Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кубок України по ловлі риби нахлистом 2012

Анонси змагань з ловлі риби нахлистом, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Кубок України по ловлі риби нахлистом 2012

» 12.07.2012 10:48 am

23-23 червня відбувся "Кубок України по ловлі риби нахлистом 2012" на Івано-Франківщині.
Переможцями стали:
1. Андрій Коваль (Львів - Сколе)
2. Степан Чех (Мукачево)
3. Максим Кусакін (Львів)
P6240231.JPG

Більше світлин із змагань Тут

Мій короткий опис змагань:
Привіт всім!!
Щоб сказати що ми просто файно відпочили і позмагалися - всеодно що сказити нічого.
Було приємно з усіма вами відпочивати і змагатися!!
Харчова база - Валік і Поплавок - без вас би ми з голоду вмерли! Спасибі вам!
Дімі Петруняку - подяка за чудову організацію.
дяді Саші Каплуну- за спілкування, поради, і роль головного судді!
Жені Федоренко - за блюзи і натхнення вчитися далі на гітарі.
Оркові Дайнеці - за душевні пісні, це було дуже весело!
І всім, всім всім дякую за компанію..
Бог дав нам супер погоду, чисту воду...
Позитив просто перешкалював!!!

Змагання були не дуже прості. Всі боролися і дійсно вкалували на результат... Щодо себе скажу, що у першому етапі я на третьому закиді витягую рибку, другу за пів години. Потім знову нічого. В роботу вступає суха мушка - маю три нереалізовані виходи. Переставляю мушки. Потім дізнаюся, що мені в цьому етапі поталанило найбільше, бо в інших все по нулям..

На другому етапі мені було несолодко, адже за 30 хв я вже повність пройшов свій участок із однією рибою(а це результат був із французом)(тим паче на тому участку ловив п. Олексі і вийшов в нуль). Практично опустив руки.. Переключаюсь на сухарика, не скрию, що я знав де є рибина. Ставлю 16 номер парашута і вискакує красунька!!!! Ура! Знову азарт прокинувся. Потім ще раз прочесую весь участок -- нічого. Потім ставлю експериментальну мушку і ще маю один вихід, ще один.. Женя Ф. (мій судя) каже що ще одна хв і все.. пройшло

Судив Ростика. В нього теж була риба на гаку, але не дотягує, потім має нереалізовані покльовки. Свариться. В результаті видурив рибку і вийшов не в ноль!

Так само зі Степаном було - одна риба, чим я був дуже здивований, знаючи Стьопу вже не один день. В той же час по сусідству стояв наш Сколівський Андрій і теж з нулями після години змагань, але в кінці рванув і мав два хвости.

Словом, треба було пахати і показати рибі все що ти зрозумів і навчився за увесь свій час в нахлисті. Всі були хороші! Але не всім повезло!
Принаймні все було чесно!!!

Макс

Повідомлення: 177

Повернутись в Спортивна ловля риби нахлистом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей