Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Поможіть в виборі снасті для початку: спінінг, катушка і т.д

Прути, катушки, шнури, джигові приманки, воблери, оберталки, коливалки,

Re: Поможіть в виборі снасті для початку: спінінг, катушка і т.д

» 25.02.2011 11:53 pm

Підкажіть, із власного досвіду ???

Підкажу напрямок, де можна знайти нормальні речі щоб влазили в бюджет: http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=21270
Наприклад цей баспрошоп, буде в десятки разів кращий того самого норстріма чи якогось братфішинга.

seadoo

Повідомлення: 197

» 26.02.2011 10:51 am

ерестаньте радити людям Норстріми!

Шановний seadoo! А Ви ловили тим баспрошопом???Які відгуки у Вас про цю палочку???
З пов.

Jigmen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 651

» 26.02.2011 12:49 pm

Я ж пишу: напрямок в якому шукати, і пишу: наприклад цей. А можна знайти щось краще, а можна дешевше. Варіанти є, просто за 50уе я б взяв більш-меньш нормальну б/у-шку, ніж зовсім неякісний товар в магазині.
По норстрімам- це товар який робиться невідомо де, невідомо як, невідомо ким і невідомо з чого. Такого виробника не існує, виробництво скаче з завода на завод, і з вуглецевого шлаку виготовляють бланки. Ставлять дорогу фурнітуру- і всеее... ми супер...супервудилища... ну ломається- так в кожного виробника ломається :D .
Порівняйте наприклад з сент-кроєм- компанія десятиріччями розробляє, вдосконалює, дає гарантію. А тут з!явився норстрім- ціни як на зарекомендовані світові бренди. А якість- невідповідна. На мою думку не варте уваги, от і все.

seadoo

» 26.02.2011 03:56 pm

Порівняйте наприклад з сент-кроєм- компанія десятиріччями розробляє, вдосконалює, дає гарантію. А тут з!явився норстрім- ціни як на зарекомендовані світові бренди. А якість- невідповідна. На мою думку не варте уваги, от і все.

Повністю підтримую! В мене був Norstream Areal AR 66L Jaeger(1.98м 3-10гр.) і St.Croix Avid AVS70MLF2 (2,13м 3,5-10гр.).
Так Norstream Areal в порівнянні з St.Croix Avid, повне гімно(інакше не скажеш).

P.S. ІМХО!

user106

Повідомлення: 85

» 26.02.2011 04:47 pm

невідомо де, невідомо як, невідомо ким і невідомо з чого

Для загального розвитку можна прочитати тут:http://www.norstream.ru/aboutUs.php
Я користуюсь Ареалом вже 2-а сезона.З "допомогою" цього патичка неодноразово вигравав змагання різних рівнів.Суперовий заброс,чуйка,гарно в"яже рибу...Що ще треба?...

Jigmen

» 26.02.2011 08:51 pm

Що ще треба?...

Щоб не ламався :)

seadoo

» 26.02.2011 09:14 pm

Щоб не ламався :)

В мого товариша поламалась вершинка на Norstream AR-70L Sharpshooter. Він плив на човні і спінінг вперся в камиш. А звук який був!

user106

» 26.02.2011 09:23 pm

мого товариша поламалась вершинка на Norstream AR-70L Sharpshooter. Він плив на човні і спінінг вперся в камиш

Так хто винний???Спінінг поганий,камиш твердий чи товариш неуважний??? :wall А якби замість Ареалу в нього зламався б G.Loomis,впершись в камиш? :laugh2 Які б тоді були висновки на рахунок спінінгів від "дядька"??? :lol:

Jigmen

» 26.02.2011 09:53 pm

Так хто винний???Спінінг поганий,камиш твердий чи товариш неуважний??? :wall А якби замість Ареалу в нього зламався б G.Loomis,впершись в камиш? :laugh2 Які б тоді були висновки на рахунок спінінгів від "дядька"??? :lol:

:D Ви мене неправильно зрозуміли(може я неправильно написав), в цій ситуації спінінг напевно не винен. :D

user106

» 26.02.2011 09:59 pm

От блін..класні тут порадники знайшлися :? людина хоче зрозуміти правильний спін для твічу, стрій відчуття , а ви її на сайти київські посилаєте, де хтось там шось продає. Їй треба потримати в руках об"єкт купівлі, помацяти, а ще краще у дії на водоймі. Причому тут норстіріми чи не норстріми.Багато хто від них фанатіє, багато хто критикує. Проте, є патики для твічу, а є для інших потреб. Треба допомогти розібратися людині в цьому, а не забивати їй баки, бо піде в карпфішінг :D
Востаннє редагувалось Taras_K в 26.02.2011 10:00 pm, всього редагувалось 1 раз.

Taras_K

Повідомлення: 255

» 26.02.2011 10:00 pm

цій ситуації спінінг напевно не винен

В принципі,майже всі поломки спінінгів трапляються з вини рибалок :woodpecker: .І невеликий відсоток- це заводський брак. :regulation:ІМХО

Jigmen

» 27.02.2011 12:03 am

т блін..класні тут порадники знайшлися :? людина хоче зрозуміти правильний спін для твічу , стрій відчуття , а ви її на сайти київські посилаєте, де хтось там шось продає. Їй треба потримати в руках об"єкт купівлі, помацяти, а ще краще у дії на водоймі.

На тому сайті є вибір і варіанти на озвучену суму 400грн. у львівських магазинах- майже немає.
Невпевнений що балачки про динаміку вудилища його стрій тест і т.п. поможуть зрозуміти правильний спін для твічу. Я ж не намагаюсь щось розрекламувати, і Баспрошоп цей був для прикладу- перше що потрапило на очі.
мого товариша поламалась вершинка на Norstream AR-70L Sharpshooter. Він плив на човні і спінінг вперся в камиш

Складна дискусія. З повагою до вас, пропоную її закривати. Якщо можна (просто заради цікавості) питання: ваш Ареал був поломаний?

seadoo

» 27.02.2011 12:05 am

До 400 грн початківцю я б порадив подивитись на щось з оновленої лінійки черівудів. Там і кільця здається кращі стали (раніше були проблеми з тюльпаном), і палка надійна, з запасом "дурі", можна трохи перевантажити. Для твічу як на мене цілком підходяще (роблю висновок по старому, нового в руках не тримав) і не раз зустрічав аналогічні думки в неті. Баян свого роду, але під потреби людини підходить цілком. ІМХО

Ромко

Повідомлення: 286

» 27.02.2011 12:14 am

http://www.norstream.ru/news.php?newID=4 мабуть, як і в машинах, вся справа в "прокладці".

oleh

Повідомлення: 814

» 27.02.2011 12:37 am

Складна дискусія. З повагою до вас, пропоную її закривати. Якщо можна (просто заради цікавості) питання: ваш Ареал був поломаний?

Так треба закривати, або створювати нові теми, наприклад: norstream, g.loomis, banax і т. д.
Мій Ареал зломаний не був, відловив я ним без проблем цілий сезон і продав. Мені не подобаються розділені ручки, і для мене він був занадто лайтовим.

user106

Поперед.Далі

Повернутись в Спінінг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей