Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чи довіряєте Ви роботі Львівської рибінспекції?

Все, що пов'язано з охороною навколишнього середовища, боротьбою з браконьєрством

Чи довіряєте Ви роботі Львівської рибінспекції?

Так, довіряю
2
1%
Ні, не довіряю
177
95%
Ваш варіант відповіді
8
4%

Всього голосів : 187

Re: Чи довіряєте Ви роботі Львівської рибінспекції?

» 09.12.2014 12:31 am

ені розказували що в обвідних каналах риба нереститься по 2 рази на рік.Зв"язано це з теплою водою.Ще під час холодів риба заходить в ці канали.Тому ловити забороняється щоб не вибивали ресурс.Як на мене то ще є 1 причина суттєва-шкідливі викиди-щоб люди не труїлись і менше гвандякали про забруднення.

риба не може нереститись двічі на рік......навіть тропічна риба не нереститься двічі на рік......риба має нерестовий сезон......мінятись може тільки тривалість нерестового сезону

Olehkh

Повідомлення: 158

» 10.12.2014 02:31 pm

ені розказували що в обвідних каналах риба нереститься по 2 рази на рік.Зв"язано це з теплою водою.Ще під час холодів риба заходить в ці канали.Тому ловити забороняється щоб не вибивали ресурс.Як на мене то ще є 1 причина суттєва-шкідливі викиди-щоб люди не труїлись і менше гвандякали про забруднення.

Я колись чув версію, що забороняють риболовлю тому, що рибаки кидають різне сміття в канали, а воно потім забиває шлюзи.

Наскільки то правдиво - незнаю... :?

bodja1715
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 130

» 10.12.2014 03:29 pm

95% каналу-це вихідний потік.Це вода ,яка вже охолодила,промила чи ще щось там ТЕЦ,і витікає в водосховища.Придивіться до течій на каналах-вони завжди спрямовані на впадіння в водосховище.Я ніколи не бачив "обраткі".Як на мене то всі ці роздуми-спроба логічно обгрунтувати заборону.Якийсь чувак ,керуючись поняттями 1970 року(соціалізм,0 компьютерів,всюду врагі) висосав з пальця таку собі хрень.І протягом 50 років ми її хаваємо і дивимось як Данія,Бельгія,Голандія ловить на каналах.Вони там всюди.І для ТЕЦ також.

ryvak
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 11.12.2014 10:06 pm

Категорично не довіряю.
..І протягом 50 років ми її хаваємо і дивимось як Данія,Бельгія,Голандія ловить на каналах.Вони там всюди.
Два тижні гостював в Голандії минулого місяця,так там в тих каналах тої щуки стільки,що на четвертий день просто стало не цікаво :f1: .Річна ліцензія коштує 29 євро.

vovka.

Повідомлення: 95

» 11.12.2014 10:51 pm

атегорично не довіряю.
..І протягом 50 років ми її хаваємо і дивимось як Данія,Бельгія,Голандія ловить на каналах.Вони там всюди.
Два тижні гостював в Голандії минулого місяця,так там в тих каналах тої щуки стільки,що на четвертий день просто стало не цікаво :f1: .Річна ліцензія коштує 29 євро.

щуки там стільки тому, що ці 29 євро йдуть не в чорну диру, а на догляд, зариблення і т.д.

Olehkh

» 12.12.2014 02:47 am

Маю час і натхнення...Саме питання поставлене не коректно.Як ми можемо довіряти рибінспекції будь якого регіону ,якщо вони первинно націлені на корупцію і хабарництво?Пояснюю.Всюди звучить тема -почни з себе.Я починаю з себе(гіпотетично):мені дають умови:постійна праця на природі,в воді і сирості,болоті+ненормований робочий день+потрібність затримання злочинця+можливість втратити здоров"я назавжди чи з віком+залежність від бюджету(це просто піздець яка гарантія добробуту моєї родини в нашій країні)+психологічна деформація (при розмові з рагульньою чи бикотою психіка Людини отримує розлад)+відповідальність за свої дії(бо держслужбовець-піздець яка розкіш в нашій країні) І за все це я отримую від народу(нас з вами) зарплату в розмірі 1750 грн+бонуси за рейди+лікарняні і т.п=2000 грн.в місяць.Перепрошую але якщо б мені таку пропозицію вніс мій товариш-то я б його послав би на х.. відразу(реально,а не гіпотетично).Ще є пенсія.Держслужбовця.Висока.Яку ти не отримаєш по 2 причинам-1 не дотягнеш по здоров"ю,2-не дотягнеш бо по бюджету ти не маєш дотягнути(пенсії мають властивість ліміту).-оху.на реалізація ЄДИНОГО свого життя.Ми,свободолюбивий народ,нація яка боролась за ГІДНІСТЬ,чомусь вирішили що зарплата депутата(той кого ми ЗОБОВ"ЯЗАЛИ внести порядок )=5.000(9.2$ в день в місті яке входить в 100 найдорожчих для проживання,)з/п мента(той хто мене охороняє)-2500,риб,еко,надра,біо інспектора(той хто дбає про те де Я живу,чим дихаю,що їм)-2000грн.Ми це вирішили з вами під призмою гідності? :?: Ну да! :!: Якщо ти гідна людина-я тобі довірю безпеку життя(юро),фізичну безпеку (факто)і комфорт мого перебування в цьому середовищі(гео)....правда заплачу тобі х..,бо ти і так мусиш бути втішений що ти нами обраний :!: .-ось наша гідність в повній розшифровці...Народ ми підмінили поняття Гідність .Люди,які гідні наших з вами пріорітетів,яких ми зобов"язуємо їх контролювати і утримувати не можуть бути нам зобов"язані цим вееееличезним даром.Вони мають усвідомити те,що вони ГАРАНТИ,ОХОРОНЦІ пріорітетів НАЦІЇ.Це,скоріш за хрест,а не дар.І НАЦІЯ ,розуміючи це, гарантує їм безпеку родині,відсіює інстинктивні рефлекси(шо пожрать,де поспати,куди дітей пристроїти) ЗОБОВ"ЯЗАНА забезпечити їх хоча б фінансово :!: ,бо повага на сьогоднішній день втратила мерило.....Точніше еквівалентне 2000 грн :(

ryvak
Львівський карповий клуб

» 12.12.2014 03:03 am

ти ще забув пенсіонерів у яких пенсія 1200 грн, ти ще забув що левова частина населення країни заробляє 2000грн, здається не розумієш що середній клас практично знищений, а 1% населення вже володіє 87% держави :) Згідний, лозунг "починай з себе" це популізм, який вигідний цьому 1% населення:) Якщо хочеш знищити бур"ян, потрібно коріння виривати, а не верхівки стригти)

Olehkh

» 12.12.2014 09:09 pm

Хочу запитати Ривака кого саме він вважеє бикотою та рагулями?Бо я в 100% бачив розмову рибінспекторів з нормальними рибаками тобто з вудками і ніразу не бачив затримання браків.Я як і всі інші не платимо зарплатні будь кому з бюджетників,з нас лиш зтягують податок яким розпоряджається держава.Не треба говорити який народ хреновий і жадний,тому що всім зараз хреново.Зрештою якщо інспекторів не влаштовує зарплатня нехай ідуть собі,гірше не буде.Взагалі на перспективу я на 100% підтримую ліцензіюнування рибаків,тому що в прибутковій галузі буде порядок а не жебраків.Тоді ми побачимо справжніх інспекторів яких будуть боятися браковані і поважати рибаки,замість пузатих і наглих браків в законі які вирішили якщо не дає держава то спі....мо в народу.

Миколайович

Повідомлення: 69

» 13.12.2014 12:09 am

https://www.youtube.com/watch?v=4-6xlTQiaCk-визначте самі характеристику.
Я знаю про пенсії і як всім хреново.Тому будемо чекати поки всім стане краще.Тому що ми нічого не змінимо з таким підходом.Як тільки знайдеться той,хто почне розвивати якусь структуру :збільшення з.п,підвищення соц.значимості,зміну відношення соціуму до структури іт.д"...Завжди в противагу їм знайдуться ті хто скаже:"ви що,охриніли?Пенсії малі,доріг немає,75%живуть за межею бідності,а ви тут шикувати захотіли????"Ізнаєте що саме цікаво?-ці другі отримають 75% підтримки народу.Нашого народу....
Ітого:одних приземлили,другі виплеснуливсю лють на перших,отримавши по дорозі лєкторат,і все залишилось на місці.В тому ж місці,глибокому,недобре пахнучому.
Пропоную винести догану ,публічно :!: , рибінспекції,я надрукую гарний диплом з ганебним текстом.Таким чином ми покажемо своє ставлення до цього питання.Я перестаю займатись популізмом і йду в роздуми про середній клас.На превеликий жаль не відношусь до жодного класу-я просто людина.Буде якась акція про пенсії-покличите.Хоть прапорцем помахаю.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 15.12.2014 10:18 pm

url]https://www.youtube.com/watch?v=4-6xlTQiaCk[/url]-визначте самі характеристику.
Я знаю про пенсії і як всім хреново.Тому будемо чекати поки всім стане краще.Тому що ми нічого не змінимо з таким підходом.Як тільки знайдеться той,хто почне розвивати якусь структуру :збільшення з.п,підвищення соц.значимості,зміну відношення соціуму до структури іт.д"...Завжди в противагу їм знайдуться ті хто скаже:"ви що,охриніли?Пенсії малі,доріг немає,75%живуть за межею бідності,а ви тут шикувати захотіли????"Ізнаєте що саме цікаво?-ці другі отримають 75% підтримки народу.Нашого народу....
Ітого:одних приземлили,другі виплеснуливсю лють на перших,отримавши по дорозі лєкторат,і все залишилось на місці.В тому ж місці,глибокому,недобре пахнучому.
Пропоную винести догану ,публічно :!: , рибінспекції,я надрукую гарний диплом з ганебним текстом.Таким чином ми покажемо своє ставлення до цього питання.Я перестаю займатись популізмом і йду в роздуми про середній клас.На превеликий жаль не відношусь до жодного класу-я просто людина.Буде якась акція про пенсії-покличите.Хоть прапорцем помахаю.
Мужик ти що куриш?

Миколайович

Повідомлення: 69

» 15.12.2014 11:34 pm

:) Почали про рибінспекцію-закінчили пенсіями,бюджетами,податками і як всім хреново.і після того я курю?

ryvak
Львівський карповий клуб

» 16.12.2014 12:33 am

Олег! А що ще залишається робити? :wall

AGV

Повідомлення: 179

» 16.12.2014 12:57 am

) Почали про рибінспекцію-закінчили пенсіями,бюджетами,податками і як всім хреново.і після того я курю?

так одне з другого випливає.....є система, її потрібно зламати....рибінспекція частини системи, точніше нижня ланка ланцюжка......якщо відверто, питання "чи ви довіряєте рибінспекції" таке ж безглузде як питання чи ви довіряєте податковій інспекції сихівського району

Olehkh

» 18.12.2014 02:15 am

Хочу выразить всем огромную благодарность за Ваши голоса и комментарии по важному соцопросу.

На заседании в Рыбоинспекции Громадська Рада выразила своё недоверие работе рыбоинспекции и непосредственно начальнику оперативной группы - Сторожуку О. и потребовала провести внутреннее расследование по таким вопросам:
- Крышевание браконьеров
- Крышевание незаконной торговли рыбой на рынках
- Крышевание незаконной добычи гравия
- Нарушения при зарыблении водоёмов

Вова

Повідомлення: 3285

» 25.12.2014 11:04 pm

А ще забруднення водойм!!! (На подобі Дністра поблизу Жидачівського целюлозного...) :x

Звірятко

Повідомлення: 47

Поперед.Далі

Повернутись в Еконагляд, рибінспекція

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей