Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Відкритий Кубок ЛОФРС по поплавочній ловлі 24-25 Травня

Відкритий Кубок ЛОФРС по поплавочній ловлі 24-25 Травня

» 27.05.2014 12:36 am

Зображення
SAM_7824.JPG

Всім привіт ось і відбувся Відкритий Кубок ЛОФРС по поплавочній ловлі.

На сам перед дякую компанії Флагман, за пітримку та віділені призи, без яких тяжко булб зробити хороші змагання ,щераз дякую від усіх!!!
Тепер про змагання :
Зустрівш в п'ятницю хлопців з Рівного в 9:20 ми вирушили в Грушів на тренування, подорозі розмовляли як це водойма, що там водиться поскільки вони ще там не були,та по дорозі зустріли мого наперника по комнді Петрія Андрія та далі продовжили рух в напрямку водойми усі разом.Прибувш на водойму замітили що вже є хлопці з Іванофранківська привітавшись з ними вирішили розкласти табір та тоді йти тренуватись.Коли табір був роскладений замішали прикормку та пішли на дамбу тренуватись на тренувані в улові була повність спортивна риба яка є в водоймі це дрібний підлящик, плотва,червонопірка та верхівка.Уся риба була дуже активна.По закінченю треновань кожен зробив свої висновки та пішли повечеряти і трохи поспілкуватись про риболовль та само собою :beer .
Я вирішив що буду кормити дві точки одна під штекером 13 м , а друга під чотирьх метровим махом. По тії причині що на попередніх тренованях до цієї пятниці попадали доволі таки добрі бониси та були нереалізовані покльвки крупної риби під щтекером. а махом ловилась плотва та верхівка.
В суботу зранку почавши рестрацію замітив що не всі приїхали ,звісно шокада але що зробиш і ми почали жеребкуваня зон та секторів
SAM_7808.JPG

та почали росходитись кожен в свій сектор та зону, підготовку оснастоток на відку та самого місця щоб все лижало по феншую.
SAM_7797.JPG

Після сигналу почали закорм та через десять хвилин старт.
Під час змагань все ловилось звсім інакше ніж на тренуваннях , вітер був доволі таки сильний в перший день, я ловив періодично штекером та махом та на штекер так і не побачив очікуваного бонуса в чому причина так і не розумію.
Після сигналу фініш судді розпочали зважування, ось фото деяких учасників які встиг зробити бо мусив збрити снасті.
SAM_7790.JPG
SAM_7793.JPG
SAM_7794.JPG

Після зважування суді попробували, важко чи ні тримати штекер на повні 13 метрів
SAM_7801.JPG
SAM_7802.JPG

Після закінчився перший тур всі розійшлись ,кли пообідав замітив цікаву картину хтотось вже лижав відихав а хтось далі ловив рибу і доволі в цікавому варіанті, а саме тому що корм для риби кидався з руки підноги та на глубені десь 1.40-1.50м та успішно ловили плотву підлящика та всяке різну рибу.
SAM_7806.JPG
SAM_7807.JPG

Після цьго всьго ми всі розійшлись та пішли відихати.
Наступного дня прожеребкувавшись всі знову розійшлись та почали підготовку, цей день вийшов кращий з погодою та меньшим вітром фактично штилем та він зробив свої корективи.
Присигналі старт всі почали ловити рибу вмене на штекер фактично риба не хотіла ловитись незнаю чому ,а на мах клювала краснопірка як мізиниць довго неміг нічого зробити поки не пореміняв чотири різних оснастки та не поставив на мах оснастку звагою півтора грами та почав ловити верхівку з плотвою та деколи проскакував підлящик але на це все прийшлоси потратити майже дві години та мусив потім ловити тільки махом щоб хоть якось нагнати суперників.По закінченю другого туруВісі почали збиратись та судді підбивати підсумки.
Збравши вудки та прийшовше намісце нагородження судді всіх зібрали та почали оголошувати результати:

Командний залік :
1-ше місце - "Прикарпаття"
SAM_7840.JPG

2-ге місце - "ГОРИНЬ"
SAM_7838.JPG

3-тє місце - "Львівські Леви"
SAM_7836.JPG

Особистий залік:
1-ше місце - Шкрібляк Роман
SAM_7849.JPG

2-ге місце - Полівчак Ростислав
SAM_7847.JPG

3-тє місце - Юрочкін Володимер
SAM_7845.JPG

Фото Переможців та учасиків
SAM_7853.JPG

Хочу щераз дуже подякувати компнії Флагман за підтримку та надані призи, та вісім учаснмкам які приймали участь

GT
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 249

Re: Відкритий Кубок ЛОФРС по поплавочній ловлі 24-25 Травня

» 27.05.2014 12:41 am

протокол результатів
_поплавок.jpg

GT
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 249

» 27.05.2014 12:27 pm

Від імені нашої команди та ІФФРС хочемо подякувати Юрочкіну Володимиру за організацію, суддям та всім учасникам за чесну боротьбу. Все було супер! Дуже рибна і цікава водойма, багата на рибу різних розмірів, прекрасна дамба з рівним дном для змагань.
Хочу також відзначити, що команда "Львівські леви" і "Горинь" були прекрасно підготовлені і по водоймі, і по снастях, були підібрані оптимальні прикормки, тому у нас була дуже напружена боротьба "на рівних", що завжди заставляє думати і розвиватись.
По змаганнях. Тренування показали, що риба що під штекером, що під коротким махом практично ідентична і все вирішувати буде швидкість. Щоправда ми сподівались, що сильний вітер ускладнить роботу учасників з коротким махом. І ще за коротке тренування незрозуміло було з підлящиком, скільки його у водоймі, чи можна "поставити" на прикормку його масово і т.д. Вирішили, що його мало. Як виявилось потім, обидва цих висновки були помилковими.
1 тур. Крайній сектор, стежу за Романом з "Горині", Володю Юрочкіна бачу погано, він з протилежного краю. Ловлю зі старту на штекер, ловиться гарна плотва і крупна верховодка, проскакує підлящ. Суперники бачу ловлять слабко і на махи. Вирішую нічого не міняти, але із середини туру риба дрібнішає, і стає величезна зграя дрібної плотви і ще дрібнішої краснопірки. Ловлю її штекером, намагаючись збільшити швидкість. Бачу, що у хлопців на мах клює крупніша риба, але вирішую продовжити катати штекер, на кожному заводі оснастки - покльовка і рибка. В результаті програю Володі, оскільки він дуже ефективно використав мах. Другий в зоні з результатом біля 4400 г, якщо не помиляюсь. Мій напарник - перший в іншій зоні.

2 тур. Напередодні вирішили дещо поміняти прикормку, спланували тактику "штекер-мах", в залежності від жеребу. Погода помінялась - штиль.
Розпочинаю другий тур штекером, націлившись на підляща. І він ловиться більше години, причому махи у конкурентів практично мовчать.
В середині туру ситуація повторюється, під штекер стає хмара дрібноти, я відразу перехожу на мах 4 м. Тут ловиться нормальна рибка з гарною швидкістю. Роман з рівненської команди почав з матча, потім перейшов на мах і з другої половини починає мало не на кожному закиданні витягувати підляща. Якщо раніше я вирвався вперед, то тепер уже почав сумніватись, бо ловив плотву значно менших розмірів, щоправда з доброю швидкістю. Зважування показало мій виграш зони з результатом біля 6200 г. Мій напарник знову взяв зону з вагою за 7 кг. В результаті - перше командне, перше в особистому у мого напарника - Шкрібляка Романа і друге особисте у мене.

Ще раз хочу подякувати всім учасникам, суддям, організаторам за прекрасне рибальське свято, а компанії "Флагман" за цінні призи!
До наступних зустрічей!

Rost

Повідомлення: 141

» 27.05.2014 11:05 pm

Команда " ГОРИНЬ" благодарит организаторов , спонсоров и судей за отменно проведенные соревнования по ловле рыбы поплавочной удочкой. Малое количество участников кубка , с лихвой компенсируется высоким уровнем подготовки спортсменов и приобретением драгоценного опыта. Именно такие турниры , заставляют думать и развиваться. Атмосфера дружности и взаимопомощи навсегда останется в памяти о львовском крае.
Отдельно хочется сказать слова благодарности команде "Львівські Леви" :
Володе за радушный прием и неоценимую помощь нашей команде;
Андрею за отличную уху и вкуснейшее барбекю .
Ребята вы молодцы , так держать , а мы будем на вас равняться.

chinta

Повідомлення: 205

» 28.05.2014 08:55 am

Назва командипрізвище учасника1-й етап2-й етапзагальна вагасума балівособисте місцекомандна загальна вагакомандна сума балівкомандне МІСЦЕ
зонавагамісцезонавагамісце
"Львівські Леви"Юрочкін В.В.B1458001b145145310 9454318 080103
Петрій А.В.A1137903a12334537 13566
Прикарпаття Ів. ФранківськПолівчак Ростислав (ІФФРС)B1744602a96130110 5903223 12051
Шкрібляк Роман (ІФФРС)A1054051b177125112 53021
Янтар НовояворівськГопотяк ВолодимирA126554a10105041 705872 545164
Ільчишин СергійB165054b16335484088
Горинь РівнеКобизєв ВолодимирA947152b156120210 8354419 64592
Ковальський РоманB1541403a11467028 81055

Pavel K

Повідомлення: 2646

» 28.05.2014 12:43 pm

Скажу відверто, вражає різниця по вазі між фідерними змаганнями і поплавочними. Реально в два раза перевищує результативність поплавка на дистанції 7-13 м і фідера на 20-30м. Швидкість і темп безумовно переважають у поплавку, а точність подачі - то взагалі без варіантів. Дуже цікаво. Ще б на майбутне хоча б з 10 команд - було б взагалі прекрасно :).
Вітання переможцям! Буду думати на організацію такого собі фестивальчика-батла поплавок vs фідер в одніх умовах. Ця водойма просто супер для таких змагань, якісна, спортивна, рівномірна і приємно на ній відпочивати :)

Pavel K

Повідомлення: 2646

» 28.05.2014 01:47 pm

Хочу подякувати Юрочкіну Володі за організацію змагань, який об'єднав однодумців, шанувальників поплавочної ловлі. :f1: Спонсору "Flagman" велика подяка за достойні призи. Всім учасникам подяка за те що підтримали і об'єдналися заради розвитку і популяризації риболовного спорту. А також велике спасибі львівянам за запашну юшку та смачні страви (особливо чудо-печені гриби). Іванофранківцям за файний шашлик. :flame Подяка суддям за підтримку і допомогу учасникам
ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ГАРНЕ ПРОВЕДЕННЯ ВИХІДНОГО ДНЯ!!!! :D

Custo

Повідомлення: 155

» 29.05.2014 07:45 am

кажу відверто, вражає різниця по вазі між фідерними змаганнями і поплавочними. Реально в два раза перевищує результативність поплавка на дистанції 7-13 м і фідера на 20-30м. Швидкість і темп безумовно переважають у поплавку, а точність подачі - то взагалі без варіантів. Дуже цікаво. Ще б на майбутне хоча б з 10 команд - було б взагалі прекрасно :).
Вітання переможцям! Буду думати на організацію такого собі фестивальчика-батла поплавок vs фідер в одніх умовах. Ця водойма просто супер для таких змагань, якісна, спортивна, рівномірна і приємно на ній відпочивати :)

Фідер vs поплавок уже і в Москві організовували, і в Києві, і всюди вигравав поплавок :roll:
Хоча - крупна риба на великій глибині і дистанції, як от на Дністровському водосховищі - і фідер певно виграє...

При такій активності і розмірі риби в Грушеві можна ловити до 10 кг поплавковими снастями за 4 години. От побачите на наступний рік результати виростуть. Потенціал Грушівської водойми, думаю, до кінця не розкритий.

Rost

Повідомлення: 141

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей