Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Просто Дністер, без адреси :)

Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Просто Дністер, без адреси :)

» 07.10.2007 02:50 pm

Дністер:
приїхали ще було темно, але було вже видно що рівень в принципі нормальний. Коли почало світати щось затривожив стан води, здавалось що сплошний мутняк, на літніх місцях риби не наблюдалось і взагалі після повені дуже сильно змінився рельєф, думаю що після весни більшість місць потрібно буде шукати знову :) (за що і люблю Дністер). Вирішив спробувати половити в маленькому заливчику на тихій воді, на 3 забросі удар, секунда і зріз воба (ловив без поводка), розізлився і вирішив що обідчицю накажу, ставлю 10см поводок і на першому забросі удар і дуже гарне виважування. Щуку на Дністрі я ніколи не ловив, але скажу всім що Дністровська осіння щука показала себе справжнім бійцем і в порівнянні з озерними варіантами потрібно вагу щуку множити на 2. Через 3 заброси знову удар і знову красочне виважування, кум кинув фідер і почав підтягуватись до мене, я відповідно передзвонив ще одному напарнику і сказав щоб і він підтягувався. Поки вони дійшли я взяв ще одну, і при них взяв ще 2шт. Кум теж відзначився і взяв 2шт, Генка пролетів ... Куму теж сподобалось виважувати дністровську щуку мегою, вообщем прийшлось її волоком витягувати на берег - взяти руками не було можливості пістійні жими і кидки вверх по течії :D
Після обіду вирішив спуститись вниз по течії з прицілом на щуку в заливах, щуку не знайшов, але знайшов бій жереха, такого бою за всю історію рибалок на Дністрі я не бачив, тепер з легкістю відрізню бій жереха від голавля. Бачив екземпляри більше 3 кіл, вообщем хвіст був розміром з 2 мої долоні. Лупив він майже в одному місці, я й місце для забросу вибрав хороше, але спокусити його в мене не вийшло, майже не вийшло, все таки на ужгородський стік була атака але холоста :( а кращого уокера в мене не було (не взяв). Всякі мінохи він ігнорував, бесполезно воду я не хлистав, тобто чекав поки він вийде і тоді підкидував йому воб, майже як полювання. Таке враження, що полював він стаями, тому що в певний період часу бій виникав відразу в 3 місцях, які не були сильно віддалені один від одного.
P.S. рибалка була дуже видовищна, і однією з найкращих, які запамятовуються назавжди.
P.S2. з хитрим місцевим шереспером я ще зустрінусь :)
web_0367.jpg

tosi

Повідомлення: 1418

Re: Просто Дністер, без адреси :)

» 10.02.2008 09:13 pm

Ну поки я ганяв шари (рейтинг по більярду) делегація львівських рибаків ,по скромним підрахункам 4 машини...,бомбили Дністер :twisted: Єдине що втішило-майже відсутність кльову.Але розвідка донесла що пару судаків взяли..Ну і вже відомий пан Володимир не забув щось зробити перед рибалкою :D :D -бо не можу пояснити таке щастя :D :D На 9 см.зелений твістер,на 12 грам.джиг головці з офсетником отримав один сход і один жерешок на 1460 грам
2.jpg

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 19.03.2008 04:17 pm

18.03.2008 - Відкрив сезон і протестував :f1: куплений у Києві 782 Луміс (1,75 - 8,75гр; 1,98м суцільний).
Були на Дністрі (секретна точка мого товариша 8) ). Рибалка вдалася - навіть покращив свій особистий рекорд по судаку з 1,7кг - до 2кг110гр. Палочка виявилася фартовою - всі 5 ударів реалізував : 4 пістолети 450-600гр поїхали у Львів, а ікрянку після зважування відпустив (щоб совість не мучила) у хорошій фізичній формі в рідну стихію.
Товариш оцінив мій вчинок - майже як подвиг Гастелло :laugh1 :D .
PS: Фото і відео передам Вові і попрошу щоб приєднав - в Мене щось не виходить :oops: .

reno72

Повідомлення: 142

» 20.03.2008 02:30 am

Під впливом описаного вище зовсім забув згадати - що товариш вз"яв 1 судачка - 700гр і ляща -1кг 40гр (зловив за плечі) після чого почав Мене переконувати - що приїхав Він ловити виключно ляща, а судачок - це випадковий прилов і все випитував - чи не їв Я чогось в дитинстві :wink: - шо Мені так поперло... :D :D :D .
Вода була досить каламутна і потихеньку піднімалася ( з 7,40 до 14,00 піднялася десь на 15-20см).
Всю рибу Я зловив на Предатор-2 - зелений з чорною спинкою на 12,5гр головці Мустад.
На даний момент відіспався і відійшов від ейфорії - ЗНОВУ ХОЧУ НА РИБАЛКУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

reno72

Повідомлення: 142

» 21.03.2008 12:33 am

Прилагающаяся к отчёту фотосесия :f1:

1.JPG
2.JPG
3.JPG

4.JPG
5.JPG
6.JPG

7.JPG
8.JPG
9.JPG

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3283

» 12.04.2008 08:10 pm

1-ий заброс, 3-ий оборот, удар і фрікціон заспівав. Костя радісний, а я швиденько відкладаю свій комплект і витягую фотик, при цьому постійно повторюю щоб він не спішив :) , так як дуже хотів зафіксувати задоволеного і зосередженого кума. Трошки виважування і почалась фотосесія.
IMG_0945_web.jpg
IMG_0954_web.jpg
IMG_0955_web.jpg

Після фотосесії кум відпускає красеня на ВОЛЮ. Орієнтовно за 10 хвилин і я свого підтягую :)
IMG_0956_web.jpg
IMG_0960_web.jpg
IMG_0963_web.jpg
IMG_0965_web.jpg

Мій брат-близнюк Костіного і також додому, відкормлюватись після нересту смачною уклейкою.
Костя взяв на 2-х дюймовий силікон колору бузок, а мій вподобав самурайське колєбло :)
Пізніше я ще взяв 2-х лобастеньких. Бейбік повністю виправдав покладені на нього сподівання, в сезон буде серійним вбивцем :)

P.S. хлопці теж відловились, але думаю що вони самі напишуть :)
Востаннє редагувалось tosi в 12.04.2008 08:47 pm, всього редагувалось 2 разів.

tosi

» 12.04.2008 11:04 pm

...а третий жерешок не заставил себя ждать, часа не прошло- и младший братик двух предыдущих уже учавствовал в фотосессии :) И сразу был отпущен в родную стихию. Артему удалось выманить "злющих-хитрющих" окуней, а после мы еще и по лобстеру выловили. P.S. Жерешок и лобастые соблазнились на Rigge 35F. :)
1-001.jpg
2-001.jpg

A_K

Повідомлення: 236

» 11.05.2008 01:38 pm

водичка ще занадто холодна, для весняного загострення кльову головня і він ще тримається дна, але потрошку починає активізовуватись :)
IMG_1046_web.jpg
IMG_1043_web.jpg
IMG_1040_web.jpg
IMG_1035_web.jpg

tosi

» 11.05.2008 03:01 pm

Були сьогодні з Solt-ом і Віталіком. Вдалось зловити, відчути і побачити всю хижу дністерську рибу. Приємно що лишились місця на річці куди можа поїхати і послікуватись з рештками Дністерської іхтіофауни ане тільки з сітками і сміттям (хоча без цього звичайно ж не обійшлось). Перелік риби зловленої на кастинг вдалось доповнити окунем. Solt за відсутності "нормальної" воблеркової палки по трохи перекваліфіковується в джигіта (чудеса творить з людьми Lunakia) - до переліку риб яким тепер не втекти додався сом(-ик).
Віталік ще далі під дією "Вінницького фарту" - фрикціон піщить як може але риба не сідає.

BITR

Повідомлення: 781

» 11.05.2008 08:16 pm

Привіт ! Як Вітя написав сьогодні славно провели ранок. Були "ізнєчтожені" пару сіток.
Так як ловили в місцях з глибокими ямами, та коряжником, то пробували діставати судака силіконом (пообривався я сьогодні досхочу), але був винагороджений соміком (темний вормс Ямамото) (попробую прикріпити фото). Де не де бухкав жерешок, Рівень в річці впав, колір - кава з молоком. Хлоці наловились "покльовок", Вітя ще достав окунька, і попромивали приманки... життя стало налагоджуватись :))

11052008(сітка).jpg
Сітка
11052008(1).jpg
сомік

2 Z_Soul : Це питання не по темі, але два слова. Мені ця палка найкраще підходить для берегового джига, вертушок і т. д. Недобре нею тільки твічити %) всетаки довга, хоча і з швидким строєм.

Solt

Повідомлення: 305

» 15.06.2008 11:30 pm

в суботу 14.06 Дністер не зовсім порадував :( хоч успіх і були але чомусь очікував більшого. Спочатку на обратці взяв жерешка, розмір не мій тому назад в воду. Пізніше і кум відзначився голавліком. В загальному дуже погано, пройшли надзвичайно гарні місця, а голавль був в коматозі, хоч іноді і проскакував, але це не кльов, та й взагалі майже вся риба ловилась вкрай погано :(
IMG_1216_web.jpg
IMG_1218_web.jpg
IMG_1224_web.jpg

tosi

next generation

» 22.06.2008 09:53 pm

2-га рибалка на Дністрі проходить дуже погано :) але разом з тим є кому передавати зміну :) поки що малий мій дуже полюбляє "Бабалку"

IMG_1237_web.jpg
IMG_1280_web.jpg

tosi

» 22.06.2008 10:19 pm

2 тосі : Мусисиш купляти спін малому, якийсь SUL, ы полегшену катуху, бо той для нього товстуватий ;)

А наш хрестовий похід відбувся наславу - в плані відпочинку (на фото один з хрестоносців, зі своєю зброєю ;))

22062008(002)_resize.jpg
22062008_resize.jpg

В плані улову не дуже, по потрібно було їхати, а кльов якраз почався ;)
В "общєм" на двох рибаків декілька кленів, окушат,- я з "0" - зато поплавав, в повному спорядженні :( Добре що мобілка, і ключі від машини вижили. Обовязково, куплю собі непромокаємий гаманець, для мобіли, ключів, і документів... Давно збирався, думав обійдусь.... ;)

Solt

Повідомлення: 305

чий день ...?

» 31.08.2008 03:09 pm

Місце - Дністер
Компанія - mishka, SWAN, tosi
mishka (без рибалки місяць) :) я і SWAN вирішили провідати Дністер, - ціль судак :) хоча байдуже що, але все одно орієнтація на судака :). Прибули на місце, розійшлись в різні сторони. В мене на перших забросах невнятний тичок, потім внятний зріз приманки зубастою, потім парочка окуньців і один голавлік на МДЖ улюбленого колору, ще за декілька хвилин на прямій течії щось хапонуло, рвонуло вверх по течії а коли я спробував перекинути його через коряжку, воно успішно свалило - так і не знаю що це було :D . Мені відзвонився SWAN, сказав що Артем взяв нашу ЦІЛЬ, тобто судачка, в Богдана сход жереха, по словах дуже хорошого жереха, ну і потім різного роду покльовки. Після обіду вирішили "поманьячити", тобто УЛьтраЛегкими снастями поволоскати приманки, хоча я й до цього ловив 781 :), я пішов на течію ловити окуня, тому що на більш спокійних місцях задовбували окуньці з мізинець, Богдан вирішив зловити лобастого, а Артем вирішив зашаритись і покурити бо він і так вже зловив ЦІЛЬ. Трошки згодом вирішили переїхати на Стрий/Дністер. Ми з Богданом пішли на перекат а Артем в інше місце. Ловили недовго, іноді влітав окунець, під закінчення рибалки Богдану влетіла гарна щучка, кажу гарна тому що взята була дійсно на УЛьтраЛегку снасть, спін 781+моно 0.11+твістер 1,5дюйма на 1,5гр джиг-головці. Підтягується Артем зі словами "сьогодні не МІЙ день..." ну і розказує свою боротьбу з соміком орієнтовно 3-4 кіла. Переміг сомік, але не через легкість снасті, хоча якби була якась швабра то звісно його можна було викинути на берег ні нащо не зважаючи (але ми ж не шукаємо легких шляхів - така рибалка НЕ цікава :) ), а переміг він через те що після чергового підйому рвонув вертикально вниз і перетер шнур об каміння.
Висновок: рибалка видалась дуже позитивною, якось було так спокійно, дякую хлопцям за компанію
P.S. для Артема взагалі як на мене дуже вдалою, і соміка потримав і ЦІЛЬ зловив :wink:
P.S2. вибачаюсь за якість фоток, брав нове фоткало, ще не зрозумів як ним потрібно користуватись :oops:
P8290119_web.JPG
P8290116_web.JPG

tosi

от за що я люблю УЛ ...

» 06.09.2008 11:09 pm

Місце - верхів'я Дністра
Компанія - відсутня :)
Музика - artist Dire Straits, composition "You and Your friend"
по дорозі на річку мене супроводжувала дуже гармонійна музика, яка була дуже схожа на мій настрій :) спокій і внутрішнє задоволення, мабуть у кожного перед рибалкою саме такий настрій, або у всякому разі мені здається що так має бути :) снасть збирав теж згідно настрою спокійно і розсудливо :) Дав собі установку трохи приділити часу мікроколєблу, самурайські вироби відповідно не були байдужі різноманітній рибці, перший як і очікувалось був чаб
IMG_1615_web.JPG

потім ще декілька чабіків але на більш гламурний розкрас цієї ж колєбахи, тут вже вибачайте фотки не робив (щоб колєбаху не палити :lol: ) Пішов далі, так як знав що трошки нижче є цікавий перекатик, правильно став і 10-15хв просто спостерігав що взагалі робиться :) майже під ногами помітив табунець карасиків, які мабуть відкормлювались перед зимою, поставив "правильну колєбаху" і задався ціллю зловити карася :) десь на 4 проводці вже під бережком один знахабнів і вискочив з під каменя за колєбахою але в останню мить щось запідозривши розвернувся з смачним чмоком як справжнісінький чаб :) ще декілька проводок і колєбаха робить своє діло :)
karas2_web.JPG

вибачте що замурзаний, але трошки розпереживався :) боявся що злетить і я не зафіксую "злосного хижака" :) Далі були чабіки
IMG_1623_web.JPG

і на МДЖ також
chubMDG2_web.JPG

і знову колєбаха :)
chubRenge_web.JPG

Так як чабіків я наловився, колєбло знову підтвердило свій статус :) вирішив половити окунька (ну люблю я таранку :) ) на одній з проводок спокосулась щучка, що характерно, неодноразово помічаю при використанні маленьких приманок, зубаста бере приманку ніжно, досить часто засікається за сам край губи
zubasta_web.JPG

а от більші приманки досить часто зрізає :( так як я побачив що щучка шкоді приманки не завдасть, трошки заставив її позувати :) ось один гарний розворот
rozvorot_web.JPG

Ну про окунів писати не буду, тим більше і фотки не викладав, скажу просто що взяв десь близько 2-х десятків. Більшість риби була випущена, крім окунів і карася :) окуні татові до пива, а карасик сину (любить хвостики жарених карасикі обїдати).
Назад їхав ще спокійніше, швидкість орієнтовно 60-70км/год :) музика таж сама Dire Straits правда композиція вже була інша :)
Отака гарна рибалка вийшла :)
P.S. вибачайте за велику кількість букв :oops:

tosi

Далі

Повернутись в р. Дністер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей