Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Правила любительського і спортивного рибальства

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Re: Правила любительського і спортивного рибальства

» 12.04.2013 06:34 pm

http://ryboohorona.lviv.ua/news/256-proekt-pravil-lyubitelskogo-ta-sportivnogo-ribalstva.html-тут прект нових правил.Велике прохання переформувати-бо читати неможливо,і скинути мені в лічку.Щось мені вони нагадують старі...Особливо здивував пункт про умертвлення живця перед насадженням :) Основна наша задача не прийняти "поняття НЕРЕСТ" який нам тупо навязується.Під нерестом я розумію що риба кидає ікру,запліднює,і можливо охороняє.Я не приймаю поняття що НЕРЕСТ-це заборона ловити іншу рибу (яка ще не або вже віднерестилась)чи перебувати на річках чи озерах моєї країни :!: Тому і бардак в країні-путають і присвоюють предметам інші поняття.Якщо ми не відстоятимемо ловлю цілий рік (крім риби яка в цей момент нереститься),цивілізовану ловлю (к-сть шт і розмір в см),з денною нормою(логічною, а не напакуватись щоб сусідям хватило),нехай буде з лізензіями(щоб гроші були на охорону і зарибленння),правильними снастями (а не 15 ленінградських спінів на 150 м ріки+45 донок на ніч чи кружків і жерлиць) то ВОНИ нам всучать "нові" правила .Такі ж самі,які позволяють бракам бути всюди,а рибалкам сидіти вдома.Правила які заставляють нас відноситись до рибохорони як до ДАЇ чи "не тої орієнтації".а не як до людей які охороняють НАШУ з ВАМИ природу,друзів ,які ,похрен погода,мусять виїхати і забезпечити порядок на річках і озерах.Правила які односторонньо трактуються в сторону покарання, а не запобігання.Ми до сих пір боїмося (чи не сприймаємо) позвонити в інспекцію про факт браконьєрства.Вони до сих пір не мають можливості АДЕКВАТНО реагувати (ні машин,ні снаряги,ні потрібної к-сті натренованих молодих людей).Атас який тупік -і все це можливо змінити прийняттям НОРМАЛЬНИХ.зрозумілих для людей,правил.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 12.04.2013 09:34 pm

пункт про умертвление живца присутствует в правилах многих стран, в том числе, например, и у англов...
тут вопрос в другом: если там кто-то умный начал такие правила (с этим пунктом) копировать, то пускай копирует ВСЁ - тогда наши проблемы отпадут сами собою :)

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3813

» 12.04.2013 09:59 pm

....а теперь почитал...сначала умилило, потом посмеялся...а подумав, заволновался...
умилило разрешение ловли подхватом, а сачком (подсаком) рассмешило..
а когда прочёл про соревнования не чаще 1(ОДНОГО!!!!) раза в полгода на одном и том же участке, то подумал, что карповому движению пришёл гаплык, т.к. на большинстве водоёмов больше одного турнира в год не проведёшь, но когда прочёл, что размер крючка не должен превышать 10 мм :o , то понял, что это не просто гаплык - это полный пи......пи.....пи.....
догадываюсь, что это касается и некоторых других видов рыболовного спорта :(
вывод: когда читаешь предложения по спорту (соревнования),слёзы мешают говорить :roll:
ЗЫ: обратим внимание, что просто так скопировать текст не получается..интересно, почему?

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3813

» 12.04.2013 10:05 pm

Там не кто-то умний...Там все як і всюди в середовищі бюрократів.Більший член дав наказ меншому члену,той просто копіює старе і включає "тіпа щось нове".Їхні мозги не встані зрозуміти просту річ-не можна створювати щось фундаментально нове на старому фундаменті (де фундаментом є ментальність і розвиток соціуму).Щоб створити кардинально нове треба йти з чистої сторінки.Маючи з собою досвід і добуток більш успішних.Якщо основою нових правил буде та срань з 199. року,то вся галузь охорони природи буде браками ,вони будуть вимушені жити за рахунок риби,лісу,тварин і гравію.Не має різниці як:чи самі ,чи з залученням нижчих прошарків суспільства.Вони не будуть мати ні машин,ні зброї,ні грошей.Ніхто не буде ні зариблювати,ні берегти.Основними критеріями результату їхньої роботи будуть штрафи.Не к-сть риби,не якість води,не чистота дна в річках,а банальні штрафи.Картина буде така як сьогодні:немає риби,ріки замулені,зариблення немає...але факт роботи є.Я не знаю яким чином стукати в бошки тим в кого головне життєве гасло:"нє жили багато-нефиг начинать".Зміна правил поведінки на озераз і ріках-це вплив на свідомість народу.Це шлях до цивілізації,до нормальних зарплат,до поваги в суспільстві.Це поповнення бюджету країни,це постійні надходження грошей від рибаків (цифри не знаю,але нас багато),це гроші на які утримується вся структтура охорони+відновлення+зариблення.Якби ще якись член в ВР зміг пушурупати мозгами і просунути європейські закони рибальства,то відразу отримав би пару плюсів:євроінтеграція,бабло ,+структуру яка самозабезпечується(а не з бюджету грошики клянчить).
Пи.Си-текст мені добрі люди :) скопіювали.Читав-бігав курити.Комусь треба-кидайте в лічку мило-перешлю,або тут Хтось виставить.Просто тут шкода місця на ту фігню.Про спорт взагалі потішило-самі в своїх халупах позасирались по вуха і в святе лізуть.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 17.04.2013 12:21 pm

.. до правил зробити поправку в підводному полюванні(більш ретельніше, жосткіше) ввести зміни, оскільки є випадки коли величезні кількості риб вибивають підводники і ще щоб чіткіше було зрозуміло про Чевонокнижні види риб

Я би взагалі заборонив підводне полювання на прісноводних водоймах, як би це обідно (або несправделиво) комусь не прозвучало! Концентрація великої риби на наших водоймах невпинно наближується до нуля. Знищуючи великі особини риби, знищується потенціал відновлення виду. А на наших малих ріках та озерах у риби практично немає шансу кудись сховатись чи далеко втікнути. Все одно наздоженуть, відшукають, загонять в кут і продирявлять. :(

RYM

Повідомлення: 137

» 17.04.2013 03:59 pm

Ніяких категоричностей!! Я також не в захваті від підводників (напевно сам це не відчув і не зрозумів).Але вони від цього балдіють нічим не гірше ніж ми від вудочки чи мисливець від рушниці.Тому для них так само потрібно створити правила відстрілу і все.Хочу нагадати що багато підводників дають інфу про сітки,яких ми не бачимо.Навіть "незаконно" роблять з них решето :) Тому хочуть хлопці плавати і стріляти-прошу дуже.Тільки по людських правилах.Нам про себе треба подумати-50 жерлиць,18 спінінгів і ще 30 донок на ніч,не говорячи про 35 кг підлящика чи 18 щук на кукані...

ryvak
Львівський карповий клуб

» 19.04.2013 10:49 pm

Перебуваючи у відряджені у Києві, мав можливість прогулятись набережною Дніпра, порозмовляти з рибалками, поспостерігати за риболовлею.Побачивши улов і свідчення рибалок, для прикладу про таку рибу як плотва.Виникла вмене така думка що в правилах мабуть не найкраще врахований пункт:Мінімальні розміри (в см) риб і водних безхребетних, дозволених до вилову рибалками-любителями. Адже в наши водоймах мінімальний розмір плотви це 18 см, на Дніпрі найменшої в улові неспостерігав вся на вигляд від 150 до 800 гр.В нашому ж регіоні плотву розміру 18см важають пристойною, як мінімум "тараночного розміру". Тай середньостатистична для прикладу в Добротворі недотягує до того і в багатьох наши водоймах.Це стосується думаю і решти видів. Незнаю як буде в наступних правилах, але цей пункт як намене також потребує коректування. Думаю що всі ці букви закону, не є основним до покращення ситуації вцілому, але якщо ми не підкоректуємо їх то і надалі будемо часто нарікати на всякого роду несправедливість стосовно нас з боку рибінспекції

n.best

Повідомлення: 99

» 05.05.2013 01:12 pm

По темі з сайту Спортфішинг.

Открытое обращение к Президенту Украины,
Верховной Раде Украины, Кабинету Министров Украины,
Гражданам Украины и общественным организациям.

В связи с вступлением в действие с 01.06.2013года Закона Украины «Об аквакультуре» и приведением других законодательных актов в соответствие к принятому закону Агентством Рыбного хозяйства Украины разрабатываются новые «Правила любительского рыболовства». Подобный подход в этом вопросе сохраняется еще со времен Советского Союза, когда правила любительского и спортивного рыболовства утверждались постановлением Совета Министров. С момента приобретения Украиной независимости эти правила регламентировались постановлением Кабинетом Министров Украины. Данная практика реализуется и сегодня, что на наш взгляд является устаревшей тенденцией. Ситуацию, когда структурное подразделение центральной исполнительной власти разрабатывает законодательный акт, который впоследствии, само же и собирается реализовывать, считаем недопустимой.

Принимая во внимание то, что данные правила регламентируют реализацию прав граждан, закрепленных в Конституции Украины, как то право, что земля и её недра, атмосферный воздух, водные и другие природные ресурсы, находящиеся в пределах территории Украины, являются объектами права собственности украинского народа (ст. 13), а также каждый имеет право на отдых (ст. 45), то реализация этих прав относится к полномочиям Верховной Рады (ст. 92), и они должны регламентироваться отдельным Законом Украины.

Учитывая все выше изложенное, общественная организация «Центр социальных инициатив «Укртерра»», считает нужным выйти с законодательной инициативой о необходимости принятия отдельного Закона Украины «О любительском и спортивном рыболовстве». Мы понимаем, что согласно ст. 93 Конституции Украины, право законодательной инициативы принадлежит Президенту Украины, народным депутатам Украины и Кабинету Министров Украины, поэтому и приняли решение открыто обратиться ко Всем за поддержкой этой законодательной инициативы.

Принятие данного Закона позволит защитить права сотен тысяч любителей рыбной ловли и существенно повысит культуру общения между рыболовами-любителями и работниками рыбоохраны. В случаях нарушения прав рыболовов-любителей работником рыбоохраны, последний будет нести ответственность не за превышение должностных полномочий, а за нарушение Закона.

Хотелось бы обратить внимание, что в редакции действующих правил любительского и спортивного рыболовства большое недовольство среди рыболовов-любителей вызывает норма вылова в 3 кг., превышение которой влечет за собой привлечение нарушителя к административной ответственности, а также к начислению ущерба, принесенному водным живым ресурсам водоёма. C введением новых такс исчисления ущерба, создан прецедент когда при превышении нормы вылова всего в 1-2кг., сумма ущерба может составить более 1 тыс. грн. Подобное положение вещей является недопустимым. Считаем целесообразным разработать механизм выдачи и законодательно утвердить всеукраинские и региональные «отловочные билеты» строгой отчетности единого образца с нормой вылова 5 и 10 кг. Внедрение новых норм вылова позволит любителям рыбной ловли на законных основаниях увеличить свои уловы, а также наполнить бюджеты всех уровней дополнительными средствами, которые можно направить на восполнение водных живых биоресурсов, для осуществления региональных программ с целью реализации «Национальной программы экологического оздоровления бассейна Днепра». По нашим расчетам сумма доходов от внедрения нового механизма может составить 50-70 млн. грн. в год.

Для успешного внедрения нового механизма необходимо законодательно запретить выделение участков, определенных под любительское рыболовство на водоемах общегосударственного значения, каким либо организациям и предпринимателям. С целью разработки качественного законопроекта необходимо привлечь к работе над ним научные институты и общественные организации, осуществляющие свою деятельность в этом направлении, а также изучить в данном вопросе опыт государств Европейского Союза.

Надеемся на поддержку широкой общественности и государственных лиц.

Автор программы экологической инициативы «Спасем Днепр Вместе»
Главный редактор газеты« Рыбацкий Вестник» 2010-2012гг.
Президент общественной организации «Центр социальных инициатив
«Укртерра» Игорь Резников.
г. Запорожье, тел. 067-634-70-73 e-mail: сsi.ukrterra@gmail.com
29.04.2013г

pavlikua100

Повідомлення: 391

» 07.05.2013 10:06 pm

І знову не зрозумілі мені ініціативи. Я хочу запитати НАВІЩО ??? От не так давно ГРУ "доініціювалась" штрафи за червонокнижні види попіднімали, і що, хто від цього виграв РИБА? чи може інспектор, чи взагалі ніхто? А якщо там де я живу, крім червонокнижних видів ніяких інших видів і немає. А може, замість того щоб ініціювати занесення майже усіх видів риби до червоної книги, попробувати щось зробити для тих видів риби, як приклад дозволити відстріл електриків, сіточників та рибінспекторів.
Зміна законів, правил чи постанов не призводить до автоматичного їх виконання.
НАВІЩО це все, коли у нашій країні не існує жодних ознак державності окрім Герба та Прапора.
Я током не б"ю, сіткою не ловлю, дрібну рибу відпускаю. Чому? Мабуть тому, що колись у голові щось переключилось (не тільки що до риби), і це переключення відбувається у багатьох та нажаль не у всіх. А ті у кого не переключається ніколи з часом стають правоохоронцями, митниками, суддями, прокурорами та ін. гм. Може простіше допомогти їм переключитись, ніж постійно змінювати закони та правила.

Фуууууу. Вибачайте, щойно з ріки, купа браків, сіток (морена йде) а інспектора жодного, і шо з тих правил.

Ну і що до ініціативи у пості вище.

1. Навіщо рибаку 10 кг риби
2. Тема з продажем ліцензій (у тексті хитро написали «отловочные билеты») на вилов ????? Яке миле для Українця слово ЛІЦЕНЗІЯ, у будь якої ЧЕСНОЇ людини, що мешкає в Україні це слово викликає огиду і асоціацію з словом корупція.
3. "По нашим расчетам сумма доходов от внедрения нового механизма может составить 50-70 млн. грн. в год." БІНГО ось воно, благо для риб(и)(мафії).
А як там з тими грошима що риб промисловці платять, їх хтось порахував, вони пішли на благо водним ресурсам.
4. "Принятие данного Закона позволит защитить права сотен тысяч любителей рыбной ловли и существенно повысит культуру общения между рыболовами-любителями и работниками рыбоохраны. В случаях нарушения прав рыболовов- любителей работником рыбоохраны, последний будет нести ответственность не за превышение должностных полномочий, а за нарушение Закона."
Ну просто цирк, покажіть пальцем хто поніс відповідальність за "превышение должностных полномочий" а після цього поясніть мені з якого дива, після прийняття нових правил, хтось понесе відповідальність за "нарушение Закона".
До речі "превышение должностных полномочий" це і є "нарушение Закона"
Змахує на добре продуману агітку, за якою є хтось хто буде ділити ці "50-70 млн. грн. в год"
В Україні постійно усі та усе змінюють, корегують, приймають та ін. переконуючи нас що це нам на користь. А я знаю одне якщо щось змінять то буде тільки гірше.

"Разруха не в стране, а у нас в ГОЛОВАХ"

potenciometr

Повідомлення: 61

» 29.07.2013 05:45 am

рузья и единомышленники!
Уважаемые рыболовы-любители, спортсмены и подвохи.

Это еще проекты. Но уже официальные. И сроку на подачу поправок у нас мало. Прошу ознакомиться и присылать мне свои мысли, замечания и критику по ним. ГРУ важно знать ваше мнение прежде чем озвучивать что-либо в СМИ и госорганах. Тем более что данные документы имеют реально важное значение для всех нас.

Согласно информации, озвученной на Общественном совете при Госрыбагентстве, в рабочей группе по разработке данных проектов участвовали в качестве общественных экспертов Чистяков А. (ВГО "АРУ") и Липинский В. (ЧОГО "ГИР").

Официальные публикации:

1) проект Порядкаhttp://darg.gov.ua/_proekt_postanovi_kmu_pro_0_0_0_1073_1.html
2) проект Правил - сначала был размещен на Львоврыбоохране http://ryboohorona.lviv.ua/news/256-proekt-pravil-lyubitelskogo-ta-sportivnogo-ribalstva.html (после того, как его разослали по территориалкам в области), а затем его оттуда зачем-то прибрали (когда пошло обсуждение по форумам). Но в ответ на запросы рассылают его по email, так что пока берем за основу эту редакцию.

В любом случае Правила от МинАПП будут базироваться на принципах, прописанных в утвержденном КМУ Порядке.

P.S. Обсуждение на форуме ГРУ http://www.ribaki.org.ua/forum/showthread.php?t=1688

Проект Правил от Ивана Щевича -http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic.php?p=7461#p7461

С уважением,
Нелипа Aндрей Владимирович
ВОО «Громада Рибалок України»
Тел. (моб.) +380675057378
CV: http://www.avn.kiev.ua/wiki
WEB: http://www.ribaki.org.ua/

Pavel K

Повідомлення: 2644

» 04.03.2014 05:32 pm

:!: :!: :!: Тут уважно читаємо нові правила
1.https://docs.google.com/document/d/1IUmKL98B1Pne5SIzcE3XZy19U-h-If7XtoH5pPhngIo/edit?pli=1
2.http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic.php?p=7461#p7461
3.https://docs.google.com/document/d/1aJs2fQT28UgyvU3yBwp50qan7CiJ5NXN-Uf-b-IViKs/edit
Ми мусимо створити нові правила і подати їх в ВР.Щоб ми мали нормальні закони!!!
Тому приєднуйтесь до їх створення.обговорюйте :!:

ryvak
Львівський карповий клуб

» 11.03.2014 11:36 am

Всім привіт!
Найперше дякую п.ryvak за ці попередні матеріали правил.Хочу від себе виловити корекції до наступних пунктів:
1.3. допуск до рибальсва і умови допуску:
- рибацький квиток
- ліцензія на риболовлю
- виловна карта, карта підводного рибалки
Досить гарна ідея(особливо, якщо частина грошей від цього потрапляла б для зариблення озер, річок) Та враховуючи теперішні реалії в Україні як на мене це зарано. Для прикладу уявити ситуацію: люди які живуть в селах поблизу яких розташовані річки, озера напевне не так радо приймуть ідею коли за риболовлю потрібно платити, а це в свою чергу буде породжувати ворожнечу між тими хто платить і не хоче оплачувати, також буде великою спокусою до розбрату. Як на мене таке впровадження потрібне і навіть корисне, але поступово і з донесенням інформації для всіх людей, яка ціль цього

2.7. Рибалка з картою рибалки має право надати члену своєї сім”ї одну із своїх
вудочок для риболовлі без оплати ліцензії та без карти рибалки.
Для прикладу це можна розуміти так:я з дружиною можемо рибалити на одну карту? А вилов загальний і по видах залишається для однієї людини чи з урахуванням обох?

3.8. У випадку виявлення зниження чи підвищення рівня води, замору, зміни кольору
води, появи жирних плям, ненатурального запаху та інших відхилень від норми,
рибалка зобов”язаний негайно повідомити про це в найближчі органи влади, або
підрозділ рибінспекції, чи міліції.
Це досить не поганий пункт, буду сподіватись, що відтепер він буде і насправді працювати. Маю досвід інформування рибінспекції вони перенаправляють в екологію, а там ніякої відповіді ні після ел.листів ні дзвінка. Для прикладу багатьом відомі викиди в р.Стрий так звані «соплі», не знаю чи вони мали причетність до масової загибелі цієї зими морени, та все ж думаю що і позитиву не вносять до стану річки.

4.3.4. Заборонено:
а) переховувати і забирати рибу меншого, ніж дозволений, розміру.
б) продавати або роздавати виловлену рибу на місці лову
От із роздачею це, як на мене трохи різке питання припущу що наловив 5 кг риби а мій напарник нічого хіба не поділитись з ним?

д) ловити багрінням
Варто доповнити список(сітками, екранами, ел.струмом і ін.)а за ел. вудочки пасувало б жорсткіше покарання, адже припусти, що мешканець села і не знає, що сітка заборонена то така техніка як ел. Вудочка це справді свідомий крок до великої шкоди

4.4.4. Риба, яка є сорною: чебак амурський, канальний сом та інші не дозволено випускати
назад чи в іншу водойму.
Хоча нам вона часто надокучає, особливо коли очікуємо чогось соліднішого та я не погоджуюсь з тим що її неможна випускати, бо це може спонукати викидання її на берег, що ніякому разі недопустимо, те, що нам може видаватись, що ця риба малоцінна з роками можуть наші діти чи внуки шкодувати. Добре булоб якось гарно додати пункт зариблення водойм, в старих правилах було заборонено переселення риб між водоймами, хоча в багатьох випадках це було б корисно

6.1. Розміри риб, дозволених до забирання (викладені в таблиці)
Цю таблицю вартувало б також проредагувати відповідно до умов нашої місцевості, для прикладу вже раніше описував, що таж плотва розміром в 18 см для нашого регіону не така часта у виловах, для р.Дніпро зовсім інше

6.2.1. Заборона вилову:

- червонокнижних круглий рік
(оскільки пишемо червонокнижні тоді марену, харіус, форель виключаємо всюди, адже самим правилам перечить)

- жерех – з 01.01. по 30.04.
- морена – з 01.01. по 30.04.
- головень – з 01.03. по 31.05.
- харіус- з 01.03. по 31.05.
- форель річкова – з 01.09. по 31.12.
- судак – з 01.01. по 31.05.
- сом – з 01.11. по 31.06.
- щука - 01.01. по 30.04.
- вугор – з 15.06 по 15.07.
Якщо ці дати враховують справді раню весну чи навпаки дуже пізню і риба може віднереститись то це добре

Рак не є об”єктом аматорського лову.
Але його також потрібно якось лімітувати бо тоді можна просто всіх вмить «вичерпати», хоча раків не ловлю та вважаю, що вони як і інші водні мешканці потрібні

6.2.2. Добовий ліміт вилову:
- карп, морена – 3 шт.
(тут також фігурує червонокнижна риба, сазана можна також поставити в один ряд з коропом)

n.best

Повідомлення: 99

» 13.03.2014 03:06 pm

це б має виглядати так згідно https://docs.google.com/document/d/1aJs2fQT28UgyvU3yBwp50qan7CiJ5NXN-Uf-b-IViKs/edit?pli=1
якщо ні то Пропозиції.
по правилам любительської ловлі на водоймах: наданих в користування (якщо це не технічні водойми, або водойми з розведенням риби)
заборонити арендарю брати опалату за рибальство якщо він не розводить /не зариблює дану водойму (ввести для них таку саму карту зариблення, де б стояли відмітки: скільки (вага/шт), коли, яка риба була запущена в дану водойму і стояли відмітки про підтвердження даної інфи не тільки рибінспекцією алей наприклад вповноваженими членами спілки рибалок чи інших подібних громадських структур)
забовязати арендаря перевірки правил любительскої риболовлі, чистоти території водойми, правил перебування транспорту на берігах і т.д. За недотримання вилучати водойми.
Дозволити отримувати грошову винагороду: по видам вилову зарибленої риби ; використання споруджених зон відпочинку (альтанок, мангалів, і т.д.) розробити цінову загальну політику вартості а не як кому заманеться

Nikola

Повідомлення: 11

» 21.04.2014 10:35 pm

Не знаю як виразити свою думку відносно правил-тому по-порядку.Правила мають бути прийняті законотворчим органом.В нас це -ВР(верховна рада).На сьогоднішній день ми маємо лоббі в ВР.Я не стидаюсь вислову лоббі.Ми всі бачимо що закони приймають пакетами.Тому внести закон про "правило аматорського рибальства в Україні" не є проблемою.Його внесуть в якийсь пакет,спеціальне засідання для цього не зроблять 100%.Але ,щоб внести це в закон потрібна така роббота:
1.Зайти на сайт ВР-ознайомитись з нормами створення закону
2.Прописати правила згідно норми
3.Обгрунтувати науково і політично
4.Процес нагляду і дії законоохоронними структурами.
Мягко кажучи на цю працю треба потратити 1-2 місяці роботи кваліфікованих юристів.Ніхто з ВР не переймається проблемою природи-в них атрофоване відчуття простору і часу.Все мусить бути по правилам-як в інституті здача референдуму:ціль,кроки,фін.вигода,законність,і адекватність до сьогодення.Ще хочу вам сказати що ніхто з ВР не збирається робити цю справу-всі чекають поки хтось зробить всі ці документи.Чому?-пояснюю:робота над цим питанням потребує фінансів,а саме питання не вертає фінансову сторону,а спроектоване на поняття свідомості і душі,що ,автоматично,виключає фінансове підгрунтя.Іншими словами кожен депутат має 2-3 працівника над такими документами,але він їм мусить забезпечити фінансове підгрунтя,яке мусить витягнути з закону який пропихує.Будучи депутатом ,істота не може сказати свому підлеглому:"Вася,розроби закон(потрать 2 місяця свого життя) за який ти не отримаєш ні цента ,бо він базується на сторонах де не може існувати поняття грошей в апріорі"-бо ця людина відповідальна за стан життя своїх підлеглих,і не має властивості реагувати на стан душі і натуральності.Тобто природи.
П.С Це не крик душі...Такі реалії.Що ми можемо зробити? Ми можемо написати правила.Я не можу-не вистарчає "ізворотлівості" і декорації(використані матеріали в світовій практиці).Маю надію що серед наших форумчан віднайдеться ОДИН хто ,факультативно,напише закон по всіх нормах,і передасть його мені (дятлу ,який довбить бетон,з думкою про м"якість кори) для подальшого розвитку .

ryvak
Львівський карповий клуб

» 22.04.2014 08:03 pm

Пропоную обговорити це в четвер за пляшечкою пива, а також кожному подумати щоб він хотів бачити в цьому законі.
Але саме найважливіше потрібно прочитати попередній закон, що там було бо в принципі написання буде базуватить на тому що вже було щоб не придумувати велосипед.

Текст найшов тут http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99
Також не гребуйте пройтись по лінкам щодо змін до цього закону, бо він іде як основа.

Yuras

Повідомлення: 230

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей