Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Навісне для крісла та платформи своїми руками

Все про донні снасті

Re: Навісне для крісла та платформи своїми руками

» 19.04.2015 08:47 pm

Супер!Це навіть не стіл,а яшик-стіл для платформи який має свої переваги.Якщо врахувати ціну брендових,яка залежить від активності кльову долара,то про дизайн можна не переживати.
Для прикладу з фарбуванням металу проблем не виникає,змінити „не той”колір пластику можна за дапомогою грунтовки для пластмас,для кольорових металів також є грунт,а далі потрібний колір і повний фетиш.

До нових ідей!

Jeanot

Повідомлення: 18

» 26.04.2015 02:07 pm

2015-04-22-342_1.jpg
2015-04-22-345_2.jpg
Ну от, як і планував, добавив опорну ногу до кольца.Оскільки кільце пластикове,були незначні коливання,а тепер все чітко.Ногу зробив телескопічну.

Jeanot

Повідомлення: 18

» 17.01.2016 03:24 pm

Запитання до тих хто користується такою штукою. Підкажіть діаметр і довжину цієї трубки куди вставляється вулище і чи довжини труби хватає щоб втримати 14 футового хевіка. Маю одне незадіяне кріплення і хочу змастирити самопальну таку штуку
Зображення

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 253

» 18.01.2016 09:44 am

Якщо крім стакана буде ще одна точка опори - витримає любе удилище. Без додаткової точки в цьому стакані і пікер буде мотиляти.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 10.02.2016 10:55 am

Міжсезоння штука нудна,руки чешуться,голова роїться всякими ідеями. От і мене потягнуло на всякі саморобки які суттєво упрощують фідерну ловлю.Поштовхом до моєї бурної діяльності стало це відео https://www.youtube.com/watch?v=oVNPL6Wws1Y. Прототипом став NEW Preston Innovations Offbox Pro Feeder Arm Зображення
А останньою каплею- ціна :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: .З відео я звичайно погодився що річ хороша, практична,но 40 фунтів на Англійському ебеї за кусок алюмінію і неопренову поперечку -це закруто. Як наслідок 1,5 метра квадратної алюмінієвої труби,дві Флагмановські гребьонки як донори для кріпленнь і підставку під фідер і дядя Володя (сварщик по аргону :-) :-) :-) ) видали на світ Божий змавповану копію, може не таку естетичну в плані зовнішнього вигляду,але таку ж практичну в плані функціоналу.
ЗображенняЗображенняЗображення
Відповідно після переробки одна з гребьонок стала підставкою під фідер,інша після знятого кріплення була запресована в кусок 25 трубки і в парі з тримачом зонта своєї фунціональності не втратила
Зображення

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 10.02.2016 10:56 am

Другою штукою яку задумав зробити це так звані вільні руки при перенаживлянні фідера Зображення
Ця прибамбаса є в продажі, і не коштує захмарних грошей,але смутило інше. Відповіді на форумах на рахунок надійності. Мол витримує лише легенькі медіуми,чуть важчі фідери не витримує вплоть до поломки цього наклонного механізму,і стакан замаленький і через те залишає вмятини в неопрені,чи коркові на ручці фідера.
В мене з платформою в комплекті йшли дві таких штуки.Зображення
На одну я приспособився на рибалках чи змаганнях вішати поводочницю,інша була апсолютно не задіяна,тому трохи усиливши її металевими кутниками і втавивши це все в кусок каналізаційної трубки вже другу рибалку успішно користуюсь нею,причому витримує 14 футовий фідер з карповою катушкою,одне що не регулюється кут наклону
ЗображенняЗображення

ttearjerker
Львівський карповий клуб

» 29.08.2017 09:53 pm

Jeanot написав:Підкажіть,хто знає,яка марка різьби на гребінках.Де можна купити мітчик і плашку.Наперед дякую.

Резьба рыбацкая BSF 3/8 на 20 нитей

олег@карпятник

Повідомлення: 1

Поперед.

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей