Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

ПРЕЗИДІЯ ЛКК

Re: ПРЕЗИДІЯ ЛКК

» 16.03.2015 11:42 am

На даний момент треба думати про проведення змагань, на яких будуть виконуватись правила регламенту. Від цього буде залежати яка кількість команд буде присутня на змаганнях.

Розшифруйте, що Ви мали на увазі. Можливо я чогось не знаю. :?

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 764

» 16.03.2015 12:15 pm

бред чистої води...........

Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 486

» 16.03.2015 02:02 pm

Обмежити правила бронювання. Один ч/лкк один сектор. А порушників наказувати на зборах, так як робили з пропущеними суботниками штраф.

Nazik

Повідомлення: 36

» 17.03.2015 12:21 am

На озере всем хватит места. Весь 2014 год ездил без бронирования и по выходным, всегда было много свободных секторов на разных полях.

yes

Повідомлення: 15

» 17.03.2015 06:05 pm

Чи піднімалося питання на призидії на рахунок бронювання секторів?

Valldemar
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 132

» 17.03.2015 07:49 pm

Питання бронювання піднімалось. Годинна дискусія результату не дала. Далі думаємо на тим, що б всім було добре. Була думка про те, що це питання не ЛКК, а КРГ- нехай воно саме морочить собі голову з правилами бронювання. Готового рішення не маємо - думки розділились. Поки що так.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 764

» 17.03.2015 11:29 pm

( КРГ- нехай воно саме морочить собі голову з правилами бронювання ) Щотаке КРГ поясніть. Ато голова пухне. Мало того проти бронюваня голосувало 4 людини, остальні за бронь. Що ми можемо вирішувати. Призидії було надо право тільки вирішити правила бронювання. Якщо це не можуть вирішити обрані, збирайте збори.

sever

Повідомлення: 82

» 18.03.2015 12:11 am

олег*SOLO* написав:
Валєра ти сам бачиш і розумієш, що з бронюванням виникає багато проблем, щоб було все гарно треба нанімати окрему людину, щоб все це відслідковувала, а на разі в нас такої нема. Будемо дивитись по ходу. Починати сезон треба без бронювання, а дальше побачимо.

Не бачу жодних проблем, лише робочі моменти які потребують доведення до логічної ( це ще не значить що до простої і легкої) але дієвої організації процесу бронювання (во загнув...). В нашому ж випадку намагаючись уникнути одних проблем створимо нові, і мабуть не менші...

terry написав: Була думка про те, що це питання не ЛКК, а КРГ- нехай воно саме морочить собі голову з правилами бронювання. Готового рішення не маємо - думки розділились. Поки що так.

Думка дійсно не погана але проблеми не вирішує.
Рішення про бронювання було прийняте на заг. зборах і завданням призидії я вважаю є нормалізувати сам процес бронювання.

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 18.03.2015 12:29 am

олег*SOLO* написав:.... з бронюванням виникає багато проблем, щоб було все гарно треба нанімати окрему людину, щоб все це відслідковувала, а на разі в нас такої нема...

а чим не подобалось бронювання минулих років? які БАГАТО ПРОБЛЕМ виникли?
і скажи мені, чим окрема людина зарадила б в твому випадку, коли люди забронювали сектор, але не приїхали?
=======================================================================================================
З другого боку скажу, що бронювання - це реальний гімор для охорони. Але якось ради дали: наприклад, за 2014 рік було біля 1000 бронювань, з них карпових біля 600...а скільки непорозумінь було при резервуванні секторів? Я підкажу - не більше ніж 4 або 5 (тобто максимум 0,5 %) ... З них один ТВІЙ, але повторюся: чим охорона могла зарадити в твому випадку, В ЧОМУ охорона не дала ради?
===================================================================================================
(про окрему людину краще не говорити, а просто ввести символічну плату за резервацію, тоді охорона буде розуміти, задля чого вся ця суєта)

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 18.03.2015 12:30 am

volvo-leon написав:.... нормалізувати сам процес бронювання...

в чому нормалізувати?
прошу тільки конструктивні побажання

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 18.03.2015 12:35 am

Андрей LV написав:
volvo-leon написав:.... нормалізувати сам процес бронювання...

в чому нормалізувати?
прошу тільки конструктивні побажання

Малось на увазі вирішити проблему з холостими бронюваннями, а особисто мене все влаштовувало в минулорічному і позаминулорічному бронюванні, я пишу про можливі варіанти в світі останніх двох сторінок в яких тільки і мова про гемор і т.п. з тим бронюванням.
Востаннє редагувалось volvo-leon в 18.03.2015 12:43 am, всього редагувалось 1 раз.

volvo-leon
Львівський карповий клуб

» 18.03.2015 12:43 am

volvo-leon написав:... тільки і мова про гемор і т.п. з бронюванням.

так і мова про ОДИН випадок, просто попели на гіперактивну людину :roll:

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 18.03.2015 12:48 am

за 2014 рік було біля 1000 бронювань, з них карпових біля 600...а скільки непорозумінь було при резервуванні секторів? Я підкажу - не більше ніж 4 або 5 (тобто максимум 0,5 %)

до цього посту думав що то масово люди не приїзжали і не попереджали про НЕприїзд на заброньовані ними сектора, після цього посту взагалі не розумію з чого шум?

volvo-leon
Львівський карповий клуб

» 18.03.2015 01:10 am

volvo-leon написав:
за 2014 рік було біля 1000 бронювань, з них карпових біля 600...а скільки непорозумінь було при резервуванні секторів? Я підкажу - не більше ніж 4 або 5 (тобто максимум 0,5 %)

до цього посту думав що то масово люди не приїзжали і не попереджали про НЕприїзд на заброньовані ними сектора, після цього посту взагалі не розумію з чого шум?

доречі. в цьому можна пересвідчитись, зазирнувши в журнали резервацій та відвідування за 2015 рік
...................
все - я спати. завтра на озеро
:f1:

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 18.03.2015 11:04 am

Андрей LV написав:...а скільки непорозумінь було при резервуванні секторів? Я підкажу - не більше ніж 4 або 5 (тобто максимум 0,5 %) ...

і через це стільки сварок? :shock: :shock: :shock:
я, чесно кажучи, теж думав, що це як мінімум кожне друге бронювання зривалось, а тут...

стосовно відміни бронювання хочу висловити тільки свою суб'єктивну думку, тскць з своєї дзвіниці.
от я, член клубу, справно плачу внески, катаюсь з Рівного на чергування (якщо брати з собою тільки баклашку води та мівіну, то цього року чергування мені стане мінімум в півтора косаря), визбирую сміття після папєрєдніків і т.д. і т.п.
так от, приїжджаю в Прилбичі на рибалку за весь рік 2, ну максимум 3 рази. заздалегідь готуюсь морально та матеріально, прокидаюсь в свинячі голоси і промахую за раз більш як півтисячі кілометрів в два кінці...
і тут по приїзді я дізнаюсь, що вільні (якщо вільні) тільки закоряжені сектори в якомусь захалусті. а так як я не самий крутий та досвідчений карпятник, то обриваю купу оснасток, ловлю дуже мало риби, (якщо взагалі ловлю), збираю барахлішко і їду в своє Рівне.
по приїзду підбиваю всі шанси-баланси, порівнюю з отриманим задоволенням :shock: ... і тоді в мене виникає цілком логічне запитання - "А нах...й воно треба?" розпродую снасті і йду в штунди...
отак відміною бронювання можна кардинально змінити життя іншим людям. :D

якщо є така можливість, то я просив би залишити бронювання. офіційно заявляю, що у випадку відмови моєї броні заплачу будь-який штраф.

DerSieger
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 46

Поперед.Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей