Анонс

Ласкаво просимо на форум любителів активного відпочинку!

Flagman: 20-21 жовтня 2018р "Flagman - Захід Джеркфест 2018" с.Івачів Горішній (Тернопільська обл.)

Дитяча школа риболовлі та спорту: 1.06 - 1.12.2018 Конкурс дитячого фото на рибалці
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Дністер нижче Миколаєва, Розвадів

Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Дністер нижче Миколаєва, Розвадів

» 13.08.2018 04:05 pm

Всім привіт- "Слава Дністру" :D Ну що, от і місяць пролетів з останньої рибалки на Дністрі. Увесь цей час я спостерігав за рівнем води, він капризно коливався, постійно перебуваючи на високому рівні, ніяк не хотів заспокоюватись. Під вихідні все таки рівень води нормалізувався і появилась можливість нормально порибалити. Запланував поїздку один з ночівкою з 10-на 11.08.18р. Приїхавши в ранці на річку, відчув як я за нею скучив. За її прохолодною водою що проповзає під густими кронами дерев, за вітерцем що гуляє по Дністру між його високими берегами і шелестить листям високих тополь, за прохолодою в тіньку під навислими старими вербами, за співом солов"їв в ночі, за прохолодними ранками, охолодженою за ніч юшкою в казанкуі вкритими туманами поля, єх, пісня ....
Прибув на місце о 10 год. Розташувався на 150-200 м. нижче за течією від впадіння р. Зубра в Дністер. Рибалка якось чесно трохи не задалась. У вечері з трьох різних пляшок пива, дружина випила саме біле не фільтроване, бо воно було найхолодніше. В ранці алкоголь до 10 год :? Рівень води був в нормі, навіть нижчим за попередній раз, але вже почав підійматися. Вода дуже прозора як для Дністра, падаючу кукурудзину було довго видно.За годину риболовлі, відразу втопив електронний сигналізатор (за 60 грн.) :twisted: Зарядив - полетіли... Біля 13 год. покльовка, спінінг забився в конвульсіях, розмашиста приторможуюча підсічка - будемо приземляти апарат. За деякий час, в візуальному режимі показується - Подуст, та який - на 1 кг 200 гр. Уже в підсаку на березі, що він витворяє, такі кульбіти, в руку взяти не можливо. А яка спинка в нього - шириною як сірниковий коробок. Дивно, але з ранку жодного місцевого рибалки не має. :( Дальше біля 15 год. сюрприз, четверо молодиків на алюмінієвій старій колоші з мотором, з ревом летять проти течії, зигзагами виляючи по руслу. :shock: Уявляєте, на річці шириною 35-40 м, що тут починає робитися. Ріка починає битися в ритмічних конвульсіях, рибалці на пару годин копець. За 10 хв. вони так само несуться вниз по течії і пропадають безслідно. Після них по річці пливе гора піни, бруду, гілок, ледве спінінги встиг повитягувати. Це- юні екологи виконували завдання по очищенню річки в такий спосіб, а щоб їх .... Дальше тишина до самого вечора. Вже біля 20:30 покльовка і за мить на березі карпик на 500-600 гр. Стемніло, тишина, тільки весь час, десь в стороні Львова постійно блискає і тихо так гуркоче, ледь чутно. До 24 год. кльову нуль, знявся вітер, поривави тріпав стінками палатки, я боявся щоб у ночі не почалась добра какафонія, але пронесло і з кльовом теж. Ранок сухий, сонце. Кльову нуль. Бройлерний опариш від африкансьої мухи на гачку, як молода дівка незаймана. Вода поступово прибувє по 5 мм. Рибалок місцевих теж немає ??? З 12 год. починає добре парити, щось буде точно, тисне на мізки і рибі і мені. Біля 14 год. покльовка, гарно спініг почав дригатися в середноьому темпі - в результаті головень на 600-700 гр. попався на кашку, на гачок з пінкою з запахом меду. Почали налізати темні хмари, зрозумів що зацепить. Спочатку так злегка, а потім як зарядило від душі, в режимі типу - ніхто вже нікуди не біжить, бо берега перетворились на слизькі ковзанки з болота . Пів години відмочило, похолодало відразу. Потім поступово сонечко вилізло, просушило землю, повернуло тепло, але мені знову не зафартило. Погано накрив баняк і мамалига з розімятою картоплею набрала води, розкисла. Я зрозумів, що це вже по рибалці. Каша на пружині трималась погано, половина розліталась ще при ударі об воду. Ну що ж Дністер, я тебе люблю усяким, і таким коли радуєш гарними уловами і таким коли надуто капризно мовчиш і ковтаєш мої сигналізатори, грузила і оснастки безповоротно. І коли не тільки замочуєш ноги але й заливаєш за шиворот води. В принципі с пустими руками до дому не їду. Твій Дністерський бродяга, ще не закінчив розмову з тобою в цьому сезоні. Фоток не робив, смартфон перед дорогою повністю розрядився та й недолюблюю їх, вічно в мене норовить з рук випасти при фотографуванні. А так зрештою, як то кажуть, далі буде...
Маленька промовка для спінінгістів. Хижак за ці два дні не жирував, так невеличкі головені до 200 гр. пару раз хлюпнулись під навислим гіллям над водою і все.

Beglez.ua

Повідомлення: 5

» 21.08.2018 08:09 pm

Привіт всім! Був нв Дністрі 20 серпня. Ціль хижак.
На місце прибув о 8.00. На воді було тихо, тихо, ознак присутності риби 0.
Рибалив біля автомобільного мосту. Перейшовся вище і нище по течії, клювали тільки
матросики. Зрозумівши ситуацію в 11.30 закінчив цю справу. Результат 10-15 окунців
з палець, відпустив щоб покликали батьків, а краще діда з бабою, але вони мене напевно не зрозуміли. :lol:

Александр Варшавский

Повідомлення: 15

» 28.08.2018 01:37 pm

Давно хотів на Дністер але якось не випадало.Вчора також не випадало,але плюнув на все і вирішив їхати. :) Їхав з обіда в розрахунку на вечірній кльов :D Погода прекрасна.єдине переживав.чи не брудна вода.Вода чиста.але щось мене насторожила повна відсутність рибаків.щось не те :( Але нам своє робить.Скоро закинувся і саме цікаве.що майже зразу мав покльовки.Ну думаю-ось він той кльовий День :D Але покльовки не реалізував.а поки все закинув 5 спінінгів.то кльов закінчився :roll: Мав стандарт-опариш.хробак.кукурудза.мамалига.горох-все ігнор.Може вчора хотіла не стандарт :?:
Пробував бліснити але замала акваторія щоб щось сказати.а донки лишити не міг.Вдруг клюне :D
Коротше Дністер як завжди супер.Заспокоює і говорить:Пробуй :idea: на другий раз повезе!!!!
Приєднані файли
5555 789_600x800.jpg
Тут пробував...Супер НЄ!!!!!

behterev70

Повідомлення: 140

» 03.09.2018 05:09 pm

Відвідав Дністер 1 вересня. Теж здивувався, що майже не має рибаків. Вода впала. Ловив на 1 фідер. Хробак, опариш. За шість годин рибалки дві реалізовані покльовки - плотва і вусач. Все на опариш, хробак - 0. Можливо треба щоб в горах дощ пройшов і трохи піднялася вода.

rosfishing

Повідомлення: 18

» 03.09.2018 10:57 pm

Йшов на човні цим маршрутом 02.09. По рибі кілька невеликих голавлів і окунів. Всі, кого не зустрічав, жалілись на кльов. Вже в кінці дня дізнався, що кілька днів перед цим від моста в Березині і вниз, пройшлись електрики. Ось і причина некльову......

elseras

Повідомлення: 25

» 03.10.2018 08:38 am

Був 30.09 кидав різні приманки,річка таке враження що без риби небуло жодного тичка. :f1:

ruba4ok=)

Повідомлення: 11

» 08.10.2018 12:28 pm

Був вчора після обіду.
На спінінг жодної покльовки. :(

vlodko

Повідомлення: 78

» 16.10.2018 10:41 am

Всім привіт.
запланував половити хижака, в останні теплі дні.
Погодка супер, час є. Ну тоді до бою.
Першою неприємністю стало, але то вже потім я допер, що на перехресті Стрийська Наукова вже нема маршруток на Миколаїв, всі відправляються з автовокзалу.
Десь я провтикав цю новину, відповідно 40 хв я стояв як баран поки не запхався на Стрийський автобус...
Нарешті Розвадів...
Сонечко вже добре виглядало, на годиннику десь 8 ранку, теплісінько і красиво.
Йду спочатку на карєр.
Покидавши декілька приманок я дойшов до кінця карєру... ні тичка, ні всплеску, руху 0...
Вирішую махнути на старицю.
На стариці сидів дядько на донки і ще 2 блісняри. Розвідка доклала що був зловлений шнурок.
Покидав і тут трішки, стариця мілка капец...де там та риба хз плаває.
Ну і пішов Дністром вверх по течії аж до впадіння Зубри.
по дорозі перебробував весь арсенал приманок і ніфіга.
Верхушка мляво грілася на сонечку і ніхто її не ганяв.
Зато природа шикарна, справжня "золота осінь".
Ці переливи кольорів, свіжий теплий вітерець давали сил, і хотілося ще гуляти і гуляти незвіданими прекрасними місцинами.
https://drive.google.com/file/d/1Y9hceeeBeX884BVNbCQ6LYIYU1inoxat/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1_TTa4Eg9VZ9Xbfoj827ZP3e7Bcbqe1wq/view?usp=sharing

Yuras

Повідомлення: 232

Поперед.

Повернутись в р. Дністер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей