Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Торфянники с.Фрага.

Озера та ставки Івано Франківської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Торфянники с.Фрага.

» 08.11.2014 06:57 pm

Были сегодня на Фраге.
:f1:
Рогатинский район
Ивано-Франковская область
49.475759, 24.451474
очень интересные каналы.
Советую посетить любителям ультролайта погонять матросов(на первый канал и крайний)
Центральный показал что очень много щуки в нем.
Но и местных которые постоянно полощет там жерлицы-кружки-поставушки тоже много,
брал с собой лодку так как это позволяет обловить большую территорию и не сковывает движенья.
Хотя можно и пешком все обойти,ну скажем процентов 80% точно.
Поймал пару щук на фаршировку и окушка на таранку,
хорошо проявил себя Йозори серебристый,верх черный все на него,
окушок брался на маньячки пару выходов было на салатовый твистер.

P\S разжился орбитом,чубаком,одним виброхвостом и непонятным вертушко-селиконом,Так сказать трофеи снятые с коряг=)))

Хех забыл,как заехать.
Едем со Львова на Рогатын во Фраге за мостом сворачиваем на ЛЕВО проезжаем метров 100 мимо источника,и как только видим невнятный поворот на траву влево сворачиваем и по траве проезжаем вдоль 1вого канала(там много окуня) потом через метров 50 поворачиваем в право через небольшой мостик и по прямой до центрального канала,от туда и ходить недалеко и лодку проще тянуть.
Кто желает ловить карася местные указали на крайний канал,ходил смотрел да есть места есть рогачи думаю там ямы.

Всем Удачи. :f1:
Востаннє редагувалось SkodaVod в 17.11.2014 01:19 am, всього редагувалось 1 раз.

SkodaVod

Повідомлення: 21

Re: Торфянники с.Фрага.

» 08.11.2014 08:31 pm

Я був там десь 6 років назад. Ловив на живця. Зловили на компанію 10 щук. до 500 гр. Взагалі щуки було дуже багато колись, я бачив під берегом метрову щуку! На другий рік після цього там стався страшний замор...
Зараз можливо вже віджили ці водойми.
Їхати не так далеко, За Бібркою ще мабуть 45-50 хв їзди. Їде також маршрутка з Автостанції номер 5 (ДБК) прямо в село

Мишко

Повідомлення: 243

» 14.11.2014 09:36 pm

е десь .. ?

Це тут- http://maps.yandex.ua/?rtext=49.475729%2C24.453681&sll=24.451940%2C49.475544&sspn=0.020170%2C0.007956&rtm=atm&source=route&ll=24.451940%2C49.475544&spn=0.020170%2C0.007956&z=16&l=sat%2Cskl . Карта активна, можна нею рухати).
Думалося туда на другий тиждень із човном перескочити ( а шо? :roll: , зняв два орбіта з корчів і на місяць вперед страти на рибалку відбив)).
А тут вкусив мене нині зранку пацієнт (то ж порча)), посєму прийом больних був закрит, і поїхав я компенсовувати моральний урон у " Торфяники с. Фрага."
Благо, снасті в багажнику їздять разом з гумовцями.
Цікавенько там. Глибини в різних каналах різняться є 50см, 1м і до 3+м, вода в частині каналів прозора, присутність окуня наліцо, правда дрібний він, зато багато. З щуками трошки гірше, два шпротики припливли за моїм воблером, дві крупніші вигнав з-під берега при переходах, мав один схід ( по відчуттях - "мєньшє кілаграмма").
Місцевий агент повідомив що щука присутня, є мамки, бере добре вдосвіта по каналах і в сонячну погоду посередині плес на сріблясті воблери і білий силікон. Жартівник)).
Коротше Чорний Острів №2).
Ловити з човна там оправдано, товариш SkodaVod каже, що пішки доступно 80% водойми, треба казати: обійти можна , а доступів до води мізер( + практика показує, що щука рідко стоїть навпроти таких місць, або її швиденько звідти знімають)
IMG_20141114_143458.jpg
IMG_20141114_133237.jpg
IMG_20141114_143539.jpg
IMG_20141114_122637.jpg

IMG_20141114_133256.jpg
Одна з двох кладок по яких можна попасти всередину системи каналів
IMG_20141114_144546-horz.jpg
панорама, йолкі

Ну і саме головне- рибалку зараховано :
IMG_20141114_134349.jpg
та-да!

PS. Жадних орбітів, ріджиків і тому-подібних хорнетів на корягах виявлено не було. Думається про дві речі: 1)- у топікстартера дуже добрий зір( то видно навіть по аватарі ); 2)- через скільки часу буде правильно туди їхати за свіжими орбітами?)

@doc

Повідомлення: 763

» 17.11.2014 01:22 am

Всем доброго времени суток.
с телефона полистал темку вижу несогласования.
1.Уважаемый @doc покажите на карте место где Вы при всем желании не смоги кинуть свой спинин?
Я утвердительно говорю что там МАССА дорожек лозеек с канала на канал по которым местные бегают как водяные курочки не замочив ног.
по сути без лодки ток нельзя обловить плес 6того канала,и затопленный 11й,хотя там есть тропинка но я не рискнул туда идти по веткам.
это если по гуглу считать снизу вверх Рогатинский район
Ивано-Франковская область
49.475382, 24.451848

2.я говорил что нашол воблеры неспорю но к чему издевка?

3. Приехав вы с лодкой представьте сколько вы ее будете там тягать,меня если честно это утомило.потому что не все каналы соедены,мне было удобнее ходит вокруг с палкой 2.10см Удобно и комфортно.

SkodaVod

Повідомлення: 21

» 17.11.2014 11:31 am

SkodaVod-у
Госпаді!..
Та шо ви таке кажете?, навпаки від мене вам велике дякую і полнєйше уваженіє. Ви відкрили нам нове місце для рибалки, я прекрасно провів там день, ніякої іронії, чи , борони боже, сарказму! Ваша точка на Свічі в мене також забита в навігаторі).
Я попробую по ваших пунктах якось розвіяти виникле непорозуміння:
-1- ви праві обійти та обловити можна більшість каналів, але найімовірніші ( в мому розумінні) місця стоянки щуки, виявлялися( як мені видалось) за гілками, за стіною очерету, у вузьких коридорах, або за поворотом. Тому я написав " оправдано ловити з човна", а не " без човна там дєлать нєфіг".
Мабуть у нас із вами різні погляди на "щучі" місця, все ж таки ви зловили, а я ні.
-2- ніяких підколів, завжди хотів орбіта, завжди зажимав на нього гроші, а тут така пруха. Ми їздимо на рибалку за іншим, дехто навіть риби додому не бере. Емоції ! вот що головне. А зняти з гілки один із кращих воблерів у світі..., це вносить інтригу)).
+ всі мої репліки про "трофейних воблерів" закінчуються " ) "- читай посмішка, жарт, тобто не " не сприймайте серйозно".
-3- мій човник маленький і легенький), тягати його кудись - 0 проблем. Але в пості пор Фрагу я про це і не думав, ходячи пішком по каналах, я не помітив, що вони роз,єднані. Мій прокол...
Якось так.
Мир, дружба, жвачка!

@doc

» 16.05.2015 10:44 pm

Були на минулому тижні. Приїхали в 7.00 і кльов пропустили.
Ловиться дрібна щучка і ще дрібніший окунець.
Риби мало.

@doc

» 05.06.2015 08:17 pm

Яка цікава водойма. Канали від видобутку торфу?
А що там з мирною рибою? Карась якого розміру? Про коропа щось чути?
Дякую.

Rost

Повідомлення: 141

Повернутись в Озера та ставки Ів. Франківської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей