Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Супер Марафон 2020 Прилбичы 9-11.07

Анонси змагань з ловлі флет фідером, обговорення, реєстрація

Супер Марафон 2020 Прилбичы 9-11.07

» 26.01.2020 03:21 pm

Положення проведення міжнародного флет -фідерного турніру Супер марафон , тандем -2020
1. Цілі і завдання
1.1. Пропаганда активного здорового способу життя, популяризація спортивного лову риби донною снастю
1.2. Підвищення риболовної майстерності, обмін досвідом.
1.3. Визначення переможців та призерів змагання в командному заліку.
2. Місце і регламент
2.1. Змагання проводяться 21-24 травня 2020року на спортивній водоймі Львівського карпового клубу оз. "Прилбичі" Львівська обл.
2.1. Змагання проводяться 9-11 липня 2020року на спортивній водоймі Львівського карпового клубу оз. "Прилбичі" Львівська обл.
2.2. Приїзд 9 липня 2020 , тренування дозволено в зонах лову до 12-00
9 липня 16-00 до 17-00 реєстрація
-17-00 - 17-15 збори капітанів
-17-30 шикування , відкриття
17-40, жеребкування і роз'їзд по секторах, дозволяється вхід в сектор, підготовка, секторів, розбиття табору, підготовка снастей, прикормок. Маркеріння дозволено по прибуттю в сектор до 21-00 9 липня .
Увага ! До закінчення жеребкування ніхто не розходиться , Щоб у випадку помилки була можливість швидко пережеребкуватись .
10 липня 2020 року
з 5-00 дозволено маркеріння
6-00 СТАРТ
11 липня 12-00 ФІНІШ
14-00 нагородження, закриття змагань
Характеристика водойми
3.1 Озеро Прилбичі це штучна водойма площею 135 га, з глибинами до 4,0 метрів .В зонах лову середні глибини будуть в межах 1,5 -3 метра
3.2 Видовий склад: короп, амур, товстолоб (мало), карась, плотва, краснопірка, судак, окунь, уклейка, йорж.Вся риба йде до заліку.
3.3 Водойма в 2019 оці активно зариблялась по плану підготовки до ЧС 2020 з спортивної ловлі коропа в вересні 2020 року. Також планується велике зариблення весною .
3.4 Звіти, відгуки http://www.active.lviv.ua/topic-t4869.html
4. Організатори, суддівство, подача заявок , учасники .
4.1.Організатор змагань - , Львівський короповий клуб, в особі Машковського Сергія Івановича тел. вісім нуль 67 67І І8 95
4.2.Судді змагань
Головний суддя змагань, Машковський Сергій Іванович - національний суддя по риболовному спорту м. Львів
Старший суддя зони А Сендега Тарас Романович - національний суддя по риболовному спорту м. Львів
Помічник судді зони А
Головний секретар, старший суддя зони В - Рюмін Віталій Миколайович- національний суддя по риболовному спорту м. Тернопіль
Помічник зони В-
Старший суддя зони С- Грицина Руслан Ігорович -національний суддя по риболовному спорту м. Тернопіль
Помічник судді зони С суддя другої категеорії, -
4.3.Заявки на участь подаються, на даному сайті, а також на форумі http://feeder.webtalk.ru/viewtopic.php?id=25611#p414488
У заявці на реєстрацію має бути зазначена наступна інформація - назва команди населений пункт проживання, П.І.Б. учасників, координатора, тренера , контактні телефони.
Максимальне число учасників 160 осіб - 80 команд.
Вільна реєстрація з 10-00 год 1 лютого. Квота- 54 команд. Резерв організаторів 5 команд.
Попередньо зареєстровані перші 21 команд по результатам супермарафону 2019.Це перші 7 команд кожної зони
Остаточно команда зареєстрована тільки після оплати реєстраційного внеску у розмірі 500 грн.до 1 березня
Сумма повного внеску 1250 грн. з команди. 1000 грн внесок на турнір 250 грн. допомога збірній України на ЧС 2020 року.Остаточний розрахунок при реєстрації на водоймі.
4.4. До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі, які досягли 18 років, із задовільним станом здоров'я.
4.5. Змагання проводяться командами (тандемами) складаються з двох чоловік.В склад команди можуть входити тренер , який не бере участі в лові риби і не допомагає спортсменам ні в якому вигляді під час змагань . Єдине що дозволено тренеру, це заходити в ринг для зважування риби своєї команди . Змагання проходять безперервно протягом 30 годин. Під час змагання заміни заборонені .В разі хвороби або травми одного з членів тандему, другий продовжує ловити один на два фідера ( по можливості і бажанню)
4.6. Учасники зобов'язані:
- Виконувати правила поведінки на водоймі (особливо що стосується дбайливого ставлення до природи, а головне до риби), правила змагань і даного Положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- Учасники змагань зобов'язані знати і виконувати правила змагань з ловлі риби фідером;
- Знати й уміти ловити на безпечні монтажі, вміти поводитися з великою рибою (короп, амур)
- Беззастережно виконувати вимоги і вказівки суддів;
- При погіршенні здоров'я негайно повідомити про це головному судді через лінійних суддів;
4.7. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть призвести недотримання правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в місцях загального користування.
5. Правила проведення змагань
5.1. Змагання проводиться в один тур. Тривалість лову становить 30 годин.
Розмір сектора тандему, не менше 25 метрів берегової лінії , закінчення секторів буде відбито стрічками . Після сигналу СТАРТ , забороняється заносити в сектор насадки . прикормки ,любі знаряддя лову .В секторі може знаходитись автомобіль , палатки , шелтера .
Кожній команді дається не менш як 120 хвилин на підготовку. По приїзду в свій сектор команди повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребом. Підготовка снастей і прикормки, може бути розпочата відразу по прибуттю в сектор.Дозволяється заходити у воду для підготовки сектора .Для розбивки лагеря дозволяється допомога сторонніх осіб .
5.2. Ловля риби учасниками проводиться донною снастю (фідер, пікер), оснащеної одним повідцем з одним одинарним гачком.Кількість запасних вудилищ , не обмежується. Вимоги до вудлищ прості , це має бути фідер з любим тестом . На вудилищі має бути назва і було зрозуміло що це фідер . Ніякі перероблені і перемальовані вудочки не допускаються .
5.3. До застосування дозволяються види монтажу - фідерний монтаж- інлайн з любою годівничкою, а також монтажі типу «метод», "флет" з волосяним оснащенням. Інші види монтажів коропові грузила і безпечні кліпси заборонені. Фірмові грузила типу метод, які обліплюються -заборонено. Максимальний розмір кормушки може бути діаметр 50 і довжина по сітці 70 мм , максимальний розмір флета довжина 80мм ширина 45 мм , максимальний розмір метода (гарбуза) 80 мм довжина і діаметр 50 мм ,без прикормки. Всі монтажі повинні бути "безпечними" . Безпечність монтажу можна визначити простим способом, беремо однією рукою за поводок, другою рукою беремо за годівницю, флет, метод і без зусиль переміщаємо на основну волосінь (шнур). Переміщення повинно бути без зусиль і вільно проходити через всі вузли. Довжина поводка і розмір гачка не регламентується . Дозволяється використовувати в якості основи як шнури так і моно лески . Шок лідер дозволено також або зі шнура , або з моно. ПВА матеріали в будь якому вигляді заборонені.
5.4. Заборонено приманки і прикормки, що містять у НЕ переробленому вигляді живу або мертву рибу, живих і мертвих мурашок, мурашині яйця та ікру риб. Заборонено використання пінопласту на будь-яких оснащеннях і монтажах. Будь які рогатки , катапульти заборонено. Закорм дозволяється робити додатковим третім вудилищем при цьому два робочих можуть бути у воді .При бажанні дозволяється кормитись зразу двума вудилищами , третя оснащена вудочка ,може бути в цей час у воді. При закормі двума вудилищами , забороняється допомога третьої особи .
5.5. Кількість дозволеної прикормки, а також, насадки і прикормки тваринного походження( хробак , опариш , мотиль) не обмежена. Насадки тільки рослинного і тваринного походження. Дозволено застосування бойлів у тому числі поп-апів. Будь-які плаваючі і нейтральні насадки дозволені тільки на волосі або спеціальному кріпленні , безпосередньо на гачок плаваючу насадку насаджувати заборонено. Каші і пасти дозволені .
5.6.Закормлювати дозволено на протязі вього часу змагань, фідером за допомогою флет ,метода та фідерної кормушки ,максимальний розмір кормушки по діаметр 50мм і довжина по сітці 70 мм ,гумові рогатки і кобри заборонені . Любі спомби і ракети заборонено . Основний принцип- в воді максимально дві удочки робочі і максимум одна закормочна , або дві закормочні , одна оснащена .
5.7. Розмір сектора тандему, не менше 25 метрів берегової лінії . В сектор крім спортсменів, тренера і суддів ніхто не має права заходити . За дозволом капітана команди можливий дозвіл для заходу, відео та фото опереаторів . Вихід спортсменів з сектору , тільки з дозволу судді . Після сигналу СТАРТ , забороняється заносити в сектор насадки , прикормки ,любі знаряддя лову , від сторонніх осіб.
5.8. Покльовка риби визначається учасниками по вершинці вудилища ( квівертіпа) в світлу пору доби , а також за допомогою електронних сигналізаторів в безвучному режимі, або мінімально гучному режимі вночі.
5.9. Закидування снасті в місце лову проводиться тільки вудилищем і тільки з-за голови, бічні закидання суворо заборонені.
5.10. Дальність закидання снасті не обмежується.
5.11. Закид і ловля за межами власного рингу заборонені. Напрямок закидання буде задано бічними лініями -стрічками . Всі суперечки про напрямок закидання вирішують судді зони або головний суддя на місці. Пристосування , стремянки ,піддони в стопку для закидання оснастки заборонені, а дозволені тільки для виважування . Якщо при виведенні риба заходить в сектор до сусідів і чіпляє оснастку суперника, рибу можуть не зарахувати, якщо буде поданий протест сусідньої команди. Заходити в воду по пояс, дозволяється при виважуванні і поміщенні риби в короповий мішок. Виважування риби проходить з берега або з води і в межах свого сектору , в цей момент другий спортсмен з підсаком може заходити в воду по груди , але в межах свого сектору , якщо два спортсмен виважують і самі підсачують, то обидва можуть заходити в воду по пояс в межах свого сектору .
5.12. В ході змагань учасники можуть розташовуватися в своєму секторі , як вважають за потрібне, однак, предмети, що розташовуються в секторі або їх частини не повинні виходити за межі сектора. А сам процесс лову проводиться тільки в секторі .
5.13. У своєму секторі спортсмени повинні пересуватися по можливості тихо, забороняється включати музику , голосно розмовляти , бігати по березі .Вживання спиртних напоїв під час змагань заборонено.
5.14. Для визначення рельєфу дна до початку змагань дозволено використовувати поплавець-маркер на любого типу вудилищі, що не оснащене годівницею і повідцем з гачком. Вудилищем, оснащеним поплавком-маркером дозволено користуватися, 21 травня до 21-00 , а також 22 травня з 5-00 до 6-30, тільки до сигналу "старт".
5.15. Після сигналу «старт», тандему дозволяється ловля риби тільки на два вудилища. На березі може знаходиться на окремих стойках необмежена кількість вудилищ, в тому числі і споряджених. При виході обох спортсменів з рингу фідера мають бути вимотані з води . Учасники під час лову можуть залишати свої сектора з дозволу судді, в тому числі і для відпочинку - по одному. Учасник який залишився в секторі , має право ловити на два фідери одночасно. У нічний час дозволено застосовувати світлячки. Використання електронних сигналізаторів клювання дозволено в безвучному режимі або мінімальній гучності.
5.16. Заборонено освітлювати воду фарами автомобіля і прожекторами, але використання джерела освітлення усередині намету допускається. При закладі риби в підсак можна користуватися налобним ліхтарем малої потужності. Захід у воду дозволений по пояс , і тільки при виведенні риби.
Розводити багаття в секторах заборонено. Дозволено приготування їжі на мангалах, але слідкуйте щоб дим не заважав сусідам . Після приготування їжі вугілля викидувати на траву заборонено .Після закінчення змагань все сміття команда має вивезти самостійно на дамбу в ящики для сміття .
5.17. У процесі змагань учасники зобов'язані зберігати свій улов в садках, який максимально занурений у воду. Мінімальна довжина садка яка знаходиться у воді становить 3 метри. Сітка садка повинна бути виготовлена з природної або штучної нитки. Застосування металевого і лесочного садка заборонено. Для зручності і збереження великої риби, кожній команді треба мати короповий мат (люльку) і не менше 5 ти коропових мішка .Садків може бути два і більше.
Рибу необхідно розділяти на два садка - в один короп і амур до 2-х кг, у другій решта риба.Рибу більшу 2-х кг , треба негайно поміщати в коропові мішки . До приходу судді, учасники не повинні виймати рибу з води. Вся риба буде зважуватися кожні 5год , велика 7кг + негайно, після кожного зважування, результати заносяться в два протоколи, один суддівський, з обов'язковим підписом спортсмена, другий протокол команди, в якому дублюються результати з підписом судді. Вся риба після зважування негайно відпускається в присутності судді у воду. Дозволяється надавати допомогу при зважуванні, представникам команди координатору або тренеру. Застосування коропових люльок обов'язково. При зважуванні може бути присутній спортсмен з сусідньої команди .Всім спортсменам обовязково мати антисептик , для обробки пошкоджень у риби .
5.18 Вимоги до підсака . Підсак має бути великий короповий з дрібною ячейкою . Підсак з лески для коропа і амура використовувати суворо заборонено . Іншу рибу дозволяється підсачувати любим підсаком .
5.19. Дозволено використання радіостанцій та мобільних засобів зв'язку. Учасники змагань повинні використовувати засоби зв'язку так, щоб не заважати іншим спортсменам.
5.20. Під час змагань учасникам дозволяється користуватися платформами або кріслами (стільцями). На момент старту, хоча б одна ніжка повинна розташовуватися поза водою, на березі. Під час туру перестановка дозволяється тільки у бік берега. Дозволяється командам привозити з собою европіддони і організовувати ними своє робоче місце . Кожна команда організовує собі місце лову на свій розсуд, головне щоб дальній край піддона не був далі 1-го метра від берегової лінії .При наявності піддонів, всі ніжки платформ або крісла не повинні виходити далі піддона .
5.21. У залік йде будь-яка риба, спіймана і витягнута з води до сигналу «Фініш» .Риба спіймана після сигналу "фініш" в залік не йде і повинна бути відразу відпущена під контролем судді.
5.22. Спортсменам рекомендується залишатися біля місця лову (в секторі) до сигналу «зважування закінчено». Якщо спортсмен покинув свій сектор до закінчення зважування, йому забороняється повернутися назад у сектор без дозволу судді. Відповідальність за улов, залишений в секторі, покладається на учасника, який покинув сектор.
5.23. Після зважування, учасник розписується в протоколах за свій результат, весь улов відправляється назад у водойму в присутності суддів.
5.24. Переможцем визнається тандем (команда), що має найбільшу вагу улову.
При рівній вазі улову, вирішальним буде вага самої великої риби тандема.Для цього облік і вага коропів і амурів вестиметься індивідуально.
Результати зараховуються тільки команді в цілому.
Після закінчення змагань всі спортсмени мають залишити після себе зразковий порядок в секторі .Щоб уникнути скандалу , після себе сфотографуйте свій сектор на фоні таблички .
6.Дисціплінарні санкції.
6.1.Попередження(жовта картка) команді оголошується за порушення наступних пунктів 5.1.,5.7, 5.11-5.23. Допускається одне попередження, після другого команда знімається зі змагань.Після порушення пунктів 5.2-5.6 анулюється весь улов до моменту порушення , любе друге порушення, команда знімається зі змагань. Команда знімається відразу, після грубого порушення правил, це недбале поводження з рибою, що призвело до загибелі риби або обман організаторів, суддів та підтасовування результатів зважування.
Риба не зараховується при порушенні пунктів 5.11 щодо виважування риби .
7. Фінансові умови
7.1. Усі витрати спортсменів, пов'язані з проїздом до місця проведення змагань, а також з виступом на змаганнях, несуть самі спортсмени.
7.2. Внесок на право участі у змаганні становить 1250 грн (1000 грн. на організацію турніру +250 грн на збірну України на участь у ЧС 2020)
У В А Г А !!! Важливо , Все що не прописано в положенні заборонено ! Якщо є якість зауваження треба це питання підняти зараз до початку реєстрації , після чого, ніякі зміни в положенні не допускаються . Аванс не повертається.
На водоймі у всіх спірних питаннях вирішальне слово залишається у Організатора змагань і Головного Судді.
Востаннє редагувалось ОКСИГЕН в 07.07.2020 01:15 pm, всього редагувалось 16 разів.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1668
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 26.01.2020 03:26 pm

Читайте регламент , бо є зміни .
Реєстрація почнеться 1 лютого в 10-00 тут або на чорному сайті . Два рази реєструватись не треба, достатньо одного . Черговість буде вестись по часу Вшого повідомлення , перевірте годинники на форумах , до уваги буде братися час по Києву.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1668
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 12:47 am

Нагадаю про реєстрацію. Початок завтра першого лютого в 10_00

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1668
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:00 am

Команда -"УДЕЧ" м.ЖИДАЧІВ
1-ОСТРОВСЬКИЙ РОМАН
2-ШИЯН ІГОР
тел -0965314161

IGORRR8777
 
Повідомлення: 2
З нами з: 27.01.2020 02:16 pm

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:00 am

Scout fishtical - Львів
1. Нестеренко Н. В. - Капітан
2. Підгірський С. В.
3. Кісіль Ярослав
+380676714079
Востаннє редагувалось west в 01.02.2020 01:31 pm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
west
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 132
З нами з: 11.09.2007 07:49 pm
Звідки: Львів, Сихів.

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:00 am

Прошу зареєструвати
Voron Feeder Team, місто Рівне
1. Віктор Малафей
2. Дмитро Сафонік
3. Тренер Стів Рінгер
4. Координатор Слава Воронцов
тел. O9З З99 B6 7B
:email

Аватар користувача
stal1n
 
Повідомлення: 154
З нами з: 06.11.2008 11:34 pm
Звідки: м. Рівне

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:00 am

Прошу Зареєструвати
команда "Sprut" м.Новояворівськ
Ніконенко Артем 0972101076
Малець Мирослав

ArtemNik
 
Повідомлення: 11
З нами з: 04.05.2014 09:00 pm
Звідки: Новояворівськ

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:00 am

Вікінг
Верхола Микола 0979795058
Когут Ярослав.

МиколаВерхола
 
Повідомлення: 3
З нами з: 17.01.2019 05:08 pm

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:01 am

SS-TEAM
м. Рівне
Лащук Олександр +380976459819
Хроборт Сергій +380673602601

olasc
 
Повідомлення: 1
З нами з: 31.01.2020 01:09 am

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:01 am

Зареєструйте команду " Фенікс Львів" Угненко Костянтин 0673102980

Аватар користувача
Костя_Львів89
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 7
З нами з: 13.04.2015 09:24 pm
Звідки: Львів

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:01 am

Команда ‘Андека‘
- Оксенюк Тарас
- Шатний Олександр

Аватар користувача
Barbus
 
Повідомлення: 84
З нами з: 03.12.2012 01:48 pm
Звідки: Свалява

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:01 am

Доброго дня
місто Винники
Команда
DYK FISHER TEAM
Кіт Євген
Залужець Денис
Вивроцький Назар

Тел. 0638621727

Дякую

Nazarii
 
Повідомлення: 3
З нами з: 31.01.2020 10:48 pm

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:02 am

Фаворит - Львів
Госовський В. Й.
Госовський В. Й.
0 (97) 289 40 83

Аватар користувача
west
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 132
З нами з: 11.09.2007 07:49 pm
Звідки: Львів, Сихів.

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:02 am

Команда
BigFish м.Ужгород
1.Томорі Норберт 0509428264
2.Лазорчак Ярослав 0996533607

Marko
 
Повідомлення: 5
З нами з: 31.07.2018 11:25 pm

Re: Супер Марафон 2020 Прилбичы 21-24 .05

» 01.02.2020 11:05 am

"Beta-mix.Ua" Ужгород в складі: Корнєв Дмитро, Корнєв Володимир 0953483706

Аватар користувача
Horgas1
 
Повідомлення: 10
З нами з: 29.01.2018 11:07 am
Звідки: Ужгород

Далі

Повернутись в Спортивна ловля Flat FeederХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей