Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Західносибірська лайка

Re: Західносибірська лайка

» 27.03.2010 03:06 pm

Треба створити тему в який буде описано чітко всі мисливськи породи ,та які з них для якого полювання підходять найкраще ,або для якого полювання були виведені !
П.С Для прикладу "Російська борза " має полювати тільки в полі!- перечитай лі-ру!

Дімон

Повідомлення: 258

» 27.03.2010 10:13 pm

Не тільки руська борза-з всіма хортими собаками треба полювати тільки в полі,вони в лісі розбиваються :? А от з гончаками-краще в полі не полювати,перестають користуватися нюхом і гонять *на глазок*

romaha

Повідомлення: 75

» 27.03.2010 10:23 pm

Дімон для кращого і обширного висвітлення породи собаки необхідно для кожної окрему тему з окремим висвітленням і обов"язковим обговоренням.Так буде краще і ширше,а також доступніше для відвідувачів форуму :!:

Арго

Повідомлення: 3816

» 30.03.2010 09:13 pm

А тепер питання по темі ! Скільки ви бачили лайок на полюванні, які дійсно тримали кабана, а не ганяли за ним по лісі ?
Скажу чесно, я ще не бачив, правда в мене і досвіду полювання на звіра не так багато :?

Саня,є такі лайки,що тримають кабана,але і вони тримають його по різному:одні бездумно кидаються на нього,інші роблять це хитро,помірковано.Перші це,як правило,собаки *на одне полювання*.Повір,що хватки,по кабану,на полюванні не дуже й потрібні.Це красиво виглядає на випробуваннях,за це дають високі дипломи,але заміть:від цього балдіють люди,в яких є багато собак... Годувати,виховувати і закопати в лісі-мені такою ціною не потрібен жодний кабан :? , Досвідчена,хитра лайка вміє розраховувати свої сили і сили звіра.Не зробивши жодної хватки по сікачу,вона спокійно тримає або і душить підсвинка.Дуже часто,після двох-трьох вдалих полювань,такі собаки відмовляються *крутити кіно* в вольєрі. В мого знайомого,він живе в Чернівецькій обл.,є сучка ЗСЛ,яку в дитинстві дуже понівечив лис:розірвав язик,пороздирав очі і перекусив лапу,як вона виглядає,можете собі уявити,вона не може задушити навіть куничку .Але, в сезон полювання,її з господарем кожен день забирає і привозить машина.Як думаєте,чому? Просто,щоб вполювати кабанана,його спочатку треба знайти :!: А внеї є чудовий пошук,в*язкість і голос.Ці якості я рахую головними.Не тримати,а заважати втікати,подаючи при цьому як умога більше голосу,цілком достатньо :!: В лютому цього року я находжував свою Білку з цією сучкою по куниці і ще раз переконався,що вона набагато досвідченіша лайка,ніж я мисливець :D Дана(так її звати) ясно,що першою находила куницю і починала гавкати,а коли до неї підключалась Білка,вона лягала поруч і спокійно за цим спостерігала .Чим не *майстер клас* мені і Білці :D :D

romaha

» 30.03.2010 11:34 pm

Згоден зі всім написаним на 100 % ! Я не лайчатник, тому певно не зовсім вірно висловився. Під "тримати" я зовсім не мав на увазі хватки :oops: , малось на увазі зупинити і не дати просуватись далі, або хоча б стримувати щоб встиг підійти мисливець. Бо з тих лайок що я бачив, толку не було. Вони просто бігли за кабаном і облайували його, часом губили, потім знаходили і знов облайували. Тобто кабан навіть темпу не збавив, а спокійно разом з собаками біг далі.
Я, наприклад, коли пустив свого у вольер на кабана, дуже радів, що він не робив хваток, а облайував з далека (хоча це і не зовсім добре) , з тієж причини що ти описав - мені пес дорожчий.

Sanych

Повідомлення: 330

» 14.04.2010 01:09 pm

Досить інтересна публікація про лайки :!: Стаття дає повне представлення про лайку як собаку,як сторожа,як мисливця і т.д.Дає чітке тлумачення її універсальності як в житті так і полюванні :!: З цієї статті видно,що для неї цікаво всюди хоч то ліс,хоч то поле і власне в її роботі відсутній кордон можливостей :!: http://www.layka.e2e.ru/

Арго

» 14.04.2010 04:37 pm

Так,публікація хороша.Написана великими буквами,легко читається...але,на мій погляд,вона дуже узагальнена і трохи не адаптована до сучасних умов полювання та утримання мисливських собак :?
Зразу кажу:висловлюю свою думку і з задоволенням вислухаю Вашу.
Того,що там написано про способи та види полювання,торкатися не буду,про них можна говорити до завтра :)
Скажу про те,з чим не згоден найбільше:
Ну скажіть мені,який з лайки сторож :?: :) ...так,вона сторожує,коли є на подвір"ї,але попробуйте її там втримати:лазить по сітці краще від любого з нас :) ...поставите паркан "до неба"-попідриває навіть попід фундамент(я серйозно) :) ...можна навіть так сказати:волоцюга і є волоцюга :D
Щодо натаски:там написано,що як такої,натаски(находжування) не потрібно,а досить просто пускати молоду собаку з досвідченою.Я не згоден :!: ...так,треба кілька перших виходів так зробити,щоб молода лайка зрозуміла,що треба шукати і все :!: Потім треба вчити її шукати самостійно,а не "підвалювати" на роботу іншої собаки :!: ...пошук є дуже важливою,якщо не найважливішою,якістю лайки...якщо не знайдеш то і не вполюєш :!: :)
...дуже цікаво буде почитати Ваші спостереження :!: :)

romaha

» 14.04.2010 05:27 pm

осить інтересна публікація про лайки :! http://www.layka.e2e.ru/
Водичка . . . :-D :-D :-D

Vitallik

Повідомлення: 100

» 14.04.2010 05:45 pm

одичка . . .
Може то і водичка "несобачатникам"тяжко розібратись в таких тонкощах,а ти як "собачатник"повинен розвесити цю водичку і заправити її практичними порадами і без ухмилок смайликів це вказати.Поки-що я чую якісь доводи і практичні пояснення з постів romaha,а Vitallik мовчить як риба.Я знаю повадки і норови лайки лише з полювань з їх власниками і літератури,а ви повинні нас ознайомити з ними як "першроджерела".От що чекає від вас форум :!: А ухмилочки нікому непотрібні :!:

Арго

» 14.04.2010 06:25 pm

Сторож з лайки доволі класний. Втікає вона з дому тільки тоді коли мало вигуляна. Думаю така властивість є у всіх собак. Як-не-як, живе створіння, попробуйте просидіти в вольєрі, чи на пиривязі хоча б тиждень, і все стане на свої місця. Чудово лазить, високо стрибає, глибоко риє - це тільки позитивні риси :D Мій - вдень в вольєрі, а вночі ходить по подвірї. Ще ніразу не бачив щоб когось вкусив, але облаює всіх незнайомих йому людей, що зайшли на подвіря. Вигулюю його в полі, на окраїні села. Він отримує задоволення від мишкування, а я від спостереження за цим процесом.

d0x

Повідомлення: 239

» 14.04.2010 07:19 pm

[quote="d0x"]Сторож з лайки доволі класний.
dOx,я не хочу тобі нічого розказувати :? ,але ти подивись,як на сторожа,на німецьку вівчарку і тоді скажи сам,який сторож лайка :)
Яку маєш лайку,якого віку,по чому працює,окрім мишей :?: :D

romaha

» 14.04.2010 07:56 pm

одичка . . .
Може то і водичка "несобачатникам"тяжко розібратись в таких тонкощах,а ти як "собачатник"повинен розвесити цю водичку і заправити її практичними порадами і без ухмилок смайликів це вказати.Поки-що я чую якісь доводи і практичні пояснення з постів romaha,а Vitallik мовчить як риба.Я знаю повадки і норови лайки лише з полювань з їх власниками і літератури,а ви повинні нас ознайомити з ними як "першроджерела".От що чекає від вас форум :!: А ухмилочки нікому непотрібні :!:

По-перше ніхто не претендує на першоджерело, а по друге якби вам були цікаві лайки то ви хоч б елементарні речі знали, тим більш полювали, друзі лайчатники і читали літературу. Лайку вивела природа і дедуктивним методом можна визначити, що в полі її не натаскують (нахожують) хоча гуляти можна :-) . А якщо в когось є конкретні питання, то можна на форумі спільно їх розглянути, а писати вимисли і відстоювати їх нікому не личить, тим-паче вам.

Vitallik

» 14.04.2010 08:38 pm

http://www.layka.e2e.ru/Це не я писав і не я вимислював,а якщо є претензії до автора то відстоюй їх,але обгрунтовано :!: Про нахоження лайки в полі ніхто навіть не вів розмови,розмова була про наявність в полі хоть якоїсь мілкої звірини.В лісі зараз звірина яка б була інтересна лайці майже відсутня до кінця квітня,а чому здогадайся сам,якщо ти мисливець та і знаходження собаки зараз в лісі небажане,не заборонене,а власне небажане,щоб не шкодити звірині догляду за малюками і підготовці до їх появи :!:Це правило дотримують всі мисливці-собачатники.

Арго

» 14.04.2010 09:01 pm

url]http://www.layka.e2e.ru/[/url]Це не я писав і не я вимислював,а якщо є претензії до автора то відстоюй їх,але обгрунтовано :!: Про нахоження лайки в полі ніхто навіть не вів розмови,розмова була про наявність в полі хоть якоїсь мілкої звірини.В лісі зараз звірина яка б була інтересна лайці майже відсутня до кінця квітня,а чому здогадайся сам,якщо ти мисливець :!:

Це не претензії, а констатація факту. :-/ Яка це по-вашому дичина цікава для лайки з лісу перебралася в поле?! Підскажіть будь-ласка, звісно, якщо ви мисливець?! :-D :-D :-D

Vitallik

» 14.04.2010 09:03 pm

А для неї взагалі зараз немає інтересної дичини,хоч в лісі,хоч в полі :!:

Арго

Поперед.Далі

Повернутись в Мисливські собаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей