Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

ПРЕЗИДІЯ ЛКК

Re: ПРЕЗИДІЯ ЛКК

» 18.03.2015 11:36 am

Також читаю дві останні сторінки і диву дивуюсь як нас карп"ятників, і то ж щей всі ж позіціонуються як ПАТРІОТИ, ЄВРОПЕЙЦІ,і тому подібне бла,бла,бла,а совєтське минуле нас не відпускає.Видумуємо яд,на нього протияд,як оштрафувати,наказати ,лінчувати,а треба всього навсього просто відповідально віднестись і вчитись відповідати за свої слова і проблеми зникнуть самі собою, а після статистики наведеної Андрійом Кравцовим то бачу що і проблеми як такої не було.Я минулого року був раз на рибі і то в таку погоду їхав,що майже все озеро було пусте тому з броньою не було проблем,інший раз бронював за Рівненськими хлопцями,які не є мемберами і тим самим ручався,що вони вміють правильно поводитись з впійманою рибою. Передзвонив раз на охорону,сказали передзвонити через годину,бо саме в рейді на воді.Передзвонив другий раз застав коли вони в приміщенні охорони і все без проблем забронював.Перед виїздом хлопців з Рівного ще раз продублював і переконався в актуальності броні і все тіп топ.Я це веду до того що охорона Прилбич це не офіс і все робиться шляхом живого спілкування з врахуванням специфіки їх роботи.Невже всі такі заняті,щоб лишній раз передзвонити для підтвердження броні,або відміни якщо виникли обставини коли рибалка відміняється.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 253

» 18.03.2015 11:08 pm

Тарасику все до банального просто. Хтось на зборах підняв це питання. Але перед тим як його піднімати зробив висновкі по одному випадку. От і поїхало та понеслось. Голосування. Доручення розробкі броні. Одним словом нізчого зробили проблему. :russian :russian :russian

sever

Повідомлення: 82

» 19.03.2015 02:07 am

sever написав:Тарасику все до банального просто. Хтось на зборах підняв це питання. Але перед тим як його піднімати зробив висновкі по одному випадку. От і поїхало та понеслось. Голосування. Доручення розробкі броні. Одним словом нізчого зробили проблему. :russian :russian :russian

Може потрібно дочекатись коли це масово почнеться?

олег*SOLO*
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 120

» 19.03.2015 09:00 am

олег*SOLO* написав:
sever написав:Тарасику все до банального просто. Хтось на зборах підняв це питання. Але перед тим як його піднімати зробив висновкі по одному випадку. От і поїхало та понеслось. Голосування. Доручення розробкі броні. Одним словом нізчого зробили проблему. :russian :russian :russian

Може потрібно дочекатись коли це масово почнеться?

Може перед тим як виносити такі питання на збори треба в них розібратися, авже мотім виносити на голосування. Я думаю Олеже Ви також були на зборах. Але такої кмітливості по цьому питанню від Вас не було. Хватить переливати з порожнього в пусте. Дане питання себе вичерпало повністю.

sever

» 19.03.2015 11:39 am

Одним словом бронювання має залишитись, президія немає повноважень змінювати результати голосування. Коротко і ясно.

Andriy_Leda
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 95

» 19.03.2015 03:17 pm

Може хтось не правильно розуміє ситуацію . Президія не відмінила бронювання , бо вона не мала повноважень , так само як і збори які голосували залишити бронювання без змін. Озеро належить не клубу , а КРГ Яврівське і правила встановлюють Вони . Ми керуєм тільки відносинами між клубом і КРГ . На сьогодні тимчасово бронювання припинено , але у Вас є у всіх контакти з охороною і адміністрацією . Я думаю все устаканиться з часом . А для великих компаній я думаю краще всього відправляти одного -двух вперед і вони займуть Вам і іншим сектора .
Давайте заспокоїмся, ще трошки і почнеться сезон , і все буде добре ...

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1474

» 19.03.2015 04:44 pm

Може хтось не правильно розуміє ситуацію . Президія не відмінила бронювання , бо вона не мала повноважень , так само як і збори які голосували залишити бронювання без змін.

Якщо президія не має право відмінити бронь, і паралельно бронь призупинена. То за що голосували на зборах одноголосно, за пусті слова???. Чому на зборах не було відразу розяснено і сказано що бронь призупинена, для чого тоді голосували???

На сьогодні тимчасово бронювання припинено , але у Вас є у всіх контакти з охороною і адміністрацією .

Яий тоді сенс цих контактів, коли ви кажете що:"тимчасово бронювання припинено ", щоб зателефонувати перед виїздом на рибалку і адміністрація чи охорона сказале теж саме що "тимчасово бронювання припинено "???
А для великих компаній я думаю краще всього відправляти одного -двух вперед і вони займуть Вам і іншим сектора .
Давайте заспокоїмся, ще трошки і почнеться сезон , і все буде добре ...

І як ви це собі уявляєте? Мені їхати за тиждень і сидіти на озері, щоб зайняти сектора для своїх одноклубників на вихідні :lol:

P/S Щось нагадує це все "Верховну Раду" голосують за одне, а на ділі виявляється що прийняли зовсім інше

Valldemar
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 132

» 19.03.2015 05:42 pm

Таке враження, що крім Стаса ніхто не бронює :D . Бронювання є. Рішення зборів є. Будемо його виконувати. Подумаємо як. Попередньо для Векляка Олега заброньовано 55 сектор на весь сезон. :wink: Прохання не займати. Для мене 54 - також на весь сезон. :wink:
Не нервуйтесь. Стас- Рівненським вітання :f1:

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 764

» 19.03.2015 05:50 pm

Тут в сусідній темі Оксиген написав. Пропоную перш за все продуктивно спланувати дати з чергуваннями і тим самим виконати своє суспільне ЗОБОВ"ЯЗАННЯ перед клубом,озером,рибою за яку так переживаємо,а питання ШКУРНИХ інтересів,а рибалка це задоволення і все ж таки шкурний інтерес кожного вирішаться самі собою.

ttearjerker
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 253

» 19.03.2015 06:15 pm

Таке враження, що крім Стаса ніхто не бронює :D .

А зазвичай так і робиться, декілька чоловік висловлюють свою думку, побажання, зауваження, а решта буде єрепенити на всі 32, на дамбі коли почнеться риболовний сезон і коли щось міняти, запроваджувати буде пізно!!!

Бронювання є. Рішення зборів є. Будемо його виконувати.

Дякую Тарасе що ти чітко розставив крапки в цій дискусії.

terry написав: Попередньо для Векляка Олега заброньовано 55 сектор на весь сезон. :wink: Прохання не займати. Для мене 54 - також на весь сезон. :wink:

Місток Машковського вже є, можливо варто 55 сектору присвоїти назву "сектор Олега Векляка" :D і проголосити його почесним "хранителем" цього сектора, звісно якщо він буде не проти :wink: . Слава Україні!!! :f1:

Valldemar
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 132

» 19.03.2015 06:24 pm

terry написав:Таке враження, що крім Стаса ніхто не бронює :D . Бронювання є. Рішення зборів є. Будемо його виконувати. Подумаємо як. Попередньо для Векляка Олега заброньовано 55 сектор на весь сезон. :wink: Прохання не займати. Для мене 54 - також на весь сезон. :wink:
Не нервуйтесь. Стас- Рівненським вітання :f1:

Тарас ти помиляєшся я якраз є ярим противником бронювання секторів. В минулому році мав можливість декілька раз спостерігати, як пустовали заброньовані сектори, але вирішувати тобі, як з тим боротись. Можу псіханути і забронювати 1,2,3,5 поле на весь 2015 сезон. :lol:
Востаннє редагувалось олег*SOLO* в 19.03.2015 06:59 pm, всього редагувалось 1 раз.

олег*SOLO*
Львівський карповий клуб

» 19.03.2015 06:31 pm

Я бачу, що деяким Рівненським командам треба виділити кусок поля, а то Їм на 140 га місця бракує. :D Героям Слава!!!

олег*SOLO*
Львівський карповий клуб

» 19.03.2015 06:36 pm

Тарас подумай на Прилбичах бракує місця може Тарнавицю ще приєднати. :D

олег*SOLO*
Львівський карповий клуб

» 20.03.2015 12:30 am

А можна щей для волиняк сектор під огірочки. :laugh2 :laugh2 :laugh2

sever

» 06.05.2015 12:45 pm

Чому зняли бронювання секрорів? Якщо на зборах вирішили, за бронювання. Тоді виходить що збори це ПОНТИ :(

Nazik

Повідомлення: 36

Поперед.Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей