Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

"Піскові озера", парк (алтайські озера)

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: "Піскові озера", парк (алтайські озера)

» 21.06.2014 10:25 pm

Хлопці, не пробуйте реанімувати це озеро. Всі роки воно живилось струмком, який засрали під час будівництва висотки навпроти шлюза і тепер з тої труби сюркає (якщо ще сюркає) маленький маленький струмочок, який не може дати стільки води, скільки треба для заводнення цих озер. Я вже не говорю про ідіотське чищення дна, яке сторону озера біля готеля "Турист" перетворила в банальне болото (Рівень заглиблювальних робіт набагато глибше, ніж дно під мостом), і в результаті цього в цій стороні озера вода довічно стояча. Щоб вернути це озеро в нормальний стан, потрібно зробити капітальні зміни які мають привести як мінімум до початкового стану цієї водойми.
Я сам два роки назад зариблював цю водойму, і зараз розумію що це - ПОРОЖНЯК. Рано чи пізно ця водойма перетвориться на болото, на якому побудують будинки. ІМХО.

поле_щук

Повідомлення: 12

» 21.06.2014 11:16 pm

поле_щук написав: Рано чи пізно ця водойма перетвориться на болото, на якому побудують будинки. ІМХО.
Хоч не в тему, але колись було озеро на перехресті Наукова-Кульпарківська на цьому місці тепер стоїть Тойота-Центр. В то озеро я колись з другом викинув всі свої кишенькові гроші зі школи, а це було 50 коп. ( булка+чай) в день. В кінці тижня ми йшли на базар викупляти 2 кг живого карася і випускали туди, в той час коли всі однокласники спускали свої гроші на комп"ютерні клуби. Потім ловили і тішились що то наш(ми їх мітили, хвостики ножницями підрізали), там навіть в"юни мої плавали які тато, по мому проханню, амністував з сковорідки і які перед тим прожили в мене в простій 3 літровій банці 4 роки... Обідно але такі реалії нашого світу, що гроші вирішують практично все... І таких прикладів я можу навести ще багато тільки з свого дитинства, коли, ми, діти, "опікувались" водоймою, запускали туди того ж карасика а потім приходив дядько товстосум і або щось будував там або брав водойму в оренду і все вибирав там. :(

MiwaHunter

Повідомлення: 182

» 02.10.2014 11:43 am

Меншу частину озера почищено від водорослей і очерету, хоч щось зробили- це не може не радувати. Є надія що замору не буде цієї зими.

Тарас Бобиляк

Повідомлення: 12

» 31.01.2015 09:04 pm

Шкода, що очерет на меншому озері по середині вирізаний.
Замору теж сподіваюся що не буде. Зима тепла. Хоча після 10 лютого
чекаємо заморозків. (ЗЫ. Я працівник гідро-мет служби :-) )
Долучуся до очисчення озера від сміття на весні.

Talio

Повідомлення: 1

» 29.05.2015 08:04 pm

Проходив повз озера.На меншому озері сиділо багато риболовів на поплавок,але риби в них я не побачив.На озері з шлюзом сидів один єдиний рибак :f1: ,але він в садку тримав 4 карасі приблизно по 100-150 грам (ловив на фідер з пляжу).

Лев

Повідомлення: 2

» 17.11.2015 01:07 pm

Зображення

Озеро почистили, аж приятно посмотреть.
Фото: Yura Shcherbatyi‎

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 07.12.2015 09:18 pm

Був на рибалці в неділю після обіду,ловив спінінгом.Перепробував трошки приманок(твістери,віброхвости,мікроджиг,воблерочки-хижак не брав).На коливалочку(яку потім нечайно обірвав)зловив маленьку щучку(акуратно відчіпив і випустив),окунця незловив жодного(для першого разу і то добре).Озера сподобались,гарні,можна з малим-рибачком їздити на рибалку :f1: чи погуляти парком...

Андрей Popovych

Повідомлення: 49

» 29.05.2016 09:49 pm

Був сьогодні з 3 фідерами на окультуреній частині. Наживка: пінопласт, хробак, пуф, перловка. З 17:00 до 20:30 жодної покльовки. В решти рибалок (больше 10 чол.) - той самий результак як по мирній рибі, так і по хижаку :(

neoatheist

Повідомлення: 14

» 19.08.2016 09:50 pm

Був сьогодні на рибалці,зранку видурив маленьку щучку грам 400-500 на воблерочок(після фото випустив),ще було пару нереалізованих клювань окунця на твістер і все.

Андрей Popovych

Повідомлення: 49

» 13.01.2017 04:30 pm

Добрий день! Вчора товариш на Піскових озерах у Львові, спостерігав, як люди голими руками і садками виловлювали багато риби. Справа в тім, що лунки на озері позамерзали і вся риба підпливла до джерела, де вода з киснем. І там, на мілині. вона абсолютно беззахисна перед "рибалками". Товариш бачив, як витягували величенькі екземпляри і вважає таку рибалку неспортивною. Хто у Львові відповідає за стан Піскових озер? І чи може якась служба просвердлити кілька лунок, щоб зберегти рибу в цих озерах?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1401589136520442&set=gm.598866166973669&type=3&theater

Boo4ooL

Повідомлення: 3

» 12.07.2017 10:07 pm

Після зимового вилову риби підчас замору біля джерела, не дуже свідомими людьми, риби в озері лишилось дуже мало, знов починає розводитись потрошку Ротан. Минулого тижня запустив 8 шт 200 грамових карасів, сподіваюсь що вони переживуть зиму і наступного року зможуь віднереститись, а якщо хтось привезе туди Щуку, буду дуже вдячний, тому що після зими думаю її там зовсім не лишилось.

MrALF

Повідомлення: 2

» 19.07.2017 05:35 pm

Десь три тижні тому під вечір піймав зо п'ять окунців на силікон, всі після фотосесії були відпущені :)

yurosan

Повідомлення: 3

» 16.08.2017 01:01 am

о і я туди декілька карасів випустив , виловлених на іншому водоймі

Romkozem

Повідомлення: 6

Поперед.

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей