Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Карпоманія (балачки)

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Карпоманія (балачки)

» 21.02.2013 06:13 pm

реба зробити так щоб він нашу прикормку сприймав як пиродній корм, як......
Приважувати і ще раз приважувати, добитись щоб коропи звикли що там є корм, повір, будуть припливати як по розкладу

Можу для себе зробити висновок,що кількаденне приважування місця, робить риболовлю не випадковою,тобто короп свідомо відвідує певне місце бо знає,що кілька останніх днів, там можна було безпечно пожерти :D Ще до слова з власного досвіду:я ловлю на три прута,два закидую в закормлену зону,а один люблю кинути десь взагалі збоку де є можливість, взагалі без прикормки, максимум пва і не перезакидую.Якщо цей прут спрацьовує,а буває це не так часто,то на гачку ЗАВЖДИ найбільший короп з спійманих на цій рибалці.Це дуже ризикована ставка,бо ймовірність що короп знайде один єдиний бойл, загрязший за добу чи дві в намул,дуже ДУЖЕ МАЛА,але інколи він всеж його знаходить і тоді бере без перестороги і я завжди готовий ПОЖЕРТВУВАТИ одним прутом,щоб спіймати такого можливо випадкового але обережного і великого коропа.З нетерпінням чекаю приходу тепла і гайда на воду експерементувати і ще раз експерементувати :D

romanKRT
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 230

» 17.07.2013 01:30 pm

Всім привіт!

Не хотів створювати нову тему. Сподіваюсь, моє питання знайде відповідь в цій гілці форуму.

Вже декілька разів їздив на Прилбичі на коропову рибалку. Вважаю себе новачком в короповій ловлі з базовими навичками та знаннями.

На даний момент особливих питань не виникало в вязанні снастей, прикормлюванні та самій ловлі.

Але в ступор поки вводить питання зачепів.

Сумарно за 2 поїздки мав 5 мертвих зачепів, під час яких рвав жилку і, відповідно, лишав снасті в воді і тепер доводиться перемотувати жилку з шок-лідером і робити нові лідкори.

Кидав метрів на 80-90. Далі поки не можу швирнути.

Як оминути мертві зачепи на Прилбичах та і взагалі на інших водоймах? Це реально взагалі? І якщо вже зачепився, то які дії мають бути? Брати плавки і плисти відчепляти? :)

Meshok

Повідомлення: 219

» 17.07.2013 02:49 pm

сім привіт!

.

Сумарно за 2 поїздки мав 5 мертвих зачепів, під час яких рвав жилку і, відповідно, лишав снасті в воді і тепер доводиться перемотувати жилку з шок-лідером і робити нові лідкори.

Як оминути мертві зачепи на Прилбичах та і взагалі на інших водоймах? Це реально взагалі? І якщо вже зачепився, то які дії мають бути? Брати плавки і плисти відчепляти? :)

бачив в цю неділю як ти насилував своі вудки,у 22 секторі, серце кров"ю обливалося,думав зламаєш ......
коли вже відриваєш оснастку,то тримай вудилище параллельно до землі...
а так,щоб оминути зачеп,то просто висмикуєш груза и швиденько вимотуєш...все просто,тільки котушка має бути великою...,ну якось так.... :D

egoist

Повідомлення: 156

» 17.07.2013 03:49 pm

коли вже відриваєш оснастку,то тримай вудилище параллельно до землі...

та в кінцевому результаті так і відбувалось. обривав коли вже тримав паралельно. спочатку мав надію, що підніму, тому і "насилував".

а так,щоб оминути зачеп,то просто висмикуєш груза и швиденько вимотуєш...все просто,тільки котушка має бути великою...,ну якось так.... :D

висмикуєш = різко підняти з дна ривком вудилища і крутіть-крутіть-крутіть? :)

Meshok

» 17.07.2013 03:52 pm

найкраще вплав або лодкою. І за шоклідер витягуєш. Найгірший випадок гачок/поводок. Інакше переважно обривається на вузлі з шоклідером.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 17.07.2013 04:02 pm

айкраще вплав або лодкою. І за шоклідер витягуєш. Найгірший випадок гачок/поводок. Інакше переважно обривається на вузлі з шоклідером.

вплав або лодкою - я шось так і думав... (чит. не хотів того).

Що саме цікаве в мене на вузлі з шок-лідером ні разу не рвалось (дружина вузли вязала :)). рвалась жилка, зараза, десь на відстані 50 метрів. :( тепер треба вимотувати і намотувати нову.

Meshok

» 17.07.2013 05:01 pm

висмикуєш = різко підняти з дна ривком вудилища і крутіть-крутіть-крутіть? :)

ну... тіпа того...
але найкраще в корчах не ловить.... :D

egoist

Повідомлення: 156

» 17.07.2013 05:12 pm

але найкраще в корчах не ловить.... :D

угу. пішов вчитись кидати на 100+ метрів.

Meshok

» 18.07.2013 12:05 am

сім привіт!

Не хотів створювати нову тему. Сподіваюсь, моє питання знайде відповідь в цій гілці форуму.

Вже декілька разів їздив на Прилбичі на коропову рибалку. Вважаю себе новачком в короповій ловлі з базовими навичками та знаннями.

На даний момент особливих питань не виникало в вязанні снастей, прикормлюванні та самій ловлі.

Але в ступор поки вводить питання зачепів.

Я б радив використовувати плескаті грузи,вони при вимотуванні швидше виходять на глісер і в рази зменшують кількість зацепів.
П.С. :D :D :D 5 мертвих зацепів - завидую білою завистю,ми на Кубку Львова 2011 в 18 секторі за турнір мали близько 70 зацепів.Трохи понервувались :evil: :evil: :evil:

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 256

» 18.07.2013 11:38 am

Я б радив використовувати плескаті грузи,вони при вимотуванні швидше виходять на глісер і в рази зменшують кількість зацепів.
П.С. :D :D :D 5 мертвих зацепів - завидую білою завистю,ми на Кубку Львова 2011 в 18 секторі за турнір мали близько 70 зацепів.Трохи понервувались :evil: :evil: :evil:

Дякую за пораду! :)

70 зацепів??? :o у вас була фура з жилкою?

Meshok

» 18.07.2013 07:20 pm

70 зацепів??? :o у вас була фура з жилкою?

І прицеп з грузами :lol:

Valldemar
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 132

» 24.07.2013 01:08 pm

Щоб витягувати з найменшими втратами, потрібно щоб жилка була міцніша за поводок. Для прикладу жилка 0.35 поводок 15лб. У разі зацепу рватиметься поводок.
Десь так.

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 916

» 24.07.2013 02:34 pm

в мене жилка діаметром 0.28 (ЛБ не памятаю), конусний шок-лідер і плетений поводок в "обгортці".

з таким підходом мені немає як очікувати обриву поводка...

Meshok

» 04.11.2013 11:48 pm

Нашел веселую новость, решил поделиться
В США на место в муниципальном совете претендует карп.

http://korrespondent.net/strange/3203487-v-ssha-na-mesto-v-munytsypalnom-sovete-pretenduet-karp

Kamargoba

Повідомлення: 9

» 20.11.2013 04:03 pm

Gr.S.F

Повідомлення: 91

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей