Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Рибалка в Горохівському районі

Озера та ставки Волинської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Рибалка в Горохівському районі

» 03.05.2021 11:56 pm

Вирішив розвідати обстановку на ставку в Мар’янівці по активності риби, але рибка закрила рот і клювати не хотіла. В улові декілька верховодко на манку та поплавцеву вудку. На спінінг не піймав жодного окуня і відірвав одну спінінгову приманку. Практично на протязі всієї риболовної сесії падав дощ. Добре, що подивився прогноз погоди і взяв з собою риболовний плащ.
https://youtu.be/UJChQ8WG2Ko

myname
 
Повідомлення: 171
З нами з: 05.04.2019 12:02 pm
Звідки: Волинь

Re: Рибалка в Горохівському районі

» 06.05.2021 10:26 pm

Появився вільний час, вирішив покататися на велосипеді і попутно половити рибу спінінгом. Продовжую шукати активного окуня на маленькій річці. Нажаль рибка пасивна і кожну покльовку треба «випрошувати на колінах». Покльовки бачив, рибку піймав і гарно відпочив на природі.
https://youtu.be/2_snYeURhgc

myname
 
Повідомлення: 171
З нами з: 05.04.2019 12:02 pm
Звідки: Волинь

Re: Рибалка в Горохівському районі

» 09.05.2021 09:34 pm

Вирішив перевірити мікро річку боковим кивком. Рибка активна, але розмір не радує. Вдалося піймати 5 видів риб, давненько на цій річці такого не було. Покатався на велосипеді, подихав свіжим повітрям, послухав спів пташок, рибку бачив – гарний відпочинок весною.
https://youtu.be/ukBnoo70Ngo

myname
 
Повідомлення: 171
З нами з: 05.04.2019 12:02 pm
Звідки: Волинь

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки ВолиніХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей