Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чемпінат України з ловлі риби нахлистом 2012

Анонси змагань з ловлі риби нахлистом, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Чемпінат України з ловлі риби нахлистом 2012

» 12.07.2012 10:50 am

• Чемпінат України з ловлі риби нахлистом 2012 проходитиме 3-4 серпня в Івано-Франківській області в с. Шевченкове Долинського р-ну на р.Свіча.

Організатори змагань:
- Федерація риболовного спорту України
- Івано-Франківський риболовний клуб "ТАНДЕМ"
- Інтернет ресурс www.fly-fishing.com.ua
- Компанія "STRIKE flyfishing co."

Змагання проходитиме на річці Свіча. Організаторами змагань відібраний участок річки (ЗОНА) довжиною 6 км для проведення змагань. Відповідно від кількості учасників зона розділиться на сектори. На березі є простора поляна для розміщення палаточного табору.
Ширина річки 15-20м, є ями до 3-х метрів. В річці водиться форель струмкова до 1,5кг, форель рйадужна до 1кг, харіус європейський до 1кг, морена(усач) до 2кг.

Вартість участі у змаганнях 300 грн з чоловіка.
• Для гостей вартість участі 100 грн з чоловіка.
• На місці проведення змагань буде організоване харчуванння 1 раз в день ( вечеря)для всіх зареєстрованих гостей та спортсменів.

Проживання відбуваєтя в власних палатках на поляні в таборі змагань.
З собою потрібно мати намет, спальник, туристичний коврик або надувний матрас , запас харчів на 3 дні все спорядження потрібне вам для участі взмаганнях ,теплий одяг температура в ночі може опускатись до 5 С, непромокаючий одяг на випадок дощу.
На поляні організаторами змагань буде обладнаний табір: столи з накриттям від сонця та дощу для всіх учасників та гостей змагань, туалет.

Всім бажаючим при попередній реєстрації будуть заброньовані номери в готелі який знаходиться на відстані 5-10 км від зони змагань.

За зайняті призові місця від спонсорів змагань будуть вручені грошові призи.

Зверніть увагу!!! Щоб цього року приймати участь в Кубку України по ловлі риби нахлистом потрібно обовязково бути членом ФРСУ.

Будь хто, хто хоче стати членом ФРСУ(Федерації Рибальського Спорту України) може стати ним звернувшись в Обласну ФРС будь якої області України. Якщо в вашій області по якихось причинах немає федерації,ви можете стати членом будь якої іншої Обласної Федерації.

Регламент змагань:

Четверг (02,07,2012)
• Прибуття спортсмені і готей змагань (на протя зі дня)

П‘ятниця (03,08,2012р.)

08:00 - відкриття
09:00 - жеребкування
10:00 - старт 1-й етап
12:00 – фініш
17:00 - 2-й етап
19:00 – фініш
20:00 - оголошення результатів
20:30 - вечеря
21:00 - вільний час

Субота (04,08,2012р.)
8:00 - сніданок
9:00 - жеребкування
10:00 – старт 3 етап
12:00 - фініш

17:00 – старт 4етап
19:00 - фініш
20:00 - вечеря
20:30 – вільний час

Неділя (24,03,2012р.)
8:00 - сніданок
9:30 – рибалка, виступи інструкторів
13:00 - обід
13:30 - оголошення результатів, нагородження
14:30 - закриття

Будь-які запитання та реєстрація:
+38 096 607 51 08
+38 066 840 39 10
strike@fly-fishing.com.ua

Макс

Повідомлення: 177

Re: Чемпінат України з ловлі риби нахлистом 2012

» 09.08.2012 11:28 am

Чемпіонат України – 2012. Підсумки

Ще не зовсім встиг оговтатися від Кубку України по нахлисту і відразу як вже на носі Чемпіонат України. Зайнявши попереднього разу призове 3-тє особливого настрою змагатися не було. Був, але не такий вже гарячий і робочий.

В дорогу виїхали в четвер з п. Мироном і Андрієм. Погода була супер. У Болехові заїхали до Нестора (нашого друга і місцевого нахлистовика-байкера). Випили кави, поспілкувалися та й поїхали далі до місця проведення чемпіонату. Перше місце де ми маємо можливість побачити р. Свіча – з мосту в с. Гошів. Глянули – ріка чиста!! УРА!!

Вже за 15-20 хв ми проїздили в районі с. Шевченково і мені зателефонував Орко, який вже був на місці і попросив організувати декілька дощовикв. Нащо? Як? Невже дощ? Я був у шоці. Але, вже під час нашої розмови, побачив здалеку блискавку, страшні чорні хмари і нашу дорогу, що вела прямісінько на них. Ще я згадую, що вперше забув вдома дощовик і фліс. Забув саме тоді, коли вони найбільше потрібні… Ще 20 хвилин дороги і ми вже біля бази. Все мокро і волого. Потічок, який впадає у ріку перетворився у величезну бурхливу масу, яка замучувала воду. Над ним ріка була більш-менш терпимої мутноватості.

Цього разу приїхали нові люди – хлопці з м. Рівне, нові кияни-нахлистовики (як виявилося пізніше, бас-гітарист з групи Бумбокс і відеорежисер «Космос»). Вітаємось з усіма! Бойовий настрій підкрімлюємо першими «пять-двадцять-сто» деко за зустріч, успішній чемпіонат і нахлист, розкладаємо палатки. Андрій в цей раз купив якусь нову палатку за двісті гривасів і це мав бути її перший тест на виносливість, адже умови були суворі. Ми її розклали і пішли по вищих перекатах у пошуку рибки. Мене вистачило на півгодини. Корінною віддповіддю на запиттання «Знаєш, що він нині не впіймав?» було «Нічого»… Далі вечеря продовжилася у бесідці до півночі з гітарою, хорошою компанією та тріскотом вогню…

Наступного дня я прокинувся о пів на шосту ранку. Вже наші хлопці пили пиво, дивилися на ріку і приводили себе до порядку. Мене цікавив потічок і я до нього відразу пішов – згідно з мого вечірнього заміру вода впала десь на півметра і це тішило. Заплановане о 8 ранку жеребкування розпочалася вчасно. Ми розібрали свої карти і за деякий час учасники і судді попрямували по своїм участкам.

Мені випало ловити у першому пулі. Я знав з попередніх змагань, що це за пул, бо сам його розмічав. На превеликий жаль, цього разу цей участок трішки змістили і він, на мою думку, став ще менш привабливим. В додаток вода була досить зеленкувата і наосліп по дну пересуватися було дуже некомфортно. Я зробив за 2 години все що міг, чи на що мав сили, і десь під кінець таки видурив одного харіуса, якого успішно і упустив. Подальші спроби щось спіймати закінчилися провально. Після завершення першого етапу були результати – отже Степан Чех, Коваль Андрій, Пугач Руслан вирвалися дуже сильно в перші місця!

В другому етапі не всім вдалося гарно половити. Будучи секундантом Гудзя Юри, зафіксував у протоколі двох харіусів у не дуже чистій воді. Гарна робота! На другий день ані зранку ані ввечері, учасникам так і не вдалося, через ті та інші причини, по повній розловитися. Однак, переможцем став Женя Федоренко, який вже декілька тижнів провів на Свічі перед змаганнями. Чи це добре чи зле судити громаді…

Отже призові місця:

1. Євген Федоренко (м. Київ)

2. Коваль Андрій (Львів-В. Синьовидне)

3. Голенков Дмитро (Львів)

Призери отримали супергарні кубки ручної роботи, які були зроблені хлопцям із м. Рівне – Віктору і Антону, за що їм велика подяка!!! Велика подяка організатору Дімі Петруняку і просування нахлистового спорту! Без Діми-Полавка і Алекса не було б вечері для нахлистової громади!!!

Макс

» 10.08.2012 12:25 am

:!: :!: :!: Вітаю! Молодці львівянт.Наголошую що треба подати протокол мені.Щоб я проштормив облспорт та присвоїти вам відповідні розряди.норматив Майстра спорту-1-2 на ЧУ,а 3 місце це КМС.Тому терміново мені протоколи.!!!!Будемо мати 1 МС.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 10.08.2012 10:05 am

Дякую, Олеже. Хлопців вже повідомив. Хай квапляться.

А призові місця з кубку України нічого не передбачають??

Макс

» 10.08.2012 12:06 pm

http://www.active.lviv.ua/topic-t5447.html
Тут всі можливі місця для отримання розрядів і звань

ryvak
Львівський карповий клуб

» 10.08.2012 11:10 pm

Дима (Львов)

Повідомлення: 145

» 15.08.2012 02:33 pm

На превеликий жаль ніяких присвоєнь по цьому ЧУ бути неможе.Для того щоб він був легітимним для присвоєння потрібно не менше 10 областей,і,автоматично,заявки відповідного взірця (меддиспансер,облспорт,облас.осередок-3 мокренькі печаточки) від кожного учасника.
На даний момент нахлист ще в стадії розвитку.Вам потрібно збільшити массовість та регіональність.Станом на сьогоднішній день максимум що я можу зробити це присвоїти КМС чемпіону області (після ЧО).Дуже тяжко пояснювати чиновникам ліричними відступами про поступовість розвитку і елітність виду.Їм потрібні норми-не менше 14 учасників з 10 регіонів при наявності 3 судей націон.категорії і всі учасники з заявками .

ryvak
Львівський карповий клуб

Повернутись в Спортивна ловля риби нахлистом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей