Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Відкритий Кубок Західного Регіону спінінг берег 2-3.08.2014

Звіти зі змагань які проводять львівські риболови чи в яких вони брали участь

Відкритий Кубок Західного Регіону спінінг берег 2-3.08.2014

» 07.08.2014 01:17 pm

Цього року Відкритий Кубок Західного Регіону по береговому спінінгу приймала гостинна Тернопільська земля :) Водойму для проведення обрали став в с. Козівка. У ньому є достатня кількість окуня, судачка, щуки і як виявилося, канального сомика. Тренування давали надію на те, що риби в турах буде достатньо і вона більш менш рівномірно розташована, але погода внесла свої поправки. Сильна спека в останні дні практично нанівець звела кльов риби в жаркий день. Забігаючи на перед, скажу, що саме із за жари 2 тур перенесли на 17,00 вечора а ранковий 3 тур зробили на 1 год раніше (на 6 ранку). При такому роскладі і рибка була поактивніша і учасникам було не так жарко в турі.

Команда "CRAZY FISH" м.Тернопіль
- Мозіль Ігор
- Кіцак Віталій
- Довбуш Роман

Головним спонсором змагань та спонсороми нашої команди стала компанія Crazy-Fish
Зображення

За що їм велика подяка (яка відправиться в Одесу в офіс компанії).
Зображення

Участь у змаганнях приймала велика кількість команд із різних регіонів нашої Неньки України. Хочу їм подякувати за чесну боротьбу. Поряд з Вами завжди приємно та драйвово ловити в зонах. Є що підглянути та переосмислити, чогось підівчитися.

Ранок, 2.08.2014, реєстрація, жеребкування та відкриття змагань. На відкритті оголошується рішення про перейменування Кубку Західного Регіону в Кубок Єдності.

Зображення

Зображення

Зображення

Мені по жеребкуванню випало йти в зони по порядку А В С.
Зона А була нами саме менше вивчена, але деяке віддалене її розуміння всетаки було.
В мене з зобою 2 мої улюблені комплекти:
ближна та середня дистанція
спінінг Tict Ice Cube IC-69F до 3 грам
катушка Shimano '12 Rarenium Cl4+ с2000s
шнур Nanofil 0.04
флюр Sunline FC Tornado V Hard HG #0,6 0.128мм

Зображення

дальня дистанція
спінінг Yamaga Blanks BLC-76/Ti до 10 грам
катушка Shimano '09 Rarenium Cl4 2500FA
шнур Sunline Small Game PE #0.3
флюр Sunline SIG-FC 0.180мм

Вже в зоні жеребкуємся по стартах. Номера вже не пригадаю, але досить непогані. Ось суддя називає мій старт, вирішує рухатися в сторону камишів, де є біля 5м просіка... Зупиняюся, прив'язую приманочку, очікую старту.
Старт... Роблю перший заброс метрів на 5 від себе. Тук-Тук - є полосатий... Сектор вибрав непоганий, потрібно продовжувати. Після 5 окунька покльовок немає, пора побігати... Біжу в початок сектора, там є скупчення спорцменів, але стати нікуди... Займаю недалеко вільний сектор, але покльовок немає. Фініш першої години, зважування. Другу годину вирішив провести на початку зони. Нічого особливого не добився, навіть тичка не мав. Вирішив відкласти тікта і пробити дальнячок. Всю 3 годину провів на пляжі з 76 ямагою в веселій компанії. На 0,3 смолгеймі 5 грам летить просто наймовірно далеко. Першого окуня беру просто на падінні приманки на вибросі. Ямага гарно в'яже полосатого, і з приблизно 50м дистанції він перекочовує до мого садка. Золотиий наномінов від ТМ "Crazy Fish" вже вкотре доводить свою ефективність. Таким чином з дальняка доловлюю ще 2 окуні. Є інформація, що хтось на початку зони виловив щучку на 380 грам, яка як то говорять "порвала зону" :). Я із своїми окунями з 4 результатом, що є досить непогано.

Йду в лагер. Спорцмени діляться враженнями та напрацюваннями із своїми партнерами по команді.
Тим часом готовий куліш :) (Велика подяка Мурчику)
Зображення

Зображення

Зображення

Після смачного обіду ми та багато інших спорцменів вирушили на пляж скупатися. Водичка добре освіжала, та й поплавати на такому сонці ой як приємно. Так, як 2 тур вирішено перенести на 17:00, було достатньо часу поспілкуватися із іншими спорцменами, потрусити їхні спінінги... :)

Прийшов час стартувати мені в зону В.
Зображення
(зона проходила біля грунтової дороги, по якій ганяли відпочиваючі та піднімали купу пилюки)
Зона являла собою відкриту берегову лінію, на початку якої був камиш, де і відбувалася основна "роздача".
У цій зоні велику роль грав порядок стартів. Мені він попався не вдалий, на рибу стати не получилося. Зате була можливість кілька разів пройти зону від початку і доки вільні сектора були та виловити 2 полосатих в першій годині. Відійти від 0 добре, але є свої амбіції, які не давали спокою.
У 2 годині обходячи вільні сектора вдалося виловити ще 1 полосатого.
У 3 годині під кінець туру вдається зайняти місце поближче до камишів і короткої роздачі я таки дочекався, правда воно мене вже ніяк не спасало.
В загальному в зоні 12. Настрій нижче плінтуса. Появилася спортивна злість... е... ні, так просто я не здамся. Є ще 3 тур - повоюєм.
Ночувати поїхалши додому, так як не далеко. А прийняти ванну та вистатися (хоч мало зате з комфортом) багато дає. Мій сон, в якому я тяну окуня в турі переривається звуком будильника... в 4:00 я вже біля підїзду пакуюся в авто.
Приїхали ми рано, наметове містечко тільки просипалося. Підготували снасті, попили запашної кави.
Мені 3 тур судилося попасти в зону С - саму рибну зону. Від Віталіка получаю кілька рекомендацій по зоні.

Жеребкування відбулося оперативно. І номера стартів в мене непогані. Сектор вибираю в центрі зони.
На айскубіку прив'язаний 1.5г вольфрам і з тим же золотим наноміннов.
Старт.
Із першого забросу беру окуня, сусіди теж відловлюються... Окунь активний але багато холостих покльовок заставляють мене перев'язатиса на 1г. Ну і понеслося... окунь жирував, ловля була суто на темп.
За першу годину я зробив весь свій результат 3 туру - 764 грами окунями вагою 20-40 грам.
Спорцмену із Житомира вдалося доловитися кількома окунями (один із них бонусний поза 170 грам), та змістити мене на 2 позицію в зоні.

В загальному наша команда (як і всі тернопільські) виступила слабенько. 10 командне - не той результат, на який ми розраховували. Є над чим подумати та що аналізувати.
Особистий мій результат - 12. Досить непогано, як для змагань такого рівня, але можна було і краще.

Резільтати порахували досить оперативно. Мої вітання призерам!
Результати командні:
І командне місце - Команда "Форсаж" (Віжанський Віталій, Волохов Микола, Литвинюк Анатолій)
ІІ командне місце - Команда "Rock Fish Team" , м.Житомир (Федоров Сергій, Пупко Констянтин, Дивак Ігор)
ІІІ командне місце - Команда "pro100team" Львів (Свердел Тарас, Боженкo Назар, Маслош Дмитро)

Результати особисті:
І місце - Федоров Сергій
ІІ місце - Волохов Микола
ІІІ місце - Бобошко Сергій

Фото з нагородження:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Усім дякую за увагу :) До нових зустрічей!

m1g0r

Повідомлення: 180

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей