Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кубок ЛОФРС-2013,Терновиця

Кубок ЛОФРС-2013,Терновиця

» 23.09.2013 01:04 pm

Зображення
Всім привіт ось і закінчили сезон по поплавку провівши Кубок ЛОФРС.

По перше велике дякую компанії Флагман, без них було б важко проводити повноцінні змагання , ще раз дякую від себе і від всіх поплавочників за увагу , за призи за все що ви робите .
Тепер про змагання , довго думали , вибирали дату і водойму ,і я зупинився провести на змагання на Терновиці . Чому я зупинив свій вибір саме на цьому озері?
По перше це безкоштовно , за що дякую ЛКК і особисто Сендезі Тарасу Романовичу , по друге наявність спортивної риби плотви , карася, окуня , наявність бонусів карпиків від 100 до 600 граммів, і рівномірність секторів , з рівною береговою лінією. Тепер саме про змагання , я приїхав в суботу щоб прконтролювати берег , да і потренуватись ,бо часу так і не було. Тренування показало що клює дрібна плотва і карась з карпіком . Я вибрав собі тактику для лінивих ловити на матч метрів 15-20 від берега. Ставку робив все таки на карпа і на карася тому і прикормку зробив крупнофракційну з сильною ароматикою .
Звечора прийхав Юрочкин Вова і Петрій Андрій і ось такою веселою компанією , крім мене ще був Малерко Любомир, ми весело провели час , десь в пів першу всі пішли спати . Ніч пройшла швидко і ось вже почали підтягуватись інші спортсмени, Паньків Олег та брати Веретюки Ігор і Валера. Дочекавшись до 7-30 всі зрозуміли що інші не захотіли з нами спілкуватись . Не знаю як іншим , мені це дуже не сподобалось , і моя особиста думка , завдяки такій пасивності і занепадає поплавок не тільки у Львові , а і в Украйні. Але хай це залишиться на совісті тих хто не приїхав.
SAM_1117.jpg
SAM_1118.jpg
SAM_1119.jpg
SAM_1121.jpg
SAM_1122.jpg
SAM_1123.jpg
SAM_1124.jpg

Тепер про змагання, всі прожеребкувались і розійшлись готуватсь до змагань , сектори зробили широкими по 15 метрів , благо місця вистачало. І ось головний суддя Ігор Янишин всі його знають як Ігора Камуфляж, дає сигнал на закормку і потім старт . Я зразу закормився в метрах 18 під матчевку і попробував ловити дрібну плотвичку , через хвилин 10 перевірив дальну точку і буквально на другому забросі в мене уже карпік грамм 300 ,я задаволений вибрана тактика працює, пізніше аналізуючи мій результат я зрозумів це і була рокова рибка яка і вирішила моє останнє місце , бо цей карпік був перший і останній . А тим часом всі пороли плотвичку , мені дуже важко було всидіти на дальній дистанції , але я розумів час було втрачено і дивлячись на темп з яким ловили лідери у мене був один шанс, зловити декілька більших карпиків. Але чуда не вийшло , Фінальний гудок і я зрозумів що я останній, але я не дуже засмучувався і пішов допомагати зважувати . Першого зважували Валерія Веретюка 7 сектор, під час туру він непогано ловив , але дуже багато було браку і сходів, вага показала -2046 гр. 6 сектор Веретюк Ігор -1623 гр. далі я, 5 сектор Машковський Сергій -629 гр. Далі 4 -й сектор Петрій Андрій 4223 гр. Далі чемпіон 2013 Паньків Олег -1128 гр. Потім 2 сектор Юрочкин Володимир, коли він витягнув з води садок, питання з володарем кубка відпали , важити прийшлось чотири рази і вага показала феноменальний результат -6259 гр. , молодець плотвичкою з середньою вагою 10-12 гр. за 5 годин- це показник майстерності , молодець . і заключна вага 1 сектор Малерко Любомир 1435 гр , також непоганий результат враховуючи що ловив він 6 ти метровою балонкою. Ось так і пройшов Кубок ЛОФРС-2013 , ще раз дякую генеральному спонсорові компанії Флагман , всім спортсменам за участь , і за чесну боротьбу. До зустрічі на водоймах .
SAM_1125.jpg

Фінальні результати:
1.Юрочкин Володимир -6259 гр.-2 сектор
SAM_1133.jpg

2.Петрій Андрій -4223 гр. 4 сектор
SAM_1129.jpg

3.Веретюк Валерій -2046 гр.7-сектор
SAM_1127.jpg

4.Веретюк Ігор -1623 гр. 6 сектор
5.Малерко Любомир -1435 гр.1 сектор
6.Паньків Олег 1128 гр. 3 сектор
7. Машковський Сергій 629 гр. 5 сектор
SAM_1138.jpg
SAM_1136.jpg
Востаннє редагувалось ОКСИГЕН в 23.09.2013 10:24 pm, всього редагувалось 2 разів.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1667

Re: Кубок ЛОФРС-2013,Терновиця

» 23.09.2013 01:04 pm

Далі буде

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1667

» 23.09.2013 01:26 pm

Давай деталей більще і результати, так обідно шо не зміг поїхати але цікаво шо там і як??

Yuras

Повідомлення: 230

» 23.09.2013 11:53 pm

Всім привіт!Напишу і я коротенький звіт,отже:знайомство з водоймою почалось в п’ятницю зранку.Погода була жахлива,сильний західний вітер.Зі слів одного із рибалок,який приїхав ще до нас,покльовував карась і дрібний коропець.Прикормку замішав з розрахунком на цю рибу і почав з маха 6м.,так як,матчем було проблемно ловити при сильному боковому вітрі.На прикормку відразу відкликнувся карась(приблизно 200гр.),часто попадався дрібний окунь і декілька штук було більше 300 гр.,ще топив коропців(в середньому 300-400гр).На дистанції маха 4м справно клювала дрібна плотва.Після обіду,коли стих вітер,розклав матч.Закормив під матч і покльовка себе довго не заставила чекати,що аж зіскочив з платформи.За декілька хвилин боротьби і коропець на 1.200 гр завів в підсак.Ще трохи посиділи і зібрались додому. Цілу суботу мене мучило неоднозначність вибору тактики на змаганнях.Все таки вирішив налаштуватись на щось більше.
В неділю зранку,підібравши по дорозі Ігора Янишина,приїхали на озеро.Зранку поспілкувавшись з хлопцями і випивши кави,почав замішувати прикормку.Далі вхід в сектор і приготування.Сигнал старт:почав кормити дві точки,під 6м і матч,трохи посидівши з матчом в комбінації з різними наживками-результату не було.В цей час зліва з права працювали два ‘’кулимета’’:з права-Юрочкін В.,зліва-Петрій А.Перейшов і я на мах 4м.,половивши трохи дрібну плотву,вернувся назад на дальну точку,яка мені не давала спокою.Останню годину до фінішу ловив виключно на 4м мах.Глубина приблизно була 50см,плотва лякалась прикормки,треба було шукати по боках і витягнувши декілька штук,вертатися на точку закорму.І результат такої тактики-сумний :( .
Велике дякую компанії Флагман,судді Ігорю,організатору змагань Сергію Івановичу і всім небайдужим учасникам цих змагань,за чесну боротьбу!Вітання володарю кубка-Юрочкіну В. і призерам змагань.Надіюсь,що ситуація в поплавочному спорті буде виправлятись в кращу сторону.З повагою,Паньків Олег.До зустрічі на водоймах.

oleg7200

Повідомлення: 17

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей