Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Супер Марафон 2017 - онлайн

Re: Супер Марафон 2017 - онлайн

» 18.05.2017 01:50 am

Скоро на ваших гаджетах... А поки що трейлер...https://youtu.be/vHYwerdtWTs

vovk@rp

Повідомлення: 87

» 05.06.2017 10:43 pm

Ауууу!!!!! Де відео? Бо я вже не можу дочекатись!!!!

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 252

» 06.06.2017 04:54 pm

Супер марафон 2017 Прилбичі .
Закінчився травень , три турніри по флет фідеру а в одному я ще і організатор , і КубокУукраїни це забагато , але ми це пройшли . Були і яскраві перемоги, були і просто провали .Але за це Ми і любимо риболовний спорт ,тут не все вирішує спортмен , є ще фарт , і є ще риба, у якої свої погляди на це дійство . Нарешті добрався до компьютера і вирішив підвести ітоги 4 Супер Марафону 2017.
Цей турнір я запамятаю на довго . Не зважаючи на погоду , а це коронка Прилбич , турнір був самий рибний і непередбачуваний . Вперше турнір зайняв всю водойму і був розбитий на три зони по двум берега , Ми ризикували, але все вийшло як найкраще , ловили всі зони і досить рівномірно. Єдине були пропозиції, деякі сектора викинути , а деякі зробити ширшими , На другий рік я думаю в цьому питанню будуть зміни , аде це передбачає скорочення кількості команд , що автоматично потягне підвищення вступних внесків . Ще приємно було бачити, як з кожним роком , росте майстерність наших команд . По правилам на другий сезон хочу добавити використання спомбів міді. Також була непогана номінція Золотий карась яку на другий рік збережемо і знову буде заруба на точність .
По виступу нашої команди Ibis Brain Lviv, було весело , сектор витягнули недалеко від тоо місця де Ми за тиждень грали на Айрон фіш і виграли з біг фішом . І на марафоні все було добре , риба ловилась , насадку підібрали , ловили на насадки ТМ Brain і Steg ,але чомусь ті напрацювання що добре себе показали на айронфіш тут змінились на кардинально протилежне . З фруктів перейшли на м'ясо і вонючки . В перший день змагань наша команда зловили монстра на 17600 ы чесно кажучи я був впевнений що Біг Фіш наш , але пройшло декілька годин і чую в рацію судді передають ,що недалеко від нас зловили 17720 , ось це був сюрприз і сюрприз не дуже приємний для нас .До речі хочу привітати команду Інопланетяни с Супер рибою. Але Ми продовжували ловити і в зоні впевнено лідирували . Ніч чомусь на Прилбичах не кращий для нас час , чомусь Ми не ловимо вночі , або не вміємо або лінуємося , І ось на цей раз ніч вирішила долю першого місьця турніру , Ми вчасно не пепестроїлись на ловлю карася , а саме карась і вирішував долю першого місця цього турніру . Не прочухали, а жаль , другий раз Ми упускаємо перше місце турніру вчасно не переключишись . Але тому і цікавий формат Супер Марафону , що тут задіяно багато тактик.
Я рахую цей Супер Марафон був кращий і надіюсь рівень цього турніру буде рости з кожним роком , а це все завдяки великій роботі, яку провів великий колектив людей ,насамперед дякую генеральному спонсорові , не тільки супер Марафону а всього сезону, Це компанії IBIS та ТМ Brain , за призи турніру , за підтримку нашої комнди Ibis Brain Lviv , далі дякую спонсорам зон компаниям , Земекс , Рокет бейтс , Уж Фишинг , телеканал Трофей за призи в номінації Біг фіш. Дякуємо за нову номінацию Золотий карась Волинську Тарну компанію, і компанію RFT , величезне дякую за призи в номінації Снайпер турніру Компанію Фідер спорт , Дякуємо нашим смачним спонсорам Офіку Юрію за печеньку , Паращак Василю за морозиво , Богдана Овсянника за каву і чай . Звичайно дякуємо Сендегу Тараса Романовича за водойму , і за допомогу в організації турніру і суддівства . Всій бригаді суддів за непогану роботу , дякую .Дякую всій збірній ЛОФРС 2017 за допомогу в організації турніру Зараз закінчуємо монтувати відео і дякуємо оператору, Ружило Володі .
Всім спортсменам які прийняли участь в змаганні дякую і чекаю цікавих ідей і пропозицій , щоб наш турнір залишався на першому місці в Україні, як по кількості команд , так і по якості організації. До зустрічі на водоймах.#BrainFishing #Ibis #Braingroundbaits #IronFish #Sensas #Prologic #IbisFishing #IbisBrainLviv

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1667

» 07.07.2017 05:47 pm

Відео, прийди!! :)

Meshok

Повідомлення: 219

» 26.07.2017 10:49 pm

ідео, прийди!! :)

Я так розумію що відео мабуть не буде...

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 252

» 27.07.2017 12:57 pm

Вова ну коли ?

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1667

» 31.07.2017 02:01 pm

Вова, колись, ну коли? :)

Meshok

Повідомлення: 219

» 03.08.2017 01:46 pm

А ось і відео. Вибачте за запізнення. Дивимся, лайкаєм, підписуємся на канал. https://youtu.be/26FACLtp-js

vovk@rp

Повідомлення: 87

Поперед.

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей