Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чи довіряєте Ви роботі Львівської рибінспекції?

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Чи довіряєте Ви роботі Львівської рибінспекції?

Так, довіряю
2
1%
Ні, не довіряю
177
95%
Ваш варіант відповіді
8
4%

Всього голосів : 187

Re: Чи довіряєте Ви роботі Львівської рибінспекції?

» 26.12.2014 01:33 pm

На данном этапе Сторожук О. ушёл на больничный и не является для дачи показаний по внутреннему расследованию. У кого есть факты злодеяний, превышений, любых материалов, которые можно приобщить к общему делу, прошу мне сообщить.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3285

» 26.12.2014 10:36 pm

Самими фактами без доказу тут не зарадиш.Основний доказаний факт це як мінімум бездіяльність відносно браків хоча всі ми знаємо що це кришування.Якщо це розслідування в середині структури тоді як каже приказка"не кусай руку яка тебе годує"ніхто нічого йому не зробить.Цим повинна займатись прокуратура,ми повинні добиватись повної заміни структури.І це стосується не тільки Сторожука а всіх інспекторів без виключення.Візьмемо ріку Верещиця від Мавкович до Поріччя всі прекрасно знають що браками там просто кишить,підніміть статистику штрафів за незаконний вилов риби браками і штрафів на простих рибаків от і всі факти,що ще треба.Хоча якщо день провести на ріці то як мінімум 10 бракованих можна взяти на гарячому.Як казали мені самі браки"в нас від блоків до труби орендовано".Їм одна дорога,на смітник історії знаючи що ніодна нормальна людина не скаже про тебе нічого доброго тому що гірше ворога просрав ти рідну землю значить ти і є ворог.

Миколайович

Повідомлення: 69

» 27.01.2015 08:15 pm

Як можна їм довіряти це виродки яких треба стріляти за їх роботу діда з внуком оштрафує який вудкою ловить а браконєра не бачить тому що це "шишка" ловить немае що їстищ :evil:

іван21

Повідомлення: 10

» 03.02.2015 10:44 pm

А я "інспекторів" в останнє бачив років так 15 тому. Я не жартую ! Мені вже навіть цікаво яка у них зараз екіпіровка, і на чім їздять.
Десь... Колись... дехто говорить що, там або там когось зловили. Але мені вони не попадались. Тому я не просто довіряю, я на 100% переконаний що вони свою "ЧОРНУ" роботу роблять.

potenciometr

Повідомлення: 61

» 04.02.2015 12:26 pm

В мене на очах двох дітей прошлого року зловили(14-16р) притому шо далі стояли ще куча рибаків то був останній день нересту діти ловили на одну удочку(кожен) і всеодно сволочі складали протокол..визивали батьків

ITB

Повідомлення: 45

» 06.02.2015 11:11 pm

Немного хороших новостей.
Благодаря настойчивости Громадської Ради, сегодня, начальник оперативной группы - Сторожук, сложил свои полномочия. Будем добиваться чистки организации до последнего негодяя.

Вова

» 15.02.2015 07:41 pm

Сьогодні на рибалці на Добротворі, на теплому каналі поступила інфа від рибалок про те що 17.02.15 о 9.30 біля міськради відбудеться мітинг з вимогою зняти з посади головного рибінспектора Львівської області! Бо в Західному Бузі риба вимерає через злив заводами якоїсь гидоти, а також він за гроші дає дозвіл на вилов сітками! Просили небайдужих рибаків підійти!!! Можливо хтось знає більш детальну інфу???

Maxim

Повідомлення: 30

» 11.03.2015 07:09 pm

І я добавлю декілька слів. В нас в Червонограді інспектора не має. Декілька тижнів назад на розливі за червоноградською лікарнею на дамбі від села Бендюга чоловік десять на косу (так званим дьором) калічать рибу в білий день, немає де зі спіном пристроїтись. Ще давніше з офіційного сайту львів рибінспекції записав декілька телефоні, на один додзвонився. Пояснивши ситуацію абоненту, який сказав що дійсно з інспекції, але не представився, він назвав якийсь львівський стаціонарний номер, на який не зміг додзвонитись, ніби його хата з краю :( :( :( . Сьогодні прогулювався по річці, як дерли, так деруть. Що ж вони тільки за одну удочку і один гачок штрафують? :regulation:

kesha_labuh

Повідомлення: 127

» 17.03.2015 05:12 pm

Сьогодні зранку представники Громади рибалок України (В.Ткачик)під облрадою вимагали люстрації нач. рибінспекції Л.Кравця!Дивуюся, чому інформація про цю акцію не анонсувалася на форумі :?:

krusha

Повідомлення: 12

» 18.03.2015 02:30 am

ьогодні зранку представники Громади рибалок України (В.Ткачик)під облрадою вимагали люстрації нач. рибінспекції Л.Кравця!Дивуюся, чому інформація про цю акцію не анонсувалася на форумі :?:

Потому, что Володя сообщил о её проведении вчера вечером и это ещё хорошо, он может вообще не сообщить. :)

Вова

» 18.03.2015 09:49 pm

Дуже погано коли коли окремі групи рибацьких організацій діють окремо.В якій групі чи громаді ми б не були проблема в нас одна і спільна.Тому добре було б в майбутньому разом вирішувати проблеми а медалі вже понавішуєм по вирішенню.

Миколайович

Повідомлення: 69

» 18.03.2015 10:13 pm

В связи с новым постановлением КабМина все Громадские Рады при органах власти распускаются и создаются новые. До конца месяца принимаются документы по сформированию состава новой ГР при рыбоинспекции и не только. Кто хочет - вперёд!
И ещё! Я бегаю по разным заседаниям представляя ЛКАВ и всех Вас и часто задаю себе вопросы - может у меня нет семьи? может нет своей работы? может куча свободного времени? может мне больше всех надо? Я понимаю НАДО, но тяжко! Подключайтесь! Помогайте! Все юридические документы я предоставлю. Кроме того, кто хочет сделать обращение или запрос в Госструктуры, не пишите на форуме в виде возмущений, пишите прямо в инстанцию, если нужно я поставлю печать организации!

Вова

» 18.03.2015 10:17 pm

а медалі вже понавішуєм по вирішенню.

а медаль буде одна на всіх - чисті водойми, в яких є риба :)

Olehkh

Повідомлення: 158

Поперед.

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей