Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Західносибірська лайка

Re: Західносибірська лайка

» 26.03.2010 03:24 am

А Віталік і Ромаха праві :D ... просто решта не зовсім уважно читають їх пости. Мені здається, що вони хочуть сказати, що саме поняття "лайка добре працює по козі" не вірне. Що значить "добре працює" ? Добре ганяє - так, але це не робота лайки - ганяти, лайка має тримати звіра, от це її робота. А ганяє вона козла не краще і не гірше ягда чи лягавої, зрушила його з місця і з кінцями, більше його і не бачила :D .
От Арго пише, що на полюванні лайки 4 години ганяли козу, котру так і не взяли :D і це і є чудова робота лайки ? :D
Певно ті лайки козлу не дуже і заважали :D , що вони йому зроблять ? Зрушили його з місця, той пулею понісся, вибіг на мисливця - впав, а як побіг з загону, то маєте 4 години зіпсованого полювання, розвернути вони його не можуть, втримати теж, от всі стоять і чекають раптом повезе, і той розвернеться назад. То не робота ...

Sanych

Повідомлення: 330

» 26.03.2010 12:26 pm

А що таке "...добре працює по козі" ? Та будь-яка собака, яка піде в пошук і голосом "відмітить" напрямок руху кози - добре працює по козі... Погано працює по козі та собака, яка або "сидить біля машини", або німа... Навіть якась "пудля" :) може добре працювати по козі на облаві... Яка там робота? Коза не кабан, до собаки не розвернеться...
Зрозуміло, що з-під коротконогої такси кози не будуть так "робити ноги", як з під тої самої лайки, за умови що загоничі не влаштують в лісі кінець світу...

Muk

Повідомлення: 561

» 26.03.2010 01:22 pm

Люди добрі що ви тут понаписували!? як можна порівнювати роботу різних за призначенням порід собак!! Та ви як в дитячому садку! мені за вас соромно :twisted: Один розказує про "полювання "на якому лайка чотири години ганяла козла! та це брєд! в Сибіру це було б її останнє полювання! іньший розказує що ягд підходить для полювання на козла!? ви ще тут напищіть що гончак лізе в нору .ДУМАЙТЕ ЩО ПИШИТЕ нас читає багато людей! Ну а такса на облавному полюванні мене просто вбила! -я такої маячні давно не чітав розвеселили!
П.С Люди запам ятайте такса і ягд це впершу чергу норні собаки створені для пошуку звіра в норі ! а не для загону дикого козла!

Дімон

Повідомлення: 258

» 26.03.2010 01:50 pm

дин розказує про "полювання "на якому лайка чотири години ганяла козла! та це брєд! в Сибіру це було б її останнє полювання
Дімон,а тобі не здається,що останнім часом ти дуже розправляєшся з собаками :?: :!: Від лайки ніхто не потребує,щоб вона сиділа на місці і стримувала козу,це якраз бред.Досить того,щоб вона рухалась за козою і вказувала напрямок її руху,щоб номери орієнтувались в місцізнаходження собаки і звіра :!: В уцьому якраз від неї більше користі,ніж щоб вона стримувала.

Арго

Повідомлення: 3816

» 26.03.2010 01:56 pm

Саме так але судячи з того що 2лайки і два гончака чотири години не змогли показати номерам де дичина?......... то ще й слід подумати про навички мисливців які так готують собак і так БЕЗДАРНО ПОЛЮЮТЬ.

Дімон

» 26.03.2010 02:22 pm

Шановні досвідчені мисливці :-). Найбільш емоційне і результативне є полювання з собакою. Це є культура полювання. Тому було б варто приділити свою увагу хоча б елементарному в мисливському собаківництві. Наприклад; яку породу, для чого використовують і чому. А на рахунок, лайка працює по козі, то це просто брєд. P.S. Ми ж не м'ясники, а культурні мисливці.

Vitallik

Повідомлення: 100

» 26.03.2010 02:31 pm

у а такса на облавному полюванні мене просто вбила! -я такої маячні давно не чітав розвеселили!

Зразу видно, що ти ніколи не полював з таксою в лісі... :? Якби полював - то точно такого б не написав...
Відкрию тобі Америку - звір з-під такси іде ПІШКИ... :)

Muk

Повідомлення: 561

» 26.03.2010 02:40 pm

дин розказує про "полювання "на якому лайка чотири години ганяла козла! та це брєд! в Сибіру це було б її останнє полювання
Дімон,а тобі не здається,що останнім часом ти дуже розправляєшся з собаками :?: :!: Від лайки ніхто не потребує,щоб вона сиділа на місці і стримувала козу,це якраз бред.Досить того,щоб вона рухалась за козою і вказувала напрямок її руху,щоб номери орієнтувались в місцізнаходження собаки і звіра :!: В уцьому якраз від неї більше користі,ніж щоб вона стримувала.

Може то були не лайки? 8-)

Vitallik

Повідомлення: 100

» 26.03.2010 03:51 pm

Лайки,причому не молоді,а старші :!:

Арго

» 26.03.2010 03:56 pm

айбільш емоційне і результативне є полювання з собакою
А на рахунок цього,то безперечно це дуже великий плюс,я б навіть сказав,що полювання без собаки-взагалі не полювання :!:

Арго

» 26.03.2010 04:42 pm

юди добрі що ви тут понаписували!? як можна порівнювати роботу різних за призначенням порід собак!! Та ви як в дитячому садку! мені за вас соромно :twisted: Один розказує про "полювання "на якому лайка чотири години ганяла козла! та це брєд! в Сибіру це було б її останнє полювання! іньший розказує що ягд підходить для полювання на козла!? ви ще тут напищіть що гончак лізе в нору .ДУМАЙТЕ ЩО ПИШИТЕ нас читає багато людей! Ну а такса на облавному полюванні мене просто вбила! -я такої маячні давно не чітав розвеселили!
П.С Люди запам ятайте такса і ягд це впершу чергу норні собаки створені для пошуку звіра в норі ! а не для загону дикого козла!

Привіт,кінолог! :D :D Якщо не чув і не бачив:то постарайся обов*язково побувати на такому полюванні,воно набагато цікавіше і повчальніше,ніж *полювання в інтернеті* і багато твоїх *бурних заперечень* відпадуть самі-собою. Якщо говорити про облане полювання на козулю(не комплексне),то там потрібна собака з невеликим пошуком,яка постійно перебуває в контакті з господарем,не скупа на голос, дисциплінована і не дуже *парата*.Під ці категорії і попадають ягд,такса,спанієль якщо хочете...їх завжди можна зняти з пошуку і після закінчення загону спокійно переходити в друий квартал лісу. Лайка на цьому полюванні за німа,за вільна,за самодостатня...Хороша,з широким пошуком лайка,на полюванні є ведучою,а тут колектив ведуть єгері :go Кардинально міняється ситуація,коли полювання на кабана або комплексне.Ніхто ж не образиться,якщо замісь кози,взяли кабана...і о першій годині всі довольні і п*ють горілку :D Такі полювання лайки *просто роблять* :!:

romaha

Повідомлення: 75

» 26.03.2010 05:32 pm

ривіт,кінолог! Якщо не чув і не бачив:то постарайся обов*язково побувати на такому полюванні,воно набагато цікавіше і повчальніше,ніж *полювання в інтернеті* і багато твоїх *бурних заперечень* відпадуть самі-собою. Якщо говорити про облане полювання на козулю(не комплексне),то там потрібна собака з невеликим пошуком,яка постійно перебуває в контакті з господарем

Я бачу ти кінолог знаючий !
1На цьому форумі багато звітів і серед них не один мій .хочу побачити твої! а потім будеш розказувати про полювання в неті.
2якщо ви знавці собак то маєте чітко усвідомлювати для чого яка порода створена!
(і кокер або такса точно не створені для облавного полювання)
3 собаки носятся по лісу чотири години-можна сказати безконтрольно-це постійний контакт з господарем?
Востаннє редагувалось Дімон в 26.03.2010 05:52 pm, всього редагувалось 1 раз.

Дімон

» 26.03.2010 05:39 pm

Може я щось не розумію :? , поясніть, що доброго у тому що лайка жене козла і мисливці на номерах розуміють де вони знаходяться ? Ви що, залишите номер і будете підстроюватись під гон ? Маю надію що ні . Які ще варіанти ? Втримати козла на місці лайка не зможе, якщо козел вийшов з загону - повернути його назад теж навряд. То чим вона краще за ягда чи таксу ? Буде без толку носитися годинами по лісі і псувати людям полювання. В той час як ягд чи такса вже давно вернуться і будуть працювати на наступній загонці. :lol: В лайки тільки одна перевага - кабан (якщо вона його втримає звичайно). Просто рідко хто полює виключно на козла :wink: , у всіх надія на кабана :D , тому і беруть лайок.
А тепер питання по темі ! Скільки ви бачили лайок на полюванні, які дійсно тримали кабана, а не ганяли за ним по лісі ?
Скажу чесно, я ще не бачив, правда в мене і досвіду полювання на звіра не так багато :?

Sanych

» 26.03.2010 05:51 pm

Просто наші люди невдале виховання собаки завжди покладають на "темперамент" пса або породи. я тримав різні породи собак і скажу одне ,-якщо господар кличе пса, або дає йому команду, пес має її виконувати -це аксіома!

Дімон

» 26.03.2010 05:53 pm

ривіт,кінолог! Якщо не чув і не бачив:то постарайся обов*язково побувати на такому полюванні,воно набагато цікавіше і повчальніше,ніж *полювання в інтернеті* і багато твоїх *бурних заперечень* відпадуть самі-собою. Якщо говорити про облане полювання на козулю(не комплексне),то там потрібна собака з невеликим пошуком,яка постійно перебуває в контакті з господарем

Я бачу ти кінолог знаючий !
1На цьому форумі багато є звітів і серед них не один мій .хочу побачити твої! а потім будеш розказувати про полювання в неті.
2якщо ви знавці собак то маєте чітко усвідомлювати для чого яка порода створена!
(і кокер або такса точно не створені для облавного полювання)
3 собаки носятся по лісу чотири години-можна сказати безконтрольно-це постійний контакт з господарем?

То я щось не зрозумів, твоя думка яка ? Чи ти просто так, поговорити :D ? Бо в мене склалась думка що ти говориш про те саме що і Ромаха, просто іншим боком :D
А про ягда і таксу ти дарма :!: Не правий на всі 100 %.
Козел не є профільною дичиною ні для однієї з порід, чи я не правий ? Якщо не правий тоді покажіть стандарт !
Вся робота по козлу - зрушити його з місця, направити на номера і не дати вийти з загону, і не ганяти за ним по пів-дня.
Запитайте лайчатників: по чому працює твій пес ? Більшість відповість - кабан, білка, куна. Про козла ніхто навіть не згадує. Чому ? Правильно ! Бо для лайки це не робота ! На козлі ви не перевірити її якості. Більш того більшість хороших лайок за козла навіть не гонять. Чому ? "Не царское это дело !" Вони кабана шукають :D :D :D

Sanych

Поперед.Далі

Повернутись в Мисливські собаки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей