Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

Анонси змагань з ловлі коропа, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

» 26.10.2020 10:35 pm

Регламент КЗУ 2021
1.Загальні положення.
1.1.Організатором турніру є Львівський карповий клуб та компанія Trinity Baits.
1.2.Змагаються 32 команди.Водойма розбита на чотири зони,в кожній зоні-8 команд.Переможець-команда,що зловить найбільшу загальну вагу риби! Зонна система підрахунку призових місць.
1.3.Командам, або окремо, учасникам команди, заборонено за тиждень до старту змагань відвідувати водойму.У випадку порушення цього пункту,організатори мають право не допустити команду до зманань.
1.4.Команда складається з двох або трьох учасників.
1.5.Заліковою вважається виловлена командою риба (карп та білий амур) вагою 1.5 кг і більше.
1.6.Змагання пройде з 13 по 18 липня
Реєстрація учасників-до 15.00 13.07
15.30-жеребкування
Старт змагань-7.00 14.07
Перебіг змагань 14.07-18.07
Фініш змагання 10.00 -18.07
Нагородження 13.00-18.07
1.7.Команда переможець отримає Перехідний Кубок,комплект стопок з дорогоцінного металу та 50000 грн.
Друге місце-комплект стопок та 40000 грн
Третє місце-комплект стопок та 30000 грн
Четверте місце-комплект стопок та 20000 грн
Номінація Найбільша риба-20000 грн
1.8. Кожна команда отримає комплект наживок від Trinity Baits.
Також всі учасники будуть забезпечені Антисептиком від Trinity Baits.

1.9.Також будуть нагороди від спонсорів-детальніше перед змаганнями.

2.Участь у змаганні і оплата.
2.1.У турнірі беруть участь команди,що подали заявку.
2.2.Команда вважається зареєстрованою після повної оплати.
2.3.Оплата за змагання-10000 грн.
2.4.Реквізити для оплати: номер картки Приватбанку:5168742731630806 Михаць Я.Б.
2.5.Команді,що складається з двох учасників, дозволено провести одну заміну учасника. Для команд, що складаються з трьох учасників заміни учасника немає . Дозволено також доїзд в сектор третього учасника під час змагання. У випадку форс мажорних обставин в складі команди-дозволено одному учаснику самому завершити виступ команди.
2.6. Будуть також розіграні джек-поти (участь по бажанню команди):
-найбільша риба за добу-250грн
-сума пяти найбільших риб-500грн
-загальна вага - 500 грн
-біг Фіш змагань - 500 грн
Разом:(4×250)+500+500+500=2500грн


3. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, прикормки і годуванню:
3.1. Використовується тільки донна снасть.
3.2. Кожна команда ловить на 4 вудки, по одному гачку на кожній.Кількість оснащених запасних удилищ не обмежується.
3.3. Заборонено використовувати будь-які види годівниць, в т.ч. «Метод» і обліплення прикормкою елементів монтажу.
3.4 Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
3.5. Заборонені живі або мертві насадки тваринного походження.
З.6.Можна використовувати лише безпечу оснастку, при обриві якої, риба зможе сама звільнитися від грузила.
3.7 Дозволено встановлювати в своїй зоні 1 маркер.
3.8. Використання ракети, ложки, парашута дозволено тільки в спеціально відведений для цього час - з 10.00 до 19.00. Протягом усього часу дозволяється підгодовування за допомогою кобри.
3.9.Командам дозволено привезти з собою необмежену кількість прикормки. Довоз прикормки в ході змагань категорично заборонено,і при виявленні такого факту карається заняттям 50 кг з заліку виловленої риби.
3.10. Годування та закид оснастки
здійснюється тільки зі своєї робочої зони з берега - захід у воду заборонений.Використання піддонів для побудови помоста на воді заборонено.
3.11. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки заборонено.
3.12 Забороняється використання ехолоту.

4. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі:

4.1. Тільки члени команди можуть закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників, не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу.
4.2. Застосування живих або мертвих тваринних насадок ,або їх,як складової прикормки(це-опариш,мотиль,хробак і т.д)а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників -карається виключенням команди із змагань.Дозволено прикомки тваринного походження,які пройшли термічну обробку(втрата вологи 60- 80%),.Це стосується гамаруса,креветок,дафнії і т.д.
4.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
4.4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно з точки зору спортсмена.У воду можна заходити двом спортсменам по одну рибу у випадку присутності третього учасника,в іншому випадку-одна риба-один спортсмен у воді.
4.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака (не менше 70 см). Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається.
4.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті у вигляді люльки. Тільки учасник команди,яка спіймала рибу,вирішує,чи вона залікова.Якщо так,то до зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без 10 коропових мішків і коропового мата до змагань не допускаються.Судді перед змаганнями провіряють наявність відповідної кількості мішків та мата.
4.7. Мат повинен бути у формі люльки-з іншим матом команда не допускається до змагань.
4.8. Зважування проводиться суддями три рази на добу:зранку з 8 до 9 год. в обід- з 13 до 14 год.та ввчері з 20 до 21 год.Викликати суддів в ночі необхідно при вилові амура.
4.9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.
4.10. Риба, що має ознаки необережного поводження з нею, а також загибла, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
4.11. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу відпущена.
4.12. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом - заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці!
4.13. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків.
4.14. Заборонено шуміти на березі, купатися і розводити вогнища.
4.15. Учасники зобов'язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото-та кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом.
4.16. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні із суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- та відеооператорами.
4.17. Учасникам і гостям заборонено перебувати в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів!
4.18. Відповідальність за порушення регламенту одним учасником несе вся команда.


5. Транспортні засоби, гості та глядачі:

5.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу.Учасникам заборонено покидати свій сектор до закінчення змагань.Автомобіль учасника може знаходитись в секторі і не може його покидати до закінчення змагання,навіть якщо за кермом буде не учасник змагання.
5.2. Транспорт гостей та глядачів залишається поза зонами змагання ,у місці де визначить лінійний суддя.Гостям та спотерігачам не дозволяється ставити намети в любій із зон змагання,а можна лише за зоною і на відстані не менше 50 метрів від найблищого сектору.
5.3. Знаходження гостей і глядачів на території проведення змагань дозволено тільки у світлий час доби з 9.00 до 21.00.
5.4. Глядачам заходити в сектори команд заборонено. Лінійний суддя може заборонити спостерігачам дислокацію біля певного сектору на вимогу учасників команди(у випадку,коли спостерігач своїми діями або словами перешкоджає повноцінно здійснювати процес ловлі та виводить учасників з стану рівноваги)

6. Штрафні санкції:
6.1Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному регламенті карається попередженням. Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється жовтій картці!
6.2. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажу і оснасток карається виключенням команди із змагань.
6.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли дані дії заподіяли шкоди рибі - в цьому випадку команда знімається зі змагання.
6.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів карається жовтою карткою.
6.5. Не використання коропового мата карається зняттям даної риби із заліку та жовтою карткою.
6.6. При наявності двох жовтих карток команда знімається зі змагання.
6.7. Команда, виключена із змагання повинна покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.
6.8.Результат виключеної зі змагання команди – анулюється.

7. Судді, суддівство, жеребкування і претензії:

7.1. Судді розподіляються по зонах відповідальності і представляються учасникам змагань під час відкриття змагання до жеребкування.
7.2. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибку вимірювання і перевіряються до початку змагань.
7.3. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями.
7.4. Наявність кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком.
7.5 Претензії повинні подаватися суддям протягом 60 хв. з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, так само як покази сусідів.Завдаток за подання претензії, становить 2000 грн. У випадку безпідставної притензії-завдаток не повертається.
7.6. Претензії розглядаються головним суддею.
7.7. При розгляді спірних питань, рішення головного судді змагання є вирішальним, і оскарженню не підлягає.
7.8 Організатор може відмовити в реєстрації заявника на участь, без пояснення причин. Організатор може скасувати реєстрацію зареєстрованої команди з вагомих причин, не пізніше ніж за 10 днів до старту, повернувши команді завдаток.

8. Заключні положення
8.1.Під час змагань буде організоване харчування спортсменів.
8.2.Якщо команда не взмозі привезти з собою питну воду-необхідно повідомити завчасно про це організотора.
8.1.Кожна команда зобов'язана мати з собою кульки на сміття та залишити прибраний сектор після себе.
8.2.Дотримання чистоти і порядку в секторах під час змагання обов'язкове. Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагання вітається.
Востаннє редагувалось neptun в 31.10.2020 07:18 pm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 392
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

» 31.10.2020 10:28 am

Список зареєстрованих команд:
1.Карбон Вінниця
2.Кевлар Вінниця
3.Trinity baits Дрогобич
4.Fresh Carp Ternopil
5.Крупняк (Беларусь)

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 392
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

» 04.12.2020 12:46 pm

hello!
we would like to register 2 teams for this competition. we will pay te participation fee in the next days!
Romania 1
Romania 2
thank you!

RAzvanRomania
 
Повідомлення: 3
З нами з: 02.12.2020 07:59 am

Re: КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

» 05.12.2020 07:25 pm

Список зареєстрованих команд на КЗУ:
1.Карбон Вінниця
2.Кевлар Вінниця
3.Trinity baits Дрогобич
4.Fresh Carp Ternopil
5.Крупняк (Беларусь)
6.Romania 1
7.Romania 2
8.Romania 3
9.BIG VLAD - Ужгород 10000
10.Польша-Україна
11.Professional Baits & Dudi Baits Team Poland
12.MAX Трускавець
13. Steg product Team (HU) +3620400746
14.SBS Halcatraz TIZO Team (HU)+36703380456
15.Xtra Carp Team (SRB) +38163524867
16.Netherland 1
17.Netherland 2
18.Netherland 3
19.Carp Pride м.Рівне
20.Pokoriteli-Voln Сокиряни 5000
21Acroft 1(HU)
22.Acroft 2(HU)
23.Acroft 3(HU)
24.Carptime
25.VCC - Carp Pro
26.444 Львів
27.Big Brothers carp Львів
28.Maximum Чернівці
29.Trinity baits 3
30.“Zhitomir carp club”
31.Amateurs Carp_Fishing (Львів)
32.Netherland 4
33.Fish Hanter-Іршава
34.Команда "A-Team"
Востаннє редагувалось neptun в 05.05.2021 03:03 pm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 392
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

» 23.03.2021 05:27 pm

Hello!
We want to pay the participation fee tomorow and we would like to know in wich curency to make the pay. euro or uah? We would also want to know if we can list 3 teams in stead of 2 at this competition?
thank you!

RAzvanRomania
 
Повідомлення: 3
З нами з: 02.12.2020 07:59 am

Re: КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

» 24.03.2021 12:00 pm

Список зареєстрованих команд на КЗУ:
1.Карбон Вінниця
2.Кевлар Вінниця
3.Trinity baits Дрогобич
4.Fresh Carp Ternopil
5.Крупняк (Беларусь)
6.Romania 1
7.Romania 2
8.Romania 3
9.BIG VLAD - Ужгород 10000
10.Польша-Україна
11.Professional Baits & Dudi Baits Team Poland
12.MAX Трускавець
13. Steg product Team (HU) +3620400746
14.SBS Halcatraz TIZO Team (HU)+36703380456
15.Xtra Carp Team (SRB) +38163524867
16.Netherland 1
17.Netherland 2
18.Netherland 3
19.Carp Pride м.Рівне
20.Pokoriteli-Voln Сокиряни 5000
21Acroft 1(HU)
22.Acroft 2(HU)
23.Acroft 3(HU)
24.Carptime
25.VCC - Carp Pro
26.444 Львів
27.Big Brothers carp Львів
28.Maximum Чернівці
29.Trinity baits 3
30.“Zhitomir carp club”
31.Amateurs Carp_Fishing (Львів)
32.Netherland 4
33.Fish Hanter-Іршава
Востаннє редагувалось neptun в 04.04.2021 03:53 pm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 392
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

» 24.03.2021 12:05 pm

ello!
We want to pay the participation fee tomorow and we would like to know in wich curency to make the pay. euro or uah? We would also want to know if we can list 3 teams in stead of 2 at this competition?
thank you!

Hello. Write me in viber + 380673705968, or in the messenger

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 392
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2021

» 07.05.2021 04:31 pm

Список зареєстрованих команд на КЗУ:
1.Карбон Вінниця
2.Кевлар Вінниця
3.Trinity baits Дрогобич
4.Fresh Carp Ternopil
5.Крупняк (Беларусь)
6.Carptime Луцьк
7.BIG VLAD - Ужгород 10000
8.Carp Pride м.Рівне
9.VCC - Carp Pro
10.Польша-Україна
11.Professional Baits & Dudi Baits Team Poland 3000
12.MAX Трускавець
13. Steg product Team (HU) +3620400746
14.SBS Halcatraz TIZO Team (HU)+36703380456
15.Xtra Carp Team (SRB) +38163524867
16.444 Львів
17.Big Brothers carp Львів
18.Maximum Чернівці 9900
19.Zhitomir carp club
20.Pokoriteli-Voln Сокиряни 5000
21.Trinity baits 3
22.Amateurs Carp_Fishing (Львів)
23..Fish Hanter-Іршава
24..Ace Carp 0 67 373 7973
25.Acroft 1(HU)
26.Acroft 2(HU)
27.Acroft 3(HU)
28"A-Team" Рівне 1000грн
29.APTEROS Львів
30.SHOCK LEADER

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 392
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич


Повернутись в Спортивна ловля коропаХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей