Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Дністер нижче Миколаєва, Розвадів

Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Дністер нижче Миколаєва, Розвадів

» 21.06.2017 09:45 am

Давно вже планував на Дністер і вчора був.Вода трохи бруднувата,рівень в нормі.Ловив 316 до20 год біля автомобільного моста.з затіненого боку,бо сильно шкварило сонце.По сердині весь час викидувався хижак,думаю жерех,тож пробував його дістати.В хід пішли всі приманки,які мав-коливалки,вертушки,віброхвости і три воблера.Все безрезультатно.Почав вже нервуватись,трохи заміна тих приманок,навіть харила.Думав мати з собою дві-три і досить.Але всетаки підбір свою справу зробив.На оранжевий
твістер,клюнула щучка невелика,але дуже прудка.Заглотила конкретно,прийшлось взяти,бо леве відчепив джиг головку=відцепа не мав.Була не голодна,бо в шлунку мала карасика.
Потім,ще пробував ловити біля автомобільного моста,мав дві покльовки,думаю окуня,але не реалізував.
Короче-Дністер супер тут дійсно відпочиваєш,деколи навіть щось ловиться :D
Приєднані файли
.jpg

behterev70

Повідомлення: 138

» 04.07.2017 09:44 pm

Пробував ловивти.Результат 0 не знаю,що хоче.Вода брудна.вірніше ,почала брудніти,зловив СОМА-Безподобний-8 см- втішився,легенько відпустив.Зїв шашлик,напився...
Більше ні з ким не поїду -тільки сам :oops: Фотку соміка через день опубілкую
Приєднані файли
cjvsr 2.jpg
cjvsr 2.jpg (9.2 Кб) Переглянуто 15191 разів

behterev70

» 29.07.2017 08:36 pm

Сьогодні зранку пробував бліснити біля автомобільного моста.Вода брудна.але рівень вже нормалізувався.Риба не ходила зовсім.Ловив десь годину.але покльовки так в не отримав.Навпроти ловили рибаки з ночі.але за час мого перебування не бачив щоб щось зловили.
Перейшов на карєр біля станції.Тут вдалось виманити 2 окуньці.Дуже сильний вітер.
Можна сказати.що приємно прогулявся... :D

behterev70

» 30.07.2017 12:34 pm

І я був вчора р- н Миколаїв- Устя. Погуляв трохи. Спочатку карєр.Раки дістали, одного таки витяг( амністував), дві красноперих :) мізінцеві, фідер мовчав, опробував саморобні ужгородські стіки, залишився задоволений, зміючать гарно :D.ЗображенняЗображення Змотався і пішов на Устю. По дорозі зайшов на стик Зубри, :( . Дністер брудний, ну покидав для застпокоєння стіки, пару блешень і пішов на своє місце, бавитись верховодкою. Але і вона спочатку не дуже то і хотіла ловитись, але згодом ключик був підібраний( чомусь ловилась над самим дном,а пізніше тільки на течії )- розловилось, причому з течії ловились івасі :D .Вітер цілий день не вщухав. Кинув фідер, на гачку кукурузку і закрив кількома опариками, хоча ні на що не надіявся. Піймав одного рибця, грам 300, на удочку!!Дав жару, таке враження, як на кільо тягнув :D Раптом бачу фідер загнувся в дугу, підсік і о-ооо!, віддай фідер, так називається покльовка. Відпустив фрікціон, але сили нерівні, хвилина адреналіна і юшшш,поводок 0,14 і так ще добре тримався. Файно, навіть що не вивів рибу і не бачив, хто то був :) Десь біля 16.00, зібрався і пішов знову на карєр. Зарядив спінінг- саморобна оберталка під аглію - лонг .ЗображенняЗображення Перший закид між тростиною і ...ударчик, недовга боротьба і шнурок десь на 500 гр. на березі, шукаю блешню, а вона глибоко в шахті, ледве вийняв :( Знайшов ще одну прогалину в тростині. Закид і вітер зносить на тростину. Я автоматично, з усієї сили смикнув на себе спін, і таки вистрілив, чуть не в себе блешнею. Єс!!! Врятував!!!!
З радості кидаю ще, проводка холоста. Дивлюсь на годину, -пора, скоро поїзд. А ще разок :D , сам собі кажу... кидаю обережно, і от коли блешня дійшла до коридорчика в тростині, знову удар!!Трохи боротьби, і троха більша за першу, щучка у мене в руках.І та сама картина, блешня глибоко в шахті( чи така голодна, чи бляха така приваблива :? )Збираю спін вже на ходу, 10 хв. до поїзда. От такий у мене був вчора день в Миколаєві. Може троха не в темі, вибачайте :) :f1:
Востаннє редагувалось karperman в 15.08.2017 08:58 pm, всього редагувалось 1 раз.

karperman

Повідомлення: 360

» 12.08.2017 06:48 pm

був сьогодны 12.08 вода чиста, прозора, рывень падаэ. по рибы повний нуль. з 7 до 15:00 ны одноъ покльовки

MOJIOTOK

Повідомлення: 5

» 18.08.2017 08:11 pm

Взагалі-то поїхав ,бо непередбачувано появилась можливість.Снастей особливих не мав,бо всі нормальні патики в селі" В ставочках 30*30" :D Зібрав комплект вудка,спінінг(нормальний)-то вожу завжди з собою,і дві донки.На прикормку все старе та заморожене ,насадка кукурудза+опариш.В 7-00 закинувся,багато не годував,боявся верховодки :lol: Вода впала,навіть дуже чиста.Ну,що по білій затишшя конкретне.Пробував бліснити,але ні удару ні виходу.На поплавок кілька покльовок-виявилось,що на кукурудзу з опаришем не погано клює окунь.Пробував давати йому такогож кольору силікон-повний ігнор.Так-що по улову два окуньці.Майже все..
Ну і на завершення .На березі,де ловив побачив луску карпа-розмір 5 копійок-зашифровані ловлять,то добре значить вміють.Хоча могли б і похвалитись :? ,але нашо.?Ну і тішить зрозуміло,що риба є!!!
Фото потім розміщу.

behterev70

» 28.08.2017 09:29 am

Вчора 27.08 тут не клювало ні в кого, активність риби 0.
Навіть верхушка настільки мляво клювала шо капец.
Це напевно така млявість перед грозою......яка була ввечері.

Yuras

Повідомлення: 230

» 24.09.2017 09:45 am

Ловив ще 16 вересня.Ловилась на опариш горбоноса рибка :D (так і не знаю назви)Клюнув на кукурудзу один голавлик-терміново відпущений.Один карась гр 150
і она класна думаю карпова покльовка-провів 3-4 метри.До речі карп тоді наромально кидався.Коли було скучно то прикалувався верховодкою-кожна проводка.
Дністер,як завжди супер.Закінчу всі справи.добре підготуюсь і вперед!!! :f1:
Приєднані файли
2.jpg
Голавлик
1.jpg
Невідома мені назва

behterev70

» 16.10.2017 07:25 pm

Немає що писати,в мене глухо як на спінінг ,так і на донки,та й не тільки в мене... :?

behterev70

» 18.10.2017 06:32 pm

Був 17.10 на рибалці на Дністрі. Після "бляха, як холодно" днів, нарешті повернулось трішки тепло. Гарна погода останнім днями і практично нормальний за рівнем і нормальний за прозорістю Дністер давали надію на гарну рибалку. Але...Але клювали тільки мікроокушки:( всі стояли в прибережних ямках і клювали практично в ногах. Найбільший був чуть більше півлодоні :D Вот-такі-то пироги:)
Коротенький відеозвіт з рибалки - https://youtu.be/FYzpiHLLjEE

ISK

Повідомлення: 66

» 09.03.2018 07:54 pm

Сьогодні були на Дністрі, хижак не клює. По краях є ще крига.

George_8

» 12.06.2018 08:22 am

Був 11 червня повно пуху на воді,кідав різні приманки зловив 2 окушка.
Приєднані файли
20180527_111956-1-436x307.jpg

ruba4ok=)

Повідомлення: 10

» 09.07.2018 11:46 am

Всім привіт. Був у суботу 7.07.18 на Дністрі в Розвадові, трохи нижче по течії від впадіння р. Зубра. Вода очистилась, на жилку листя і срані іншої вже майже не чіпляється, рівень води впав, але ще не до свого звичного. Каміння на порогах що нижче мосту в с. Розвадів - ще під водою. Приїхав о 9 год. Місцевий вже рибалив на 4 вудки з кивком. Розповів що о 8 год. зловив коропа до 1 кг і два лящика до кільо. Після 8 год як відрізало :twisted: Я закинув три спінінги на спутник. В пружину мастирка кукурудзяна, гачки в кашу. ДО 18 год. кльов повний нуль :( Пішов до машини перекусити. Повернувся за 15-20 хв. Напроти спінінгіст в розпачі - я за вами кричав, катушка невська розривалась, рвало крутило ще й другий спінінг перепутало. Витягнув розпутав. Результат- кований гачок № 6 зламаний на згині. :twisted: За 20 хв. зарізав другий снінінг - 20 хв боротьби в результаті сазан на 2,5 кг. Потім один рибець 200 гр. окатиця 350 гр. карась на 250 гр. з інтервалом в 20 хв. Біля 20 год. знову невська ричить, але я тут як тут, 30 хв. вимучував від коряг відводив проти течії рвався - в результаті сазан поза 3 кг. І останній заключний номер - біля 21 год. Різкі розмашисті ривки кінчика вудилища, я схопив миттєво навіть котушка невстигла рикнути. Протримав на місці три секунди, потім він зрозумів що попався і проти течії з такою швидкістю що аж кров в жилах закіпає. Я такого че не бачив, 15 м проти течії, при тому що я тримаю мертво так як на котушці виникла петля якогось біса навколо лапки що в кільцях катушкотримача, він по наростаючій пробіг за 2 сек. :shock: я трохи побіг за ним так як не всилі був стояти на місці і раптом все - ідіть дядько спати. Обірвав поводок з плетенки 0,15. Більше нічого крім комарів. Зібрався і поїхав до дому. Шкода фотика не було, смартфонів у дорогу не беру. До речі для спінінгістів. Хижак не брав - ходило багато махачів і на човні за течією навіть плили - в них повний нуль.

Beglez.ua

» 16.07.2018 10:23 am

Всім привіт.
Був в цих місцинах в суботу.
Погодка "шептала", дощ падав майже кожні 30-40хв.
Клювала одна верховодка, її і вперлися ловити.
Хижак гуляв стабільно.
Була компанія з ночі яка мала в улові файного ляща.

Yuras

Повідомлення: 230

» 16.07.2018 03:55 pm

Хо-хо-ввв.. Всім привіт - це я, Дністерський бродяга, знову з вами. Ну що, розповім все по порядку. Виникла в мене ідея поїхати в цей раз на Дністер з ночівкою разом із сином та дружиною. Увесь тиждень я ретельно слідкував на сайтах за рівнем води в річці. Бачив що в переді фронт дощів, а це гірські потоки які миттєво піднімають Дністер, дальше кава з молоком, сміття, бадилля прощайвай рибалка. Теща сиділа в с. Нижня Яблонька і щоденно звітувала про реальний стан опадів в горах. Одним словом розрахував, що до суботи рівень води має втриматись в межах пристойного для рибалки.
Одним словом - виїзд 13.07.18р. о 7 год. ранку. Вибираю місце, що знаходиться нижче залізнодорожного мосту вниз по течії за островом. Два місцеві рибалки жаліються, що жодної покльовки з самого ранку не було. Вода чиста, але рівень потроху піднімається, зауважив один з рибалок. О 11 год. вони пішли пити пиво, зрозумівши що рибалки не буде. Я розмотую три спінінги, дружина з сином займається розкладанням палатки, їжі в холодок, дровами, очищенням місця де буде стояти палатка. Потім я приєдуюсь до них, як раптом біля 15 год. електронний (соловей) розливається своїм противним свистом на всю округу. Біжу с сином до спінінга, раз є сидит, розмотує плетенку з безінерційки, хоча тормоз закручений добряче, щоб в коряги без нас не завів. Починаю викачувати, що він робить, це не передати, справжні рибалки мене зрозуміють. Молю бога, щоб не зійшов з гачка або щоб не розігнув його, поводки з плетенки вже 0,25. Показався - красень без сумніву під 4 кг. Починаю підводити до підсаку що тримає син. А ось тут розумію, що проблема. Сину вже 15 р. а от досвіду в рибалках та роботі з підсаком зовсім мало (не вдався в батька і все), що поробиш - компьютерне покоління - інші інтереси. Він промазує підсаком раз- другий, я його по ходу вчу і тут він передньою дужкою підсаку, прямо йому в морду тиць. А бодай би воно, один гачок в морді коропа інший чіпляється за підсак, все - фортуна на стороні риби - 3 секунди і він пішов. :evil:
Малий звісив голову і пішов радувати маму. Початок зашибись. Перезаряджаю і чекаю, нікуди не відходжу. Біля 16 год. потяжка, фрикціон ричить і бежбожно плетенка ріже воду. Нікого не кличу, ще врічуть і знову зійде. Серце колотить, руки тремтять але слабини не даю, пробую розвернути, вдається. Підводжу і беру сам у підсак - ЄЄЄ.. витягую - троєчка. Йду тихенько показувати. Знову спінінги в робочий режим, благо погода гарна, а от на завтра знаю що все буде не так. Біля 17;30 (соловей) заливається кличе на допомогу. Син добігає перший, хапає спініг і тут халепа. Сазан пішов вниз за течією напролом там якраз над самою водою корчі з берега звисають. Плетенка чіпається за них. Я беру спінінг і кличу на допомогу весь свій досвід. Він тягне як дурний розмотуючи дальше фрикціо, там не меньше 5 кг. 15 хв. боротьби, але гілка дала йому мертву опору. Нижче кущів бачу як він вивернувся - це пі...ць не менше 6 кг . Як вивернувся на воді так відразу і все. Дальше сіпання гілок - прощай пружинка на кущах і грузило бульк у воду. Слів немає, тільки у роті все пересохло. Пішов відразу пляшку білого нефільтрованого влупив. Потім перекусили, крильця засмажили ну тут все для вас скучно... 19 год. Ку-ку я сиджу, давай покажи на що здатний який ти рибак. Все повторюється як в попередній раз, знову кущі але цього разу я беру спінінг і кінець його відразу під воду. Ага, ти думав що ми дурні і не вміємо вчитись на помилках. Самий хвилюючий процес виважування і беру в підсак -є 2,4 кг. Біля 21 год. витягнув ще одного на інший спінінг такого десь на 1 кг. все готуюсь до ночівки. А ні не все, вже біля 21;30 ми з сином відійшли по воду, та й на округу подивитись, дружина кричить, що сигналізатор свистить. Поки прибігли він розмотав плетенки метрів 30 і зійшов ще до нашого прибуття. Біля 23 год.взяв лящ більше 1 кг. і тут знову не повезло, один крючок в морді, другий за велику гілку що давно вже зачепилась одним кінцем за берег і так собі лежить. І що робити, хоч пливи туди. Залишив до ранку, там щось придумаю, може по гілці дупою доповзу.
Ніч.. Глухо як ніколи. Біля протилежного берега вивернувся сом, та такий наче якийсь рибалка впав у воду. Виповзка я не мав, а ті хробаки які зараз продають у магазинах, треба ще відпоювати валеріанкою, щоб вони живими до їхали до води. Посидів до 3 год. ночі біля вогню - тишина. Мої вже давно сплять у палатці. Я теж пішов спати. Ранок зустрів моросінням дощу. Пішов подивитись як там лящ. Ага, він відпочив за ніч і пішов собі жити дальше. Пружинка, гачки прощайте - рву ну його грець лізти у воду. Біля 9 год. впіймав підлящика на 800 гр. На опариша пішов у гороховій мастирці. Потім о 10 год. клюнув гарно заливаючи дзвоником беріг ще один лящ, цей вже на 1 кг потягнув гарантовано. Потім зловив 4-чи 5 голавликів на 150 гр. на пружинку з кашею на гачку опариш -(відразу відпустив). Потім вже голавлик на 400-500 гр. Погода накрилась, дощ кожні 30 хв. вітер. Все, я зрозумів що це вже все. Ледве поснідали в перериві між дощем. Напроти місцеві рибалки, посиділи до 12 години ранку - нічого не зловили і пішли до дому. Я випросив у своїх до 14 год. посидіти, поки зберемось - дати мені шанс. 13 година - вже все зібрано, вони сидять у машині і мене лають поїхали та поїхали. Навіть сигналять на зло. В мене тільки один спінінг закинутий . І тут на тобі, біля 13 год. різкі ривки спінінга, раз другий, підсікаю - є. Тягну, дуже мордою стукає. Побачив його вже через товщу води, такий на 1,5 кг. вийщов на середину течії, ще декілька раз сіпнувся і все - зійшов зараза. Ну невезе. Навіть не знаю чого більше в мене було цієї рибалки, везіння чи невезіння. Ось така вона рибалка на Дністрі. Розкажу маленький секрет. Коропа ловив на мастирку перемішану з мятою картоплею + пшенична крупа не дуже розварена щоб розсипалась і все це добре перемішую, але щоб не було сильно туге. Після цього на березі при насадці на пружину змочую в піні пива білого нефільтрованого. Сам пью наливаючи собі в велику гальбу а піну зачерпую і розмішую кашу, на гачках медові пуфікі. Ну от і все. Всім гарної рибалки. От дітько хотів загрузити такі гарні фото з рибалки - сварить що завеликий файл. Як його зменшити. Потім попробую щось зробити. Клас - вийшло загрузити, дякуючи підсказкам Pavel K.
На фото якось не відчувається реальний розмір риби. От наприклад - плотичка що загубилась в кінці хвоста меньшої рибини, розміром на ладонь, навіть трохи більше. По ній можна реальний маштаб інших риб сприймати .
Приєднані файли
image-0-02-05-486037f8df385e847b38e5dd28169979abe9dc51d297312462af8304ad7a839d-V.jpg
IMG_20180714_144234.jpg

Beglez.ua

Поперед.Далі

Повернутись в р. Дністер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей