Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Пристань

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Пристань

» 04.05.2015 10:25 pm

Дуже гарно відловився 03.05.2015 дорога в порівнянні з минулим роком набагато краща, кльов суперовий .
Приєднані файли
ramdisk_crop_127175387_7LPDQQK.jpg
ramdisk_crop_127175341_aJlHV.jpg

Суховецький Ростик
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 68

» 11.05.2015 11:21 pm

Напишу і я коротенький звіт. :f1:
Рибалив у Пристані в суботу 9 травня з 05:30 до 18:00. Встав між купальним та першим (великим) озером. Наперед скажу, короп в цей день був не надто активний.
до 13:00 взагалі не мав жодної покльовки, потім процес трохи активізувався, спочатку на фідер почав клювати досить пристойний карась (вперше за два роки моїх рибалок на пристані). За 30-40 хв. було зловлено 3 карасі вагою по 700-800 гр. кожен(правда з купального озера). Після обіду почав брати і карп. Загалом вдалося спіймати 3 коропи 1 кг, 1.7 кг, 1.8 кг, а також невеличкого амурчика, на око грам 700.
Що цікаво, вся риба (і карась і карп і амур) була зловлена на одну наживку - бутерброд кукурудзи бондюель та опариша. Поодинці дані наживки не працювали, тільки в тандемі-) крім цього пробував різні бойли, пелетс, ароматизовану кукурудзу Cukk з різними запахами, повний ігнор.
Погода потішила, навіть відкрив купальний сезон :D (поплив відчепляти оснастку). Поки відчепляв побачив в очереті спінінг, напевно короп в когось свиснув, на виїзді віддав той спінінг п. Роману, може знайдеться власник-)

carp.jpg

Andriy_A

Повідомлення: 23

» 12.05.2015 05:19 pm

Не можу мовчати..... Зроблю короткий звіт з рибалки 11.05. Зранку думали гадали (оскільки у Львові падав дощ) їхати чи ні, оскільки все було на поготові, погода нас не злякала. Доїхавши до озер в 7:00 зустрів п.Роман правда вже без дощу, що сильно порадувало. Правда між 2 озерами сильний вітер, допомогла закрита парасолька ... Ще одне що порадували ми перша і як виявилось остання машина на території (була ще одна компанія з ночі) вибрали перевірені місця. Щодо рибалки: рибачило нас 2 (ще 2 молодих людей приїхали відпочити), до 11:00 глухо як в танку. Але час даром не пройшов, поки ми в режимі очікування дивились на спінінги нам принесли гарячу закуску і :friday (ЩЕ ОДИН МІНУС даної водойми - не можна розпалювати свій мангал на березі). Приблизно о 12 помінявся вітер та вийшло сонечко і почалися покльовки. Перший РИБ на березі... плотва 100-150 гр... правда не то що хотілося. Але ми не втрачали надію, що дало результат. Кльов був приблизно 2год. за цей час 4 карпіка від 1 до 2 кг та 3 амурчика приблизно 500гр., які зразу повернулися у водойму. Враховуючи погоду думаю не поганий результат. Щодо минулого мого звіту додам, що ціна за кг піднялася до 48 гр. В загальному рибалкою задоволений, але наболіло на душі ще одне - дорога. Від Великих Мостів до Пристані не дорога а один напрямок....
Приєднані файли
001.jpg
Вечеря
002.jpg
амурчик
003.jpg
карпік
5.jpg
мясце
4.jpg
Вітер

AmoR

Повідомлення: 4

» 25.05.2015 03:20 pm

Друзі всім привіт, з запізненням опишу свою поїздку на приватне озеро в с. Пристань до п. Романа.
Останнім часом щось мої поїздки на рибалку були невдалі чи у зв’язку з погоду чи з іншими факторами ну не клювала рибка. От рішив поїхати на озеро де по звітам інших рибаків риби дуже багато і всі гарно відловлюються, так званий акваріум але і в ньому потрібно знайти ключик щоб лапати карпіків а риби там дійсно багато. Приїхавши на озеро до п. Романа дуже сподобалось його господарство, скільки вкладено душі і роботи щоб все виглядало і було по комфорту для рибаків. Чистота порядок, і бісетки доміки і магазин на території. Краєвиди і сама атмосфера просто сидіти малювати картини. Так як ми картини малювати не вміємо, рішили все таки посидіти половити рибку. Ранішній туман, сонечко сходить,природа пташки співають, рибка показує свої хвостики і вже руки сверблять по скоріш розкластись і починати ловити. А детальніше як ми ловили рибку і відпочивали подивіться на відео. Гарного вам перегляду.

https://www.youtube.com/watch?v=uPmI0AXIsFA

Petry4o

Повідомлення: 159

» 25.05.2015 05:17 pm

Звіт за 24.05.15
Незважаючи на досить паршиву погоду в суботу, вирішив порибачити. Старт зі Львова в 4 ранку, в 5:15 вже був на воді. Рибаків по берегу трохи було (машин десь з десяток), однак мені вдалося зайняти своє улюблене місце між купальним і першим ставком. При в'їзді на озеро зустрів рибака, поруч з яким рибалив в квітні(Kokir_Taras). Він розповів, що в суботу по озеру непогано працювали бойли робін ред. Я напередодні взяв у флагмані на пробу бойли карп про, серед них був і цей запах, тому вирішив на 4 коропових прути зарядити виключно бойли. Крім цього, закинув ще два фідера. З фідером вирішив трохи поекспериментувати: замість звичайного повідка поставив волосяну оснастку, але з маленьким гачком і на тоненькій нитці, на волос вчепив кукурудзу Cukk тутті-фрутті, а на гачок додатково досадив бутерброд червяк-опариш. Трохи закормився (сипуха+мікс кукурудзи з зерновими) і вогонь :D .Перші декілька годин покльовок в мене не було, хоча бачив що сусіди витягли непоганого коропа (візуально 3-4 кг). Приблизно в 11 годині спрацював фідер, потужна покльовка, боротьба (був цього разу без напарника, вправлятися однією рукою з короповим підсаком мені важкувато, мабуть ще не приноровився) і досить непоганий амурчик на березі. Рибку не важив, фотографія і назад в озеро. Після цього знову затишшя, і так аж до 16 год., тоді знову покльовка на фідер і як результат - дзеркальний короп, на вигляд в районі 2 кг.
Нажаль, дочекатися покльовки на бойл в цю сесію так і не вдалось, але як каже тренер Дніпра: "То таке" :lol:
Відпочинок вдався, свіжим повітрям подихав, заряд позитивної енергії отримав, що ще треба рибаку для щастя-)) Всім НХНЛ :f1:
IMG_1839.JPG
IMG_1836.JPG

Andriy_A

» 25.05.2015 09:57 pm

Були з дядьком 23- 24.05.2015 року (Субота-Неділя) Не збирались їхати, але спонтанні виїзди найвдаліші.

Погода: 10-17 градусів тепла, вітер доволі часто змінювався 2-4 м/c. Була справжня карпова погода, мряка, трошки моросило.

Місце лову: Я - дамба між 1 і 2 ставом. В другому ставку ловив на фідер і 1 карповик.
Дядько - перший став на самому куті біля кущів. Ловив 90 % на поплавки.

Спорядження: Я - 4 коропові прути (монтаж вертоліт) + фідер (монтаж - Inline Flat Method Feeder)
Дядько - 2 поплавчанки, 3 коропові прути з фідерними кормушками типу Method

Наживка: кукурудза на волосі, бутерброд кукурудза + опариш, бойли 15 мм від Flagman (Robin Red, Слива, Ананас)

Прикормка: Гейзер/Spicy Method Mix/ Кrill від Carp Pro

Загальний результат: Я - 1 став - 4 коропи - від 2 до 4кг, другий став - 25 коропів і 1 амур - від 1,5 до 2,0 кг
(В Суботу зловив 18 коропів і 1 амура з другого ставка + 4 коропи з першого, в Неділю - 7 коропів з другого ставка.)
Дядько - 1 став - 10 коропів - від 2 кг. Клювало виключно на поплавки.

Сусіди напроти в Неділю зловили 8 коропів з 1 ставка (3 кг і більше) клювало на бойли - переважно тигровий горіх.

Якби ловив на 2 озері на всі снасті, то результат навіть важко було б передбачити. Але і так встановив свій кількісний рекорд на Пристані у 2015 році (23 коропа за день). Але відверто кажучи, трошки заздрив сусідам напроти :oops: . Хочеться якісні рекорди, а не кількісні. :D

Дядько також показав серйозний результат - 10 коропів на 1 озері на поплавки за день - результат як на мене дуже хороший.

Очевидно, що нам пощастило і в цей день дуже добре клювало.

Уся риба з 1 ставка як завжди була повернена у рідну стихію.

Ні хвоста Вам, ні луски!
Приєднані файли
23.05 2.jpg
23.05 1.jpg

Kokir_Taras

Повідомлення: 8

» 26.05.2015 08:00 am

Субота...... а це значить ми на рибалці!!! :D Команда " Інопланетяни" висадилась на Пристані!
В планах були Прилбичі з ночівлею,але жінкі і діти виявили бажання поіхати з нами,так як погода не радувала відали перевагу комфортному відпочинку,поіхали на Пристань!
Це був мій другий виізд на дане озеро в цьму сезоні. Перший ми празнували день народження мого кума. Тоді погода була супер! Клювало на все підряд,буквально на все підряд. Бойли брав з коробки як лотарею закритими очима,витягую (неважливо який) ципляем і за хвилин 15-20 покльовка. Тоді рекордом був амур вагою майже шість кг. (300 грам йому забракло до 6 кг.)
Другий виізд був у цю суботу.
Погода не радувала,але рибалка на першому плані. Приіхали ми по рибацькім міркам пізно в 11.00 на озері, в 12.00 вудки в воду.
Продивившись по берегу розумію що народ мало що ловить,але для мене така ситуація сама цікава,знайти той золотий ключик для "прошеного" карпа.
Перше враження мене не підвело клева нема. Починаем пробувати перебирати варіанти,прикормка,бойли,і тому подібне. Дистанція лову показала що на ближній малек кілограм в плюсі,(він нам не цікавий) а дальня дистанція вперто мовчала.
В районі обіду довгожданий паравоз! Бородьба.... і 4.500 кг. в підсаку.
В суботу було зловлено ще чотири карпа кіло в плюсі
Далі культурний вечірній відпочинок,шашлик,уха,копчена риба,ну і звичайно 50 грам......
Недільний ранок.
5.00 ми на березі. Стартовий закорм,спомбів 15-20 і вудки в воду.
Перша риба в 7.00,карп 3.400 кг.
Далі коли був підібраний ключик поклевки були з регулярністю 30-45 хв. В неділю ми виловили 8 карпів,шість карпів 3 кг в плюсі,і два карпа 4 кг в плюсі.
З восьми карпів шість клюнули на тигровий горіх,один на клубніку,(я думаю випадково,так як бойл кидався з ПВА пакетом з вкусняшками,а бойл він вже під шумок засмоктав) і ще один на краб банан.
Наш полковник виловив щуку 3.300 кг.
Два верхіх дописа де згадують сусідів це про нас.... :D
Одним словом відпочинок вдався на всі 100!
Приєднані файли
IMAG0117.jpg
IMAG0115.jpg

петя

Повідомлення: 60

» 09.06.2015 08:54 pm

Були на ставках 06-07 червня 2015 року (Субота-Неділя)

Погода: 10-30 градусів тепла, вітер доволі часто змінював напрямок, але в основному був повний штиль. Обов'язково беріть з собою панамку - бо кепка не рятує вуха та шию від сонячних опіків, і обов'язково щось на довгий рукав, або доведеться купувати сметанку чи Пантенол.;)

Місце лову: Я - дамба між 1 і 2 ставом. В другому ставку ловив на фідер і 1 карповик.
Дядько - перший став на самому куті біля кущів. Ловив на поплавки.

Спорядження: Я - 4 коропові прути (монтаж вертоліт) + фідер (монтаж - Inline Flat Method Feeder)
Дядько - 2 поплавчанки

Наживка: кукурудза на волосі, бутерброд кукурудза + опариш, бойли 15 мм від Flagman (Robin Red, Слива, Ананас), бойли від Сarp Zoom (Tiger Nut, Skopex)

Прикормка: Гейзер/Слива/ Кrill від Carp Pro

Загальний результат: Я - 1 став - 4 коропи - від 2 до 3,3 кг, другий став - 14 коропів - від 1,5 до 2,0 кг
(В Суботу зловив усю рибу. В Неділю не ловив з 2 ставка, а на першому покльовок небуло.)
Дядько - 1 став - 8 коропів - від 2 кг. Клювало виключно на кукурудзу.

В Суботу брало дуже добре. Проте в Неділю ситуація на 1 ставку змінилась. Спека 30 градусів і повний штиль - зробили своє діло.
Проте на 2 ставі в сусідів клювало безвідмовно - стало очевидно, що там така густина риби, що короп буде клювати навіть зимою ;)

Шкода, що не зняв на відео. Закидав карповик зі сторони дамби між 1 і 2 озерами, під камиші - грузило падає у воду - і (сусіди свідки) 30-40 рибин розходиться в різні сторони, вистрибуючи з води. Розуміючи, що моя наживка в самому центрі рибної "тусні" - але на неї ніхто не звертає увагу - присвятив час відпочинку.

Риба ходила по верху - а брати не хотіла. Звідси висновок - вночі на Пристані був би просто "розрив." Думаю, що 30 карпів з першого ставка був би не рекорд :)
На підтвердження цього - дядько цілий день ловив на поплавки, хоча зранку закинув три спінінга, на які абсолютно не звертав уваги. Махнув на них рукою та залишив на ніч. Результат 100 % - три снінінги - три карпи!!!

Уся риба з 1 ставка як завжди була повернена у рідну стихію.

Ні хвоста Вам, ні луски!
Приєднані файли
06.jpg
3,3 кг
дамба між 1 і 2 озером (поплавок - кукурудза)
0607.jpg
2,4 кг
кущі у куті на першому озері (поплавок - кукурудза)

Kokir_Taras

Повідомлення: 8

» 14.06.2015 04:03 pm

Був там 13.06.15 з 5 до 10 години. Рибалка видалась не дуже - чи то зза зміни погоди, чи хробаки несвіжі.... :D було лише дві покльовки - з яких одна реалізована карпиком на 1,3 кг (сват забирав додому - тому вагу знаю точно). Власне пишу не зза того щоб розказати про улов. Проходили мимо нас двоє хлопаків і стали щось з зацікавленням розглядати на дорозі. Коли ми підійшли ближче вичвилось що на дорозі між коліями розляглась гадючка. Давно не зустрічав чих плазунів - ще як колись ходив по Карпатах. Оскільки на Пристань частенько приїздять з дітьми хотів попрохати батьків трошки більше зважати на можливість зустрічі їх допитливих чад з отакою істотою

1.jpg
Приєднані файли
2.jpg

vlad09

Повідомлення: 59

» 15.06.2015 04:01 pm

Були з дівчиною з 13,06 на 14.06. Доїзд зі Львова до Мостів -супер. із Мостів до пристані - дуже погано, ями на протязі 15 км.
Погода стабільна, спекотна. Вечірня рибалка- 2 кан.сомика і дві дуже хороші покльовки на першому озері, але за браком досвіду і відповідної снасті- не реалізовано. Ночівля - своя палатка при в'їзді, поруч столики, туалет світло, умивальник з водою, є можливість пити і їсти гаряче. в цілому умови дуже нормальні, якщо мати із собою відповідно чайник дрова і т.д, то взагалі рай для туриста.
Рибалка другий ранок - з 04 до 10 год глуш, чи то не підібрав ключика, чи зміна напряму вітру, але результат - 0.
Взагальному, доїзд терпимий, рибалка за умови вміння та оснастки хороша, умови для перебування дуже хороші. Стосовно цін все вказано на початку. Дякую за увагу:)
всім добра))!

Roman7986

Повідомлення: 4

» 10.07.2015 01:12 pm

Рибачив на пристані 8-9 липня, приїхали ми досить пізно, десь в 13.00 год почали розкладати снасті. Цього разу я ловив на 4 коропові прути (на бойли), 2 фідера та болонку. Погода в середу на озері була "як в Єгипті" - 37 градусів в тіні. Враховуючи температуру, особливих надій на гарний кльов в мене не було, як виявилось, - дарма :) До вечора ми з товаришем прогнозовано не змогли відійти від нуля, мовчало все. Але ближче до вечора небо стрімко почало затягуватись темними хмарами, збиралась гроза і риб активізувався, на початку двічі спрацювала вудочка: перша покльовка - миттєвий обрив, після цього я ослабив фрікціон на мінімум і вже з другої спроби зловив коропця на 1.6 кг. Коли почалась злива запрацювали бойли, забігаючи наперед скажу що в цю сесію найкраще себе проявили бойли персик-ананас від Adder. Загалом за перший день, до 21.00 год на двох ми зловили 8 коропів(майже всі під час зливи). Потім рушили в напрямку доміків і перейшли в режим барбекю :D Але риб нас не хотів відпускати, приблизно в 22-23 год спрацював пейджер, по характеру сигналу я зрозумів - на березі відбувається "паровоз", прибіг, на тому кінці снасті мене вже чекала чергова двійочка, однак саме цікаве було попереду...витягнувши риба ми відпустили його в рідну стихію, всі бойли вже були запаковані в машині до ранку, відповідно снасть я вирішив не перекидати, бойл злетів при виважуванні, на волосі лишилось пару його кусочків та жовтенький стоппер. Я поставив вудилище на підставку, вимкнув сигналізатор, а оснастку поклав в воду десь 1-2 метри від берега, щоб вітром не катуляло(бейтраннер теж був вимкнений). Моєму здивуванню не було меж, коли я прийшов в 5 ранку на продовження рибалки...вудилище просто стрибало на підставці, а на гачку сидів коропець 1.5 кг. :shock: Враховуючи вимкнений бейтраннер, думаю що в такий ситуації мене від обриву врятувала наявність шок-лідера. От така пригода :f1: На другий день теж був хороший кльов, правда фідера мовчали, працювали виключно бойли та поплавки. Мій напарник під кущем на поплавчанку вполював коропця на 3.5 кг(снасть була досить ніжна, мучились ми з його виважуванням довго). А загалом за цю сесію нам вдалось записати на свій рахунок 17 коропів від 1.5 до 3.5 кг., а також 4 канальних соміка. Відпочинок вдався, змучені але задоволені в 20 год ми рушили на Львів.
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Andriy_A

» 13.07.2015 11:50 pm

Звіт з рибалки 12.07. День рибака то день рибака тож в 5 ранку вже був на водоймі. Ціль - карп. Снасті: 2 на бойли, 2 фідери на метод і 1 поплавчанка яку склав через годинку ловлі. Ранок був дуже холодний, кльову не було до годинки 10 ранку і тут перший паравозик пішов на око 2.0-2.2(важив оком бо немав ваг) на метод. забіжу наперед і скажу що на бойли була лише одна покльовка і то не реалізована. клювало лише на фідери на метод з кукурузкою(опариш, хробак, пуфіки, мамалига,мастирка мовчали вперто) тому в 14 год бойли познімав щоб не мішали тягати фідерами рибку. коли вийшло сонечко і потепліло рибка активізувалась і кожні 20 хв була покльовка. ловив до 19 год, з улову 12 карпиків стандартного розміру 1,5-2,0 і 1 амурчик до 1кг. ще було десь 10 паровозиків які по тим чи іншим причинам не витягнув(кілька сходів, кілька обривів поводка-стояв шнур 0.08 який виявився трохи затонкий при ривках риби навіть фрикціон не рятував). рибка на вигляд здорова і чиста, цікаво що вся клювала дуже обережно-всі зловлені за губу(жодного заглоту). рибаків було досить-приїхавши зранку хотів сісти на дамбі між ставами але вже не було місця тому ловив на другому ставі. був перший раз там, місцина справді файна, гарна природа, чисті береги, хитра рибка до якої справді треба підбирати ключик...
зловленій рибі влаштовував фотосесію і відразу топив щоб не пошкодити у садку. кілька фото додаю нижче...
Приєднані файли
- 6.jpg
- 5.jpg
- 4.jpg
- 3.jpg
- 2.jpg
- 1.jpg

lisotex314

Повідомлення: 42

» 11.08.2015 02:54 pm

Нарешті я в понеділок зібрався з друзями в кількості 5 чол. в Пристань.На водоймі були десь в 5:00 розклалися закормились і сіли пити каву.Першу покльовку побачили десь в 8:00,клюнув сомик десь грам на 300(не важили),потім ще чотири,після чого на поплавчанку на мал.озері клюнув амур +/- 1кг,ловили всі крім мене :( ,і десь година 10:00 я бачу як мій фідер плавно і безшумно(хоча на ньому був дзвіночок)вигинається,підсікаю і карп вагою 1,8кгв підсаку,через деякий час чую в звук дзвіночка і Міша всетаки піднімає карпа на 3кг,почався обід,жара кльов перестав взагалі,навіть краснопірка яка завжди турбувала і обїдала приманки кудись пропала.Година 16:00 ми вирішуєм складатись,всі вже зібрались поки я спав і я спочатку збираючи рюкзак чую що у мене співає дзвінок :wow ,знову швидко підсікаю і за 2-3хв карп 1,3кг на березі,я тільки встиг звільнити його від гачка,як чую що другий фідер підстрибує на стійці,хвилина і другий карпик 1,2кг в підсаку.Всю рибу випустили,залишили тільки двох менших карпиків собі.На виїзді рибку зважили і розрахувались.Машину ніхто необшукував,пан Роман лише запитав чи не маємо приховану рибу,на що ми відповіли "ні" і спокійно поїхали до дому.
ПиСи:Всі карпи були зловлені на метод насадка кукурудза,один на фідерну снасть,соми на фідерну снасть насадка кукурудза+опариш.Всім НХНЛ
Приєднані файли
RrFsD_v_rSw_новый размер.jpg
PQytJ0G5SCs_новый размер.jpg
fSnVjHkrHzY_новый размер.jpg

marik1607

Повідомлення: 186

» 19.08.2016 02:34 pm

Схема до'їзду на базу "Пристань" з трьома можливими маршрутами.
Маршрут 1 на даний час найкращий, віддаль 67 км від Галицького перехрестя у Львові, їхати 1 годину.
Маршрут 2 через Великі Мости коротший на декілька кілометрів, але частина дороги від Великих Мостів до Пристані достатньо погана, їхати 1 год. 20 хв.
Маршрут 3 через с.Любеля найкоротший (на 14 км), але частина дороги в лісі від Любелі до Пристані іноді після дощів буває важкопрохідною.
Приєднані файли
 137k.jpg
Схема доїзду

Роман Г.

Повідомлення: 15

» 25.08.2016 12:46 pm

Вирвались таки нарешті на Пристань цього року. Приїхали біля 6ї , як і попередні рази розклались між 0 і 1 першим озером. Клювало зранку до 8 , потім з 11 і до 19 з меншою інтенсивністю. Ловили компанією з 3 чоловік (2 покплавки +2 фідерні+ 4 флети ) . Клювало в основному на флет та поплавок, на фідер навіть плотва проскакувала, було зловлено більше 30 кг риби від 1.3 кг., до 4.5 кг. (амур). Напевно завдяки вітряній погоді риба була дуже активна, боролась дуже гарно, покльовки всі типу "віддай палку". Загалом риблка вдалась! Задоволені їхали назад та роздумували там же закривати сезон по :f1: .

Vol_T_NRG

Повідомлення: 2

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей