Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Десь у Львові...

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Десь у Львові...

» 08.04.2015 12:17 pm

:f1: v1.1 beta
:D
Коли до мене перед обідом подзвонив товариш oleh, я вже думав що день " бєзнадьожно утрачєн". Тому пропозицію " годинку покидати" підтримав на-раз.
З міста, скажем так, ми не виїзжали)...
Поки напарник вправлявся у розпутуванні "борід" на мультиплікаторі, зрідка перериваючись, щоб знову запулити приманку вдальЗображення, я пробував вгадати як-би то зловити якусь рибуЗображення
У підсумку 5 контактів, 2 риби піднято з води.
Вялий твіч 6-см міношки і повільна рівномірна проводка 3-дюймового свінг імпакта на 3-грамовій головці.
IMG_20150407_141157.jpg
IMG_20150407_144728.jpg

Негативний момент- пішов від нас, позбувшись лопати, один із самих перших моїх воблерів. Свого роду "Зелений китаєць" моєї коробки, він ловив завжди і всюди. :bye
IMG_20150407_180107.jpg
Winner J-466, 6.0 SP

В мене є ще два таких, куплених пізніше, і вони, сволочі, взагалі не ловлять.

@doc

Повідомлення: 763

Re: Десь у Львові...

» 07.07.2015 11:24 pm

У пошуках великого окуня.
ВЖе кілька років підряд львівські калабані радують нечастими, але такими бажаними "Горбачами" саме у цій порі.Тому ми й відправились у пошуках довгоочікуваного трофея.Ловили на декількох озерах у різних районах Львова.
Першими бонусами були 400 грамові щучки, які одразу ж топились! Потім непоганий півкілушний карась=) А згодом таки вдалось вмовити кілька зачотних полосатих!Всі повернулись у рідну стихію для продовження роду :)
P.S. Знаю , що фото на траві заборонені) але і тема така щоб не палитись і Тарас любить ходити на рибалку сам, тому і сфоткати нема кому!
Приєднані файли
QhsBRIxVMZw.jpg
КАРАСІК=)
pqLMPvplIPs.jpg
ми оцінили в 600)
1cme7iAzbzQ.jpg
грам 400
n0W8SwNDtIY.jpg
Явно за пів кіло)
4WnkYSw0tnU.jpg
Мій прошлорічний півкілушнічек=)

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 288

Re: Десь у Львові...

» 10.11.2021 07:26 pm

Похолодання та перші нічні заморозки давали зрозуміти, що сильної активності риби чекати не варто, але вселяли надію на покльовку бонуса, який б точно не відмовився підкріпитись перед зимівлею...
Результат рибалки на відео - https://youtu.be/T8rKqacivaA

ISK

Повідомлення: 76

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей