Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ходорів,річка Луг

Рибні місця на річках, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Ходорів,річка Луг

» 20.02.2016 08:33 pm

Всім привіт. Відвідали сьогодні річку. І напевно всі озера поблизу Ходорова. Особисто в мене одна покльовка щуки на річці. Сьодні кльов не альо . Всім гарного відпочинку (((

колян

Повідомлення: 66

» 20.02.2016 08:53 pm

І я сьогодні на Лузі "обкатував" свої саморобні свінгімпакти в двох кольорах:
Зображення
В мене окунець клював:
Зображення
Зображення
Потім перейшов на "водну",здибав старих знайомих зі Львова ,притягнув одну "трохи більшу кілушку"до берега,але видно вона не хтіла знимки-в самому березі зрізала жилку і чкурнула назад,зловив пару гарних окунів,заробив ще пару щучих-безрезультативних покльовок .
Саморобна резина ловить,риба пасивна,скоро жор :).
Чекаю :)

З пов.мамай :hi

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1075

» 02.03.2016 09:50 am

колян написав:Я розумію що на безриббі і рак риба, а на безводді і клізма фонтан. Але два три окуня за день це не кльов. А як щука зрізала я бачив була хороша. Сорі якщо щось не так.

Прийшла весна,на дворі сонце гріє
До річки риба підійшла,у Лузі вже життя жевріє
Беру я вудку,приманухи суну до кишені
Я йду на рибу,вже весна-коти скавчуть немов скажені

Пройшовся "по ріці",ще риба неактивна
Хоч на дворі весна-а риба ще пасивна
Та пару окуньців -з води я всеж добув
Хоч "відра риби" незловив-та досвіду здобув
Зображення
Приєднані файли
20160225_145651.jpg
20160229_152512.jpg
20160229_152101.jpg
20160301_172247.jpg

мамай

» 04.04.2016 08:33 am

Субота,ранок,дзвінок Ігорка:
-Братан,що там в Ходорві зараз,хижак клює?
-Ігорку,два тижні не був на рибах,незнаю.
-Давай приїду,разом підем порибалим,мож вже щось рухнулося.
-Приїжай.

11:00,я та Ігор на ріці пів години вже полочим приманухи,клює окунь,дрібний -нецікаво.Переїжаєм на озерце,тут цікавіше:окунь крупніший та і щука гоне малька-дві години рибалки:трохи окунів і в Ігорка щучка.Переїжаємо на став:знов клює дрібний окунь, Ігорко вперто його ловить а я переходжу на чудооснастку "поплапопер" (два роки вожу в коробці і ще ніразу не ловив) і мені реально сподобалося на нього ловити :).
20160402_125020.jpg
20160402_125451.jpg

Зображення
Вечоріє,по дорозі додому вирішуєм заїхати в Баківці ле помахати спінами .Заїхали,склалися ловили десь годину-результат ноль,це при тому що прийшов місцевий хлопчина і на непонятну резину зловив щуку :)
День пройшов класно,Ігоркові дякую за гарну компанію і чекаю нових виїздів на щук-окунів :)

мамай

» 27.04.2016 11:40 am

Останні два місяці щось ніяк не виходить повноцінно порибалити на Лузі незважаючи що вона під "боком" але часк від часу,коли приїжає Ігорко я таки на годину дві виходжу з ним на ріку і ріка завжди,завжди дарує нам задоволення від рибалки на ній.

Весна,час коли довкруги усе оживає
Коли "птах повертає домів"
Навесні все кругом розцвітає,буяє
Це найкраща у році пора-зрозуміло й без слів

Річка Луг ,береги свої зеленню вкрила
Розійшлася у них-повноводна вона
Своїх мешканців річка а собі розбудила
Все,годі спати,весна вже прийшла

Раз прийшов я до річки,неквапливо і стиха
Підійшов і замерла душа
Там верба своє гілля до води опустила
Наче воду із річки пила

По воді ,свій танок водомірки водили
Прилетіла і сіла на зелений камиш стрекоза
Зверху по плесі річки риба "ходила"
Скоро настане для риби "пора"

Скоро сонечко тепле,воду прогріє
Риба відчує те ,й стане шальна
Свою ікру риба в річці "посіє"
І зародяться в Лузі нові життя

Споглядав ту красу,й моє серце раділо
Радість і щастя приносить весна
В річці життя пробудилось,"гуділо"
Щиро радів я-що річка жива!

Шануймо те що маєм!!!
Приєднані файли
20160415_134759.jpg
20160402_124802.jpg
20160423_154659.jpg
20160423_145726.jpg

мамай

» 25.08.2016 01:19 pm

Вчора після роботи на годину вийшов до річки на "риботерапію".
З перших забросів клював окунь, десь по 100грам,,бив приманку на кожній проводці.
Зображення
Через пів години ловлі "полосатого" збільшив приманку і першому закиді зловив ,мля ,нарешті в цьому році зловив щукана...на джиг :)
Зображення
Мав ще одного щукана на гачку,притягнув до берега але під час виважування на берег риба зійшла з гачка.
Отримав за годину море задоволення і адреналіну :)
Сьогодні знову піду за щуканом :)

мамай

» 26.08.2016 09:01 am

Сьогодні вдосвіта знов півтори години присаятив рибалці на р.Луг.
Як завжди,ріка порадувала мене пристойними окунями,яких сьгодні вирішив відпускати назад в рідну стихію-таранька є ще з плотви :)
Зачотних окунів зловив півтори десятка,решта -не варті уваги:)
Зображення
Зображення
Зображення
Доречі ,відколи перейшов на джиг-покльовки щукана стали не рідкістю :),сьогодні дві щуки притягнув до берега але не зміг підняти на берег і вони зійшли:вкотре переконуюся що на рибалку тре йти з підсакою :).
Якось так ,якшо коротко :)

мамай

» 28.08.2016 10:54 pm

Все ж таки ключик в рибалці на ріці Луг в Ходорові - це вдосвіта. Якими тільки їстівними приманками я не пробував виманити рибу з води в різні пори року - а жодного разу вдосвіта так і вдалося приїхати.
От і цієї неділі бюджет дозволяв тільки липездричкою кудись їхати. Обрав провірений маршрут - Львів-Ходорів. 9:15 на вокзалі і в дорогу. Народу кошмар. Всю дорогу до Чорного Острова стояв в тамбурі. З запізненням на півгодини той волотяг причалив до Ходорова. Я одразу до ріки, на мамаєві місця (поки він третій сезон на Грушові проводить). Вже дорогою зрозумів, що кльова було вчора. Сонце шмалило як у липні. Поки дойшов до водоспаду - руки згоріли.
На воді помітно активність риби - це радувало. Але що за риба стало зрозуміло тільки коли полярики надів і глянув у воду з моста - ВЕРХОВОДКА! Тьма-тьмуща. Від пальчикової до долоні. Підбераючи з поверхні води всю комашню, вона навипередки гналася стайкою, створюючи ефект подібний до окуневого котла. Була б поплавчанка - на таранку б надовбив би точно :baby: .
А я всі сбірулінки дома лишив. :kz
Коротше кажучи зарядив я істівку Lucky John (іншої і не маю) і почав обкидувати всі місця, зображені на світлинах. Як завжди - по нулях. Десь об 14:30 я врешті решт доліз тими джунглями до "ока". Помітив фонтанчики малька і вирішив застосувати поверхневі плаваючи воблери. Йошкін кот! :shock: Я спостерігав виходи окуня! Очам не повірив! Але не брав. Тільки супроводжував приманку місцями. Замінив воблер на оберталку від Мепс (якась пальонка) і на швидкій проводці чітко поперек течії бачу блискавичну атаку окуня! Є!
0802(1).jpg

Ще десять-пятнадцять холостих проводок, змінюю блешню на стару, заматовілу Maps довголепесткову. Знов проводка поперек течії - і знов атака.
0804(1).jpg

Але окунь там, хулєра, розумний. Після другого добутого взагалі настала повна тиш і гладь. Спустився трохи вниз по течії і трави , після зацепа, дістав ще одного малюка
0805(1).jpg

Тут і казочці кінець. Риба мене помітила, ідентифікувала як чужинця і наказала гострити гачки і відточувати майстерність забросу. Хоча на останок, все ж таки на істівний силікон клюнула така от Чучька:
0807(1).jpg

Далі було глухо, лишень кільові лящі стаями шниряли по ріці... Аж дух перехоплювало.
Рибу всю відпускав по мірі лову. Може треба було під кінець рибалки? Бо відпущена розтринділа все... :rupor

Boockatik

Повідомлення: 121

» 20.04.2017 11:40 am

Третій день Великодніх свят:істи-пити вже нема сил :),вже зояеться "розгрузочного" дня!!!
І той день настав!!! :)
Вівторок,вставши вдосвіта немов дятел по дереві в голові одна об одну стукотіли думки:на "старицю" тре їхати,ні до Дністра на жереха-голавля,на став краще ,ні на "насосну"-там зараз клює,в Отиневичах вчора хлопці гарно щук ловили.........Та ну його....іду на Луг!!!!
Ранок,на траві приморозок,сонце вже встало пора......пора будити риб в воді :)
Перші заброси риби не принесли-напевно ще холодно,міняю місцину ,помічаю в воді листки латаття,посилаю в їх сторону приманку,проводка повз латаття і удар......не підсік,коротка пауза ,знов ступенька і є чоткий "тичок" ,підсічка і на тому боці шнурка вже щось сидить.
Зображення
З ранку клювали щучки-олівчики а вже коли пригріло сонце не на жарт розійшовся окунь,спочатку клювали дрібні окуньці а потім до "столу" підійшла "старша кавалєрка" :)
Зображення
20170418_093135.jpg
20170418_111203.jpg

20170418_091630.jpg
20170418_112034.jpg

Зображення
20170418_085745.jpg
20170418_090457.jpg

Давно я на Лузі не попадав на такий кльов......а може то просто я давно на риби не ходив....щось запустив ту справу,нічого дасть Бог здоровя і сили -надолужу :)
Якось так було..

мамай

» 18.10.2017 04:42 pm

В обідню пору "вискочив" на Луг
Мав пів години-щоби спінінгом махати
Шалений окунь....."йшов і йшов" до рук
Нажаль обідній час пройшов-пора до праці знову повертати :)
Приєднані файли
20171016_181612.jpg
Як завжди на Лузі окунь непроти пожерти силікон....шкода що часу бракує присвятити пошуку "горбатішого " розбійника в ріці :)

мамай

» 20.10.2017 09:02 pm

Дуже класно,коли після напруженого "трудо-дня" є можливість релакснути біля "води " і половити,хоч і дрібну але таку "бойку і жадну " рибу.
Доки не похолодало,в Лузі клює дрібний окунь і щупачки,але з досвіду знаю:тільки но прийдуть вранішні приморозки-"бонуси зійдуться в пару локальних точок на невеликому відтинку ріки-от тоді я релаксну по повній :)
Цього разу ловив виключно однією приманкою: FishUp Tanta 1.5" в кольорі Motor Oil Peppеr
Поки обходжуся тим що є :) і навіть не намагаюся шукати щось ліпше :)
Зображення
Зображення

мамай

» 14.11.2017 11:42 am

Просто гарний початок дня :)
20171111_151323.jpg

З по.мамай :hi