Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Турнір "IRON FISH"

Re: Турнір "IRON FISH"

» 15.09.2018 04:14 pm

Підсумки першого планового зважування Фіналу вже на сайті!

Як ми з вами бачимо, більше за все риби має Зона «В», тоді як у Зонах «А» та «С» від нуля відійшли лише 5/9 Команд.

Лідерство по Зоні «А» та у той же час по всій водоймі, станом на 12:00 займає Команда IBIS-PRO в якої 7 риб загальною вагою 26.840kg. Далі по рейтингу Зони йдуть: «Wild Carp Rivne» –15.440kg, «CarpSpot - Е 95» ¬– 8.640kg та «Вдала рибалка» – 4.300kg.
Зображення

По Зоні «В» лідерство, із невеликим відривом, утримує Команда «Arctic Fox» із результатом 5 риб 18.400kg. Наразі кандидатами на першу трійку Зони є: «ВВН-Берегово» – 17.740kg, «ТРАПЕР-УКРАЇНА» – 15.640kg та «RF team» – 11.380kg. Різниця у загальній вазі спійманої риби по цьому березі найменша.
Зображення

У Зоні «С» зі значним відривом лідерство утримує Команда «GeoFish», яка зважила 6 риб на 24.180kg. Наступні за загальною вагою: «ИНТЕРКОМ» – 9.420kg, «Барракуда» – 5.000kg та «Zemex Lviv» – 1.580kg.
Зображення

BIG FISH Етапу наразі становить 8.760kg та належить Команді «ВВН-Берегово», Зона «В» Сектор №2!
Зображення

Користуючись можливістю, хочемо подякувати спонсорам Турніру, Компаніям Carp Classic Baits, Whirl, Carp Pro, IBIS, Estafeta, ZEMEX Ukraine, Deeper, STbaits, Чорний Пірат та Улюбленому Телеканалу "Трофей" за гарний настрій та азарт спортсменів!

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Результати наступного, другого, планового зважування стануть доступними за посиланням https://iron.fish/results/21-final-battle-2018 з 18:00 по 20:00.
Зображення

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Турнір "IRON FISH"

» 17.09.2018 01:58 am

Сезон 2018 Турніру IRON FISH завершено!

Зображення

Фінальний Етап Турніру, як і останній відбірковий, мав місце на озері «Кричевичі», Волинська область. Участь взяли 27 з 30 Команд, що показали найкращі результати протягом семи відбіркових Етапів сезону. Головний приз Турніру — поїздка для двох Команд на озеро «Orosi To», де 20-ого жовтня відкриватиметься Турнір з риболовлі у стилі flat feeder. Перша Команда, де факто, була визначена ще до фіналу, за підсумками двох найкращих виступів року за відрахуванням бонусних балів, це — Команда «Carp PRO» у складі Олексія Пугача та Аліка Таранова. Назву іншої Команди мали визначити 30 годин фінального етапу.


Перший день фінального Етапу розпочався з грози, що пройшла водоймою за півгодини до стартового салюту, проте протягом змагань опадів не було. Субота видалася хмарною та дещо по-осінньому прохолодною, неділя — сонячною та дуже теплою. Перші вилови спостерігалися вже з перших хвилин Етапу.


---


У Зоні «А» вельми результативний старт продемонструвала Команда «IBIS PRO» та лише подвоїла вилови протягом другої половині доби, що дозволило Учасникам вийти у призери Етапу із майже подвійним відривом від наступної Команди. Перше місце у Зоні, за підсумками Етапу, одержує Команда Wild Carp Rivne, 14 риб 68.920kg. Дуже гарний результат, враховуючи особливості рельєфу водойми, її акваторію та початок осіннього сезону. Друге місце Зони займає Команда CarpSpot – E95, її результат— 11 риб та 42.300kg загалом. Третє місце у Зоні дістає Команда «family», що відійшли від нуля лише з наступом темряви, та зловили за ніч: 6 риб, зваживши загалом 30.280kg.

Зображення

Зображення

Зображення

Зона «В» показала себе на старті змагань дуже багатообіцяюче, позаяк була єдиною де всі Команди відійшли від нуля протягом перших шести годин, проте ситуація, у подальшому, дещо змінилася. Також, завдяки результативному старту та, загалом, великій рибі у призери від Зони виходить Команда «Arctic Fox». Перше місце у Зоні, після довгого конкурування за місце серед призерів, дістає Команда «BBH-Берегово» із 6 рибами, загальною масою 27.580kg. Приз за друге місце у Зоні, завдяки коропу вагою 12kg, отримує Команда «FUNFISHING», із загальним виловом 5 риб 26.840kg. Третє місце у Зоні, із результатом 4 риби, 20.960kg, займає Команда Secret Carp Style, завдяки двом ранковим зважуванням.

Зображення

Зображення

Зображення

Команда «GeoFish», що вийшла у призери від Зони «С», відійшла від нуля вже на п’ятій хвилині змагань, та зважила 6 риб протягом перших шести годин, у достатньо тяжких для фідерного спорта умовах. Перше місце у Зоні займає Команда ДВА КАРАСЯ, яка впевнено нарощувала темп протягом всього Етапу, зваживши загалом 6 риб на 23.360kg. Команда «Файна Компанія» надала рибу суддям на зважування лише на друге планове зважування, проте цього вистачило для того, аби зайняти друге місце у Зоні із результатом 20.200kg. Із різницею лише у 400 грамів, третє місце у Зоні займає Команда «Chilli Peppers» із результатом 19.820kg.

Зображення

Зображення

Зображення

---


До найцікавішого!
Оновлені, унікальні Кубки призери отримують у наступному порядку:


Третє місце у Фіналі, сертифікат від спонсора Турніру, Компанії «Чорний Пірат», номіналом у 3000 гривень та відповідний Кубок, отримує Команда «GeoFish»!

Зображення

Друге місце Фіналу, сертифікат від Компанії «Чорний пірат» номіналом у 4000 гривень та Кубок дістає Команда «Arctic Fox»!

Зображення

Кубок першого місця Фіналу дістається Команді, що здобула впевнену перемогу на минулому Етапі на Кричевичах, Команді «IBIS PRO»! Команда, протягом 30 годин змагань зважили 25 риб, загальною вагою 115.500kg майже удвічі обійшовши суперників. Також, учасники, Ніко Бердзенішвілі та Олексію Свіріденко, отримують можливість прийняти участь у Змаганнях з Flat Method фідеру, на озері «Orosi To», в Угорщині у супроводженні лідера загальної турнірної таблиці, Команди «Carp Pro», та операторського складу Телеканалу «Трофей». Наші щирі вітання Командам переможцям!

Зображення

Детельніше, із результатами Фіналу можна ознайомитись на офіційному сайті Турніру за посиланням https://iron.fish/results/21-final-battle-2018

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

---


За правилами Турніру «IRON FISH», результати Фіналу також впливають на Загальну Турнірну Таблицю, тож відповідно і тут нас очікують зміни, принаймні серед першої тридцятки. Детально, зі змінами положення Команд можна ознайомитись за посиланням https://iron.fish/results

Зображення

Зображення

---


Вітаємо, від щирого серця, всіх Cпортсменів з великої літери, всіх, без виключення учасників Турніру «IRON FISH», та висловлюємо велику подяку за вагомий Внесок у культуру фідерного спорту України, за проявлену, залізну, витримку, азарт, ще один, безумовно приємний, сезон проведений разом із нами, та за волю до перемоги! Дуже сподіваємось, зустрітися з вами всіма наступного сезону.

Зображення

Особлива подяка присвячується спонсорам Турніру, Компаніям: IBIS, Carp Pro, Чорний Пірат, Estafeta.ua, ZEMEX, Whirl, Carp Classic Baits, Deeper, STbaits, без допомоги яких, проведення Турніру було б неможливим! Щира, щира подяка!

Зображення

Ну що ж, Друзі, Сезон 2018 Турніру "IRON FISH" офіційно оголошуємо завершеним! До нових зустрічей у новому Сезоні!

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Турнір "IRON FISH"

» 26.12.2018 02:16 pm

Доброго дня!
Нагадуємо, що сьогодні (26.12.2018) о 12:00 відкривається Загальна Реєстрація Команд на Турнір "IRON FISH" сезону 2019!

Перед Реєстрацією просимо Вас перевірити Імена та Прізвища у Вашому профілі, що були вказані при Реєстрації на сайті Турніру, вони повинні бути вказані Українською. Назва команди не має містити назви риболовних брендів. Під час Реєстраціі Ви заново створюєте Команду та обираєте їй назву. Всі системи сайта перевірено.

Згідно Регламенту остаточна Реєстрація та бронювання місця за Командою Учасником проводиться
після оплати вступного внеску.

Посилання для Реєстрації - https://iron.fish/

Нагадуємо про обов’язкову наявніть коропового мату, п’яти мішків для зберігання риби, антисептиків та голови під падсаки встановленого регламентом зразку
(не меньше ніж 70см в найширшому місті).

Також нагадуємо, що тривалість проведення Єтапів Турніру збільшена до 42 годин, дозволено використання "Кобри" для кормління протягом усього Єтапу Турніру.
Для участі в першому відбірковому Етапі, що пройде в Угорщині, учасники повинні мати Біометричний паспорт.

Наша команда бажає Вам плідно провести предноворічний робочий тиждень!

Ми чекаємо Вас на Нашому Турнірі!

Зображення

Дякуємо!

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Поперед.

Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей