Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прикормки + наживка

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Прикормки + наживка

» 29.07.2012 03:00 pm

Я б ще додав макухи , рису, хробаків печених і цукру ( бажано ванільного) :D

Якщо без жартів , якийсь у Вас вінігрет універсальний виходить. Я щось не дуже розумію в такій прикормці роль сухарів панірувальних і манки.

fisher

Повідомлення: 326

» 29.07.2012 03:41 pm

б ще додав макухи , рису, хробаків печених і цукру ( бажано ванільного) :D

Якщо без жартів , якийсь у Вас вінігрет універсальний виходить. Я щось не дуже розумію в такій прикормці роль сухарів панірувальних і манки.

Ну манку думалось використовувати для в'язкості. на рахунок сухарів - можна викреслити якщо не потрібно - я за спрощення. А взагалі з коментарів поржав)))))

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 252

» 29.07.2012 10:40 pm

А всі решта з рецепту :) . Якщо можна виклади відео процесу :wink:

Bush

Повідомлення: 68

» 30.07.2012 09:24 pm

Я подивився на рецепт (їсти захотів) і не втримався - яке "воно" буде після приготування? Консистенція? От би Корді дати для фільму на тест :D :D :D . Може почати з простішого? Гречка? Може краще з масельцем на стіл? Лиши 5 компонентів - ну шось типу: кукурудза, бойли, коноплі побільше, пелетс, трохи сипухи, щоб забрати рідину, та й усе. Ну ще можна вонючок долити (по бажанню). А все-таки, як надумаєш мутити свій рецепт - хоч сфотографуй результат. Цікаво. :f1:

anubis06
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 54

» 31.07.2012 12:11 am

подивився на рецепт (їсти захотів) і не втримався - яке "воно" буде після приготування? Консистенція? От би Корді дати для фільму на тест :D :D :D . Може почати з простішого? Гречка? Може краще з масельцем на стіл? Лиши 5 компонентів - ну шось типу: кукурудза, бойли, коноплі побільше, пелетс, трохи сипухи, щоб забрати рідину, та й усе. Ну ще можна вонючок долити (по бажанню). А все-таки, як надумаєш мутити свій рецепт - хоч сфотографуй результат. Цікаво. :f1:

Прикормку зробив - результат сфоткав. Тестувати поїду завтра. Але давав не все по рецепту. Картоплю викинув, опариші теж. Бойли не давав. А то дуже складна дорога прикормка в приготуванні виходить. І взагалі - трохи позменшував кількість всього - бо ні в яке відро б не влізла. Тепер стоїть пахне на всю хату меленим соняшником і пелетс. Повне відерко. На вигляд симпатична - але мені здається що каші я трохи переварив.

_DSC0012.jpg
Горох+ каші перед варінням
_DSC0017.jpg
Готовий варіант
_DSC0018.jpg
Готовий варіант ближче
_DSC0021.jpg
От таке от немаленьке відерко

Про результати рибалки відпишусь післязавтра - коли приїду.

Mari1yn

» 31.07.2012 09:15 am

А таке нічогеньке вийшло. Пиши про результат! :f1:

anubis06

» 31.07.2012 03:49 pm

Прикормку зробив - результат сфоткав. Тестувати поїду завтра. Про результати рибалки відпишусь післязавтра - коли приїду.

при такій кількості каш і гороху і судячи по часу, коли зроблена, до завтра може не дожити. В холодильник.
Хоча, якщо зроблена пізно в ночі і завтра це сьогодні :) ...

Pavel K

Повідомлення: 2646

» 31.07.2012 06:19 pm

Мне вот интересно узнать о результате.
ИМХО что через чур влажная получилась она, шары будут лежать в воде и мало давать эффекта,разве что запахом. Но тогда когда рыба встанет на прикорм мое мнение она очень быстро насытиться таким составляющим этой прикормки.
Может я ошибаюсь,так что прошу поправить если что.

b1zOn

Повідомлення: 56

» 31.07.2012 08:03 pm

Я думаю рыбалка покажет,но всетак-ки мне кажется ,что слишком хорошо,тоже не хорошо!

serriel-71

Повідомлення: 92

» 02.08.2012 05:09 pm

Агов, Mari1yn, як приком? Спрацював?

anubis06

» 02.08.2012 09:41 pm

Доповідаю. Звіт про рибалку тут. Тепер по прикормці. Перечитав останні повідомлення в цій темі - і майже всі хто писав мали рацію. Так - прикормка на ранок вже мала ледь чутний кислуватий запах - незважаючи на те, що була зроблена пізно і трималась в холодному приміщенні. Запах меленого соняшника вже теж не був такий відчутний, як і запах пелетс. Але я все одно вирішив спробувати. Стартовий прикорм робив ракетою - відразу далась взнаки деяка "глевкуватість" - прикормка не повнісю випадала з ракети. Приблизно третина завжди поверталась на берег (в мене ракета звичайна - не типу Spomb). Зате зліплені шари з рогатки летіли прекрасно.

Можу сказати що результатом я не дуже задоволений - якраз там де були закормлені місця і закинуті коропові вудилища в плані улову було мертво (хоча декілька разів бачив як короп гуляв в районі маркера). Тяжко сказати - наскільки в такому результаті винна прикормка - оскільки опитування сусідів показало що бойли мовчали у всіх (крім 2-х риболовів спортсменів, які корабликом завозили прикормку і снасті за 200 м на ями - ті зловили 1-го). Але з того експерименту я зробив наступні висновки:

1. Каш потрібно менше як по кільності в самій прикормці, так і по кількості як інгредієнтів. Наступного разу залишу тільки горох та перловку. Гречку та пшоняну кашу викину взагалі.
2. Вдома змішувати по мінімуму - те що можливо додавати вже на місці. А то пелетс за ніч наприклад вже добряче розмокли і почали втрачати запах.

Висновки - перша домашня прикормка як то кажуть "комом" :D Але негативний результат теж результат. Висновки були зроблені - експерементуємо далі.

Mari1yn

» 17.08.2012 04:04 pm

Начитався та і вирішив написати також :) Для кормушки не видумую, а роблю просто на водоймі чорний хліб з меленим насінням соняха.Наживка:халву трошки змочую(можна руки) і мну доки не почне капати олія.Потім додаю фішдрім(карп)1:1 і вимінаю далі.На монтаж(волос) вішаю пінопластинку і їі заліплюю ціею сумішью.В ідеалі - гачок лежить на дні а імпровизований бойл плавае.Лящ,карась і короп в шоці!!!Наживка тримаеться на гачку до 2 годин.Користуйтеся на здоровє.Вдалої :f1:

РибачоГ

Повідомлення: 14

» 27.08.2012 01:19 pm

В мене до цього діла в принципі стандартний підхід.

Фішдрім універсал+кукурудзяна крупа+сухарі+(мелене насіння).
Воду беру в основному на місці вимішую так шоб мона було в кормушку запхати, клейкуватість досить слабенька (суміш більше суха чим мокра).

Але вже скільки часу ловлю не можу зрозуміти що не так не бере і всьо де тільки не ловив, Угри, Наварія, Завидовичі.

Кидаю снасть чуть дальше 30-40м.
Звичайна кормушка до якої на нитці причіпив 3 гачки з пінопластом і опаришем.

Yuras

Повідомлення: 230

» 10.09.2012 03:55 pm

Потрібна порада від карпятників. Які два смаки бойлів купити починаючому "Бойлеристу". Я розумію, що універсальних не існує, потрібно підбирати під озеро і пору року, але все ж таки можливо є такі, на які є постійний результат.

fisher

Повідомлення: 326

» 28.09.2012 12:40 pm

мене до цього діла в принципі стандартний підхід.

Фішдрім універсал+кукурудзяна крупа+сухарі+(мелене насіння).
Воду беру в основному на місці вимішую так шоб мона було в кормушку запхати, клейкуватість досить слабенька (суміш більше суха чим мокра).

Але вже скільки часу ловлю не можу зрозуміти що не так не бере і всьо де тільки не ловив, Угри, Наварія, Завидовичі.

Кидаю снасть чуть дальше 30-40м.
Звичайна кормушка до якої на нитці причіпив 3 гачки з пінопластом і опаришем.

1-Не так важно растояние как точность, где кормим там и ловим.
2-желательно чтобы в кормушке оставалось хотябы треть прикормки или даже вся, а сдернув ее на дне прикормка высвобождается и создает (накрытый стол) для рыбки где валяются крючкикрючки хвостиком.при таком медоде длина поводка 30-80см. и естественно без пенопласта, иначе крючки будут весеть над столом и наблюдать как кормится Рыб :hook: :wink: УДАЧИ.

Игорь

Повідомлення: 171

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей