Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

відвідний повідок

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

відвідний повідок

» 10.05.2015 12:53 pm

пропоную обсудити тему видвидного зокрема на ставках львивщини буду радий почути де на нього ловили яки приманки на ньому либше працювали також яки проводки використовували тому що принайми в своему мисти рибачу лише я на таку оснастку и булоб цикаво знайти однодумцив для спилкуваня
Востаннє редагувалось андрийкарпинский в 10.05.2015 10:38 pm, всього редагувалось 1 раз.

андрийкарпинский

Повідомлення: 54

Re: видвидний повидок

» 10.05.2015 02:06 pm

Закачай собі на планшет, чи з чого ти там дописуєш, кілька ком, крапок і заголовних букв.
:mrgreen:

@doc

Повідомлення: 736

» 10.05.2015 07:11 pm

Ага, і ще Т9...

scorpion2106

Повідомлення: 214

» 10.05.2015 10:12 pm

тому що принайми в своему мисти рибачу лише я на таку оснастку

Та ну ....
У Твоєму ,тобто Нашому, місті проживає кілька десятків тисяч мешканців. Думаєш ти усіх знаєш?

А взагалі, чого ви на людину наїхали, може у нього клава затерта. :)

potenciometr

Повідомлення: 55

» 10.05.2015 10:28 pm

малось наувази тих що я бачив и клава незатерта и закачувати мови якось неспишу ми не в блози про мовни навики и розташування ком кому неподобаеться може неписати тему можу зняти якщо так мишае одна буква и пару ком хотя и це постараюсь виправити з часом.Питаня в тому чи етут рибаки з миста Борислав и чи е в них бажання дилитись опитом и спилкуватись по даний теми чи ви лише любите потеревенити про то хто де коми поставив? Такщо вибир за вами , чекаю на видповидь закривати тему чи будем по теми писати порвди и дилитись якимось своими спостереженями ?

андрийкарпинский

» 10.05.2015 10:36 pm

мову скинув такщо давайте народ по темі якщо цікавить

андрийкарпинский

» 10.05.2015 10:46 pm

постараюсь виправити з часом

Постарайся, будемо дуже вдячні. І не дратуйся ти на людей. Не знаю як іншим, але мені трохи гидкувато, а деколи і незрозуміло по змісту, перечитувати такі дописи.

А тепер по відвідному у м. Борислав. Я особисто не ловлю, але кілька разів бачив пацанів, що ловили. Але є кілька озер у місті на яких є валом окуня а от ловиться якось не дуже. Для мене там Голавля простіше зловити ніж окуня.
Тому якщо хтось із гуру по окуню, щось підскаже, то це буде чудово.

Ввідні дані : озерця не великі 50м*50м, часто у лісі, круті берега, глибини до 6 м.

О і мову "Рідну Солов`їну" встановив. Бач який тут форум корисний.
Востаннє редагувалось potenciometr в 10.05.2015 10:55 pm, всього редагувалось 1 раз.

potenciometr

Re: відвідний повідок

» 10.05.2015 10:55 pm

приемно що оцінили стараня,доречи в Бориславі знаю лише мразницьке де можна голавля заципити и доречі недавно там з дамби на вертушку правда взяв непоганого окунця, обідно тількі що там сітками тягають.Доречі хотилось би і про голавлика на ультралайт поспилкуватись, якщо непроти особисто посидіти поговорити можемо обмінятись номерами і домовитись про зустріч

андрийкарпинский

» 10.05.2015 10:59 pm

Дивись в ПП

potenciometr

» 13.05.2015 05:21 pm

Ловлю переважно на відвідний та їстивний силікон (фото з останніх рибалок), працює практично завжди (за рідким виключенням). З приманок частіше використовую твістери (у більшості працюють натуральні кольори), рідше працюють хробаки, а ще рідше раки. Проводка для твістерів - пульсуючі посмикування (підтвічування :D ), для хробаків - пауза (підрив і знову пауза, на ній і хапає), для раків - пауза (чим довше, тим краще а потім волочіння по дні і підрив і знову те саме) :f1: Якось так..
Приєднані файли
2015323134421-1.jpg
2015316142414-1.jpg
2014918133439-1.jpg

variag

Повідомлення: 14

» 14.05.2015 06:01 pm

пробував на ракі , одна покльовка і все переставив на маленькій твістер почав довбати дрібний окунь . Недавно заказав собі німфу хогі хог від лакі джона вроді би виглядае якраз пид окуня але брати на неі нехоче, уже пробував різні проводкі і 0. А от кейтеховський Little Spider 3 в кольорі orang flash шикарно спрацював по окуню від 300 грам и більше,взяв також кейтеховській krazy flapper по рекомендаціі знайомого в червоному кольорі але наразі тоже результатів немае Недавно іздили з знайомим на унятичі то там стикнувся з дивною штукою, на твистера всіх кольорів навіть на машинне масло ні одноі покльовкі а от на темно зелений пару окунців піймав, доречі цей колір старався розловити уже дуже довго і окунь ніде на нього нереагував а тут подіяло

андрийкарпинский

» 12.08.2015 11:30 pm

Цього літа була можливість порибалити з відвідним поводком, на ставках нашого міста.Нажаль мушу зазначити,що поголів’я риби дрібнішає,а бракон’єри—жирнішають і нахабнішають. Зокрема вчора в вечері поїхав порибалити,на так зване Хімзаводське озеро,побачив я там сумну картину ,незважаючи на людей які купались і віпочивали.Троє молодиків, в супроводі малої дитини,весело прочісували успішно берегову зону, зокрема рослинність яка там росте на наявність риби.Побачивши як складаю спінінг навпроти них, хлопаки , вирішили що небудуть мішати, проявили благородну сторону так сказати щоб їх :hunt .Постає питання ,за що получае зарплату риб надзор в місті Борислав !? Мабуть за те, що він на виклики або взагалі нереагує, або за те, що йому довгій час потрібно пояснювати по телефону де знаходиться те чи інше озеро.Мені стало зрозуміло лише одне, що всім до сраки, головне щоб гроші платили, вибачте за негарний вираз!Як співав Кузьма:--”Помоєму чувак нас кинули”. Як на мою думку, це правда, апогей дибілізму заключається втому, що всі з ображеними лицями спригують на те, що у них мала зарплата :( .”Шановні колись люди працювали за трудодні, п’ятилітку клепали, і змордовані від такого життя, знаходили в собі силу чесно рибалити, поважати водойми і самих себе, час від часу розносити рибу по інших ставках і головне нелишати за собою бардак, щоб їхні діти і внуки з розжирілими пиками “від голоду мабудь,, тягали сіткі і мордували рибу електровудочками.Ладно це все лірика, все одно львівській риб охороні на.....ти на наше містечко, яке до речі має немалу кількість малих та великих ставків, на яких могли б проводитись змагання районного типу, ну але навіщо це нам, 90-ті рулять,зкосили бабло з дідуся якій в нерест з одним гачком уклейку тягає і все супер, а от браків ми небачимо і нечуемо.Так от про рибалку, у нас дуже добре цього року,( незважаючи на спеку) ловиться окунець спортивного розміру, попадаються і екземпляри по-більше.Весною на Мражницькому озері попався окунь на 650 грам, на Тустановецькому напочатку літа(приблизно,бо не важив) 300-400 грам на око, на Трускавецькому 150-200грам рідко но залітае, на Хімзаводі є багато окуня і щуки(судячи з розповідей рибалок),правда поки не бере активно(принаймі у мене).Одним словом,зробив такі висновки, що на відвідному найкраще цього року працювали активні приманки, такі як дюймові твістера- від каліпсо, також (непам’ятаю розмір)здається 2-х дюймові від Lucky John, Micro віброхвости від рейнсу, також пару разів вистрілив рачок від Reins - craw mini,в кольорі -tomato craw, розмір 2, показали себе непогано (але в прохолоднішу пору) приманки від фірми AZURA (дешево і сердито ).Зокрема приманка AZURA Joy 1.9" UV Purple, Червь AZURA Slip 1.6" UV Motor oil, приманка AZURA Tech 1.5" UV Purple. Lucky Johns хвалені Hogi Hog, в кольорі Electric Orange,Dark Green,а також моторне масло.Ігнорує окунь,хвалену Tioga в кольорі Brown mud, на яку один лише один раз був гарний кльов.Але як говорять спортсмени :”не ловит приманка,ловит спротсмен”.Так що буду старатись.Заздалегідь прошу вибачити ,за злість в словах і можливу неграмотність, стараюсь як можу,щоб внести свій вклад в розиток спортивної риболовлі, та нажаль нерви і злоба на деяких,так сказати ,,рибаків,, недає можливості навести більш цікавіші життєві факти, та навести приклади суспільної діяльності наших охоронних ОРГАНІВ.Усім приємної риболовлі і чекаю на приєднаня до обговорення даної теми,зокрема рибаків з нашого міста, для того щоб поділитись досвідом і можливою організацією (так сказати між собою, заради цікавості) якихось міроприємств чи змагань, буду радий почути ваші позитивні, а ще більше-негативні відгуки про цю статтю, так як на негативних буду вчитись і намагатись покращувати свою писанину.

андрийкарпинский

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей