Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чемпіонат Одеської області. Барабой 2018.

Звіти зі змагань які проводять львівські риболови чи в яких вони брали участь

» 22.03.2018 09:49 pm

Як це було…?
Барабой – це справжнє свято риболовного спорту! Це завжди величезна кількість команд зі всієї України, запекла боротьба та неочікувані результати.
Перша зустріч із цією водоймою у нас відбулась два роки тому на ЧУ і з того моменту я чекав наступної можливості знову сюди повернутись.
Це справді одна із найкращих спортивних водойм нашої країни. Достатня кількість риби з досить рівномірним розміщенням її по зоні дозволяє, із найкращої сторони, кожному продемонструвати свої вміння!
Після трьох годинного тренування у нашої команди залишилось більше запитань, а ніж відповідей!
Дві із половиною години я проходив без жодної покльовки, а в кінці за 10 хвилин зловив 3 щуки! І зловив на дуже активну та швидку проводку. Спочатку подумав, що можливо це і є саме та тема, яка потрібна рибі. Але виявилось, що це просто був вихід щуки.

Зображення

Зрозуміло було лише одне - приманки, якими я буду ловити! Вже більше року я віддаю перевагу двом моделям UPSTREAM – це Fusion 2 та Swirl 2. Побувавши із ними у різних умовах та переловивши багато риб, я був впевнений, що вони і цього разу мене не підведуть!
Але виходити у тур із двома приманками це надто самовпевнено, тим більше при ловлі щуки, яка часто любить саме зміну форми, гри чи кольору! Тому до списку додалось ще дві моделі - UPSTREAM Sugar 2 та Manns 37. Скажу наперед, вони мені також принесли рибу.

Зображення

Виходити у тур я вирішив із одним комплектом, який мав перекрити всі мої потреби.
Cпінінг Shimano Xtune 803 оснащений катушкою Daiwa Exist 2506 із намотаним шнуром Sunline Siglon X8 0.3! В якості поводка - Sunline V-HARD 0.405.
Основні робочі огрузки 3-4 грами. Саме цією вагою мені вдавалося докинути до риби та зробити якісну анімацію приманки на невеликій глибині.
Перший тур у зоні А був складним, довго намагався підібрати приманки, але першу рибу зловив саме після зміни проводки. Перша покльовка відбулась за 2 хвилини до завершення першої години. Тому закріпляти результат довелось у наступних двох.
Більше половини другої години провів у пошуках риби в лівій частині зони, але знову ж таки рибу вдалось знайти правіше, де глибина була більшою! Третю годину повністю присвятив глибшому участку, мав дві покльовки, але без реалізації.

Зображення

У другому турі я попрямував на дамбу! Змінив спінінг на Tict Sram 90, щоб легше пробивати вітер та комфортніше працювати на далекій дистанції. Ловлю розпочав із твістера Манс і досить скоро вдалось зловити першу щуку. Далі була зміна приманок, аж поки я не поставив Sugar. На першому ж підриві першої проводки покльовка і друга щука у підсаку. Наступна покльовка не змусила себе чекати і сталась вона на кислотний Fusion. Три щуки - непоганий результат, але ще було декілька хвилин до кінця туру. Та ж приманка знову полетіла у воду і на першому підриві сталась покльовка, але в холосту. Скоро вимотую приманку, ще раз закидаю туди ж і щука клює одразу на падінні. Біля двох кілограм риби за першу годину було непоганим результатом, але у деяких cуперників було більше. У другій годині змінив декілька секторів, але єдину покльовку заробив вже під кінець години на швидкій агресивній проводці Fusion. Нажаль, все завершилось розірваною приманкою. Третю годину провів у правій частині дамби! Досить скоро вдалось зловити щуку на кардинальній зміні приманки та проводки. Цього разу спрацював Swirl у тому ж кислотному кольорі. Ще одна покльовка відбулась вже наприкінці години, на ту ж комбінацію приманки/проводки, але нажаль на підсічці вузол не витримав і все завершилось обривом. Все ж такі тонкі шнури потрібно частіше перев’язувати…
За результатами двох турів ми йшли на третьому командному місці! Настанови капітана – не зупинятись і думати тільки про перше місце, – збігались з моїми думками - зробити все за для перемоги! Адже до першого місця всього 6 балів.

Зображення

У зоні С я знову повернувся до Shimano Xtune, а також через сильний вітер вирішив взяти 0.2 шнур Favorite Arena, щоб він менше парусив на вітрі! Зона С була зоною смерті, тут було важливо просто відійти від нуля. У цій зоні покльовок було мінімум і тому важливо було реалізувати кожну, а можливо і єдину. Нажаль, я був дуже марнотратним і в першій годині на виважуванні в мене зійшла щука. Тоді я думав, що це кінець. Що, можливо, це саме та єдина покльовка і я не зміг її реалізувати на 100%. Більше півтори години я ходив і старався заробити ще одну покльовку і вже зробити все правильно, не дати шансу на схід та не підвести команду! Вже в самому кінці години мої старання таки були винагороджені ще однією покльовкою! Сильний та чіткий удар щуки, але дуже слаба підсічка через гострий кут між шнуром та палкою. Після декількох обертів катушки вирішую підсікти ще раз, щоб точно пробити губу, але тоді шнур просто лопає…В той момент моєму розчаруванню не було меж! Такі помилки просто неприпустимі на змаганнях такого рівня. Хоча 0.2 шнур і дозволив мені більш якісно контролювати приманку, все ж для ловлі щуки його надійності замало.
Залишається ще одна година, яка вирішує все. В цей час на дамбі в обледенілого Сергія була одна щука, що дає змогу команді піднятись на п’єдестал, звісно, якщо я буду з рибою. Розумію, що зараз зловити рибу буде дуже важко, адже вже у другій годині порівняно з першою риби було в декілька раз менше. Близько 15 хвилин витрачаю на детальний облов першого сектора. Далі перебігаю і ставлю твістер на 4 грамах, плавна проводка і на третьому закиді несильний «тик-тик», підсікаю і в цей раз роблю все правильно, не даючи рибі шансу. 422 грами щастя - можна сказати про цю щуку. Хоча вона і не допомогла мені зайняти лідируючу позицію у зоні, але це не 0 і як виявилось саме ця риба допомогла нам в подальшому піднятись на п’єдестал!

Зображення

Нагородження було інтригуючим, як ніколи. У третьому турі все змішалось! Безліч нулів змінили підсумкову таблицю практично повністю.
На цих змаганнях було важливим не тільки вміти, але й прагнути до більшого, мати велику силу волі та бажання до перемоги. Багато спортсменів просто не достояли до кінця і завершили змагання достроково. Велике дякую нашій команді UPSTREAM (Upstream) за безмежну волю до перемоги, за вистояний третій тур! Нашому капітану Sergiy Knyazev за позитивний настрой команди та віру до кінця, який за 5 хвилин до фінішу приніс другу щуку у зоні В, що дозволило йому посісти друге місце у зоні і цим самим покращити результат команди попередніх двох турів!
Друге командне місце із 38 команд! Далі ціль лише одна – перемога на Чемпіонаті України.
Дякую усім учасникам за три насичених та цікавих днів, за створення гідної конкуренції, за можливість отримати новий та безцінний досвід!
З повагою, Назар Боженко.
#upstream #upstreamteam #favoritefishing #favoriteimpulse #sunline #decoy #fishingcompetition
Зображення

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 288

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей