Анонс

Ласкаво просимо на форум любителів активного відпочинку!

Flagman: 20-21 жовтня 2018р "Flagman - Захід Джеркфест 2018" с.Івачів Горішній (Тернопільська обл.)

Дитяча школа риболовлі та спорту: 1.06 - 1.12.2018 Конкурс дитячого фото на рибалці
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Пристань

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Пристань

» 15.06.2017 08:15 pm

Роман Г. написав:Повторно подаю інформацію про стан дороги на базу "Пристань", оскільки моє аналогічне вчорашнє повідомлення, напевно, помилково було видалене. :)
Тепер зі Львова до Пристані найкраще добиратися через Великі Мости. Колись дуже погана ділянка дороги Великі Мости - Пристань за останні місяці суттєво покращена: частинами покладено гарний асфальт, а на решті дороги зроблено ямковий ремонт. З Великих Мостів до Пристанських озер доїжджаємо за 12 хв, а від Галицького перехрестя до озер - менш ніж за годину. :o

Гал

Повідомлення: 182

» 16.06.2017 12:05 pm

Гал написав:
Роман Г. написав:Повторно подаю інформацію про стан дороги на базу "Пристань", оскільки моє аналогічне вчорашнє повідомлення, напевно, помилково було видалене. :)
Тепер зі Львова до Пристані найкраще добиратися через Великі Мости. Колись дуже погана ділянка дороги Великі Мости - Пристань за останні місяці суттєво покращена: частинами покладено гарний асфальт, а на решті дороги зроблено ямковий ремонт. З Великих Мостів до Пристанських озер доїжджаємо за 12 хв, а від Галицького перехрестя до озер - менш ніж за годину. :o

я не хочу, звичайно, ображати п. Романа, адже їздив до нього на рибалку і ще приїду 100%, але не можу зрозуміти, ті хвилини з розрахунку на гелікоптер чи як?
За кермом був друг, що постійно по роботі ганяє Львів-Мости-Пристань, отже дорогу знає. Машина - стара, важка і німецька, на ями майже пофігу, але колеса загубити не хочеться. З Мостів до озера ми їхали майже пів години.
Коли я йому сказав, що читав на форумі мол дорогу між Мостами і Пристанню зробили - він довго сміявся, каже що їздить там чи не кожен день. "Ремонт зробили" - де-не-де попадаються клаптики нового асфальту, і деякі вибіркові ями замінено на горби.
Хоча з тим що дорога "покращена" друг погоджується, адже раніше там взагалі крім ям нічого не було :)

Hed

Повідомлення: 8

» 17.06.2017 11:49 am

Доброго дня. Не згідний з Вами. Я особисто 3 червня їздив на рибалку до п. Романа і даний відрізок дороги я проїхав за 14 хвилин. Друга справа, що на сьогодняшній день рейсові автобуси і важка техніка повибивали ті місця де був зроблений ямковий ремонт.

S@nyok

Повідомлення: 1

» 17.06.2017 11:59 am

Ромко написав:То щуку можна ловити у всіх озерах?

Так, щука є в кожному озері та в обвідному каналі від лісу.
Щука найбільша в першому озері, яке не спускалось 8 років, та в обвідному каналі.
На третьому озері - щука біля 1,5 кг, а на другом - менше 1,0 кг.

Роман Г.

Повідомлення: 18

» 10.07.2017 06:40 pm

напишу я коротенький звіт з виїзду на Пристань а почався він дуже цікаво))
Отже домовились що в 4 в мене і забираєм Бодю і гов на Пристань.
Приїжаєм до Боді а він трубки небере,певно після вчорашнього день народження донечки запив..
Через декілька дзвінків вийшло розбутити і почекали ще з 30 хв і нарешті виїхали,але не так всьо було просто
Знаю багато хто буде казати нашо ви тудою поїхали,там ж карта є ,тре було спитати,але як вийшло так вийшло.
Заїхали ми в ліс....
Зображення
Застрявали 4 рази,зато Бодю з будуну витягнули а потім машину)))
Доїхали До п.Романа десь на 9 годину
Поки розклались то вже 10
Замішав я Haldorado max green,але притемнив додав петету дрібного 2 мм різнокольорового Haldorado ,і давай тестити кормушки.
Перший паравоз я почув за 30 хв,карпік на 2 кг в підсаку..
Зображення
І тут як обрубало,загодував нічого не дало,а Богдан почав ловити,2 години результату нема,кидав вже під самий очерет і нічого
Але потім розумію що він мімені перекрити рибу,беру один фідер і йду з нього на 10 м дальше,закидую максимально далеко ,і тільки обертаюсь а тут паравоз,через 30 хв ще один..
Беру другий фідер і пересіаю за Бодю,і тут понеслось...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
я впіймав 17карпів вагою від 2 кг до 4.5 ,мав 3 дуплета,і 2 сходи риби,рибалкою задоволени на всі 100%.
Озера непогані половити рибку в хорошому темпі можна,і хто думає що на такому озері ,легко ловити ви глибоко помиляєтесь там також тре включати голову і експеремсентувати шукати пральну насадку.
Топовою насадкою був поп ап від Steg Product Fluo Pop Up 12 мм імбир,їхало саме краще на нього..
Зображення
ось така рибалочка ,тренеровочка перед iron fish получилась...
Всю рибу не фоткав,так як нема сенсу її тримати і мучити якщо збираюсь її випускати..
Бережіть рибу і буде клювати всюди)))
Зображення
Зображення
Зображення
Збісили місцеві які ловили браконьєрським способом на каналі...
п.Роман казав що ні рибінспекція і поліція закривають на то очі,сам з ними свариться але то нічого не дає,Богдан до них підходив казав ходіть до нас ми вас навчимо ловити рибу правильно на що відповідь була ми не хочемо..
невже люди такі голодні в тому селі,але ходять з айфонами,це ппц...

karpua
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 275

» 11.07.2017 04:38 pm

Красивий Звіт Юри, і вдала рибалочка.
З запізненням викладу і свою поїздку на рибалку на Пристань.
https://www.youtube.com/watch?v=g9pdXdgWR7g&t=275s

Petry4o

Повідомлення: 164

» 26.08.2017 06:39 pm

Рибалив з другом 24.08.2017. Ловили з 05-30 год до 16-00 год. За цей період було зловлено 9 карпів від 1,6кг до 3,5кг + 1 карась + 1 плотва і 6 канадських сомів. Також було встановлено новий рекорд водойми, а саме білий амур 10,1кг.
Повністю задоволені рибалкою та відпочинком, прекрасне озеро та хороший власник. Всім успіхів :f1: :f1:
Приєднані файли
20170826_181627-600x744.jpg

Zezar

Повідомлення: 2

» 22.10.2017 05:09 pm

Був сьогодні з ціллю половити хижака. В "щучих" ставках справно брали щуки в районі кілограма та іноді влітали більші. Одна така розігнула мені трійники на 80-му орбіті і щаслива попливла підростати далі. :) Не треба було ставити лайтову версію овнера. В каналі шнурки й дрібні окунці. На великих ставках нічого, хоч я й дуже не впирався. По карпу не зовсім глухо, щось трошки тягали, але особливої активності не помітив.

P.S. До речі, якщо може комусь цікаво, то від моста через Рату в Великих Мостах і аж до повороту в селі Пристань новий асфальт. :)

Ромко

Повідомлення: 284

» 31.10.2017 02:34 pm

Вирішив з товаришем відвідати дану водойму-як каталізатор -повідомлення про нормальний стан дороги, і вона дійсно така))
Були 26.10 в 8 ранку вже готові до бою-після настанов господаря-в бій,перший нереалізований удар був досить швидко на око кілограм, за годину щук активізувався після виходу сонця-латунні і мідні Мепси робили свою справу. Риболовля продовжувалась до 5 години, всі покльовки були десь до години 3- пізніше жодного тичка, вітер страшенний. В результаті 4 щуки, одна 2,5, яка одразу поплила,решта 1-1,5, товариш забагрив коропа за хвіст 1,8.
Весь риб був зловлений на 3 озері-казав господар що там іі найбільше, на великому озері вітер не дозволяв ловити, на каналі багато водорослей. Рибалкою задоволений, дорогою також[img][img][/img][/img]

ramon1345

Повідомлення: 29

» 31.10.2017 02:41 pm

З телефона нажаль фото не закину, поводок ставив з флюра довжиною приблизно 40 см, в товариша стояв звичайний магазинний не флюр- покльовок не було

ramon1345

Повідомлення: 29

» 06.11.2017 11:58 pm

05.11 компанією чотирьох чоловік вирішили закрити сезон, прогноз погоди радував тож можна ще порибалити. в 7 год вже на озері, стали на першому ставку. Перша покльовка в 11:30 на фідер, на гачку кукурудза, пару хвилин і
короп 3 кг на березі! В загальному було зловлено 5 коропів від 2 кг до 4,3 кг, клювало як на фідери так і на бойли, + 3 сходи. На купальському ставку зловили 2 щуки - 1,4 та 0,5 кг. В цілому рибалкою задоволені, сезон закрили вдало!

Андрій17

Повідомлення: 2

» 02.04.2018 07:45 am

ВІДКРИВАЄМО СЕЗОН НА КОРОПА з 3 КВІТНЯ! :f1:

Для рибалки доступні всі три великих стави. Перший і другий стави цього сезону не спускалися. В першому ставі водяться трофейні коропи та амури до 10 кг, а в другому - короп від 1,5 до 2,5 кг. Обидва стави восени додатково поповнені коропами, амурами і щукою із третього ставу, а в третій став переселена дворічна риба із шостого ставу. Новинкою цього сезону є справжній дунайський сом довжиною до 30 см в третьому ставі. Малий подовгастий ставок поповнений карасем. Щуку та окуня найкраще ловити у щучому ставку, малому подовгастому ставку та на каналі під лісом.

Тарифи на 2018 рік.
- рибалка за день з правом користування столиками на березі озера та мангалами і бесідками на лісовій галявині: дорослі – 80 грн., діти – 40 грн.;
- відпочинок за день з правом користування мангалами і бесідками на лісовій галявині: дорослі – 40 грн., діти – 20 грн.;
- автомобіль за день: на стоянці – 10 грн., на лісовій галявині біля бесідки – 20 грн., на березі озера – 40 грн.;
- ночівля в будиночку з постіллю – 80 грн. за ліжко, у власному автомобілі або наметі – 40 грн. за особу;
- риба за кілограм для рибалок: короп – 60 грн., білий амур – 65 грн., щука – 90 грн., товстолоб – 45 грн., карась, плотва, краснопірка, окунь та канальні сомики – безоплатно;
- дрова (дуб, вільха) – 40 грн. за ящик,
- прокат казанка на юшку, сітки для запікання риби, садка на рибу, підсаки – 5 грн., шампура, миски, ложки – 2 грн. за 1 шт., малої парасолі від сонця - 20 грн., великої парасолі - 30 грн. за день,

Роман Г.

» 04.04.2018 09:37 pm

Пристанський короп почав клювати!
Сьогодні вперше в новому сезоні коропа ловили дві групи рибалок: двоє дорослих з дітьми та батько з підлітком, які на другому ставку впіймали відповідно 9 і 3 коропів.
Короп клював ближче до обіду, коли теплі сонячні промені розбудили його після "зимової сплячки".
З добрим початком!

Роман Г.

» 05.05.2018 07:23 am

Были в Пристани 30.04. компанией. Клев был капризный. Взяли пару карпиков в райне 1кг. и щуку.

Eugeen

Повідомлення: 7

» 10.05.2018 01:00 pm

Вітаю :hi .Були 09.05. пів дня на хижака. Як для цих озер, то кльов був відсутній зовсім. На трьох лише 6 покльовок щуки і лише мені пощастило одну щучку до кілограма витягнути. Покльовки були на третьому озері біля шлюза, що з'єднує канал з озером і в тому ж місці в каналі. На щучих озерах зовсім глухо, хоча на мурмишку ловився мізиничний окунь, рідко попадався трохи більший. Також на 2 і 3 одинокі 50 - 300 гр окуні дуже рідко могли попастися. по карпу - в когось більше, в когось взагалі нічого, але в середньому 2 карпики на компанію, інколи амур. Обов'язково щераз в цьому році відвідаю цю базу.
20180509_085007.jpg

Орест Г.

Повідомлення: 33
Звідки: Львів вул. О Пчілки( біля площі Петрушевича, початок Зеленої)

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей