Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Пристань

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Пристань

» 13.09.2014 02:04 pm

База риболовлі та відпочинку «Пристань»

Розташування: село Пристань Сокальського району.
GPS-координати Пристані: широта 50*13'20,94" C; довгота 23*56'44,82" B
Відстань зі Львова від Галицького перехрестя — 61 км.

Проїзд: Львів – 27 км – Жовква –24 км – Великі Мости – за військовою частиною поворот на Раву-Руську – 14 км – с. Пристань – в селі на першому перехресті після автобусної зупинки поворот наліво, далі по головній дорозі через мости на річці Рата і меліоративному каналі – 1 км – перед лісом поворот направо до жовтого будинку із цинковою бляхою – 200 м.

До Пристані можна доїхати прямим автобусом "Львів - Діброва", що відправляється від АС2 о 18-15 та проходить через село Пристань. Квитки на автобус можна забронювати за день до виїзду по тел. 252-04-89, телефон дуже зайнятий, але додзвонитися можна. Від зупинки автобуса в селі до ставків біля 1 км.
Доїдати також можна з пересадкою: до Великих Мостів будь-яким автобусом Львів-Сокаль або Львів-Червоноград, а у Великих Мостах пересісти на маршрутку Червоногад-Рава Руська, яка відправляється щогодини, до першої зупинки в с.Пристань.

Загальна характеристика:
• ставки розташовані в екологічно чистій мальовничій зоні та оточені сосновим лісом; площа ставків – 30 га;
• зона відпочинку (столи, мангали, бесідки) – на галявинах у сосновому лісі, що прилягає до ставків;
• озеро (ставок) для купання обладнане містками для стрибків у воду та дерев’яними сходами для заходу у воду, глибина ставка – до 1.6 м;
• доступ сторонніх людей на базу обмежений сітковою огорожею;
• столи під накриттям (бесідки) розміщені в лісі на центральній та прилеглих до неї галявинах; загальна місткість бази – до 180 місць, в тому числі столи на 20 місць; у вечірній час усі галявини освітлюються;
• до послуг відпочиваючих мангали для приготування шашликів, електроенергія для аудіоапаратури та кип’ятіння води, екологічно чиста вода зі свердловини;
• на базі працює обладнаний холодильником та морозильною камерою магазин; асортимент товару - охолоджені напої, снеки, закуска, морозиво, солодощі, овочі, риба свіжа, смажена та гарячого копчення, рибна юшка, шампури, одноразовий посуд, та інше;
• для ночівлі є два будиночки із кімнатами на 2, 3 та 4 особи, всього 12 спальних місць; є місця для встановлення наметів.

Правила риболовлі на озерах «Пристань»
1. Рибалити можна щоденно без вихідних без перерви на нерестовий період. Заїзд на рибалку, коли починає розвиднюватись (літом з 5-00), рибалити можна до заходу сонця. Нічна рибалка не дозволяється. Вечірній та нічний час можна провести в будиночку, автомобілях, наметах або в бесідці на лісовій галявині, де всі місця мають електричне освітлення.
2. При в’їзді машину потрібно залишати під охорону на стоянці біля адмінбудинку, а з речами пройти пішки 100 м. до найближчого озера. Як виняток, автомобілем можна один раз проїхати на берег озера і залишити його безпосередньо біля місця риболовлі до закінчення рибалки. Кататися автомобілем до лісової галявини, де стоять мангали і бесідки, і назад на берег заборонено.
3. Розводити вогонь на березі озера на землі чи у власному мангалі категорично не дозволяється. Приготування їжі (шашлики, юшка …) на вогні здійснюється на стаціонарних мангалах, що розміщені на лісовій галявині біля бесідок і столиків, користування якими є безоплатно. Чистити рибу можна тільки на спеціально відведеному столі біля водяного крану, де передбачені відра для відходів.
4. Число снастей в одного рибалки не обмежується, але причандалля на березі повинні розміщатися компактно, так щоб не обмежувати в просторі інших рибалок.
5. Риба, яка забирається рибалкою із собою, оплачується додатково. Зловлену рибу потрібно зберігати тільки в корпових мішках або капронових садках. Використання металевих садків заборонено, оскільки вони сильно травмують рибу. Категорично заборонено до пред’явлення риби охороні тримати її у відрах, поліетиленових пакетах, футлярах від снастей, автомобілях та ін. Під час риболовлі на вимогу охорони рибалка зобов’язаний показати свій садок з уловом. Не травмованих коропів або білих амурів, які більше 2,0 кг, потрібно відразу відпускати в озеро. В садок можна збирати рибу, яку планується викупити при виході (виїзді) з рибалки. Травмовану або зайву рибу можна віддати на охороні без будь-якої оплати.
6. При виході з рибалки на вимогу охоронця необхідно пред’явити речі та машину, яка побувала на березі озера, для огляду на предмет відсутності прихованої риби.
7. Просимо утримувати чистим місце вашої риболовлі, недопалки збирати у підвішені на столиках консервні банки, зібране в пакети сміття при виїзді можна залишити у спеціальному місці біля собачого вольєра.
8. На березі озера забороняється зчиняти зайвий галас, голосно включати радіо, грати з м'ячем, гримати дверима автомашини, бо це заважає іншим рибалкам та відлякує рибу. Для цього є площа при в'їзді та лісові галявини.
9. Тарифи на 2018 рік:
- рибалка за день з правом користування столиками на березі озера та мангалами і бесідками на лісовій галявині: дорослі – 80 грн., діти – 40 грн.;
- відпочинок за день з правом користування мангалами і бесідками на лісовій галявині: дорослі – 40 грн., діти – 20 грн.;
- автомобіль за день: на стоянці – 10 грн., на лісовій галявині біля бесідки – 20 грн., на березі озера – 40 грн.;
- ночівля в будиночку з постіллю – 80 грн. за ліжко, у власному автомобілі або наметі – 40 грн. за особу;
- риба за кілограм для рибалок: короп – 60 грн., білий амур – 65 грн., щука – 90 грн., товстолоб – 45 грн., карась, плотва, краснопірка, та окунь – безоплатно;
- дрова – 40 грн. за ящик,
- прокат казанка на юшку, сітки для запікання риби, садка на рибу, підсаки – 5 грн., шампура, миски, ложки – 2 грн. за 1 шт., малої парасолі від сонця - 20 грн., великої парасолі - 30 грн. за день,

Телефони: директора п. Романа – 097 223-74-10.
facebook

PS. Фото з бази додаються в наступних повідомленнях.
Приєднані файли
 на ставки.jpg
Схема доїзду
Востаннє редагувалось Роман Г. в 01.04.2018 06:38 pm, всього редагувалось 13 разів.

Роман Г.

Повідомлення: 18

Re: Пристань

» 14.09.2014 06:21 pm

Фото зони відпочинку "Пристані". Користування бесідками та мангалами БЕЗОПЛАТНЕ.
Приєднані файли
1.JPG
Бесідка 1
2.JPG
Бесідка 2
3.JPG
Бесідка 3
2.JPG
Вигляд на довгі бесідки
3.JPG
Вигляд на головну галявину
.jpg
Друга галявина
.JPG
Двохмісний номер
 1.JPG
Трьохмісний номер
 2.JPG
Трьохмісний номер
 1.JPG
Чотирьохмісний номер

Роман Г.

Повідомлення: 18

» 29.09.2014 01:14 pm

Був 28.09.2014 з дядьком.
Дуже пощастило з погодою. Західний вітер 2-3 м/c, 16 градусів тепла.

Місце лову:
я- перший став - останній столик з дороги. Скажу одразу на першому ставку покльовок в мене не було, хоча риба ходила, кидалась постійно.
дядько - другий став (зі сторони дороги, біля розваленого будинку) - там кльов був хороший.
Зранку на першому ставку на дамбі сидів чоловік - мав кілька покльовок, але порозгинало гачки. Можливо риба велика, проте більше схиляюсь до думки, що рибка заводила монтаж в камиші і там розгинала гачки.

Ловили на кукурудзу, бутерброд кукурудза-опариш. Загальні результати - 14 коропів, вага 20 кг, найбільший - 1,6 кг.
Варто звернути увагу - зранку постійно брало зі сторони лісу (було 2 рибаків - результат 26 кг коропа - але риба трошки менша), після обіду почались покльовки зі сторони дороги, очевидно вода прогрілась і риба підійшла.

В 17.45 за наполегливою рекомендацією дядька я закинув спінінг в другий ставок - метрів 80 від берега - 10 хвилин - 2 коропа. Риба стоїть посередині і основне завдання, просто її дістати. Насадка, презентація - особливого значення немає. В мене була оснастка - вертоліт, з волосяним монтажем, ловив на Бондюельку.

Дядько ловив на фідери з домашньо-заготованою кашою.

Результатами, погодою та самим процесом дуже задоволені. Ні хвоста Вам, ні луски!

Kokir_Taras

Повідомлення: 8

» 17.10.2014 12:30 pm

Доброго дня всім.
Також був з товаришем, тут внеділю 12.10.
Розмістились на другому ставку, поруч із попереднім дописувачем. Так що інформацію про їхніх 16 коропців підтверджую. Хлопці молодці, терпеливо і методично ловили. :)
Клювало дійсно як виявилось пізніше з виключно дальняка і ближче до середини. Хоча загалом кльов був так собі, я би сказав як в кого.
Ми приїхали трохи пізно, десь близько пів першої, тому ранковий кльов пропусутили. Але зробили це свідомо, бо мали припущення що риба не буде дуже активна поки вода не прогріється. :wink:
Ловили ми в основному на фідера. Товариш мій зарядив ще одного карповика, а я додатково час від часу ганяв болонку безтолку, бо риби біля берегом вже неє. :?
Перша покльовка в мене в 14:40 і як результат карпик 1.7 кг :P
20141012_144044.jpg

Пізніше довший час було затишшя і десь наприкінці дня, я загодувався з рогатки і отримав за це ще кілька покльовок під занавіс.
Як результат у мене ще +2 коропи такого ж стандартного сайзу і один схід на спін перероблений під донку. Шось вдарило по ньому так шо він аж підскочив на стойках і обірвало поводок відразу. :( Так шо я дарма біг до нього. Отак завжди стається, шо самий більший риб клює на саму слабоньку снасть! Це вже аксіома. :!:
Впринципі рибалкою задоволені, відпочиили трохи. А найбільше порадувала погода в той день. :)
Удачі всім!

RYM

Повідомлення: 175

» 24.10.2014 10:46 am

Вчора по роботі їздив в Червоноград і по дорозі вирішив відвідати цю "скандально-відому" на нашому форумі водойму. :D

Переслідувалось декілька цілей:

1. Подивитись на власні очі що це за водойма і просто "оцінити обстановку".
2. Перевірити наявність щуки в щучому озері і по можливості просто відірватись по хижаку. З цією метою я завчасно прихопив з собою джерковий комплект.

Загальні враження.
Видно що за господарство дбають - чисто, озера почищені, гарна природа і т.д. Місця для ловлі облаштовані, господар привітний :D . Озера цілком придатні для проведення рибальських гулянь чи змагань - умови є. Ще б дорога було нормальна - бо колеса по дорозі можна погубити :( . Пан Роман - приємний старший чоловік. Видно що йому подобається займатись своїм господарством і робить він це з задоволенням.
З мінусів - щуче озеро дуже маленьке приблизно 15 х 100 м. На такій маленькі водоймі адекватному спінінгісту по хижаку ніде і розгулятись. Я запросто перекидував своїм коротким джерковим вудилищем приманку на наступний берег. Хотілось би мати можливість ловити хижака в карпових водоймах - так було б цікавіше.

По другому пункту:
По щуці відірвався непогано (м'яко кажучи) :D . Щука била постійно і регулярно. В результаті моя запланована годинна рибалка розтяглася до двох з половиною годин. За цей час я зловив близько 15-ти щук і щучок, отримав массу сходів та ударів. Коротше кажучи відірвався по повній :D . Не знаю - чи то там дійсно так багато хижака чи то погода сприяла (а погода до слова була як ніколи щуча - холодрига і дощ) - але щуки я наловився від душі. Розмір - від 500 гр і до 1460гр. Цього разу в фаворі в мене був Rapala Glidin' Rap:

Зображення

Вода прозора, приманка добре контролюється, видно щучі удари. Зробив багато фото, але оскільки нікого окрім мене більше не було - всі вони неформатні. Тому викладаю лише декілька найцікавіших. Якщо будуть претензії - видалю сам.

Найбільша щука (1460 гр) була зловлена за живіт (коли тягнув - думав там крокодил на 7 кг, а то вона просто боком тягнулась :D ):

Зображення

Останні пів-години вчепив свій найбільший джерк Strike Pro Big Bandit Sinking. 19.6 см 98 гр. Зазвичай ним трохи страшно ловити. Але тепер я остаточно переконався - для щуки розмір не основне. На нього ловилась щука від 500 гр. - майже такого самого розміру як сам джерк. На фото - щука 900 гр.:

Зображення

Таким чином пункт 2 був виконаний на всі сто. Всі щуки поплили підростати - лише найбільшу вирішив забрати додому.
Загалом в мене склались позитивні враження про Пристань - не знаю звідки стільки шуму навколо неї. Туди добре їхати в сімейному форматі - поєднуючи відпочинок з рибалкою.

Всім НХНЛ.

Попередження! Заборонено викладати фото трофеїв на траві. Модератор.

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 261

» 08.11.2014 11:43 am

Знову ненадовго відвідав Пристань з метою половити хижака. Цього разу вирішив взяти з собою лайт з тестом до 14 гр. Минулого тижня щук на Пристані вперто клювати не хотів (тому звіт не писав). Цього разу він теж був прошений, але тим не менше час від часу давав про себе знати.
Спочатку я вчепив понтунівську оберталку 5-го розміру і вже на 2-му забросі отримав покльовку 600-грамової щучки. Після цього пів-години тиша. Спробував джигувати - нуль. Різні проводки, довгі паузи - нуль. Вирішив вчепити коливалку від Акме. Заброс - далеко летить коливалочка. Поки вимотував дугу, яку утворила нитка - відчув удар і через хвилинку кілограмова щучка вже була на березі.

Зображення

Добре що якраз підійшли спостерігачі - зробили мені фото. Після короткої фотосесії щука була відпущена в рідну стихію.
Далі знову пів-години тиша. Обходив все озеро - немає покльовок. Аж поки не зрозумів, що щука хапає коливалку на паузі - коли вона падає на дно як листок. Тільки спробував проводку з паузами - відразу потужний удар. Фрикціон тріщить, аж дим з нього йде. Ого думаю, щось непогане. Виважував хвилини 2-3 - в результаті 2-кілограмова щука була на березі. Як це не сумно - але це мій цьогорічний рекорд.

Спостерігачів на цей раз не було, а оскільки модератори в нас суворі :D , то довелось трошки попотіти, щоб зробити фотосесію.

Зображення

Зображення

Щуку випустив, зробив кілька прощальних забросів Орбітом, заробив ще одну покльовку 400-грамової щучки. На цьому вирішив рибалку завершувати - часу було обмаль.
Задоволення отримав.

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 261

» 28.03.2015 06:28 pm

Маю нарешті трохи вільного часу, то ж напишу перший свій цьогорічний звіт! :)

Відвідали з товаришем Пристань в четвер 26.03. Вирішили тут відкривати сезон мирної риби 2015.
Так як прогноз погоди казав що вихідні будуть "мокрими", :? то зірвались серед тижня і в принципі якраз не прогадали, але про все по порядку.
Виїхали досить пізно, як для рибалки, але з огляду на пору року виїзд з міста в 10 ранку був обгрунтованим. Поки заправка, кава і сама дорога ("воєнно-грузинська" останніх 15 км) то лише десь біля 12ї ми на озерах.
За ради справедливості мушу сказати що за Мостами дорога трохи краще стала в порівнянні з минулим роком, але в словосполученні "трохи краще"наголос на слові "трохи".
При в"їзді якраз зустріли власника, пана Романа, по якому було видно що він зараз має багато клопоту з підготовки до нового сезону. Але незважаючи на заклопотаність зустрів нас люб'язно і розповів обстановку. На той момент на ставках нікого не було, окрім компанії котра розташувалась на VIP-озері. Пан Роман запропонував і нам ловити там з огляду на те, що ще не сезон і кльову нема. Але не шукаючи легких шляхів ми рушили на друге озеро.

По суті самої рибалки...
Ловили виключно на фідера. І перші закиди поробили взагалі без прикормки для економії часу. Бо ж треба було ще "за рибалку встигнути". :booze: А коли вже ритуал відбули і так би мовити поснідали, то вже тоді і взялись замішувати те що є. А є в таких випадках як правило те, що залишилось в сумках ще з минулого року. :lol: Отже сильно не заморочувлаись. Змішали те шо є і вйо набивати кормаки :D
Я тактично поставив різного типу кормаки із різними монтажами, щоб визначити що ж все таки буде працювати сьогодні, якщо буде. :?: І тактика виявилась правильною, бо спрацювала сама несподівана і в той же час сама проста оснастка на базі "пружини". Як не дивно, методні оснастки які в минулі рази тут тільки і спрацьовували у мене, на цей раз мовчали. Весна, не стандарт рулить...
І так перша покльовка відбулась в 13:30 приблизно. Покльовка явно карпова, потужна потяжка, ривки але сильного спротиву при вимотуванні фідера не було. Хіба що вже під берегом карпик почав ходити по при берег. Але за 5 хв ми його вмовили на підсак. Результат - перша рибка сезону, гарний дзеркальний карпик вагою приблизно 1,3 кг.
20150326_133433.jpg

20150326_133447.jpg

Море радості і задоволення. Сезон відкрито правильно! :rage
Далі затишшя і думки про те що мабуть це єдина риба яку ми сьогодні побачимо, бо все так напевно ще рано? :?:
Хоча час від часу риба почала видавати свою присутність. Мабуть все таки молоде весняне сонячне тепло підігріло верхні шари води і риба почала час від часу плюхатись по воді в різних частинах водойми.
З обіду посилився вітер, дув інтенсивніше, але дискомфорту вже не виникало, бо стало зовсім тепло. Але через вітер довелося де що змінити оснащення фідерів. Я спочатку пробував ловити на ліску, по класиці, як книжка пише про ловлю коропа фідером. Але з огляду на те що вітер видував з ліски сильну дугу і перша покльовка відбулась на фідер, на якому єдиному стояв тонкий шнур, я прийняв рішення перекинутись на шнур на інші два фідера. В подальшому напевно це таки дало результат, бо з часом у мене відбулась і друга покльовка. Це сталось десь орієнтовно через годину-півтори після першої. Як результат, практично такий самий короп доставлено на берег спільними зусиллями.
Після другої покльовки вималювалась очевидна схема, стало зрозуміло яким смаковим якостям прикормки і наживки риба віддає перевагу сьогодні. З врахуванням цього мій товариш Володя робить корективи в оснастках, прикормці. Ліпить кулі і докормлює з рогатки. Через якийсь час це спрацювало. В 16:15 у нього перша покльовка і успішний відхід від нуля.
20150326_161449.jpg

Знову ж таки радість, емоції, ейфорія від вдалого початку сезону. :) Ще десь через хвилин 40 приблизно він отримує ще одну покльовку, але на цей раз не реалізовує - за рано підсік на емоціях. Висмикнув наживку рибі прямо з рота, навіть не давши насолодитись смаком. :roll: Невдача, але було все одно весело! Значить мусить підрости.
День по трохи йшов до завершення. Я вирішив зробили невеличкий есперимент із насадками. Річ у тім, що ми весь день ловили на живі насадки. То ж під занавісу я пробую чи спрацює щось рослинне в якості наживки. Зачіпив, закинув - мовчить фідер. Ну дійсно думаю, звісно буде мовчати, рано ж ще на всілякі мучні вироби. Незчувся як в роздумах розслабився, забув про ту насадку, відвернувся в другу сторону, замріявся про щось, остаточно втративши будь яку пильність. Аж раптом за спиною чую якийсь шум-гам... Озираюсь - а там мій фідер скаче. Спочатку на стійці підстрибує, а потім падає на землю. Ого! Шок, біжу, підбігаючи бачу що шнур підступно провис. :( Риба явно пішла в сторону берега. Чого б це :?: Але все одно підскаю... І не дарма, щось там таки сидить на тому кінці шнура. Вимотую, але відчуття якесь дивне. Під берегом зовсім очевидно стало що шось не то - риба скажено металась і шарахалсь по сторонам. Згодом коли риб втомився, методом доставлення на берег через підсак було встановлено що це білий амур. :)
20150326_165146.jpg

Точніше невеличкий амурчик. Приємний довгий риб поплив підростати...
В цей день я ще розкладав мах. Але виключно щоб переконатись що риба ще не підійшла до берега і за одно огрузити свіжі полавки. :)
Ближче до вечора погода стишилась і під занавіс природа подарувала гарний захід сонця, чим остаточно закріпила душевний позитив від першої цьогорічної рибалки. Чого і бажаю щиро, всім своїм друзякам по захопленню у цьому новому сезоні! :beer
Востаннє редагувалось RYM в 04.04.2015 12:10 pm, всього редагувалось 2 разів.

RYM

Повідомлення: 175

» 30.03.2015 10:00 am

Командою з 4-ох відчайдушних рибалок відвідали Пристань у суботу 28.03.2015р. Чому відчайдушних - поясню)) Погода була мерзопакосна!! Проте ні якість дороги ні погода ні недоспана ніч не змогли зіпсувати нам настрою. Перша покльовка вселила надію, що рибалка буде. Загалом зловлено 5 коропців вагою від 1-1,5 кг. радості від перших покльовок білої риби в сезоні море! Я ж намагався видурити щук, проте безрезультатно. Відоме колись щуче озеро Пристані мовчало, як і всі інші. З негативного - зацепів море, особливо на другому великому озері. Один раз вимушені були просити заброди в п. Романа, щоб звільнити не дешевий воб з пастки зрізаного камиша. В загальному Пристань тримає марку - територія чиста і доглянута, є все необхідне для якісного відпочинку, починаючи від казана закінчуючи гральними картами в магазинчику)) Чекаємо погоди і плануємо новий виїзд. п.с. брало на опариша

Rubak-ROOF

Повідомлення: 12

» 16.04.2015 10:10 pm

Був 16.04.2015 року (Четвер)

Погода: 11-18 градусів тепла, вітер західний 4-8 м/c. Хочу звернути особливу увагу на той факт, що найкращий кльов карпа на Пристані відбувається саме за західного вітру. Проте швидкість вітру понад 5 м/c створює дуже сильний дискомфорт як при закиданні наживки (дуже парусить жилка), так і знаходженні на березі (важко сидіти, довелось розвернути авто, щоб трохи ховатись від вітру.)

Дорога: Особливо не змінилась за зиму. Є нові ділянки зовсім без ям, але і 5-6 місць де потрібно поманеврувати. Розраховуйте, що відстань від В.Мостів до Пристані займе 30-40 хв.

Місце лову: Перший став зі сторони дороги (навпроти острівця).

Спорядження: 4 коропові прути (монтаж вертоліт) + фідер (монтаж - Inline Flat Method Feeder )

Наживка: кукурудза на волосі, бутерброд кукурудза + опариш.

Прикормка: Гейзер + Spicy Method Mix від Flagman (пропорція 1:2, бо гейзер дуже розбавляє запах спецій)

Загальний результат: 8 коропів - від 1,2 до 2,4 кг

Сусіди рибалили на 1 і 2 ставках. 1 став -1 короп +- 2,2 кг, другий став - 4 коропи +- 1,5 кг.

Варто зазначити, що якщо Вас цікавить кількість риби потрібно йти на 2 став (густина риби неймовірна - див. звіт від 12.10.2014 року),
якщо якість (від 2 кг до 6-8 кг) тоді 1 став.

Сезон відкрив, чого і Вам бажаю.

Уся риба була повернена у рідну стихію. Ні хвоста Вам, ні луски!

П.С. У зв'язку із втратою теми додаю деякі фото сезону 2013-2014.
Приєднані файли
0245.jpg
Дамба між 1 і 2 ставом
Карповик / монтаж вертоліт / кукурудза
0246.jpg
Дамба між 1 і 2 ставом
Фідер / кукурудза NCF від Сarpzoom
0224.jpg
1 став
2 столик від дороги
Фідер / кукурудза
0152_002.jpg
1 став
2 столик (навпроти острівця)
Фідер / бутерброд кукурудза+опариш
0136.jpg
1 став
Кущ в кінці від дороги
Поплавок / бутерброд кукурудза+опариш
0147.jpg
1 став
Останній столик від дороги
Карповик / монтаж вертоліт / кукурудза NCF
0149.jpg
1 став
Карповик / монтаж вертоліт / кукурудза NCF
0135.jpg
1 став
Поплавок / кукурудза
0348.jpg
0352.jpg
Перші на фідер 2015
0349.jpg
Відкриття сезону 2015 року
0350.jpg
Перший у 2015 році

Kokir_Taras

» 21.04.2015 08:20 pm

Нарешті дорвався до ПК щоб написати звіт... Були міні бандою 7 чол. на даній водоймі у суботу 18.04. Приїхали приблизно 7.00 п. Роман як завжди радий бачити рибаків. Пару хвилин перекинулись словами і вперед до бою... Зупинились на греблі між 1 та 2 озерами. Прикормка та наживка РІЗНІ хто що... Снасті всі закинуті, вже пора зігрітися мінімальна кава з віскі :booze: відкриваємо сезон і тут як завжди перша покльовка, пару хвилин і перший короп ( :huge приблизно 1,5 кг) на березі. Рибалка тривала до 14.00 в загальному не погано від 1 шт. до 4 шт. на брата, як в кого. На рахунок хижака - було глухо, правда одна щука попалася на хробака (шнурок зразу відпущений у рідну стехію). Один мінус - ціна за кг коропа уже 42 грн. і п. Роман казав, що буде піднімати ціни. Коли і на скільки так і не розказав, щоб не відбити охоти :spiteful
Приєднані файли
WP_20150418_002-001.jpg
ЛЯПОТА
IMG_6692.JPG
1 озеро на бойл більше 2 кг
14704_443519145806488_2586313313290596380_n.jpg
перший красень

AmoR

Повідомлення: 4

» 26.04.2015 05:42 pm

Погода за вікном надихай на поїздку на рибалку. Пристань завжди тішить хорошими результатами, тому і була вибрана як стартова рибалка в сезоні. Хороші результати надихають на цілий сезон.
Приїхали біля 7. Замішали приманку і закинув перший фідер з кукурудзою і парою-другою опаришів.
Даль пішов збарити решта палок і вибирати оснастку. Поки четверте вудилище було зібране і закинуте, перше палка вже ледь трималась на підставці... От і перший карпик... Десь 1-1,5 кг.
Далі коржні 12-20 хв хороша поклювка, яку тільки фракціон і рятував, щоб не зтягнуло вудочку :f1:
Скажем так 4 вудилища при правельній закормці і наживці дуже забагато :) . Поснідати було дуже важко .
В воді від сили одночасно було максимум 3 вудки. Клювало на ура , бігав бо всьому берегу, щоб витягнути і не запутати шнури. Риба активна, бореться до останього. Було кілька ну дуже сильних порльовок з обривом кормушок або заведенням в очерет, так пару сходів і розігнутий гачок (залишився старий з попередньої рибалки). Також один карпик був явно бувалий :shock: з гачком який вже давно з ним зжився)))
Рибалка була з 7,30 десь до 13. По результатах : 11 карпів близька 15 кілограмів в сумі. Риба в середньому 1,5-2 кг. Садок досить важко було донести до машини ))) Ми рибалили на протележному від машини березі.
Наживка: кукуруза+ опариш, різні типи кукурузи, бойли. Риба не привередлива , клює добре.
Прикорм: флагман карп, запарена конопля, пелец, кукуруза і опариш, деякі добавки ....

Погода і природа також вносить особливий колорит. Стая лебедів на озері, дикі качки, крик двох журавлів які кружляли неподалік. Такаж до нас приплив вужик який ніяк не міг вибратись на берег....
Пан Роман як завжди ненав'язливо гостинний, привітній з хорошими порадами де і на що краще рибалити.
Так що відпочинок і рибалки вдалась на всі 100% ... Всім Ні Хвоста Ні Чешуї!!!!

amigo

Повідомлення: 3

» 26.04.2015 05:47 pm

А ось і кілька фото
Приєднані файли
20150426_123303.jpg
Улов ~ 15 кг
20150426_095250.jpg
ще один
IMG_20150426_095948.jpg
перший карпик

amigo

Повідомлення: 3

» 27.04.2015 10:13 pm

Були з дядьком 25.04.2015 року (Субота)

Погода: 11-23 градуси тепла, вітер південо-західний 2-4,5 м/c.

Дорога: Особливо не змінилась за зиму. Є нові ділянки зовсім без ям, але і 5-6 місць де потрібно поманеврувати. Розраховуйте, що відстань від В.Мостів до Пристані займе 30-40 хв.

Місце лову: Я - перший став зі сторони дамби (ловив в проході між острівцями). Також один спінінг закинув у купальний ставок. На протилежному березі купального ставка росте 2 ялиночки, під ними у воді кущ, ловив максимально наближено до куща.
Дядько - перший став зі сторони дамби (ловив ближче до кута - навпроти острівця). Також один спінінг закинув з протилежного від дороги берега біля берези, яка росте на березі - в сторону камишів.

Спорядження: Я - 4 коропові прути (монтаж вертоліт) + фідер (монтаж - Inline Flat Method Feeder)
Дядько - 2 поплавчанки, 3 коропові прути з фідерними кормушками типу Method

Наживка: кукурудза на волосі, бутерброд кукурудза + опариш, бойли 15 мм від Flagman (Robin Red)

Прикормка: Гейзер і Spicy Method Mix від Flagman (цього разу прикормки не змішували)

Загальний результат: Я - Купальний ставок 4 коропи - від 1,2 до 2 кг + 1 короп - 4,5 кг, перший став - 6 коропів - від 1,5 до 2,5 кг
Дядько - перший став - 8 коропів - від 1,2 - 2,5 кг. Два коропи взяли на поплавок. Також були 2 рази, коли 2 покльовки були одночасно.

Сусіди рибалили з правого боку від нас - проте карп на їхні наживки не спокусився. Вони ловили на бойли, і напевно не вгадали зі смаком.
Зверну увагу, що найкращий кльов карпа на Пристані відбувається на кукурудзу.

Також були сусіди, що рибалили з вечора П'ятниці. Сиділи між 1 і 2 ставками. Мали досить багато карпів (понад 20 кг) і наскільки мені відомо взяли трофейного коропа - на 7 кг.

Уся риба як завжди була повернена у рідну стихію.

Ні хвоста Вам, ні луски!
Приєднані файли
.jpg
Старожил купального ставка
2 на раз.jpg
Одночасні покльовки
1 озеро.jpg
Перший став - 3-5 метрів не докидуючи до камишів.
 куті.jpg
От такий карпик брав з протилежного від дороги берега.
1 ий Володя.jpg
Перший короп у 2015 році
.jpg
Місце лову - дамба першого ставу
Востаннє редагувалось Kokir_Taras в 29.04.2015 09:57 pm, всього редагувалось 1 раз.

Kokir_Taras

» 29.04.2015 06:35 pm

Наконец-то добрался до компа написать коротенький отчет.
Эта вторая рыбалка в этом году, но 1-ая на Пристани.
Приехали 24 апреля к 4 дня уже закормились и закинулись. Ловили на 1-ом большом озере. Ловили где-то, до 9 вечера, потом в домики спать. Было поймано около 20 карпиков. 2 - троечки и один около 7 кг, Остальное все до 2 кг. На второй день ловили до 13.00 7 реализованных поклевок. Средний размер около 1,3 кг. Прикормка Хельдорадо корица, конопля, закормочный бойл, бондюэлька. Наживка кукуруза на волосе: бондюэлька, пластиковая кукуруза, либо вместе, также светящаяся кукуруза. Оснастка исключительно метод, который там работает уже не первый год. Результат рыбалки около 30 карпиков. Фото к сожалению выложить не могу, не получается пишется максимальный объем 200 кб, а как его сжать не знаю.

Сергій Ч

Повідомлення: 7

» 04.05.2015 10:24 am

Доброго дня!
був з 2-3 число. на першому (великому) озері було зловлено 12 коропів від 1,3 до 7 кг. Рибалкою задоволений !!

Стосовно карасів . Ловлю в Пристані з 2014 року ще не зловив жодного карася.
Стосовно одного коропа 1,9 кг.. Особисто я ще жодного разу не їхав з озера не мавши як мінімум 4 рибини в улові.
Дорога!! Так погана! Але я вважаю що воно варте цього !
Приєднані файли
20150502_175609.jpg

Yvgen

Повідомлення: 2

Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей