки пів банки бондюель, дофіга пелетса ;).

В ціну не ввів пелетс. Це якщо йде пова про пелетс, а не гранульований комбікорм.
У підсумку в тебе залишиться лише пів пачки Фіш дріму, бо кукурудзу треба з'їсти - скисне, або просто пропаде (навіть у холодильнику за кілька днів вона вже не буде доброю). А пелетс, а що пелетс, якщо даш його трохи, то толку з того. Просто себе потішиш, що там є пелетс, а даш більше, то з 1кг нічого й не залишиться :D
Ціна за тих пару кг вийде біля 70грн. Як на мене простіше купити 3кг сухої прикормки яку коли зволождиш получиш всі 4, якщо не більше.

Я самоделки сприймаю лише у двох випадках: здешевлення , або креатив. Тут цього нема :? + лишня робота.
Але все приходить з досвідом :) без проб і помилок не дійдеш до істини. Дєрзай.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 08.07.2013 11:55 am

to Giorgio
навіть не знаю як тобі правильно відповісти.

Ну я впринципі переслідував здешевлення як основна мета.
Просто в мене таке розуміння що готовий фіш дрім буде надто концентрований для риби і його треба чимось розбавити...
Кульки малося на увазі прикормочні кульки які я буду кидати в місце лову.
З хімії в мене є тільки сироп полуничний))) його туди і запущу + атрактанти стандартні аніс/мед/тутті фруті.
Бойли наскільки я знаю мають великий вміст протеїну тому багато думав не кидати.

Ну і знову ж таки я не карпятник і ловлю на озерах типу Градівка/Гамаліївка/Угри/Завидовичі де карпа не так і багато є +мелочі купа є, але хочеться видурити саме карпа))
І вообше я ламер і вчуся))
І до речі я читав твоє повідомлення про прикормку саморобну так у тебе взагалі там феєрверк був. але базові складники такі як у мене =)))

Ну просто основний мій посил шо я допустім роблю так, а хочу почути що я роблю не так...

Yuras

» 08.07.2013 12:21 pm

o Giorgio
...............

Ну і знову ж таки я не карпятник і ловлю на озерах типу Градівка/Гамаліївка/Угри/Завидовичі де карпа не так і багато є +мелочі купа є, але хочеться видурити саме карпа))
І вообше я ламер і вчуся))
І до речі я читав твоє повідомлення про прикормку саморобну так у тебе взагалі там феєрверк був. але базові складники такі як у мене =)))

Якщо основна задача впіймати коропа, і при цьому постаратися відсікти купу мелочі я б нестав використовувати сипучку, хіба в мінімальній кількості,щоб зліпити в шари крупніші інгридієнти - зернові, бойли, пелетц.
Непотрібно боятися годувати самими бойлами, це звичайно дорого, але воно того вартує. Наприклад, я давно хотів зловити коропа на Майдані, так найкращий результат був тоді, коли в воду полетіло 3кг бойлів різаних+трохи зерна.

Андрій К.

Повідомлення: 142

» 08.07.2013 12:22 pm

Сам бачиш - Не здешевив!!!
Фішдрім, як зрештую й інші,не є "занадто концентрованим" його розробляли саме таким як він є, а не скинули все на купу.
Перед тим як робити власні прикормки заради їх удосконилення треба простудіювати масу літератури а також мати бодай базові знання про поведінку риби на прикормочному столі / участку.
Закони математики 1+1=2 тут не діють. Якщо до прикормки додати бойли - вона не стане "більш протеїнною", просто у ній будуть бойли які є більш привабливими і більш витривалими перед дрібнотою.
А сиропчики і атрактанти не є протеїнними інгридієнтами. Їхня ціль привадити на запах.
Коротше. Щоб не засмічувати тему вже "пережованим" треба стратити трохи часу на пошуки відповідей які вже є і тут на форумі.

А щоб видурити карпа достатньо ловити на ту наживку, на яку він у цій водоймі клює. У такому випадку не потрібно навіть бойлів, якщо на них ти ловити не будеш. Можна в прикормку дати багато кукурудзи і на неї також ловити. А ще краще перед тим подивитися, попитати кругом хто і на що ловить. Розвідка завжди має бути.
Кидай хочаб велику банку кукурудзи з маринадом.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 08.07.2013 12:38 pm

Дякую за критику,
Буду вчитись і далі.
Воно з однієї сторони всьо так просто але коли після купи прочитаного і зробленого приходиш на озерце а воно вообше не бере то шляки трафляють)))))

До речі поясню чого я ту всю бучу затіяв з прикормками.
Бо їхав я до дому і в автобусі мені попався співрозмовник цікавий тоже рибак. Як виявилося в колишньому спортсмен.
Звісно розмови про прикормку звелися до того що все індивідуально, а він вже кормить суто бойлами і ловить на "правильних озерах".
Просто про дану суспензію він якби нічого поганого не сказав тай доброго нічого))))
Понятно що суто для карпової ловлі це ніяка прикормка, однак для озер з різними набором риб вона може працювати але я бачу шо її треба ше доробляти і дорбляти.
Я так бачу шо самий простий спосіб це просто купити готову суміш і не паритися і не бруднити дома баняки)))) :D

Yuras

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей