Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ходорів,річка Луг

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Ходорів,річка Луг

» 24.08.2014 09:01 pm

Річка Луг — річка в Україні, у межах Жидачівського району Львівської області. Ліва притока Дністра (басейн Чорного моря).
Луг бере початок в Отиневицькому ставі, до якого з півночі впадає річка Бібрка (Боберка). Протікає в межах Ходорівського Опілля з півночі на південь і південний захід. Впадає до Дністра в районі села Букавини. Найбільша притока р. Луг — р. Давидівка (права).
Луг протікає через місто Ходорів, а також села Загірочко, Добрівляни, Бортники і Букавина. На річці споруджено кілька ставів, зокрема Ходорівський.
Риба-та сама що і в р.Дністер :)

Скільки себе памятаю памятаю і цю річку.З дитинства вабила мене вона(Найблище знаходиться до села звідки я родом).Окунь,карась,плотва-риба яку я колись тут ловив.Потім набагато років я забув про неї.В 2013 році коли зацікавився мікро джигом приїзджав сюди декілька разів підвищити навики по ловлі окуня :) і кожного разу вона мене щедро обдаровувала своїм багатством.Незнаю чому але до вчорашнього дня я чомусь називав її Гнилою Липою-чому я і сам незнаю ,просто з дитинства -Гнила Липа та Гнила Липа :)Коли захотів написати звіт про цю річку то виявилося що вона має зовсім іншу назву :D
Зараз працюю в Ходорві-300 метрів від ріки.Працюю я то близько коло ріки але порибалити там невиходило ніяк.І ось 23.08.14 (субота) я з сусідом приїхав на роботу раніше ,подзвонив напарник і сказав що запізнюється до праці-тут я і вирішив піти порибалити на ріці.Снасті я давно перевіз до Ходорова- тому в цеху зібрав спіни і за 4 хвилини я з сусідом стояли на березі ріки і розглядали її береги- гадаючи де міг сховатися окунь :) .Перші "заброси" і пеші покльовки не заставили себе довго чекати-окуні (100-200грм) так і хотіли на халяву поснідати Лакіджонівською тіогою(колір зелений).Рибалили з 7:30 до 9:00,риба клювала чудово,я признав що в ріці великого окуня є більше як піпісонів.На двох зловили біля 35 шт зачотного окуня який нам приніс масу задоволення від виважування його з води на берег і відпускання його в воду .
Ловили зразу за спадом - так би мовити штучний поріг під мостом.
Завдяки такій близькості до ріки і так як я неподалік від неї :D то думаю що в районі Ходорва я її обслідую скоро :) і інформацію про свої дослідження та рибні точки скину тут вам щоби і ви також змогли порибалити на цій чудовій річці :) .
І може ще відкрию один секрет про цю річку,але все згодом :)
з пов. :hi мамай
Приєднані файли
IMG_0340.jpg
IMG_0339.jpg
IMG_0338.jpg
IMG_0337.jpg
IMG_0336.jpg
IMG_0335.jpg
IMG_0333.jpg
IMG_0332.jpg
IMG_0330.jpg
IMG_0329.jpg

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1075

Re: Ходорів,річка Луг

» 30.08.2014 10:10 pm

Цього тижня кожний день по годині після роботи приділяв рибалці на річці Луг в районі Ходорва.Висновок:
Пройшов від витоку зі става до залізного моста,окунь ловився майже по всій моїй дорозі.В пасмурну погоду та дощ чомусь клював більший окунь ніж в сонячну погоду.Де в воді трава -ловив на відвідним,де чисто-джиг.В мене сама робоча приманка що так що так -цунік коричневий від косадаки.Чекаю щоби впав Дністер,поїду на місце якє називають "вильот"-Луг впадає в Дністер,там я думаю буде найцікавіше :)
З пов.мамай :hi
Приєднані файли
IMG_0471.JPG
На шлюзі де виходить ріка
IMG_0468.JPG
Десь тут є тверде дно :)
IMG_0466.JPG
Зразу за ставом
IMG_0448.JPG
Дощ-більший окунь
IMG_0443.JPG
Сонце-менший
IMG_0437.JPG
Реально-ясна погода ,дрібний окунь:)

мамай

» 01.09.2014 09:12 pm

tosi написав:колись було, зараз те місце з себе нічого не представляє

Смію з вами непогодитись,їздив минулого тижня туди і........нажаль був без фотіка а звіт без фото(доказів :) ) просто балачки.Якщо Дністер несильно впаде я обовязково поїду на "вильот" і покажу що туди варто їхати :) .
Згідний що ріка там дуже заросла і дуже вузька(місцями зараз до 2м),дуже мало місць підходу до води,дуже багато обривів приманки але та риба ( її розміри )яка клює там варта того аби пройти по тому "бездорожжю" і получити кайф від її виважування-але тільки тоді коли Дністер високий і дуже мутний.
з пов .мамай

мамай

» 01.09.2014 09:31 pm

Рибалю в цьому місці з 86-го року.Місце чудове,і кожного року (і після кожного паводка)міняється.Я так думаю,що на наших річках (Стрий,Дністер,.Карпатські річки і струмки),немає місць нецікавих.
Доречі.,коли Дністер високий і мутний,і трохи "підпирає" Луг,риба заходить в чисту воду,і непогано клює...особливо,на границі мутняка і чистої води ( мова про хижака).

ONOFF

Повідомлення: 75

» 26.10.2014 12:42 pm

Цілий вересень рибалив на цій чудовій річці ,нажаль звітів невиходило писати,так як робота непозволяла нікуди дальше поїхати-вирішив детально дослідити ріку Луг в межах м.Ходорва. Рибалив по декілька годин після роботи майже кожного дня ,можу сміло заявити-Я ЗНАЮ ДЕ СТОЇТЬ ХИЖАК І ЯК ЙОГО ТАМ ЛОВИТИ :) (довжина участку ріки який я вивчив- приблизно 3.5 км). Мені якщо чесно вже трохи надоїло тягати там окуня,але приємно що ще жодного дня ,при любій погоді неповертався звідти без улову.Ну якось нецікаво вже йти на рибалку і знати що там ти точно наловиш риби.Інтриги нема :D .
З пов. мамай :hi
Приєднані файли
IMG_0750_thumb.jpg
IMG_0736_thumb.jpg
IMG_0733_thumb.jpg
IMG_0731_thumb.jpg
IMG_0727_thumb.jpg
IMG_0702_thumb.jpg
IMG_0690_thumb.jpg
IMG_0689_thumb.jpg
IMG_0687_thumb.jpg
IMG_0676_thumb.jpg
IMG_0674_thumb.jpg
IMG_0671_thumb.jpg
IMG_0458_thumb.jpg
IMG_0448_thumb.jpg

мамай

» 26.10.2014 01:17 pm

ПЕРШИЙ СНІГ і ПЕРШІ ПРИМОРОЗКИ :D
Напочатку минулого тижня прочитавши прогноз погоди на тиждень побачив що буде сніг і мороз.Так р.Луг має обовязково пройти в мене тест на роздачу риби по першому снігу і перших приморозках :) .Як довго тягнувся тиждень,ну коли вже та пятниця зі снігом,коли вже та субота з морозом?Нарешті впав сніг,7:00 ранку я на ріці,місце вибрав де брав самих більших окунів ,яма глибиною до 3 м-сюди мав скотитися самий бонусний окунь :) (так думав я)Перші закиди-0,година рибалки-0,дві години-ну ніхера собі,що окунь змерз і поплив в Дністер так і не давши мені "себе помацати".Але ні на протилежному березі дід Василь (майже кожного разу ми з ним здибалися на тому участку -так і познайомились) на свою зимову блешню підчіпає окуньця.Як взяв? питаю-в морду чи за хребет :) Давно провірено-якщо дід ловить окуньця за хребет,тре міняти місце,а якщо окунь бере в "шахту"-можна ловити ,буде кльов.Дід відповів-за хребет ,закинув свою патику і пішов далі шукати щостя.Я зробив ще декілька закидів,виманив одного окуньця на 50 грм,плюнув і пішов на роботу :) .По дорозі я думав-як же той кльов на який я розраховував,якже ті зачотні окуні.Та ну його нах......р відповів я коли співробітник запитав що зловив.Він зрозумів що сьогодні мене нема що рухати по роботі через ту рибалку :D
15:00 робота не клеїться,думки на ріці з окунями :) Як ,вчора набомбив купу риби а сьогодні при такій погоді і без риби .Так.....Пацани ви тут буз мене доробите а я на півгодини на ріку :) ,ну не міг я так помилитися,стільки роботи зроблено по тій ріці-кожна ямка,корчик,стоянка окуня були мені відомі і щоби я риби не наловив :)
Приходжу на берег,дід Василь тут як тут,Андрію я вже хотів йти по тебе ,окунь пішов ,диви який файний.......
Дальше нема змісту писати,це був перший сніг,перший мороз і перший жор окуня на р.Луг в 2014р :)
з пов. мамай :hi
Приєднані файли
IMG_0753_thumb.jpg
І тут попер окунь
IMG_0752_thumb.jpg
А по обіді було сонце
IMG_0750_thumb.jpg
А по обіді було сонце
IMG_0746_thumb.jpg
Перший окунь по обіді
IMG_0745_thumb.jpg
Ранок на ріці
IMG_0743_thumb.jpg
Один окунь за цілиц ранок
IMG_0741_thumb.jpg
А в руки холодно
IMG_0740_thumb.jpg
Дід Василь
IMG_0738_thumb.jpg
Перший сніг

мамай

» 10.11.2014 11:24 am

Всім привіт!
8.11 вирішили(я з дружиною, брат з дівчиною і його колега) порибалити в цих місцях.Дякую мамаю за підказки, щодо цього місця. Отож прибули туди поїздом Львів-Ходорів, в Ходорові приблизно 11:20. До річки де ми ловили близько 20хв ходи, знайомий брата(Мирослав) швидше від нас добрався туди, тож вже встиг трохи помахати спінінгом.Поки добрались до місця ловлі перестріли не одного браконєра. Вибравши одне цікаве місце почали розкладатись, ціль була спробувати половити окуня і плотву, тож мав з собою спініг, поплавчанку і пікер.Вразило, що глибина на цьому місці близько 4м. На початку нашої ловлі Мирослав зловив хорошу щуку близько 55 см, також брат(Остап) відзначився щукою 46.5 см, жінка(Юля) на пікер тягала окунців, пічкуриків, йоржів. В мене вийшло слабенько напевне від того , що хотів і спінінггувати і поплавчанкою половити тай ще пікером, і помилуватись краєвидами, бо тут вперше.Близько 15:00 вирішили ще пройтись до місця де з озера витікає річка, правда там навіть дрібота нехотіла клювати.Тож гарно відпочивши, трохи помандрувавши почали збиратись на поїзд.В цей день в рибалок з якими розмовляв риба клювала слабенько, особливо біля озера.Місця цікаві, по рибі важко сказати та виглядало з розмови з місцевим, що не так і багато тут риби, осоливо останнім часом.Мені тут сподобалось, маю бажання ще не один раз тут побувати.Повертаючись поїздом додому розмовляв з рибалками які ловили перед Ходоровом(Городище, Чорний Острів), то там гарно ловилась верховодка. Також прохання, перенести цю теми до розділу річок, адже Луг цеж річка.Дякую! Бажаю всім гарного настрою і добрих уловів

n.best

Повідомлення: 99

» 16.11.2014 09:45 pm

Давно щось невиходив на річку. 15.11.14 нарешті мій напарнік що після операції проходив реабілітацію в дома приїхав на роботу і зразу сказав-робити ще трохи заскоро але рибу ловити можна :) .Зібрали ми спіни і рушили на ріку ,вирішили піти від моста вверх по течії обловлюючи старі напрацьовані місця :) .Скажу так -риб клював(50-100 грм) досить файно але розмір не той ,ще не той що хочеться :) .З нетерпінням чекаєм приморозків-може рухнуться бонуси :)
з пов.мамай :hi
Приєднані файли
IMG_1041_thumb.jpg
IMG_1040_thumb.jpg
IMG_1037_thumb.jpg
IMG_1036_thumb.jpg
IMG_1035_thumb.jpg
IMG_1034_thumb.jpg
IMG_1033_thumb.jpg
IMG_1032_thumb.jpg
IMG_1030_thumb.jpg
IMG_1029_thumb.jpg

мамай

» 28.11.2014 10:41 pm

Протягом цього тижня ніяк не міг вирватися на рибалку -робочі снасті на ремонті а запасний спін забував взяти з дому на роботу.Вчора взнав що на роботі десь на 3-4 години вимкнуть світло тому вирішив-треба обовязково піти на ріку перевірити господарство-чи риба стоїть там де стояла,чи на прибуло її ,чи бува непропала з ям:) .Десь в 11:00 перестав працовати інструмент-пора йти на ріку.Пройтися вирішив десь метрів 500 по старих місцях.Прийшов на "старт"маршруту ,ріки не впізнав-вода прозора і впала десь на 80 см.Перші заброси непринесли результату:де колись стояв окуньок сьогодні було видно дно-тут нема на що розраховувати,йду на більш глибші ділянки ріки з надією ще в цьому році зловити хоть одного полосатого тут.
Зміна дислокації принесла результат-натрапив на стайку дрібного окуня ,трохи половив і вирішив вже дати йому спокій до весни -хай зимує спокійно :)
Сьогодні думаю це був мій останній вихід в цьому році до ріки Луг на рибалку,хай вже готуються окушата до зими :)
До нових зустрічей ріка Луг,думаю я нічого тобі злого не зробив а користі трохи приніс і в новому сезоні ти мене знову порадуєш незабутньою рибалкою і подаруєш ще неодин трофей :)
Приєднані файли
IMG_1282_thumb.jpg
В заплавах вже лід
IMG_1274_thumb.jpg
Золота осінь
IMG_1269_thumb.jpg
Окушок
IMG_1266_thumb.jpg
Лід і окушок
IMG_1264_thumb.jpg
Я і окушок
IMG_1263_thumb.jpg
На спаді вже намерзають бурулі
IMG_1257_thumb.jpg
Просто р.Луг
IMG_1256_thumb.jpg
Вода впала

мамай

» 20.12.2014 04:11 pm

Більше тижня кожен день заглядав на сайт,з надією прочитати якийсь звіт,але час ніби зупинився на останньому дописі Петровича,думав вже що комп глючить не обновляє,але все простіше,або не їздять,або не хочуть писати.Вирішив своїм дописом обновити Озера та ставки Львівщини тож поїхав на рибалку.
Першого льоду боюсь ,тож вирішив їхати на річку.Звіти Мамая надихали,тож вирішив їхати в Ходорів на Луг.Ходорівський став замерз,на акваторії було видно пінгвінів чоловік десять,до них не підходив,бо ж боюсь льоду :D Ось і водна,все нормально не замерзла.Закидаю дві вудки на живця,спінінг в руки вперед.Посередині видно активність риби,але так і не зрозумів,що то плюхалось,чи окунь чи ще щось.Перепробував з шість приманок.навіть попер,мав тільки одну покльовку дуже легеньку,але не реалізував.Живець навіть не рипався-тишина.Вирішив пройтись далі по річці,закидав живця а тим часом обловлював річку.Таким макаром змінивши кілька місць закінчив риболвлю в 14 годині.Зловив навіть одного окуньця,який підтвердив мені,що всетаки тут риба є просто,або не клює,або не правильно ловлю :D
Річка класа,природа супер, спокійно плавають лебеді-КРАСОТА ну а кльов думаю буде наступного разу.
Приєднані файли
2197033.jpg
Знаменита Водна
2197037.jpg
Трофей
2197036.jpg
Взліт

behterev70

Повідомлення: 128

» 24.12.2014 11:00 pm

Сьогодні зранку щось згадав собі про звіт behterev70 і вирішив на пару хвилин спуститися до ріки і трошки прочесати ріку,провірити чи дійсно як писав behterev70 -окунь неактивний і клювати нехоче.Так як снасті вже перевіз до Львова то довелося пострісати порох з старенького "дежурного" прута ,нашукати якихось приманок,ні скоріше якихось "огризків-приманок" почіпляти їх на старі заїржавілі гачки і з таким "боєкомплектом" вирушити на розвідку :)
IMG_1382_thumb.jpg

Ріка зустріла мене радісним шумом води-яка стікала з порогу та трохи високими хвилями.
IMG_1379_thumb.jpg
IMG_1378_thumb.jpg

Чесно кажучи йшов на рибалку без надії піймати "хоть щось"-риба вже ненастільки дурна шоби клювати на таку "херню",хоча чим "водяний" не жартує :)
20 хв полоскання чудоприманок в воді непринесли ніякого результату і я вже зібрався йти на роботу коли раптом відчув легкий удар.Перезаброс-знов типовий для цієї ріки удар,і стукав не окунь :) !!!Я знаю як тут клює окунь :)
В кишені затеренчів телефон-обід закінчився пора до роботи.
Два послідні тички недають мені спокою і зараз :) ,стукав не окунь-я знаю точно.
Зараз зрихтую собі пару приманок по щуці які безвідказно працювали на ріці пізно в восени-попробую при нагоді годинку почесати те місце :) адже впевнений-стукав не окунь!!! :
Приєднані файли
IMG_1383_thumb.jpg

мамай

» 25.12.2014 11:19 pm

На дворі дув несильний вітер,моросів легенький дощик.Відчуття як навесні але відчуття оманливе,на календарі зима,грудень,пора коли вода має бути "твердою" а не дзюркотіти як в квітні.Проти природи непопреш і дякуючи їй поки що ще можна вільно порибалити поплавчанкою чи спінінгом з берега і відчути насолоду від звичайної рибалки.
На березі ріки стояв старий рибалка ,який немало часу провів на цій ріці з метою зловити окуня чи плотву, щуку чи лина і яких він і ловив-але ловив навесні,влітку,восени але аж ніяк не в зимі і на спінінг :) .Він стояв і дивився ,дивився в те місце де в воді пручалася щука з послідньою силою намагаючись вирватися назад в свою стихію..............
Вчорашня пригода на ріці недавала мені заснути і до першої години я думав-в мене були покльовки,так окунь не клює,за стільки часу скільки я провів на цій ріці я добре знаю як тут клює окунь.То були покльовки щуки!В місце де я мав покльовки я невірив до одного випадку -коли до мене приїхав в гості MiwaHunter і я в той час з одного місця взяв три щуки і мав два сходи :) Потім докінця сезону рибалки на ріці я починав рибалку з цього місця -точка мовчала,я немав там жодного удару!
Сьогодні зранку я встав,щераз передивився приманки які я собі злагодив на рибалку,випив чаю,глянув на годинник-я запізнююсь.Скоренько зібрався,взяв рюкзак і поїхав на роботу.10:05,я вже в Ходорві,10:15-я на роботі.
-Хлопці привіт,що робите,я зараз на пів години на ріку і вже йду до вас.
Беру спін,розкриваю броцак-йопти,приманки забув в дома :( ,ладно,йду з чим маю :)
IMG_1412_thumb_thumb.jpg
IMG_1401_thumb_thumb.jpg

На третьому забросі почув потяжку,не удар-потяжку,підсічка і є,перша красуня пливе до берега,беру за лєску,піднімаю,перекидаю через перепону(плита) і ось вона-розбійниця,трісе головою на березі -хоче виплюнути якєсь "фе" що сама і вхопила.
IMG_1402_thumb_thumb.jpg

ВІдчіпляю щуку,знову декілька забросів-ноль,пробую перекинути ріку і положити приманку під сам швар з протилежного боку,пару спроб-невдало,потім почало виходити і десь на девятому забросі-удар,підсічка і знов зубата на березі.
IMG_1403_thumb_thumb.jpg

Потім ще десь 10 хв почесав воду ,зробив пару фото на память і попер на роботу :) .
IMG_1404_thumb_thumb.jpg
IMG_1406_thumb_thumb.jpg
IMG_1407_thumb_thumb.jpg
IMG_1411_thumb_thumb.jpg

На дворі дув несильний вітер,моросів легенький дощик.Відчуття як навесні але відчуття оманливе,на календарі зима,грудень,пора коли вода має бути "твердою" а не дзюркотіти як в квітні.Проти природи непопреш і дякуючи їй поки що ще можна вільно порибалити поплавчанкою чи спінінгом з берега і відчути насолоду від звичайної рибалки.
На березі ріки стояв старий рибалка ,який немало часу провів на цій ріці з метою зловити окуня чи плотву, щуку чи лина і яких він і ловив-але ловив навесні,влітку,восени але аж ніяк не в зимі і на спінінг :) .Він стояв і дивився ,дивився в те місце де в воді пручалася щука з послідньою силою намагаючись вирватися назад в свою стихію.
-Андрію,давно я неловив щуки,я все тільки окунька дрібного на дьоргалку,щука не бере мені :( .
-Дід Василь а відколи ви рибалете на ріці?
-Скільки себе памятаю!
-А ви би хотіли щуку лапати не тільки на живця?
-А на що ще :D
-А давайте я вам завтра покажу на що,нині вже немаю коли і знаєте що -тихво дві щуки то вам....
Р.С-вибачте за якість фото,невмію нармально з тефона поки що зменшувати.
Доречі,хто хоче половити окушка:100-150 грм,він непогано клює на ріці що тече паралельно "Водній"

мамай

» 27.02.2015 10:49 pm

Настала для мене пора відкривати сезон спінінгової ловлі.Відкрити його я вирішив на р.Луг.Прийшов,привітався з рікою.Склав снасті-вирішив протестувати нові,які подарували хлопці.Пару фото красуні-ріки і давай розчесувати її косу.Маленькі секрети памятаю ще з минулого року-тому на покльовки мені довго чекати не довелося-перший злосний удар ,підсічка і невеличкий окунець тріпоче на гачку-фото на память і акуратно відпускаю в воду,кидати не можна-риба хоть і невеличка але вже з ікрою.Міняю ще пару "точок" впевнююся що минулорічні напрацювання не пройшли даремно,ловлю всюди-риба розійшлася вже по своїх місцях і готується вкотре збагатити ріку-дати нове потомство.
Де не де по березі сидять поплавочники-ловлять невеличку плотву і карасика,бідкаються що якшо вода найблищим часом не підніметься і з Дністра не зайде риба-то на гарні улови цого року можна не розраховувати по "білій".
Бідну на білу рибу ріку Луг і вдень і в ночі несамовито грабують браконєри,геть страху не мають-екранами,"косинками",павуками,сіками-путанками виловлюють вони навіть плотвичку розміром трохи більшу від мізинця-в цьому пересвідчився сам сьогодні. :(
Отак от.
Приєднані файли
IMG_1863_thumb.jpg
Поїхали!!!
IMG_1865_thumb.jpg
Просто рибак:)
IMG_1866_thumb.jpg
Рибак на березі до спаду:)
IMG_1867_thumb.jpg
Рибак на березі після спаду:)
IMG_1874_thumb.jpg
Перший в цьому сезоні окунь.
IMG_1880_thumb.jpg
Браконєри.
IMG_1882_thumb.jpg
Повна ікри

мамай

» 18.03.2015 09:33 am

Вже два дні по кілька годин присвячую ловлі хижака на р.Луг.Ловити почов на такзваному "оці"- минулого року себе це місце зарекомендувало як насичене окунем та щукою.Перші покльовки не заставляють себе довго чекати,окунь бере добре але не "жадно".За час моїх вилазок окуня ловив невеликого:50-200грм.Впевнений що тут є великий окунь,покищо не клює-кидає ікру.Щука-вчора мав три зрізи і одну потримав при березі-невеличку,десь 400грм і тоже зрізала жилку поки я витягав фотоапарат :)
Біла риба-рибалки зі Стрия в тому самому місці ловлять непогано карася 100-300 грм та плотву 50-150 грм,час від часу в них проскакує підлящик і коропець.
Браки-хмара,ловлять що в день що в ночі,екрани,крошні,перетяжки-нормальне явище,на слова -хлопці ну нащо вам стільки дріботи?Завчина відповідь-Тобі що шкода,що твоя ріка.Сміх і гріх,вибирають навіть плотвичку на "палець" :(
Підсумок:риба є,покльовує,думаю ще тиждень і почне непогано клювати щука-яка вже би повиння "відхорувати"
Приєднані файли
IMG_1969_thumb.jpg
IMG_1972_thumb.jpg
IMG_1973_thumb.jpg
IMG_1974_thumb.jpg

мамай

» 19.03.2015 04:10 pm

Вискочив на годинку на ріку-захтілося тараньки :) Вода впала,окунь клював суто в одній точці
Зловив 24 шт тараночного розміру-весь без ікри,бере жадно.
Як добре працювати коло ріки,захтів порибалити-пішов і порибалив :)
Приєднані файли
20150318_180834.jpg
20150318_180152.jpg

мамай

Далі

Повернутись в Річки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей