Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

"Піскові озера", парк (алтайські озера)

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

"Піскові озера", парк (алтайські озера)

» 31.08.2007 04:18 pm

Зображення
1925
 (Алтайські) озера.jpg
Ці озера знаходять ся між вул. Коновальця (Енгельса)- Чупринки (Пушкіна)-Рудницького (Партизанська)-Городинських. В парковій зоні, два озера, з'єднані каналом. Через канал місток. Колись дуже давно там ловився лин (!), попадалась щучка на вертушки. Але озеро сильно засмічене. Раз на декілька років його чистять. Що там зараз робиться - не знаю...

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2773

Re: "Піскові озера", парк

» 01.09.2007 07:29 am

Да, помню неплохой отдых там был. Недалеко учился от этих озер в конце 80 начале 90 прошлого столетия. И естественно пары прогуливал именно там. Но когда нэнька Украина стала самостоятельной, в том районе начали расстраиваться и ремонтироваться особняки. И я не один раз видел, как сбрасывали туда строительный мусор и мыли ведра из-под красок. Не был там давно, думал умерло озерцо.

Vlad

Повідомлення: 45

» 03.09.2007 10:21 am

Це так звані алтайські озера, внаслідок діяльності людини страшенно засмічені, чесно кажучи, сумніваюсь що там ще якась риба вижила, хоча декілька років назад маленькі ніби карасі плавали, але це було роки 3 назад...
шкода озера дуже гарно там було.

Blast

Повідомлення: 49

» 24.09.2007 01:23 pm

несмотря на грязь, много людей с удочками и спинингами.Ловят карасей с ладонь рассказывая рыбацкие небылицы. Не знаю как можно есть эту рыбу, но купать собаку точно не безопастно

кадуня

Повідомлення: 3

» 25.09.2007 09:43 am

кадуня написав:Не знаю как можно есть эту рыбу, но купать собаку точно не безопастно

Поддерживаю. Встретил знакомого (живет недалеко), говорил, что кот карасей выловленных там, отказывается есть. Хотя от рыбы, тем более только что пойманной, без ума.

Vlad

Повідомлення: 45

Re: "Піскові озера", парк (алтайські озера)

» 19.03.2009 10:29 am

Скажу вам по-сікрєту мої спостереження за минулий рік.. Я там поруч живу тому в теплі будні по вечерам треную свій нахлистовий заброс...
Риба там є... і досить немало.. і рибаки є, яким нехрен що робити по вечорам, як іноді і мені..
Значить риби
- щука, бачив малька і чув про велику
- окунь, його як і всюди троха є. бачив екземпляр на 300 грам.
- сом - про це тільки чув, не бачив
- карп і досить прийстойний.. Бачив сам як він вже наніч збирав шось з поверхні води
- голавль - бачив на власні очі і не вірив що і таке є
- карась - це всі знають

Чув про черепах, а потім переконався на власніх очах.. Вони там є..
Літають дикі качки..
Словом гарно там..

Макс

Повідомлення: 179

» 09.04.2009 12:53 pm

Привіт! Всім буквально вчора я там був по роботі, в знайомого налаштовува інтернет, який живе прямісінько біля цього озера, піднімаючись сходами я побачив якісь рухи в цій воді, приглянувся і просто став в ступор! Стайка шт 30 таких за 500 гр, просто харчувались по поверхні!
Хотів запитати чи під час теперішнього часу там можна ловити, тобто потренуватись на тих карасиках! Не факт що вони будуть клювати, але хоча б знати чи ніхто не прийде і не накричить! Соромно буде!!!
Дайте знати!

Wow@
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 203

» 17.04.2009 01:07 pm

Сьогодні, друг мене порадував фоткою - черепах алтайський . :lol: А якщо серйозно, то це - болотяна черепаха, але для Львова це справжня "диковинка" 8). Хоча що в цьому озері водяться черепахи я чув ще років десять тому.
S7300188.jpg

ученик.

Повідомлення: 178

» 20.05.2009 09:58 pm

Гуляли там з дітьми пару тижнів тому. По берегах сидять рибалки і очманіло дивляться на згадувану вище зграйку карасів (?), яка пасеться чітко на середині більшого озера. Один прийшов із чотирма донками (очевидно, фідер) і сидить, дивиться на дзвінки. В цілому було не менше двох десятків рибалок, якщо кожен за день упіймає по карасю, то незабаром там нічого не залишиться :(

otar

Повідомлення: 72

» 19.07.2009 04:54 pm

Бліснив на озері приблизно тиждень тому було два удари на твістер червоно - жовтого кольору но не реалізував покльовки! сиділи рибаки з поплавками! питався в них казали пару карасіків злапали на лодоньку...

aL1G@ToR=-_-=

Повідомлення: 15

» 06.08.2009 11:18 pm

Я з другом біля берега злапав карасиків 10 см навіть без поплавка :D Малі але приємно :D Ми їх хотіли забрати, але подумали і випустили, хай живуть :D

suslon

Повідомлення: 3

» 20.08.2009 06:59 pm

ryvak написав:в минулому році там точно було 6 шт по 150 грам.Може всі самці :D А може не вижили.Але всі вильнули хвостом і поплили.Цього року мали б бути по 600-800 грам.

Ну ще напевно не так погладшали, вчора ввечорі з К-2 вдалось потримати в руках пару щупачків (одна гр.100 друга до 200).
-1.jpg
трофей
Знов всіх "трофеїв" відправили на посилене харчування.
-2.jpg
піймав- відпусти
На водоймі були в перший раз, в цілому задоволені, Сергій спокусив ще 2-х окушків піпісочного розміру. Озеро не глубоке, дно заросше водорослями, але вода дуже прозора - відповідно потренувались в твічінговій анімації приманок та спостерігали дії хіжака. Приемно (тим більше в нашому в місці) отримати задоволення від рибалки. Прошу вибачити за дещо гламурний вигляд рибаків- були після роботи.

кочевник

Повідомлення: 453

» 31.08.2009 10:33 am

З урахуванням особливостей озера (майже 100% водорослі) ми обирали щось поверхневе (або з невеликим заглубленням)- в конкретному випадку спрацювали твичингові воблери (Тини Фрай 38Ф та Ридж 35Ф). Едине прохання - відпускайте пійману рибу- залишайте задоволення собі і іншим на потім.

кочевник

Повідомлення: 453

» 07.12.2009 03:13 am

Влітку ( в серпні) ходив туди прогулятись - і що цікаво, наблюдав двох щучок на меншому - одна десь 500-600гр, друга - половина з першої :D . Але на мій подив -рибаків тьма! Було чоловік 6 - правда на більшому! 2 спінінгуїв ,решта на мирну -при такому пресингу тим щучкам скоро капець буде! :( Бо не думаю що оті "рибаки" все назад випускають. В це озеро навпаки треба запускати ,а не виловлювати з нього!
P.S. В вересні натрапив біля себе в магазині на карпиків(живих) купив кіло(3 шт.) сходив і випустив в озеро. Як би так зробив кожен, то років через 5 була б гарна рибалка в межах міста( наголошую! СПОРТИВНА)

oldu

Повідомлення: 29

» 07.12.2009 11:42 pm

Небагато в нашому місті озерних перлин. "Алтайські" - Піскові озера саме такі, що на мій погляд змогли відновитися від безгосподарної діяльності людини, після проведення всіх навколишніх забудов. Завдяки небайдужим любителям природи, можна допомогти їм, повстати у своїй минулій красі. Не раз отримував задоволення посидіти з вудочкою, спінінгував, загодовував качок, де ще знайти в "шаленій урбанізації" такий "острів" посеред асфальту.
p.s. кіт полюбляє сидіти на вікні і милуватися забавами качок, навіть їсти деколи не докличешся. :D

vombat

Повідомлення: 1

Далі

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей